Komentari na vest

Šok u Istanbulu: Bešiktaš i Alimpijević vodili sve vreme, Biberović pogodio trojku i doneo titulu Feneru

Sele Fejzic

pre 7 dana

Bravo za titulu svaka cast momci

Branislav Jovanovic

pre 7 dana

лигашки тренер, чим дођу одлучујуће утакмице нестане
O

Oplakivanje

pre 7 dana

Alimpija u toku
T

Top top

pre 7 dana

Topčina Šaras je prava momčina
Č

Čestitke

pre 7 dana

Šarasu na tituli.
K

Khal Drogo

pre 7 dana

Несрећан пораз Бешикташа. Но и ово што су учинили, пруживши велики отпор Фенеру је истински подвиг. Фенер је неупоредиво скупљи тим, вјерујем да је однос буцета барем 4:1, имају и квалитетнија рјешења и шири састав. Уз то Бешикташу су се повредила тројица јако важних играча (Жиђић, Лемар, Метјус), задњи меч је играо само са петорицом странаца (дозвољено је 7). Фенер на другој страни нема тај проблем ако се неко повреди, имају чак 14 странаца (без Биберовића који се води као "домаћи") , од тих 14 на сваком мечу одлучују коју ће седморицу уврстити. Уз то и што се тиче "турских" играча су у предности јер у сваком тренутку на паркету у тиму мора бити барем један "Турчин" јер и ту попуњавају то мјесто са Биберовићем (а и други имају евролигашко искуство, Битим, Бирсен, Махмутоглу) који је евролигашки ниво. Иако је и ту Алимпије попунио састав корисним турским играчима (прије свих Угурлу и Шанли) ипак то није Биберовићев ниво. Тако да је Бешикташ пружио максимум, да их нису скршиле повреде најважнијих играча била би то неизвјесна серија, и овако је била захваљујући великој борбености Алмипијевић играча, но квалитет је једноставно пресудио
M

Mirko12345

pre 7 dana

bravo za Fenerbahče, svaka čast
Auuu, ali kakav pas pre šuta ... Neverovatno

Miki Milikic

pre 7 dana

bas nemaju srece, sve finala igraju i izgube

FiumenBG

pre 7 dana

jaci je fener ali ne pobedjuje uvek golijat, nekad i david bude pobednik... samo ne ovaj put 🙂

Kurcslus

pre 7 dana

Alimpijevica mi da se resimo sa klupe reprezentacije. Covek vuce neki maler sa sobom, ne moze da dobije nijedno od tolikih finala, to nije normalno.
1

1234567891011

pre 7 dana

Чекај да преузме неки велики тим,са великим буџетом,као рецимо Обрадовић,па да га пустимо једно 5-6 сезона и тек онда да видимо шта и колико може!

ljiljana63636363

pre 7 dana

Prokockana lepa sansa za majstoricu

Ivan Andrejic

pre 7 dana

Nema srece u finalima
M

MIXACU12

pre 7 dana

Zasluzena pobeda Fenera,ipak su kvalitetniji od Besiktasa...

stevica jovanovic

pre 7 dana

ipak fener ima jaci i kvalitetniji tim od besiktasa
N

Nikola1992a

pre 7 dana

Odlican, detaljan i tacan tekst

Meda74

pre 7 dana

To malo je puno, šteta

Radoman Ninkovic

pre 7 dana

Šteta za alimpija,zaslužio je bar neki trofej
Z

Zvone75

pre 7 dana

Alimpijevicu uvek za dlaku izmakne bitna pobeda. Steta bas! Odlican je!
S

Slava222

pre 7 dana

fener prejak kao i uvek svaka cast
C

Ceba23

pre 7 dana

samo jako bice bolje sledeci put
R

Riki97

pre 7 dana

oflican je bio besiktas ali fener ipak prejak
n

nuki63

pre 7 dana

Alimpijević je dobar trener ali ne može se protiv Fenera, ipak je to top 3 najjači klub u Evropi

Elvis Fejzic

pre 7 dana

Šteta za Alimpijevića , zaslužio je bar jednu titulu

Nrconicar8

pre 8 dana

Nema srece Dusan 0 -10 u finalilma glava gore majstore doci ce ta pobeda u finalu jednom!

mozzart-gost

pre 8 dana

Alimpije biće bolje sledeći put.

