Komentari na vest

Šejn Larkin plaća da bi prešao u Fener

Dareda88

pre oko 15 sati

Znaci efes se raspada ove sezone.

Ilija

pre 1 dan

Kakav nož u leđa, baš jadno

kivekive

pre 1 dan

Iz Efesa gde si legenda ziva ti predjes u omrazeni Fener...

Steksus123

pre 1 dan

Igrac koji se povredjuje cesto... Nema nista od njih

Aki Grk

pre 1 dan

Prezasitio se, da se vrati onaj stariLarkin u Feneru

Nrconicar8

pre 1 dan

To bi bio odlican posao za fener takav igrac kao larkin je falio feneru ove sezone!

Veljko Maricic

pre 1 dan

Jedino tako moze da predje u Fener
P

Papu Gomez

pre 1 dan

Докле овај мисли да игра

stevica jovanovic

pre 1 dan

larkin je dobar igrac bio bi to dobro pojacanje za fener
S

Selenakg

pre 1 dan

placa.. penzioner..

Dejan P.

pre 1 dan

Ako neka plaća sam
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

Svako ima svoj cilj...

Pa dodo sam

pre 1 dan

Dobar igrač, ali u zadnje vreme u ogromnom padu forme. Očigledno su na njega uticale i kritike da ne igra dobro ni za Tursku.
в

велики штрумф

pre 1 dan

Повреде су га уништиле. Човек није играо скоро целу прошлу сезону а и сезону пре тога није био сав свој. Иначе, невероватно је да је имао 4 милиона годишње (за кошарку се плате исплаћују 10, а не 12 месеци). Још невероватније је да Ларкин хоће да пређе за мању плату и да још лично плати откуп! Нелогично скроз, нике везе, јер у Ефесу већ има гарантован уговор још 2 сезоне!

No name

pre 1 dan

los igrac ne znam
S

Sedlar92

pre 1 dan

Dobro pijacanje ako ga zaobidju povrede!

KuukYY

pre 1 dan

prsolo negovo vreme

milosbosut

pre 1 dan

Auu ovo ce biti prava bomba

Stefan Stojimirovic

pre 1 dan

Ma povreda je cini mi se ucinila svoje, nece to biti vise isti igrac kao pre..

Petar Kocevic

pre 1 dan

STO DALJE OD NAS