Komentari na vest

Šampion Evrope zamena za Ledeja

Realan lik

pre 1 dan

Odlican igrac, samo deluje da je otisao u pogresan tim...

Predrag Blagojevic

pre 2 dana

Dosadilo mu u ol8mpijakosu dobar izbor

Nummer1

pre 2 dana

Top pojačanje iskreno

Vlada81pfc

pre 2 dana

Dobar igrac sada ce se pokazati u pravom svetlu

Stojan Bušatović

pre 2 dana

Dobar igrač baš za Olimpiju

Bole.92

pre 2 dana

Odlican suter.Pravi izbor za njega.
F

Fanste933

pre 2 dana

pa da li im je potrban bas on sada
k

klog

pre 2 dana

Kao šuter svakako najbolja četvorka evrolige. Ali kompletno kao igrač na poziciji 4 nije najbolji, iako je svakako vrh. Najbolje bi bilo imati i njega i Ledeja u istom timu, to je onda atomski udar. Jer Ledej donosi i skok, i drskost i čvrstinu, pa i više nego dobar šut za 3 poena. Mnogo su se pojačali a sa druge strane puštaju dva NAJBOLJA igrača ekipe, Bruksa i Ledeja. Biće zanimljivo svakako.

Dareda88

pre 2 dana

Ovaj piters je igracina ne znam ato zvezda i partizan njega nusu jurili.

jovan1111

pre 2 dana

sad cr ekspolodirati kad nema Vezenkova
v

vvvv

pre 2 dana

mnogo dobar igrac. bolje sa je zvezda njega jurila i da ne pita kolko kosta

ineska

pre 2 dana

dobar suter. isplatice se
n

navijač czv

pre 2 dana

MAŠINA ZA DAVANJE KOŠEVA KAKO BI NAM LEGAO UMESTO MONEKEA ALI ZNALO SE DA ĆE U MILANO....
2

24.232

pre 2 dana

Zamena je pre za Sildsa, jer i jedan i drugi imaju dobar sut. I Piters jeste nekada igrao 3ku, kao i Silds sto zna da igra sa 4ke kada je niza postava, cak nekada i on na 4, a Mirotic na 5. Sve zavisi od trenera.
V

Valdano

pre 2 dana

Najbolji i najprecizniji suter evrolige,nejasno je kako se Olimpijakos odrekao ovakvog igraca, a pritom je u finalu bio najbolji. Mozda i najbolja cetvorka evrolige.

XavieRS

pre oko 22 sata

odlican igrac, i jeste kada se bugar ukenja on vukao, sad da je bolji od njega, nije, da ima bolji sut, ima..