Komentari na vest
Šampion Evrope zamena za Ledeja
Realan lik
pre 1 dan
Odlican igrac, samo deluje da je otisao u pogresan tim...
Predrag Blagojevic
pre 2 dana
Dosadilo mu u ol8mpijakosu dobar izbor
Nummer1
pre 2 dana
Top pojačanje iskreno
Vlada81pfc
pre 2 dana
Dobar igrac sada ce se pokazati u pravom svetlu
Stojan Bušatović
pre 2 dana
Dobar igrač baš za Olimpiju
Bole.92
pre 2 dana
Odlican suter.Pravi izbor za njega.
F
Fanste933
pre 2 dana
pa da li im je potrban bas on sada
k
klog
pre 2 dana
Kao šuter svakako najbolja četvorka evrolige. Ali kompletno kao igrač na poziciji 4 nije najbolji, iako je svakako vrh.
Najbolje bi bilo imati i njega i Ledeja u istom timu, to je onda atomski udar. Jer Ledej donosi i skok, i drskost i čvrstinu, pa i više nego dobar šut za 3 poena.
Mnogo su se pojačali a sa druge strane puštaju dva NAJBOLJA igrača ekipe, Bruksa i Ledeja.
Biće zanimljivo svakako.
Dareda88
pre 2 dana
Ovaj piters je igracina ne znam ato zvezda i partizan njega nusu jurili.
jovan1111
pre 2 dana
sad cr ekspolodirati kad nema Vezenkova
v
vvvv
pre 2 dana
mnogo dobar igrac. bolje sa je zvezda njega jurila i da ne pita kolko kosta
ineska
pre 2 dana
dobar suter. isplatice se
n
navijač czv
pre 2 dana
MAŠINA ZA DAVANJE KOŠEVA KAKO BI NAM LEGAO UMESTO MONEKEA ALI ZNALO SE DA ĆE U MILANO....
2
24.232
pre 2 dana
Zamena je pre za Sildsa, jer i jedan i drugi imaju dobar sut. I Piters jeste nekada igrao 3ku, kao i Silds sto zna da igra sa 4ke kada je niza postava, cak nekada i on na 4, a Mirotic na 5. Sve zavisi od trenera.
V
Valdano
pre 2 dana
Najbolji i najprecizniji suter evrolige,nejasno je kako se Olimpijakos odrekao ovakvog igraca, a pritom je u finalu bio najbolji.
Mozda i najbolja cetvorka evrolige.
XavieRS
pre oko 22 sata
odlican igrac, i jeste kada se bugar ukenja on vukao, sad da je bolji od njega, nije, da ima bolji sut, ima..






.jpg.webp)

