Komentari na vest

Španci kažu – posao završen: Kajl Olmen novi igrač Partizan Mozzart Beta

XavieRS

pre oko 2 meseca

ovog domaceg mora da je mijatovic doveo :)
M

Majamaki3

pre 2 meseca

Odlicno sto dolazi znacice dosta

JOVICASA

pre 2 meseca

Bravo za spance
F

Fanste933

pre 2 meseca

RB Leipzig više nije primoran da proda Jean Diomande i sada traži preko 100 miliona evra za njegov transfer. Klub želi da ga zadrži još jednu sezonu, a prodaja dolazi u obzir samo uz izuzetno veliku ponudu.
N

Nikola1992a

pre 2 meseca

Istorijsko pojacanje

[email protected]

pre 2 meseca

Malo svežine nije na odmet.

Dejan1 Shus

pre 2 meseca

auuunshshshshshhshs

Leukemija

pre 2 meseca

Samo napred Partizan
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

je l zna neko ko prati kosarku o kakvom se pojacanju radi

Twow

pre 2 meseca

Nije on los za oko kuce...
m

mmyyaat

pre 2 meseca

Zanimljiv potpis

Twow

pre 2 meseca

Dobar je ovo igrac taman da pomogne partizanu malo jb1

Tarik Reč

pre 2 meseca

Ma dobro je to sve
H

Haris101

pre 2 meseca

Sve suu to govna kosarku treba izbacitii iz sportova
U

Uncledrew

pre 2 meseca

Diskutabilno koliko je dobar ako znamo da ni ovi u crnoj gori nisu hteli da vise igra u njihovoj rep
g

guta123

pre 2 meseca

Nije los igrac ali videcemo dal ce biti promasaj kao mnogi
A

Adison99

pre 2 meseca

Dobar igrac jednom recju.
D

Dajvak

pre 2 meseca

To su 2 riječi.

Milos Radosavljevic

pre 2 meseca

Nije loš igrač mada bih trebali više naše dece da bude u igri...

Bogdan Djordjic

pre 2 meseca

ovaj ce bas pomoci tuzna li nam msjka pa poslednjimcemo zavrsiti strasno

[email protected]

pre 2 meseca

Samo napred PARTIZAN

Sone125

pre 2 meseca

Ozbiljno pojacanje

Danilo0907

pre 2 meseca

Jel to onaj "dobar igrac" sto je cak i selektor C.Gore trazio od saveza da vise ne igra za njihovu reprezentaciju jer ne doprinosi nista timu!

Amir Tuzlic

pre 2 meseca

Nije loš igrač mada bih trebali više naše mlade talente da forsiramo.
h

hellokcs2

pre 2 meseca

Možda će biti bolje ovako. Nikad se ne zna.

Aleksandra Martać

pre 2 meseca

Neka je sa srećom pa neka naprave tim za sledeću evro ligu
G

George Jung

pre 2 meseca

Ouuuu yeaaaahhh :)))

Dajana09

pre 2 meseca

Bilo bi dobri kada bi se priključio partizanu
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Opet ostoja dovodi svoje kombinacije u klub u koje moze da se ugradi zbog kinte

[email protected]

pre 2 meseca

Može to da bude ozbiljno pojačanje, nikad se ne zna.

Zivot je igra

pre 2 meseca

nije kraj do zadnje koš do zadnjeg zvižduka sudija
M

Marconato

pre 2 meseca

Samo na je ovaj trebao
T

Top 16 u EL

pre 2 meseca

Jel to onaj "dobar igrac" sto je cak i selektor C.Gore trazio od saveza da vise ne igra za njihovu reprezentaciju jer ne doprinosi nista timu!
N

Nemaci pojma iz predgradja

pre 2 meseca

Sta nemaci pojma iz predgradja i njihovi navijaci znaju o kosarci? Sta znaju pokazali su za 80 godina a to je jedno veliko NISTA. Zato, opusti se i prati umetničko klizanje jer kosarka nije sport za vas.
8

80godinaKosarke

pre 2 meseca

@nemaci pijma iz Mukice jadna mi kad bili u dva polufinala Kipa Sampiona u kosarcii kad uzeli prvi evropski trofej u Jugoslavihi Vi ste se pitali sta je kosarka da li se jede mozda. Bolje cuti kad nista ne znas.
E

Emili89

pre 2 meseca

Luka rece da je gori od Washingtona, a jos treba da se navikne na ligu.....

Marija Antic Stankovic

pre 2 meseca

Veliko pojacanje

Kostur

pre 2 meseca

Ko je ovaj momak? Nikad čuo

zeljko markovic

pre 2 meseca

Mi samo otpatke kupujemo i Miskove igrace.Opet nam Ostoja i Misko sklapaju tim.Sramota.Koji cirkus.

KAYA

pre 2 meseca

Odlican igrac, bravo

Ksenija Rajković

pre 2 meseca

Videcemo kako ce da se snadje u partizanu
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

Dobar igrač, ali više dvojka

Bro Bro

pre 2 meseca

Dobrodosao u klub sa istorijom

Nrconicar8

pre 2 meseca

Odlicno pojacanje odlican igrac
V

Vini Pu

pre 2 meseca

Nije los kao pojacanje, ako dodje
D

Djordje Milev

pre 2 meseca

Jako pojačanje za Partizan

sikm1

pre 2 meseca

dobro pojacanje, sprema se tim.

Racuni

pre 2 meseca

Dobrodosao u klub

Sijanda Ksulu

pre 2 meseca

Bravo bre idemooo

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Stiglo jako pojaca je haha
i

igokea top 20

pre 2 meseca

Bice im dobro pojacanje za novo 20-to mesto u EL i sl.godine!
L

LeoLuka

pre 2 meseca

Nije nivo za evroligu igrac

Александар Симић

pre 2 meseca

To je bilo prosulo ovo je iz grada
m

milan tesic

pre 2 meseca

Ima bre i u srbiji dobrih igrača na 1 srbina 5 stranaca dodje

Aleksandra Martać

pre 2 meseca

Može partizan da napravi dobro pojačanje i da upotpuni tim
m

miki.mocart

pre 2 meseca

Bonga mora da se zadrzi, i Vasington. A videcemo sta ce ispasti od ovog za mene anonimusa.
m

miki mozzart@@

pre 2 meseca

I Karlik je bio anonimus pa evo, dodje da zavisimo od njega. Bilo kako videcemo..

Kaki

pre 2 meseca

Nije lose pojacanje ako dodje a verujem da ce doci gledao sam ga jedno vreme tj njegovu ekipu verujem da ce pomoci partizanu.

