Komentari na vest
Selektor Slovenije bez zadrške: Bili smo bolji! Idemo uzdignute glave, a to ne mogu svi
M
MW
pre 10 meseci
E TO VAM JE EVROPA GDJE CE JEDNA SLOVENIJU DA POBIJEDI NJEMACKU PONISTITI UTAKMICI ODMA!
vozi Miško
pre 10 meseci
Pa realno bolja ekipa ide dalje. Suđenje je loše na celom prvenstvu, ali da je Slovenija izgubila zbog toga nije tačno. Juče su bar 4 nepostojeća faula svirana nad Lukom gde on inicira kontakt i ulazi u protiničko igrača koji ga ne faulira. Manje kuknjave na sudije, mada može da se pojavi neki virus 😂.
b
batice
pre 10 meseci
Niste tako pricali 1914, 1941 pa 1991.
I
Ivan...
pre 10 meseci
Jokic dobija sekiru protiv budjave Finske, sudije se prave mrtvi sva trojica. Sta ti ocekujes druze...
J
Jos
pre 10 meseci
Posle tehnicka
S
Slovenci jako
pre 10 meseci
Prljavi,pokvareni.
Svaka ali svaka sudijska odluka je praćena hvatanjem za glavu,čuđenjem itd.
Jako su prljava ekipa.
2
23
pre 10 meseci
majstore da si nam ti selektor...
M
MNM
pre 10 meseci
Ne može Kariju da čisti cipele
U
Uvek
pre 10 meseci
Kod ovih neka kuknjava uvek sudije krive itd
L
Luša
pre 10 meseci
Bedno suđenje na celom prvenstvu kulminiralo je na ovoj utakmici.To potpuno obesmišljava svako veliko takmičenje.Pristup slovenačkih igrača može biti primer mnogim kolegama,uključujući i naše igrače.Evo rizikujem da pogrešim i kažem da ćemo slično suđenje gledati i u mečevima polufinala,pogotovo u meču Turske i Grčke.
N
Nemačka je pošteno
pre 10 meseci
Pobedila.



.jpg.webp)




