Komentari na vest

Španci pišu: Odželej u Zvezdi do 2027.

Marko Pavlovic

pre oko 1 godinu

I bolje. Prepiši recept Željka O. i zameni kompletan tim kako je krenulo, jer ovo je bilo sramotno
G

Gost83

pre oko 1 godinu

Opet polovnjaci sa ogromnim platama?! Dovedite 2 igraca i na njih potrosite ceo budzet ili se opet sramotite! Bolje idite u LŠ sa tim igracima!!
l

lion zion

pre oko 1 godinu

bolje on za 4x manje pare nego moneke kog su cimali ,slicnih su fiz karakterstika ,andersajz cetvorke (ispod 2m) jaki ko medvedi s tim sto je odzelej kompletniji ,moze da radi sve sto i moneke plus da siri igru sutem za 3.

Marko Pavlovic

pre oko 1 godinu

Moneke je za njega Rodman lično
d

ddddd

pre oko 1 godinu

ako svi ovi dodju u zvezdu ne gine im 10 mesto max. pojacanja al za eurokup
l

lekg

pre oko 1 godinu

kako bese kk kamerun hahaha
И

Име госта

pre oko 1 godinu

Недоречен играч који нема висину за позиције 3 и 4, а брзину и технику за позицију 2. О плати од 1,5 милиона да не причамо.

Marko Pavlovic

pre oko 1 godinu

I to neto
д

да или не

pre oko 1 godinu

Ako не доведемо Монекеа и Едвардса ништа неће вриједети.Појачати понуду за двојац
D

DosijeX

pre oko 1 godinu

Krenulo je!!! Vec je prpa u Turskoj!!! To Zvezdo gazi ih sve!!!
T

Turski konjanik

pre oko 1 godinu

Sto bi bilo prpa kod Alimpija i Radonjica??
G

Gost1977

pre oko 1 godinu

0a najskuplji Zvezdin fudbaler nema godišnje 1.5 miliona??ej pa Zvezda ako uɗe u LŠ ima sigurnih 40 mill.eura ej bre ŝta je ovo ? Pa LE je neisplativ,dajte za 4 top igrača u fudbalu 1.5 milki i igajfe dobar fudbal i zarađujte ozbiljan novac,ko gleda ovu LE..

Marko Pavlovic

pre oko 1 godinu

Pa radonjić propalitet ti ima neto 1,6miliona, Krunićka 3,1 neto..... O čemu ti pričaš
T

Turkoglu

pre oko 1 godinu

Zanimljiva cinjenica je da je jedan trener u zadnje 3 godine sa potrosenih cak 100mil za budzete, takozvani "najbolji trener" pogubio cak DVE Triple krune od Zvezde,dobio 🧹 od cak 11 x za redom u samo jednoj godini,zatim ispao iz EL i zavrsio na 12 mestu na dnu tabele dva puta za redom u zadnje 2 godine..itd to je Rekord trenerskog posla koliko nisko mozes da padnes u karijeri za tako kratko vreme!
@

@

pre oko 1 godinu

Човек ни нема уговор са ЈСД хахахаха
Љ

Љубиша

pre oko 1 godinu

Ништа смешније нема него да те ометла клуб који је тек ушао у Аба а још смешније је да те 2х добије клуб тек основан!
3

3mil panter

pre oko 1 godinu

A zasto niko ne sme da objavi da je Panter zadnje 3 godine zaradio cak 9 mil igrajuci u klubu iz laktasa,zasto se to krije od naroda kad eno sam je to priznao u izjavi za Spanske medije pre mesec dana!
T

Tv Pink..

pre oko 1 godinu

Opet gledaš Sarapu i Dragana.J. vaše mentore.. Panter je imao 7 milj po sezoni i Balša ima 5 po sezoni!
d

dhd

pre oko 1 godinu

ma 20 meleona hahahahaha
i

igokea top 12

pre oko 1 godinu

Pa kad je mogao Panter da po sezoni zaradjuje cak 3 mil u igokei a izgubili 2 triple krune u zadnje 3 godine,moze i Odzelej 1.5 sto je duplo manje od Panterove godisnje plate!
M

MileJe

pre oko 1 godinu

Samo ne preskači terapiju i biće dobro.
O

Odželej....

pre oko 1 godinu

nad Železnikom živa vatra seva...
P

Petrinjo9273

pre oko 1 godinu

Postali smo mesavina košarkaškog Celzija i MAN city ja
a

a...

pre oko 1 godinu

što?
g

grobari opet

pre oko 1 godinu

prave ekipu od crnaca....
F

Fakat

pre oko 1 godinu

Ali zato turcin pravi ekipu od belaca...
T

TP-1

pre oko 1 godinu

Ovo je katastrofa. EK igrac. Nista posebno. Kad vidimo kako se ostali klubovi pojacavaju,Zvezda za sada kaska opasno. Znaci Alba 2 u EL sledece sezone. Ima da bude popravljanje kos razlike sa nama. Ako znamo koliko ne moze trenutni sastav i koliko je jadan,ovo nije pojacanje! Raspustite ceo tim i iznova krenite sa novim trenerom. Pa nije Zeljko lud a imao je za klasu na svakoj poziciji boljeg igraca nego Zvezda sada.
h

h

pre oko 1 godinu

i vlast priča DA FK PARTIZAN DOBBBBLA A POVLAŠTENI KLUB DAJE PLATU OD MILION IPO KOŠARKAŠU PO GODINI DEMAGOGIJA I CINIZAM NEMA KRAJA I BACANJE PRAŠINE S VIM LJUDIMA KOJI PRATE SČPORT
ш

шуми

pre oko 1 godinu

име један клуб у комшилуку који даје плту 2,5 милиона само не кошаркашу него кошаркашима
@

@

pre oko 1 godinu

Нормално да је ЈСД повлашћен. Три играча им после туче играју већ месец дана и ником ништа.