Hombre Cansado

pre 2 meseca

ja nisam zainteresovan da gledam ovakve igrace. ipak je bolje sa domacima
N

Nebojshha

pre 2 meseca

Maigrace se bas on
L

Lakiq123

pre 2 meseca

Ovo je solidno pojačanje za sledeću sezonu
s

sabonis09

pre 2 meseca

Ko je ovaj momak? Nikad čuo
n

neveena

pre 2 meseca

Odlican igrac za partizan

Hombre Cansado

pre 2 meseca

sasvim prosecan tim i sasvim prosecan igrac
F

Fenjerasi iz laktasi

pre 2 meseca

Kad ce proslava top 20 mesta u EL i top 16 na kraju sezone,zna li se sta?
A

ABA fenjerasi

pre 2 meseca

Kada se ABA fenjeras javlja da nesto kao kaze
N

NULA pobeda u plej of

pre 2 meseca

@ Fenjerasi iz laktasi Dan posle kad zvezda dobije utakmicu u plej in/of, znaci NIKADA!!!!!
B

BABALU007

pre 2 meseca

Fenjerasi@@ E ovako. Plan je da proslava bude dva dana nakon Vase proslave 55 godina od zadnje pobede playina ili playoffa. Ako hoces mogu ti obezbediti I rezervaciju?? Nadje ko da kaze o proslavima!!!!

[email protected]

pre 2 meseca

Bitno je da je Karlik ostao,sačuvati kostur ekipe koji je vec uigran i dovesti nekog centra i jos Bogdan kad bi se vratio ...
p

perabuca

pre 2 meseca

Da li je verovati spancima ili ne

Nemanja Panic

pre 2 meseca

Zavriši će Partizan ko Čelzi...Kupuj šta stigneš I postaneš osrednja ekipa...
T

Top 20 jsd

pre 2 meseca

Bice ovaj dobro pojacanje za novi Top 20 i sledece sezone u EL isto kao i ove!
s

stojce58

pre 2 meseca

Neka mu je sa srecom i dobrodosao
J

Jug uz Zoca

pre 2 meseca

Ma ajde bre bezi tamo,ovaj je toliko "dobar igrac" da je cak i selektor C.Gore trazio od saveza da vise ne igra za njihovu reprezentaciju! Opet ostoja dovodi svoje kombinacije u klub u koje moze da se ugradi zbog kinte,to znaju svi pravi navijaci! Jedan je Zeljko Obradovic,ceo jug je uz Zoca!
s

sile65

pre 2 meseca

Videcemo kako ce da se snadje u partizanu
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

ljudi se osecaju kao da su oni minimalno peti a ne da su imali duplo neuspjesniju sezonu od Zvezde

Hombre Cansado

pre 2 meseca

ja nesto nisam bas siguran da je takva situacija ali dobro
D

Drhaus86

pre 2 meseca

vrhunsko pojacanjq,odakle ga ostoja izvuce

Lix

pre 2 meseca

Vec su poceli da kupuju igrace

Ilija.koja

pre 2 meseca

sa srecom u novom klubu
i

ivanstole

pre 2 meseca

Dobro nam došao srecno
j

jelajkp

pre 2 meseca

Neka mu je sa srećom

Olivera Petrovic

pre 2 meseca

Topcina topcina

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Dobar. Prava jedinica
D

Dre

pre 2 meseca

Zavrsis 15 ti okrenes se levo desno aaaa kad cete vi imati pobedu u plej ofu, trpaj kevine, ljudi se osecaju kao da su oni minimalno peti a ne da su imali duplo neuspjesniju sezonu od Zvezde, cirkus oko Zeljka, kraj sezone u EL 10 kola pre kraja, rastjerivanje pola proektovane prve petorke dovodjenje drugih itd.

Milos Nicin

pre 2 meseca

ovo je novi panter

Jelena Doncic

pre 2 meseca

deluje kao pametan i logičan potez, ne neko „ime radi imena“, nego igrač koji konkretno rešava potrebe tima
g

gostbre

pre 2 meseca

samo se nadam da menja vosa a ne kalatesa....

kaligula89

pre 2 meseca

ovo je novi panter

Nemanja Milijanovic

pre 2 meseca

Umesto koga, to je pitanje
m

mixica

pre 2 meseca

Partizan je nekad dovodio mnogo zvucnija i bolja imena
e

eterarpad

pre 2 meseca

Idemo do pobede

dinom555

pre 2 meseca

Alman oZbiljan evroligaski plejmejker.
_

_ladybug_

pre 2 meseca

Očekivanja će biti velika od njega

Kris

pre 2 meseca

I zato propali Olimpijakos nudi Kodiju 8 milki, umesto tebe da uzmu za savetnika.
m

minini

pre 2 meseca

Super pojacanje Partizanu,dobar odabir

Perica Aksentijevic

pre 2 meseca

Prosek od igraca,nista posebno
R

Rirera

pre 2 meseca

Odlicno pojacanje za Partizan

meda rashord mar

pre 2 meseca

Dobar igrac i izbor

Slavko Ćosić

pre 2 meseca

Videćemo koliko vredi i da li vredi .

BaneBane

pre 2 meseca

Ovo je sigurno tacna vest cim se nigde nije spominjalo nije bila buka frka
h

h. o. r. i. 91

pre 2 meseca

Dobro pojačanje za Partizan
n

nnovak

pre 2 meseca

Opa,e hvala bogu više!! E ovo je POJAČANJE u svakom smislu reči!!!
a

ako su ruze, procvetace...

pre 2 meseca

u aprilu se dovode zvezde, nosioci. onda u kasno leto dodajes igrace rotacije koje uklapas spram nosilaca. Mi danas znamo da je jedino karlik siguran za iducu sezonu a dodajemo pomocno osoblje. Prosle godine Dilan uvaljen uz protivljenje trenera. Ove godine Lovrenj uz protivljenje trenera i ovaj reformisani ciglas i privatnik. Limar sirom otvorio vrata kluba Misku. Placajte ulaznice skupo, sve to ide na masino obrazovanje!
M

Markomili

pre 2 meseca

Dobar igrac, dobar potez uprave
b

burek sa mesom

pre 2 meseca

"Pouzdani španski portal Encestando navodi da je reprezentativac Crne Gore novo pojačanje crno-belih" Jel to taj "pouzdani" portal koji je tvrdio da ce Partizan biti povlašćen u odnosu na Zvezdu za desetogodišnju licencu za nastup u Evroligi???
R