Ivan Selenic

pre 8 dana

ovaj fenerbahce je na isti nacin dobio i efea dva puta u gostima,neverovatno.
P

Predrag Petrovic

pre 8 dana

kakav je bas bio za tarika umetnost
o

ogiibk

pre 8 dana

Alimpijevic bas nema srece
n

neven777

pre 8 dana

aaaaaaaaaaaaa kako da ne smesni su

Lix

pre 8 dana

Opet drugo mesto za Alimpijevica?
A

Adam18

pre 8 dana

Bad mi je zao zbog Alimpijevica !

nenanena2

pre 8 dana

Klasičan primer kad izgubiš dobijenu utakmicu

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 8 dana

Човек има толику страст и љубав према кошарци да је то невероватно. Има све што је потребно једном врхунском тренеру, једино још да има мало више среће. Када крене да осваја трофеје неће лако стати. Част је имати оваквог човека на клупи националног тима.

Марко 11

pre 7 dana

Питање је само колико ће људи из клубу имати стрпљење за селектора у наредном периоду.
H

Ha

pre 8 dana

Nece on nidje!!!

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 8 dana

Човек нема баш среће. Ушао је ослабљен у ово финале а Фенер комплетан и опет их је намучио, али му се неда никако да освоји трофеј. Тренер ком је измерен IQ 172 да изгуби 9 финала шансе су скоро минималне, али ето десило се и то.
L

Las

pre 7 dana

Cime su mu izmerili toliki IQ? Mistrijom, metrom, terazijama?

nenad japundzic

pre 8 dana

Ne da se Alimpijevicu,
V

Vlada9111

pre 8 dana

E moj Alimpije, koji put drugi?
М

Милош 2708

pre 8 dana

Бешикташ је играо без два најбоља играча Метјуза и Жижића и још без Лемара и Камагатеа, дакле са седам играча који нешто ваљају у ротацији целу утакмицу и замало победио за класу јачи Фенербахче и овде људи прозивају Алимпијевића да је лузер. Невероватно! Једино финале које требало да добије било је против Бурга. У свим осталим финалима по саставу тима који је предводио био је аутсајдер. Када буде кренуо да осваја титуле са неким јачим тимом, биће слатко подсетити вас исфрустриране лузере шта сте некад писали о Алимпију. :-)
B

Burdusch

pre 7 dana

Jednog dana ce i tvoj Alempije da osvoji titulu. Dotle neka se uci na reprezentaciji Srbije i trosi najbolje kosarkaske godine najboljeg igraca u istoriji srpske kosarke (osim po Danilovicu).

FC RED STAR

pre 8 dana

Nema šta jača klupa,više love imaju
D

Duconis

pre 8 dana

Zasto ovolika mrznja i omalovazavanje Alimpijevica????
G

Gost bez imena

pre 8 dana

Zato što se grobari već duže vreme dobro organizuju po viber grupama u cilju pljuvačine. Ukratko, botovi.
B

Babadinga

pre 8 dana

Niko se ne organizuje, vase teorije zavere iz Zeleznika...Jednostavno covek je luzer prve klase i to svi vide

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 8 dana

Само га ботови пљују и нико други. Они који воле кошарку и желе добро националном тиму на челу са њим му верују.
M

Maler

pre 8 dana

Sa njim na celu ni prvenstvo Balkana ne bi osvojili, izgubili bi u finalu od Bugarske sa Alimpijem..Covek ne zna da uzme trofej
T

TuzniBauk

pre 8 dana

Alimpijevic je postao tezak baksuz, sve velike utakmice gubi toliko bezvezno
R

Realno istina

pre 8 dana

Sve ce to jednog dana da se vrati. I zaboravice se da je izgubio xyz...finala. Ti si druga dimenzija i ostaces u njoj.
O

OptimusPrajm

pre 8 dana

Nisu imali sreće a ni mnogo pameti u toj utakmici, katastrofalna završnica Besiktasa
Z

Zokili

pre 8 dana

Bezveze sta je sve Alimpijevic propustio zaista..
N

Nemanjasabac

pre 8 dana

Sami su krivi al svakako sve bi bilo reseno u revansu, mozda i bolje ovako da se ide na letovanje.
V

View

pre 8 dana

Ovaj čovek je gubitnik i to više nema dileme. A tek komentator, ono je bilo strsšno slušati..
M

Milojko Arsenic

pre 8 dana

Svi koji ga poznaju znaju da je Alimpijevic grobar ali zbog jedne mrlje u mladosti i treniranja kluba koji nema pobedu u top 8 od kada je osnovan, celu trenersku karijeru ce ga pratiti prokletsvo i nece uzeti trofej.
M

