Komentari na vest

Selektor Nemačke: Bonga je naš švajcarski nož

Marko Kolasinac

pre 10 meseci

Cestitke Nemcima, sto se tice Srbije mnogi su ovde na ovom portalu izneli svoje misljenje, sledeci neki ciklusi, novi selektor,da se podmladi ekipa, nekim igracima zbogom, igrace se kosarka i dalje ovde.
Г

Гробари

pre 10 meseci

Мало је и наш.
P

Pulic

pre 10 meseci

Kad vec spominje AllStar, Amerika nema sta da trazi u ozbiljnoj utakmici. Shai, Luka, Vagner/Markanen, Janis, Jokic. Dzamal Mari, Wembi, Sengun/Sabonis. Nerealni igraci dolaze iz Evrope.
L

Lukebakio

pre 10 meseci

Kome pripada Kanada...?