Realni navijač

pre 2 meseca

A da li većina ovde pljuje po Ražnatoviću isključivo zbog nečije sujete i Spanulisa?Podsetiću sve koji kratko pamte,da je bio Duletov agent I da je Partizanu dovodio gotovo sve igrače u tom periodu.Kolektivna mržnja dolazi sa Željkom i Savićem,koji svako iz svog razloga ga mrzi,a taj Savić je kriv za odlazak Madara.Okanite se idolopoklonstva i shvatite,da taj čovek,ma šta mi mislili o njemu,zastupa sve najbolje igrače u Evropi.Nemojmo zbog nečijih ličnih razloga stvarati kolektivno mišljenje. Obradovićev ego nas je doveo u ovu situaciju,napustio je klub u najgorem mogućem trenutku i ostavio na cedilu. Takođe,zapamtite i vratite njegove izjave,gde decidirano navodi da je tražio garancije za pare i stabilan i veliki budžet.Ako nešto voliš,ne kreće ti priča sa parama.U prvoj kriznoj situaciji odlaziš,tu o ljubavi nema ni Lj.Karakter se pokazuje borbom u teškim trenucima.Zato,pustimo sada da se sprovodi neka druga filozofija a na leto će skupština,eto prilike da se loše zameni boljim.
O

Obraz djon

pre 2 meseca

I ne samo sto je otisao nego je posle odlaska krajnje nekorektnim izjavama pokusao da jos vise nanese stete Partizanu i u velikoj meri je uspeo u tome.
N

Nola no1.

pre 2 meseca

Prvo penzioner Zofri a sada i djetic iz Bruklina ahahahaha
a

ako su ruze, procvetace...

pre 2 meseca

centar iz kuvajtske lige

Sir Jakson

pre 2 meseca

Vreme da se nesto malo procita.

Dajana09

pre 2 meseca

Španija ko Španija sta reci
S

Sunce555

pre 2 meseca

Almen strasaan plej za Kodija bolji za klasu.
P

Ponoć

pre 2 meseca

I zato propali Olimpijakos nudi Kodiju 8 milki, umesto tebe da uzmu za savetnika.
a

ako su ruze, procvetace...

pre 2 meseca

ne drogiraj se jeftinim drogama

Stojan Bušatović

pre 2 meseca

Idemooooo na titulu
a

anamar09

pre 2 meseca

Dobro je ovo pojacanje ali videcemo koliko ce to uopste vredeti.
B

Bogdanovic B.

pre 2 meseca

Smajli, Ledej, Naneli , Bonzi K. i Bruks.
b

barcelona

pre 2 meseca

Je l ovaj Miskov igrac? Ako jeste, ja ne razumem sta mi radimo….
p

podesen

pre 2 meseca

Talimo se lagano.
a

ako su ruze, procvetace...

pre 2 meseca

nije lagano nego bas na krupno. i ovaog je doveo Jova tatin sin i nezvanicni GM kluba
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

Ne razum poentu dovodjenja Lovernja !! Doduše razumem , Ostoja hoće da smiri vatru pa ispunjava želje onih sa juga . Lovernj će bre samo da uzme mesto nekom i ništa više čovek je završio karijeru . Daj mu mesto sekretara , direktor za ništa , daj mu neki funkciju u klubu Al brate nemoj teren
S

Starac Foco

pre 2 meseca

Tako ste ponizavali i Kalatesa kada je dolazio. Ne moze Lovernj nikome da zauzima mesto, dovoljno je da svojim autoritetom drzi ekipu na okupu.
P

Podgorica 92

pre 2 meseca

Ako nije skup, decko je kidalica prava. Pored Karlika i Kalatesa, vrh.

Ivica Doya Gašić

pre 2 meseca

Samo vi trošite naše državne pare ....ee Srbijo mati..
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

Pa kad su trosili od 2013 pa na ovamo nije smetalo !! A uspeh gde ?? Ove godine opet nikad veća ulaganja te ovaj te onaj , obradovic i zaboravio ko mu je u timu koliko ste ih nagomilali i ?!? Šta rece Moneke “ ja će na top 4 a vi vidite gde će te” 😂🤡i mi bi brate Al nemamo pare za ulaznice ko ti
g

gost 2204

pre 2 meseca

Pa ako si upućen, vi imate sedmi budžet u euroligi a mi deveti ili deseti. Još uvek plaćate Lazića, Nedovića i još jednog igrača koji je otišao.

Leonardo secirovic

pre 2 meseca

Odlazi Ostoja sabotira klub dovodi igrace koje trener ne zeli srami se...
J

Jole 39

pre 2 meseca

Bice ovaj dobro pojacanje za igokeu za novi top 20 ili 16 sledece sezone.

Luka Rajković

pre 2 meseca

zanimljivo pojacanje partizana

Zika Zika

pre 2 meseca

Iskreno Potpis ispod radara.

Zika Zika

pre 2 meseca

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Igor Musulin

pre 2 meseca

Опа баћо. Озбиљан играч.
g

goca1201

pre 2 meseca

Bravooo breee,tako je paritaznee,dobro uradjen posao

pavlee15

pre 2 meseca

Dobro im dosao jos jedan stranac

Marija Antic Stankovic

pre 2 meseca

Jel zna nesto ovaj
P

Partizan treba

pre 2 meseca

Da dovede Sylasa iz Asvela , agencija BeoBasket . Skup igrac ali vredi pare idealan za Partizan i verujem da Mijailovic i Raznatovic su blizu poptisivanja milionskog ugovora za brata Sylasa. Po meni ce on doneti ekstra kvalitet koji je potreban Partizanu da ponovi uspeh iz ove sezone, jeste skup ali ce to biti reseno u ratama izmedju Miska i Jovana.
O

Odlazi ostoja

pre 2 meseca

Evo sta je Zeljko rekao o Ostoji nakon odlaska iz kluba: Ova situacija nije normalna i nije dobra za klub. Za ovu situaciju najveću odgovornost snosi prvi čovek kluba Ostoja Mijailović, i to sam mu i rekao u poslednjem razgovoru. Šta će on raditi, to ne znam. Mene su zvali ljudi i sponzori iz skupštine i rekli mi da su i oni napustili klub...Sve je jasno kao dan, da je Zeljko zbog Ostoje morao da podnese ostavku i ode iz kluba!
6

6.75

pre 2 meseca

Ovo ne treba sada da se radi, ako je tacno, naravno...imas Vasingtona koji treba da zavrsi sezonu kod nas i usred iste se saopstava (verovatno) novi igrac, koji ce biti njegova direktna zamena...
F

