Komentari na vest

Simonović za Navara i Tea: Ibon jak taktičar, igrači ga vole; Zvezda? Nisu samo treneri odgovorni

T

Teodora77

pre 14 dana

treba promeniti kompletnu ekipu

milkica12

pre 14 dana

Sve se politicki radi ,videcemo sta ce biti

Uskekruske

pre 14 dana

Videcemo sta ce biti

Марјан Симоновић

pre 14 dana

Politika, sve dovode stare i povredjene igrace, na zalasku karijere su igraci, i vise im nije do dokazivanja, treba dovoditi 5-6 igraca mladja od 23 godine, da trce, da se dokazuju

Slobodan Milojkovic

pre 14 dana

Naravno da nije samo on kriv....ima ih dosta...ali cute....u foteljama

cima88

pre 14 dana

Svaka sezona je sve gora i gora

Kazeev

pre 14 dana

Srećno Teodosiću na novoj poziciji u klubu

[email protected]

pre 14 dana

Nema od toga ništa.
H

Holandjanin

pre 14 dana

Sta ce sada Tomic biti u Zvezdi? Cini mi se da se da Teodosic i on imaju preveliki ego da bi radili isti posao?

quaresmaaa

pre 14 dana

Svi su krivi sto je sezona loša

Milos Pavlovic

pre 14 dana

Aj malo da predjemona špance
D

Dukicar

pre 14 dana

Videcwmo kakav ce biti

Meda74

pre 14 dana

Ko je kriv za lošu sezonu teško da je samo Sale kriv
R

Ratibor

pre 14 dana

Pravi se opasna ekipa, još kao Teo podvikne na sudije F4 je zagarantovan…
o

ofkorsss

pre 14 dana

Normalno da će, i treba čika Miša neće sigurno Ostoja i Drčela...

Ssarita

pre 14 dana

Previse se vrte treneri i mislim da to ne moze da donese rezultat mora da se sada za promenu da vreme Navaru
S

Shhsnajabshsgyjaghh

pre 14 dana

Ja mislim da je odgovornost samo na treneru, sto se tice sezone iza nas.
a

ajde vise

pre 14 dana

Hoće li neko da se poziva na odgovornost u partizanu ili to samo kod zvezde?
П

ПА..

pre 14 dana

Mi pozivamo na odgovornost ali vi branite Ostoju
V

Vaskeza.18

pre 14 dana

Daleko od toga da je jedini. Najodgovorniji je svakako. Ja bi utakmice bolje vodio.
V

Vasilis

pre 14 dana

Prosto se ne moze reci da Sasa nije najveci krivac. Veliki igrac, veliki Zvezdas, ali prosto nije radio dobar posao. Daleko jaci tim, a bez iskoraka, negativan u derbijima, otislo mu je 4 igraca, pomocnik, neke igrace skroz izbacio iz ritma, dozovlio da mu tribina vrati igraca na teren, ocajna komunikacija s medijima, mnogo problematicnih izjava i na kraju skandalozna konferencija. Prosto bilo je lose, probalo se s najboljom namerom, al ne moze. Pa i Maradona je bio promasaj kao trener, a mi ovde pravdamo Saleta kao da je Dzordan dosao u Cikago.