Komentari na vest

Sada i zvanično: Spartak u Ligi šampiona, društvo mu prave Cibona i Igokea

Stefannnbgd

pre 2 dana

I ponovo ce neki Spanski klub stici do samoga kraja i osvojiti takmicenje.

Stefannnbgd

pre 2 dana

Au Monako ce ove sezone biti mnogo slabija ekipa nego prosle sezone.

Lazar nerandzić

pre 2 dana

Svaka čast,momci pokazali srce na terenu i protiv najjačih ekipa..zasluženo!

Aleksandar3006

pre 3 dana

A gde igra Paok? Zar nisu oni prošle sezone igrali LŠ?

MiraGajic91

pre 3 dana

Lepo je videti srpski klub u evropskom takmičenju. Srećno!
J

Johan

pre 3 dana

zasluzeno nema sta
j

jzg

pre 3 dana

potpuno zasluzeno, svaka cast

DarthVader

pre 3 dana

E, taman da vidimo kako će tim sa puno srpskih igrača prođe u ovom slabom takmičenju, pošto mnogi traže da Zvezda i PArtizan imaju većinu domaćih igrača...
j

jtdi

pre 2 dana

rebic, momirov, ilic, medarevic i cerovina koji je na zalost skoro celu sezonu bio povredjen. To ti je to od sr igraca tako da...
E

Eneeeer

pre 3 dana

Sampioniiiiiiii