Fenjerasi iz laktasi

pre 2 meseca

Čestitam vam drzanje top 20 mesta u EL tri meseca i top 16 na kraju!

mladen misic

pre 2 meseca

strašno pojačanje
M

MVPČAČAK

pre 2 meseca

Ovaj kakav god da je, PARTIZANOVOJ EKIPI će više doneti od Vašingtona, privatnika.
i

igokea top 20

pre 2 meseca

Bice ovaj sl.sezone isto ko Dzabalebari ove,dobro pojacanje za novi top 20

Georg C

pre 2 meseca

Opaaaaaaaaaa,pojacanje!!!!
B

Beobasket

pre 2 meseca

Bravo!!!! ❤️🤍❤️🤍 Odlican i veoma skup potpis , teraj dalje isto ovako! Bek bez Evroligaskog iskustva sa jednom sezonom preko 40% suta sve pre toga daleko ispod u takmicenju koje je za dve klase ispod Evrolige. Kapa dole za BeoBasket , sjajan posao najbolje agencije u Evropi. ❤️🤍
j

jocy9933

pre 2 meseca

Konacno neke lepe vesti

Stevan

pre 2 meseca

Dobro nam dosao
o

obicancovek

pre 2 meseca

Odlazi Ostoja sabotira klub dovodi igrace koje trener ne zeli srami se...

Tubic

pre 2 meseca

Позиција један решена:Џонс,Алман и Калатес. Терај даље🖤🤍⚫️⚪️💪
N

Naspram

pre 2 meseca

Okoba,Tj Shorts i Jonesa . Svaka pozicija ce biti ovakva razlika 🤩
A

Aljeksandar

pre 2 meseca

I posle me prozivaju, a dovodim im krem de la krem iz agencije BeoBasket ! Hehehe

dusann55555

pre 2 meseca

Dobar igrac kao rezervni bek
B

Bravo Grobari

pre 2 meseca

Samo ovako nastavite Misko ima jos sjajnih mnogo skupih igraca koje niko nece! Tj Shorts i Okobo u Zvezdi done deal!
G

GistJ

pre 2 meseca

Kako da ne. Čovek ima 3 miliona gofišnje u Panati i garantovan ugovor. Okobo bez 2 neće hteti ni da počne pregovore.
l

ljiljama79

pre 2 meseca

ajde ti si taj sledece godine
b

boogie05

pre 2 meseca

to brat nas crnogorac

[email protected]

pre 2 meseca

Koji je bas pravi kalibar za ekipe od 14 do 20 mesta. Hocemooo joss ovakvih transfera! Ziveo Misko i Mijailovic Joca! Uskoro katanac dwqa
B

Brat Prnjaroja

pre 2 meseca

Ne veruje da je potpisan drugi igrac bez njegovog pitanja. Nemojte se cuditi ako covek da otkaz na kraju sezone jer ovo je cirkus sta se radi , sprdaju se sa klubom i navijacima Raznatovic i Mijailovic..
M

Mozak leptira

pre 2 meseca

Nemoj da se začudiš da Željko opet bude trener sledeće sezone. A ovo bi trebalo da nije tačno za ovog igrača, fazon Nilikina za 3 puta manje pare.
B

Banjica87

pre 2 meseca

On sto mogu sa sigurnoscu da kazem da ce Partizan sledece sezone biti gori od Asvela. Kaoa dole za Miska i nadam se da je ovaj placen 2 miliona po sezoni . Sipaaaaaaj sipaaaaj sipaaaaj . Shorts je zavrsen za Zvezdu da im uzvratimo 😂🤩
H

Hahahahaqqqw

pre 2 meseca

Jesi ti banjica al ona dijecija 🤣 aj maxe tamo
K

Kao navijac Zvezde

pre 2 meseca

Sam srecan zbog svih desavanja nakon odlaska Zelimira. Partizan ce biti kanta za punjenje u Evroligi sledece sezone. Dovesce jos neke veca izduvana imena i platice ih mnogo da zamazu oci navijacima. Ovo govorim jer bez jakog rivaliteta nema ni uspeha nasih timova, a jakog rivaliteta vise nece biti i Partizan ce svake sezone biti daleko ispod Zvezde u Evroligi. Kad im istekne licenca Evroliga ce ih izbaciti sama zbog losih rezultata. Zvezda sa druge strane treba trenera i par jakih imena i to je to.
M

MVPČAČAK

pre 2 meseca

Sinak, gledaj svoj pos'o i svoju zvezdanu. Ali, zapamti jedno-ako PARTIZAN dobije nogu od EL, dobićete je i vi, samo malo ranije...
@

@ssss

pre 2 meseca

A vi ćete biti jaki kao crna zemlja!Ne piši gluposti.
R

Rodman93

pre 2 meseca

Samo trenera i par jakih imena? Samo toliko? Imate dvojicu trenera na platnom spisku. Znajući ovog ćelavog, neće se odreći ni dinara.
T

To je to

pre 2 meseca

Od Partizana. Bicemo u rangu Asvela , to je i plan bio Limara nakon teranja Zeljka.
D

Drale1998

pre 2 meseca

Odlican igrac sudeci po igrama za montenegro.
I

Igrac po meri

pre 2 meseca

Koji je bas pravi kalibar za ekipe od 14 do 20 mesta. Hocemooo joss ovakvih transfera! Ziveo Misko i Mijailovic Joca! Uskoro katanac
8

88

pre 2 meseca

Ali katanaaaac. To ti kaže neko ko navija za tim koji je preminuo. 😂😂😂
K

Krece uvaljivanje

pre 2 meseca

I kombinacije Misla i Ostoje. Bice ovoga jos . Ocekujte jos nekog penzionera i Evrokup igraca za ogromne pare. Partizan ce biti ugasen kroz dve godine.
D

Daren_g

pre 2 meseca

Nije nesto dominira za cg na evrospkom
D

Divan dan

pre 2 meseca

On sto mogu sa sigurnoscu da kazem da ce Partizan sledece sezone biti gori od Asvela. Kaoa dole za Miska i nadam se da je ovaj placen 2 miliona po sezoni . Sipaaaaaaj sipaaaaj sipaaaaj . Shorts je zavrsen za Zvezdu da im uzvratimo 😂🤩
M

Misko i mali Jovan

pre 2 meseca

Rade sjajan posao! Bravo braco veliki pozdrav od zvezdasa! Sledi onaj iz gljivica plej i brat Saso. 7 mesto Aba lige 🔜🔜💣💣💣
L

LL33333333333D

pre 2 meseca

Ozbiljno se pojačava partizan i Carliku su produžili ugovor sto je dobar potez, svaka čast za upravu edqw

ZENKUN/LUKICKUN

pre 2 meseca

Ozbiljno se pojačava partizan i Carliku su produžili ugovor sto je dobar potez, svaka čast za upravu d

Ivana Radovanovic

pre 2 meseca

Dobar igrac,sad imaju pojačanje

Damir Jovic

pre 2 meseca

Bio bi red da dođe neko novi.