Milojko Arsenic

pre 8 dana

Svi koji ga poznaju znaju da je Alimpijevic grobar ali zbog jedne mrlje u mladosti i treniranja kluba koji nema pobedu u top 8 od kada je osnovan, celu trenersku karijeru ce ga pratiti prokletsvo i nece uzeti trofej.
R

Realno samoo

pre 8 dana

Šarunas posle dodavanja Boldvina: WTF is this? 😳
T

Turski konjanik

pre 8 dana

Steta,bas steta ,jasemo dalje.
B

Babadinga

pre 8 dana

Dame i gospodo selektor Srbije od koga ocekujem zlata na EP i SP, koji je izgubio svako moguce finale, luzer nad luzerima..

Pedja19

pre 8 dana

Sta hocete vi grobari, bas bi video da li bi tako pricao da je trenirao partizan. Naravno da ne bi, vec bi govorio kako je malad i kako ima potencijal i kako ce se tek dokazati i kako su ta sva finala veliki rezultat a ne da je gubitnik.
T

Trejjjq1

pre 8 dana

Hoce li ikada Alimpijevic pobedito finale? Izgubio svih 9 ili 10 finala lik...
M

Mayot

pre 8 dana

Alal im K i igracima Besiktasa i Alimpijevicu. Sa pola rostera protiv kompletnog Fenerbahcea koji je imao i visak stranaca te ih zbog svezine rotirao iz utakmice u utakmicu ovaj herojski poginuti. Da su samo imali Lemara ili da se Metjuz nije tesko povredio otisli bi do titule. Da ne pricam da oba centra u autu odavno. Nadam se da ce Besiktas iako na terenu nije to zasluzio u Evrokupu onim losim finalom ipak uci u Evroligu jer je Alimpijevic za sve ovo sto je vrhunski radio u domacem prvenstvu vec drugu sezonu uzastopno zasluzio jedan jak budzet i siru rotaciju, tu mislim i na domace igrace bas zbog ovakvih finala pa da vidimo onda da li ce bas svako da izgubi. Jos jednom svaka im cast na svemu sto su pokazali u ovom plejofu. Igrali su 12 utakmica u 22 dana. I to sve visoki intenzitet sa jakim protivnicima (Galatasaraj, Bahcešehir i Fenerbahce).
L

Lucky luzer..

pre 8 dana

Sve je već,viđeno...Ovaj čovek,ne može da osvoji trofej da ga jeb..š,pa to ti je...Da budem jasniji,on to ne zna ili ne ume,šta mu se više sviđa..Meni je najintresantnija njegova amaterska gluma,u kojoj živ izgore,a glumata neku mirnoću. Uvek kasni,sa prepoznavanjem određenih situacija u igri i adaptacijom,na neki novi prevarantski trik,od strane Jasekivičijusa...Mrka kapa,moj Alimpije,i za tebe,ali i našu reprezentaciju..Neka nam je Bog,u pomoći..
D

Djape45||

pre 8 dana

Jedini koji ovde glumi si ti, koji glumiš da ti je krivo a pun sreće što je izgubio. Zašto, zato što ne volite isti klub, e sve dok se mi konstantno delimo na boje, u stvarima koje nemaju nikakve veze sa bojom dresa, će nam i biti kako trenutno jeste.

Pedja19

pre 8 dana

Sta hoces grobarcino isfrustrirana? Da je bivsi trener Partizana dizao bi ga u nebesa. I vikao kako je naslednik Zeljka. Covek je dve godine igrao 4 finala. Ovo bi osvojio da mu nije povredjeno 6 bitnih igraca, ali ti ne pratis kosarku vec samo si dosao svoju frustraciju da sejes. I hteo, ne hteo on ce kad tad osvojiti trofej i dokazati svoj potencijal. A ti idi kukaj za Zeljkom eno ga u Panati.
Z

Zvezdaš u srcu

pre 8 dana

Večiti gubitnik, koji ne igra odbranu, nema akcije i ne ume da rešava u važnim trenucima, uspeo je nešto što je malo kome pošlo za rukom: da izgubi i 9-to vezano finale i time ostane bez i jedne osvojene titule.
9

929292

pre 8 dana

Najbolje dodavanje u istoriji kosarke ovo Boldvinovo za pobedu. Nemoguce nesto