Komentari na vest
Šej u šampionskom modu, Oklahoma vodi sa 2-0 protiv Finiksa
Kladion Ka
pre 2 meseca
Tebi samo jos malo da sviraju faule nisu do sada uopste
Soy argentino 🇦🇷🇷🇸
pre 2 meseca
Танка је ова Оклахома. Далеко су они од прстена. Бостон, Денвер и Сан Антонио су много јачи.
D
Dejan Niciforovic
pre 2 meseca
bitno da buker nije mogao u plus, jebo ga konj
s kakvom lakocom igra OKC
I
Ilijajakim02
pre 2 meseca
OKC ima da metla sve redom
Stefannnbgd
pre 2 meseca
Jedino im Jokara moze poremetiti planove,eventualno Boston.Realno Boston sampion.
Predrag Blagojevic
pre 2 meseca
Bilo je padova u igri okc I sej pogadja nekad teske suteve na utakmicama bice zanimljivo gledati ako prodju lejkersi starost protiv mladosti
g
gost7777
pre 2 meseca
sudjenje skandalozno
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre 2 meseca
За мене је Јокић МВП.
Не зато што је наш Србин, него зато што је најконстантнији, зато што је 60% екипе и зато што растура у трипл дабл колони.
Vaskon
pre 2 meseca
Joker je sistem, a Šej samo jedan skoro odličan košarkaš...
djole.
pre 2 meseca
Oklahoma kompletna ekipa,fajteri,igraju timsku cvrstu odbranu, recimo ako to uporedimo sa Denverom videcemo veliki razliku posebno u odbrani.
O Golden Stejetu svi pricaju zbog Karija i Kleja njihovog šuta ali i oni su bilo fantasticna defanzivna ekipa.
m
majster
pre 2 meseca
Ajde finiks sad preokret jedan
Miloš Savić
pre 2 meseca
Dobro je, sudije se uozbiljile nema više 30 slobodnih bacanja po utakmici..
Denism1
pre 2 meseca
Dobru sezonu ima sej ali nije za mvp
V
VlastaKG
pre 2 meseca
Iskreno, nije igrač koga gledam sa uživanjem. Što se učinka tiče, ima sjajne brojke, i možda je po nekim kriterijumima (koji nisu baš konzistentni kroz istoriju) MVP, u to ne želim ni da ulazim. Govorim samo o stilu, ponašanju, pokretima, flopovima, itd. Meni je to iritantno i zato ga ne gotivim. I da postiže 50 poena po meču, uz 15 asistencija, isto bih rekao. Ne govorim ovo zbog Jokića, jednostavno ostavlja takav neki utisak. Bilo je kroz istoriju puno igrača koji su bili bolji ili slični kao SGA, ali su to prezentovali na mnogo lepši, ubedljiviji i zanimljiviji način. Ima ih i sada barem nekoliko.
ivanasud
pre 2 meseca
Volim ih samo zbog Topica
D
Djokica10
pre 2 meseca
Šej je pravi vođa, Oklahoma igra lepu košarku za oči, postižu mnogo poena a odbrana im je na vrhunskom nivou, imaju šanse ponovo da osvoje
Z
Zokili
pre 2 meseca
Oklahoma igra savrseno, deluje mi da ce i ove sezone biti u finalu
m
mladi23
pre 2 meseca
Samo nocas da Nagetsi vrate brejk..pa da se nadamo finalu zapada sa oklahomom..
Slobodan Milojkovic
pre 2 meseca
Pa da, kada bi i Jokicu svirali sve sto njemu sviraju, sa ovoliko slobodnih bacanja, Jokic bi belezio po 50 poena na utakmici.
dzonipfc995
pre 2 meseca
Svi znamo ko je pravi MVP
Sej igra fantasticno, ali igra i brojke su jos uvek kod Nikole Jokica
Vlada81pfc
pre 2 meseca
Lagamo oklahoma prolazi dalje
M
Milan112233
pre 2 meseca
Tako igra MVP, ne dodaje loptu kada je sam na šutu...






.jpg.webp)