Igor Zdravkovic

pre 2 meseca

Dobro pojacanje dobar igrac

Djordje Kuzmanovic

pre 2 meseca

apsolutno ne znam ništa o ovom igraču baš me zanima kakav je ili je prosek kao i svih ovih godina
R

Realnoo samo

pre 2 meseca

Kao sekundarna opcija na 1/2 sto da ne, to znaci da Dvejn definitivno ide. Treba i startni bek, vrv Robinson iz Pariza.
N

Nemanja30

pre 2 meseca

sipaj u rupu bez dna
k

kurence

pre 2 meseca

dobra back up opcija za Bogija, polako se sklapaju kockice

Sijanda Ksulu

pre 2 meseca

Dobar igrac je ovo
A

Adison99

pre 2 meseca

Dobro pojacanje dobar igrac.

Mersija Mujezinovic

pre 2 meseca

Bravo za Olmana bice odlicno pojacanje

Dalibor Maric

pre 2 meseca

Ozbiljno se pojačava partizan i Carliku su produžili ugovor sto je dobar potez, svaka čast za upravu
M

MisijaSezonskeee

pre 2 meseca

Ostojini sendvicari rade punom parom.

Zeljko Pavlovic

pre 2 meseca

Ako je to istina bice bas zanimljivo pojacanje, e sad...

JEJICA

pre 2 meseca

Idemo bre,napred PARTIZAN

Alexia Edina

pre 2 meseca

Nije dobar player, bolje da sedi kući iskreno

Marko Vasić

pre 2 meseca

nije loše ali neće se naigrati lopte što bi rekli...

Malilija031

pre 2 meseca

Valjda ce se pokazati da je dobar
S

Stefan_ceci92

pre 2 meseca

Blago partizanu
B

Bale89

pre 2 meseca

Smejurija od igrača
Z

Zera666

pre 2 meseca

Mnogo dobar igrac,bravo

Srecko Ljubic

pre 2 meseca

Ma gde ga nadje Limaar ovoga , samo bacsnje para
J

Jolika1985

pre 2 meseca

Solidan igrac verujem da bi bio koristan

vasics68

pre 2 meseca

Mozzart kladjenje je

Dacha90

pre 2 meseca

da valja ne bi igrao za crnu goru
R

Realni navijač

pre 2 meseca

Ne razumem više ove koji očekuju samo mega zvezde u ekipi?U kom univerzumu živite?Kad je Partizan imao politiku dovođenja skupih igrača? Samo u vreme ŽOC-a,a valjda smo svi uvideli da to nije garant uspeha. Ovde se radi o vrlo kvalitetnom igrači(gledajte malo Tursku ligu) i videćete da je sasvim solidan košarkaš.Vreme skupih i preplaćenih balerina je prošlo,sada treba što više domaćih igrača i nekoliko kvalitetnih stranaca.Zar je neko zaista naivan da pomisli da će ove megaekipe,suvlasnici Evrolige da dozvole da im se Partizan i Zvezda muvaju po plej ofu ili F4.Mi tamo služimo da popunimo broj i povećamo gledanost.Zato,manite se bombi prelaznih rokova,jer je to otišlo sa prethodnim stručnim štabom.A dokle više i povika po Ražnatović,cela Evroliga posluje sa njim,zar i to mislite da je Savić bio nevinašce?Dajte ljudi,malo realnije gledajte na stvari,ne možemo mi da se nosimo sa prebogatim klubovima,treba da smo zadovoljni stvaranjem homogene ekipe bez preplaćenih maza,koje će uništiti svlačionicu.
D

Dukicar

pre 2 meseca

Nije neki igrac
1

125

pre 2 meseca

Mora da si ti ispekao "zanat" kod Djurovica.
K

Kao...

pre 2 meseca

... navijač Crvene Zvezde mogu da kažem da smo mi doveli ovog igrača mislio bih da je neka zajebancija...po onome što je do sada pokazao igrajući u Evropi, jedan prosečan igrač čak i za Evrokup a ne za Evoligu, ali ko zna, možda zablista kod vas. Snažan jeste, šut ispod proseka, ali kao što rekoh, možda vas prijatno iznenadi, a i dosta novca ste "zarobili" sa Karlikom, Miltonom (od koga očekujem da bude dosta bolji nego ove sezone) i naravno Džabulom... Njih trojica 7.5m , mnogo...

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Ne znam ovog momka ali me prvenstveno zanima na prosek poena kakvu odbranu igra. Imamo Vašingtona koji je napadački vrlo potentan ali u odbrani čovek manje.
M

Majamaki3

pre 2 meseca

Super svako pojacanje je dobro
J

Jolika1985

pre 2 meseca

Tako i ja mislim takodje

[email protected]

pre 2 meseca

Jako pojacanje bas
a

acapopov

pre 2 meseca

Moze i bolje, on je samo ovu sezonu odigrao vrhunski, ranije i ne bas

[email protected]

pre 2 meseca

30 godina bravo mladić
G

GistJ

pre 2 meseca

Evrokup igrač. Mora Miško da se namiri sa jedno 5-6 svojih igrača u KKP, jel da Ostoja? Treba pitati Penjaroju jel ovo bila njegova želja.

50 miliona razloga

pre 2 meseca

Moze i bolje, on je samo ovu sezonu odigrao vrhunski, ranije i ne bas
d

duusann22

pre 2 meseca

Solidan igrac, nadam se da ce dobro igrati u partizanu
M

Majamaki3

pre 2 meseca

Trebalo bi da dobro igra za toliki novac
1

125

pre 2 meseca

@Makaki 3, za koliko to novca? Jel on potpisao, jesi li ti vodeo ugovor, pa sve znas. Nego forsirate lazi i gluposti za nase igrace i za nas budzet, avos budzet 2,5 puta veci.

