Komentari na vest

Selektor Slovenije bez zadrške: Bili smo bolji! Idemo uzdignute glave, a to ne mogu svi

M

MW

pre 10 meseci

E TO VAM JE EVROPA GDJE CE JEDNA SLOVENIJU DA POBIJEDI NJEMACKU PONISTITI UTAKMICI ODMA!

vozi Miško

pre 10 meseci

Pa realno bolja ekipa ide dalje. Suđenje je loše na celom prvenstvu, ali da je Slovenija izgubila zbog toga nije tačno. Juče su bar 4 nepostojeća faula svirana nad Lukom gde on inicira kontakt i ulazi u protiničko igrača koji ga ne faulira. Manje kuknjave na sudije, mada može da se pojavi neki virus 😂.
b

batice

pre 10 meseci

Niste tako pricali 1914, 1941 pa 1991.
I

Ivan...

pre 10 meseci

Jokic dobija sekiru protiv budjave Finske, sudije se prave mrtvi sva trojica. Sta ti ocekujes druze...
J

Jos

pre 10 meseci

Posle tehnicka
S

Slovenci jako

pre 10 meseci

Prljavi,pokvareni. Svaka ali svaka sudijska odluka je praćena hvatanjem za glavu,čuđenjem itd. Jako su prljava ekipa.
2

23

pre 10 meseci

majstore da si nam ti selektor...
M

MNM

pre 10 meseci

Ne može Kariju da čisti cipele
U

Uvek

pre 10 meseci

Kod ovih neka kuknjava uvek sudije krive itd
L

Luša

pre 10 meseci

Bedno suđenje na celom prvenstvu kulminiralo je na ovoj utakmici.To potpuno obesmišljava svako veliko takmičenje.Pristup slovenačkih igrača može biti primer mnogim kolegama,uključujući i naše igrače.Evo rizikujem da pogrešim i kažem da ćemo slično suđenje gledati i u mečevima polufinala,pogotovo u meču Turske i Grčke.
N

Nemačka je pošteno

pre 10 meseci

Pobedila.