Komentari na vest

Šej u šampionskom modu, Oklahoma vodi sa 2-0 protiv Finiksa

Kladion Ka

pre 2 meseca

Tebi samo jos malo da sviraju faule nisu do sada uopste

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 2 meseca

Танка је ова Оклахома. Далеко су они од прстена. Бостон, Денвер и Сан Антонио су много јачи.
D

Dejan Niciforovic

pre 2 meseca

bitno da buker nije mogao u plus, jebo ga konj

[email protected]

pre 2 meseca

s kakvom lakocom igra OKC
I

Ilijajakim02

pre 2 meseca

OKC ima da metla sve redom

Stefannnbgd

pre 2 meseca

Jedino im Jokara moze poremetiti planove,eventualno Boston.Realno Boston sampion.

Predrag Blagojevic

pre 2 meseca

Bilo je padova u igri okc I sej pogadja nekad teske suteve na utakmicama bice zanimljivo gledati ako prodju lejkersi starost protiv mladosti
g

gost7777

pre 2 meseca

sudjenje skandalozno
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 2 meseca

За мене је Јокић МВП. Не зато што је наш Србин, него зато што је најконстантнији, зато што је 60% екипе и зато што растура у трипл дабл колони.

Vaskon

pre 2 meseca

Joker je sistem, a Šej samo jedan skoro odličan košarkaš...

djole.

pre 2 meseca

Oklahoma kompletna ekipa,fajteri,igraju timsku cvrstu odbranu, recimo ako to uporedimo sa Denverom videcemo veliki razliku posebno u odbrani. O Golden Stejetu svi pricaju zbog Karija i Kleja njihovog šuta ali i oni su bilo fantasticna defanzivna ekipa.
m

majster

pre 2 meseca

Ajde finiks sad preokret jedan

Miloš Savić

pre 2 meseca

Dobro je, sudije se uozbiljile nema više 30 slobodnih bacanja po utakmici..

Denism1

pre 2 meseca

Dobru sezonu ima sej ali nije za mvp
V

VlastaKG

pre 2 meseca

Iskreno, nije igrač koga gledam sa uživanjem. Što se učinka tiče, ima sjajne brojke, i možda je po nekim kriterijumima (koji nisu baš konzistentni kroz istoriju) MVP, u to ne želim ni da ulazim. Govorim samo o stilu, ponašanju, pokretima, flopovima, itd. Meni je to iritantno i zato ga ne gotivim. I da postiže 50 poena po meču, uz 15 asistencija, isto bih rekao. Ne govorim ovo zbog Jokića, jednostavno ostavlja takav neki utisak. Bilo je kroz istoriju puno igrača koji su bili bolji ili slični kao SGA, ali su to prezentovali na mnogo lepši, ubedljiviji i zanimljiviji način. Ima ih i sada barem nekoliko.

ivanasud

pre 2 meseca

Volim ih samo zbog Topica
D

Djokica10

pre 2 meseca

Šej je pravi vođa, Oklahoma igra lepu košarku za oči, postižu mnogo poena a odbrana im je na vrhunskom nivou, imaju šanse ponovo da osvoje
Z

Zokili

pre 2 meseca

Oklahoma igra savrseno, deluje mi da ce i ove sezone biti u finalu
m

mladi23

pre 2 meseca

Samo nocas da Nagetsi vrate brejk..pa da se nadamo finalu zapada sa oklahomom..

Slobodan Milojkovic

pre 2 meseca

Pa da, kada bi i Jokicu svirali sve sto njemu sviraju, sa ovoliko slobodnih bacanja, Jokic bi belezio po 50 poena na utakmici.

dzonipfc995

pre 2 meseca

Svi znamo ko je pravi MVP

[email protected]

pre 2 meseca

Sej igra fantasticno, ali igra i brojke su jos uvek kod Nikole Jokica

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Lagamo oklahoma prolazi dalje
M

Milan112233

pre 2 meseca

Tako igra MVP, ne dodaje loptu kada je sam na šutu...