Violeta Bačević

pre 2 meseca

Dobro pojacanje,al koliko ce vredeti

Ilijavl24

pre 2 meseca

Nije los igrac, videćemo kako ce se snaći u Partizanu
F

FCRSBG

pre 2 meseca

E tek vi instalacija ćete nešto da uradite u evroligi,niste je gledali 10 godina,u Jugi ste bili po trofejima iza nas,Jugoplastike i Cibone,uzeli ste kup šampiona i time se hvalite a najgori u istoriji bez Reala,Barse,CSKA,italijanskih timova,nekakvi huventud,nepostojeći klub,pre vas i mi i Bosna,Cibona ,Jugoplastika imamo evropske trofeje,tad ste bili druga liga instalacijo čuvena.Ajde bre u rupe miševi crno beli
g

gosti iz NISA

pre 2 meseca

Koji be evropski trojej imate, kup intertoto, aj ne budi smesan... 4 final 4, titulu evropskog prvaka, ispali smo od olimpiakosa na jednu loptu, sa Zeljkom smo bili na korak od f4, da se spanci nisu ispali spanci, i el napravila presedan u kaznjavanju igraca... igrali bi i tada f4... Navedi koje vas donosio medalje za Jugoslaviju kasnije Srbije od vasih, a navedi posle nase igrace?
o

o cemu pricas

pre 2 meseca

vi nemate pobedu 16 finala el, po fudbalu, najveci uspesi u istoriji neka doigravanja, a da imate kad ste pometlani 3-0... Ne budi smesan..
F

Fanste933

pre 2 meseca

Deluje kao logičan i potencijalno vrlo dobar potez za KK Partizan. Kajl Olmen donosi već dokazani kvalitet iz Evrokupa, može da pokriva obe bekovske pozicije i ima iskustvo kao primarni plej, što Partizanu često treba u rotaciji.

Kanidja99100

pre 2 meseca

pravo pojacanje
P

Paja jare

pre 2 meseca

Jel se onda vodi kao domaći? Kao pre što je bilo? Ono djed iz Srbije...
J

Jare Ž.

pre 2 meseca

Ne, baba je u pitanju. Deda je sa Čimine strane!!! Nigerijsko - Kambodžanska linija!
B

Biznis plan

pre 2 meseca

Alo Mocarte, koja je kvota da Partizan dovodi samo Miškove igrače u narednom periodu? Možda malo preterujem, možda neće biti svi njegovi, ali odigrao bih barem neki + na gospodina...granica 7.5, šta kažete? (*računam Radanova, Žoa i Crnogorca)
O

Ovaj ce ipak u CZ

pre 2 meseca

Nesto mi govori da ce ovaj ipak u CZ, kao zamena za Kodija.

Nemanja Krsmanovic

pre 2 meseca

Dobro pojacanje za partizan...
D

Dzondzulaaak3321

pre 2 meseca

Cist crnogorac brat
N

Natalii29

pre 2 meseca

Ako se transfer ozvaniči, Partizan dobija iskusnog beka sa međunarodnim iskustvom koji može da pojača rotaciju na spoljnim pozicijama.
M

Maree20000

pre 2 meseca

Odlično pojačanje, srećno!

Mirko Zlatanović

pre 2 meseca

dobro pojacanje
D

Dzondzulaaak3321

pre 2 meseca

Dzabe opet ce biti u top 20
1

125

pre 2 meseca

A vi cete po drugi put zaredom osvojiti EL, posto to mozete samo dok ne pocne sledece prvenstvo.
g

gosti iz Nisa

pre 2 meseca

I sad kad smo bili 15 ti il koji vec, dva puta smo vas otresli u el? o cemu pricas, dobili vas top20 ekipa na gostovanju....
a

asas33

pre 2 meseca

Kakav neintelkgentan komentar, a hteo si da budeš zajedljiv. Pa normalno . Svi učesnici su u top 20. I tvoja "ciganlica" je u top 20. Uključi mozak kad nešto komentarišeš, nemoj da te zloba vidi kroz život.

Александар Ристић

pre 2 meseca

nije lose pojacanje
R

Rezzapereca

pre 2 meseca

Dzabe i zvezdi i partizanu, bolje da igraju srpsku ligu sa srpskim igracima
0

033

pre 2 meseca

Objasni nam samo kakav kvalitet lige će biti? Isti kao i naše reprezentacije.

Marko Ostojic

pre 2 meseca

Dok se ne objavi nista ne verujem!
p

pedja986

pre 2 meseca

bolje da ne objave...ako je ovo igrac za iskorak napred...

Batina1

pre 2 meseca

Izgleda da je u pitanju dobro pojačanje.
R

Riki97

pre 2 meseca

Dobar igrac i dobro pojacanje

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Partizan ovakvim potezima ostaje konkurentan 👌👏

nenanena2

pre 2 meseca

Dovela bih Washingtona u Zvezdu ma koliko to bilo rizično

Martin Glisic

pre 2 meseca

Odlicno.Svaka cast na pojacanju

Ricma125

pre 2 meseca

opet ce biti 16-i
0

033

pre 2 meseca

Bolje i 16-i nego 10- pa da se bruka.
M

Ma joj, biće 6.

pre 2 meseca

A to je mesto na koje vi nikad nećete stici. A i F4 ili osvajanju da i ne govorimo.
M

MaNemojBre

pre 2 meseca

Jos jedan stranac. Ja bi da gledam Srpski Partizan pa makar igrali drugu ligu. Pre 20 i kusur godina nismo imali nijednog stranca ali smo imali mudo.
p

podesen

pre 2 meseca

Ja bi gledao crni KKP ali na f4.

Gorica Ostojic

pre 2 meseca

Odlicno.Svaka cast na pojacanju
I

Iskreno

pre 2 meseca

Meni se uopšte ne sviđa ovo pojačanje

Otac Makarije

pre 2 meseca

Tako bre ostavite igrace makar 2 sezone a ne svake sezone da se menja 10 igraca

voja321

pre 2 meseca

Ono sto sam video na EP prosle godine, nije nivo za Evroligu, mnogo ima mana a ima i 28 godina, nije da ima prostora da napreduje previse, mada ako je tu da odmeni poziciju 1-2 na nekih 15ak minuta, i ako igra za manje od milion, moze biti okej resenje
Z

Zarinjo11

pre 2 meseca

Nisam cuo za ovog igraca

Nummer1

pre 2 meseca

Svaka čast na novom pojačanju
S

Svakako

pre 2 meseca

Nije bolji od Washingtona
V

VioletaViki

pre 2 meseca

dobar posao....
D

Dusseldorf

pre 2 meseca

Odlican igrač, znaci Dvejn out!
s

suton3

pre 2 meseca

U Turk Telekomu je fino igrao, dok je u reprezentaciji bio toplo-hladno. U svakom slučaju, kockanje, koje se može isplatiti
B

Blaki

pre 2 meseca

Ovo je domaći igrač, ipak je Crna Gora bratska zemlja.
G

Gostina

pre 2 meseca

Zna li se koliko ćikvi?

Novi

pre 2 meseca

Odlican je suter, nema asistencije u rukama sto me brine.Kao back up odlicna opcija

Ranijeri

pre 2 meseca

Odlican kosarkas i pojacanje

Benny Ben

pre 2 meseca

Čemu svrha reprezentacije kad Amerikanac igra za Crnu Goru, neki drugi za neku treću zemlju, čemu svrha onda reprezantacije i zemlje odakle je ko.

Uskekruske

pre 2 meseca

Samo da nije lose
P

Pp

pre 2 meseca

Igrac koji nekad moze da saspe 30-40 poena svakome, a nekad vola u du*e ne moze da ubode…Takvih igraca na kilo, mora to dosta ozbiljnije
K

Kung8989

pre 2 meseca

Op op idemo novo pojačanje
O

Ogysa

pre 2 meseca

Samo mi na pijacu idemo u 12h
K

KacaKM

pre 2 meseca

nije lošeee,ajmo daljee
v

vukj273

pre 2 meseca

Dobro pojacanje za partizan
S

Secondigliano

pre 2 meseca

evrokup igrac 🫡
F

Fenix99

pre 2 meseca

I opet ce se boriti za top 16

Sterlings Braunfels

pre 2 meseca

Washington odlazi sigurno a završen je i Bruks ne znam kad će objaviti za njega.
/

/////

pre 2 meseca

Ma kakav Bruks,sta pricas. Ostaje u Olimpiji

Sterlings Braunfels

pre 2 meseca

///// Već je završen i on

Stefan Raskaj

pre 2 meseca

Kako to da neko tako moze da razmislja meni jasno nije...
k

komšija mali

pre 2 meseca

Odlično pojačanje,sad su sigurni u top 18
P

Pedjah

pre 2 meseca

Kome verovati ako ne vec deset godina standardnim i pouzdanim razigravačima od 14-17 mesta.Vi to ipak najbolje znate panterčicu mali:)))

quaresmaaa

pre 2 meseca

Biće dobra zamena za nekoga
S

Suzy91

pre 2 meseca

Dobro pojačanje za crno bele stvarno
B

Bilosta1

pre 2 meseca

Dobat igrac. Pojacanje.
i

ivan3333

pre 2 meseca

Najgori igrac koga sam u zivotu gledao . Ovaj igrac moze da napravi razliku mozda protiv OKK Beograda ili Beovuka ako budemo KLS igrali.

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Ovo verovatno znači da neko Sterling ili Vašington ne ostaju a možda i Kalatis...

Sterlings Braunfels

pre 2 meseca

Washington odlazi a završen je i Bruks.
s

sola

pre 2 meseca

Da ne budemo svi mi pametni ako ga je Penjaroja želeo to je to..
B

Bolje nego NBA

pre 2 meseca

Milton promašaj 2,5 miliona alo bre pa to je ugovor za 3 prosečna igrača a mi plaćamo nekog tamo koji je igrao 3 minuta za Kliperse pa onda 5 minuta prosek u Čikago i tako to šut 2,3 koša po utakmici 1,2 asistencija i o. 8 skokova po utakmici to ljudi NE TREBA VIŠE NIKADA DOVODITI ZA TOLIKE PARE!!!
s

sola

pre 2 meseca

Milton će tek u sledećoj sezoni pokazati kakav je igrač.. Nemojte zaboraviti koliko je bio povređen, prva godina u Evropi.. A i ono što igra u poslednje vreme nije uopšte za potcenjivanje..

Ivana Radovanovic

pre 2 meseca

Too bre,zna glava gde mu je bolje

wizard 1987

pre 2 meseca

najgore sto su veciti ove dve godine sa pojacanjima ispucavali ...sad ko god da dodje deluje slabo....

Selver Selimi

pre 2 meseca

Tako je bre nego dta

nadama

pre 2 meseca

Pa normalno,zna gde trebaa

Selver Selimi

pre 2 meseca

Zzzz stvarno neverovatno
S

Sramota!

pre 2 meseca

Videli smo u Zvezdi da jedan Kodi nije mogao redovno da pravi razliku, a čovek je bio gotovo konstantan u dalekoooo jačem takmičenju i sa duplo jačim brojkama. Ovog ne treba držati ispod kosa na treningu da dodaje lopte.
r

rea

pre 2 meseca

Kodi do 29 godina nije video ni prići kvalitet EL, u najgorem Partizanu ikada nije mogao da se izbori za ugovor, jedino šta mu se potrefilo jeste da ga menadžer progura da dobije slobodu u banana ekipama kao što su Baskonija i Zvezda, pa lik svesno nabija statistiku na štetu ekipe. Ovaj momak nema kvalitet, i ukliko zaista dolazi u KKP, to je Miškovo maslo.
m

merllin_pfc

pre 2 meseca

Kk Partizan ima onog koji pravi razliku I ko je lider tima. Partizan treba igraca koji moze da nastavi 5 do 7 minuta poslije Karlikovog odmaranja. Da tempo igre ne opada.
@

@rea

pre 2 meseca

Šta pričaš? Kodi je kod nas u Evrokupu imao 13 poena, 5 asistencija, 4 skoka i 2,5 izgubljenih uz šut za 2 preko 50% i šut za 3 od 40%. I tada je imao 24 godine. Pa šta bi ti, da daje 30 poena uz 90%? Ovaj što sam ga komentarisao nema apsolutno nikakav kvalitet, dakle NIKAKAV! Nema šut, ni za 2 ni za 3, nema snagu, odbranu igra katastrofalno, jedino što je brz, ali je i glup. Lepo sam rekao, ni za ispod koša na treningu.

Marko1774

pre 2 meseca

Tako jee bree, gde ce nego u Partizan
Z

Zarada

pre 2 meseca

Koliko je Bešiktaš uplatio Partizanu na ime obeštećenja?
D

Daj bre

pre 2 meseca

Ostoja mani se kosarke - ti pojma nemas
I

Iuiuiu

pre 2 meseca

Opet Miskov igrac u Partizanu... Uortacili se opasno Misko Raznatovic i Ostoja
y

yui

pre 2 meseca

pa da ,zato je Željko bio visak tu...
R

Ristaa556

pre 2 meseca

Ne znam sta da kazem za ovaj potpis, ako se uklopi bice neki nivo Tajsona Kartera, nista iznad toga, ako je onda jos gori... Ovo ima smisla samo ako je 3 opcija...
r

rea

pre 2 meseca

Znači Miško će nas nakrcatri njegovim mediokritetskim košarkašima koji nisu mogli preko bogatijih klubova da se oprobaju u EL, pa kako prođe - prođe. Sada je daleko jasnije zašto su Željko i Savić naterani da napuste klub.
B

Bacoglavac

pre 2 meseca

Пењарола скоро изјавио да воли да има два плеја на паркету, тако да се овај супер уклапа у то
B

Brufen81

pre 2 meseca

prosek igrac. za rotaciju ok.

Nikola270512

pre 2 meseca

Sta ce im ovaj igrac nebitan skroz

dr.lule

pre 2 meseca

dobra zamena za vasingtona

Nikola Veljković

pre 2 meseca

Još jedan promašaj u najavi
I

Idemo 23

pre 2 meseca

Nekostantan, nije nivo EL.Ima jak prodor jer je bas brz j izvlači bacanja i to je to.Poludistanca nekostantna,šut za 3pts još gori i ako sutne 1,2 po tekmi jer je generalno cigla tj ciglica i onda ne uzima dosta za 3pts i onda mu kao procenat 50% a sutne 2 po mecu...Ali za 10tak minuta da odmori Jones može se reći solidan ako ne krene ono njegovo da ne vidi nikoga na terenu ali inace zna da doda loptu s obzirom da je combo bek..Za CG je odigrao KATASTROFALNO na prvenstvu i onda za Quaf vratili Perry-a da igra.Moze biti pojačanje top za 10-15min a moze biti i uzas.Pa u TT naj igrač bio naš Smith pa i Ozdemitoglu amater bio dobar onda vam je sve jasno kad je Almann bio rezerva sa Devoe(taj je tek loš
m

malamadre

pre 2 meseca

ako je ovo istina, lose pojacanje, pa covek kad je igrao za crnu goru prosle godine, unistio ih je, bio jedan od gorih igraca na terenu, a i da je dobar, pa vec bi ga pokupio besiktas, efes muceni ili fener, koji vec uveliko sklapa ekipu
j

jedno pitanje

pre 2 meseca

Kako Fener, Efes ili Galata nisu pokupili Boa Mekejleba recimo svojevremeno, koji je došao u Partizan iz Mersina kao nepoznanica za mnoge, a postao jedan od najboljih plejmejkera Evrope.

crvene beretke

pre 2 meseca

znaci wash ide ahhaha
M

Milica18

pre 2 meseca

Bice bolje nadam se
Z

Zalizani

pre 2 meseca

Jako je simpaticno kad se vidi ko mu je agent :)
K

KO

pre 2 meseca

Bolje proveren Eurocup igrač, nego otpuštena mačka u džaku iz NBA, to se bar u poslednje vreme ispostavilo mnogo ispravnije iz mog ugla..

Enzo bg

pre 2 meseca

istina, pre bih uvek uzeo Izundua nego nekog preplacenog Grejema

Dajana09

pre 2 meseca

Iskreno xrno beli su malo propustili a bili jako dobri
A

Alexis9

pre 2 meseca

Ovo verovatno znaci da Washington napusta klub

Martin Glisic

pre 2 meseca

mislim da ce biti bas dobro pojacanje
D

Dejan96

pre 2 meseca

Cistokrvni Crnogorac, nema sta😁
M

Mikiq312

pre 2 meseca

Nije los ali imali su i boljih opcija
n

napred zalizani

pre 2 meseca

nema potrebe da pitamo ko mu je agent, jer se agent izborio da od sada budu samo njegovi igrači. Inače, klasičan evrokup igrač, koji može da bljesne, ali nije dovoljno dobar da igra EL u kontinuitetu. Ipak to neće smetati da nam ga kvazi novinari prodaju kao džordana
Y

Yo.dorro

pre 2 meseca

Preposteni Misko umesto da Partizanu u interesu srpske kosarke (bez ironije) dovede nekog domaceg talentovanog igraca, on dovodi Osetkovske, Lovernje i slicne.
D

Dejan87ns

pre 2 meseca

Nisam ga gledao ne znam kakav je verovatno skauting Partizana zna sta radi nadam se da se ova sezona nece ponoviti sto se tice promasaja igraca
S

Stefan2312

pre 2 meseca

mislim da ce biti bas dobro pojacanje
J

Joomla1020

pre 2 meseca

Ajmo mi! Ozbiljno pojačanje!

FiumenBG

pre 2 meseca

kakav je taj, valja li sta?
j

jova2000

pre 2 meseca

Hvala Bogu pa se odmah misli na playmakera. To je pozicija za koju je Obradovic nije mario. Pravio je ekipe sa 1 playmakerom i igrao i bez playmakaera jer je za njega ta pozicija bila prevazidjena. Na kraju ga je to i kostalo posla, konacno....
N

NAUCI DA CITAS

pre 2 meseca

PLOT TWIST: Ovaj igrac je bek-suter.
N

Nnv

pre 2 meseca

U pravu si Jovo, sećam se kada je predsednik kumio Bogom Želimira da ostavi Nilikinu, a zli Želimir rekao teraj bre to, šta će meni još jedan plej u ekipi. Čak se priča se da je ono čuveno obeštećenje od 350 000 ustvari dao Žoc iz svog džepa samo da ga ne gleda više...
j

jova2000

pre 2 meseca

Dosta spinovanja. Partizan je hteo da zadrzi Ntilikinu samo ako se on odrekne ugovora koji ima i potpise novi ugovor gde ce dobijati dosta manje para... To je ISTINA. Ntilikina normalno nije pristao i rekao menadzeru da mu trazi novi klub i onda su nasli Olimpijakos. Spin je isao dalje, da Partizan nije mogao bez tih 300 000 evra da dovede centra i playmakera. Kalatesa koga placa 600 000 i Bruna Fernanda od 1.3m evra ove sezone ???

Pa dodo sam

pre 2 meseca

Brate nadam se da troluješ pošto je on sve samo ne klasičan plejmejker ahahahahah
k

krcma4

pre 2 meseca

meni samo nije jasno sto ga onda besiktas nije zadrzao
S

Sumar

pre 2 meseca

Pa nema potrebe da ostaje u Besiktasu, jer je doso u bolji i trofejniji klub.
u

uefamafia

pre 2 meseca

Opšte je poznato da sportisti biraju klubove zbog tih kriterijuma prvenstveno, nikako zbog novca na prvom mestu.