RealNo1

pre oko 1 godinu

Да ли ћемо икад сазнати плате играча у Партизану?
P

Pa

pre oko 1 godinu

Vi valjda znate, kao sto znate i sve ostalo 😂
p

plate

pre oko 1 godinu

Pa u tek zavrsenoj sezoni znamo budzete za plate i Zvezde i Partizana. Zvezda 14, Partizan 12 m. I litvanci objavili i apr objavio budzete, samo se vi jadni iscudjavate...
p

plate

pre oko 1 godinu

apr objavio budžete BUDŽETE
j

još samo

pre oko 1 godinu

da Neša Ilić presadi kosu i idemo na F4...
a

a dogodine

pre oko 1 godinu

smo opet u Prizrenu....
j

jova2000

pre oko 1 godinu

A nigde ne pise da je Zvezda platila 400 000 evra o obestecenja Valensiji za njega
Д

Дред

pre oko 1 godinu

Као не уклапа се у замисли тренера Педра !?!?! Добар виц. Овај лик је уз Џонса и Монтера најбољи у Валенсији...
R

Robert Lewandovski

pre oko 1 godinu

Videćeš sledece godine koliko je dobar. 😅 Bice novi Kenan.
L

LLLacijal

pre oko 1 godinu

Kanta kao bentil
Z

Zelen

pre oko 1 godinu

Ali kada ljudi lupetaju za Mecormaka i Gabriela a ti sigurno nece ni doci u klub posto niko ni ne namerava da ih dovede, a ako nam treba iole zamena za Bolomboja dok se ne vrati onda razmisliti o Riveru ili Kaboklu koji su puno bolji igraci,,,,,
Љ

Љубиша

pre oko 1 godinu

За овог се зна у динар а за Партизанове се не зна плата,јел да? Што не објавите колико ће примати Џејмс и Маледон? За колико се враћају Весели и Егзум?
Ц

Црни Бомбардер 💀

pre oko 1 godinu

Па чекај бре јесу Џејмс и Маледон потписали за Партизан ? Егзум , Весели ?? Ја нисам нигде прочитао о њима ..
9

999

pre oko 1 godinu

Koja paranoja jbt.. Platu su objavili spanski mediji, a ne Mozzart.. Pisite tamo njima molbu da istraze plate Partizanovih igraca 😂

Sterlings Braunfels

pre oko 1 godinu

Partizan još nikog nije doveo kako onda da znaš za platu
D

Dr OG

pre oko 1 godinu

"Nigerijac će igrati za platu od 1.500.000 miliona evra po sezoni" Nepismeni na sve strane, i po redakcijama.
L

LLLacijal

pre oko 1 godinu

Vratite rasvejtu u dvorane
A

Ajde molim vas

pre oko 1 godinu

Nemojte sprdati ovaj narod. 1 500 000 po sezoni za osrednjeg centra...Stvarno preterujete. Kapiram da se ovakvim tekstovima pravi alibi za avangardu i njihov trošak ali... Prvo proverite izvor odakle kopirate text...
G

Ghost5

pre oko 1 godinu

Ne znam zasto repliciram posle tri sata ali ne vredi. Pa jbt ti znas da je osrednji à ne znas ni koju poziciju igra? Koji centar, zasto komentarises nesto u sta se ne razumeš ? Pa ako volis kosarku, jel tesko nauciti pozicije u timu? Ima ih 5, ne 200
P

Plasim da se da ne bude

pre oko 1 godinu

Ben Bentil za siromasne,izuzetno jak igrac koji ne ume da koristi svoju snagu gde treba,cela filozofija igre se svodi na sut za 3 poena ili eventualno da zakuca kada je sam.
B

Budimo realni

pre oko 1 godinu

Kao grobar ne bih se slozio, daleko kompleksniji igrac ako mu pronadju pravo mesto u sistemu pravice razliku. od svih dosadasnjih pojacanja ovaj ce uci na mala vrata a doneti mnogo vise od prethodnika Mislim da ce mu odgovarati sistem zvezde
v

vratar

pre oko 1 godinu

Na mala vrata za milion i po?
H

Hhhjhj

pre oko 1 godinu

Odzeleje je dobar igrac ali ako je ovo tacno za platu iskreno ne vredi te pare.
U

U Tem Denveru

pre oko 1 godinu

Navodno su potpisali Odzeleje, Karter, Envora i Izundu. Od domacih igraca Miljenovic, Barna i Saranovic. Za drugog pleja se vaga izmedju loa i brauna. Za rezervnog centra su opcije Gabriel i Mekkormak. Ono sto sve najvise zanima je ko ce biti startna dvojka jer bi to trebalo da bude najvce ime. Godinama nam fali pravi igrac na toj poziciji jer gresimo iznova i iznova
N

Niđe veze

pre oko 1 godinu

druže.
A

A ko ide

pre oko 1 godinu

ako ih 10 dolazi?
S

Sssuuu

pre oko 1 godinu

Pa to se dosta pise sad da li je tacno to je pitanje. Nvora i Odzeleje su okej pojacanja i eventualno Karter ali on jedino da bude neka bek ap opcija ozbiljnom beku. Ovi navedeni domaci igraci su okej za Aba ligu a ovo za rezervnog centra je glupost jer mi nemamo ni strartnog jer se Bolomboj nece vracati do nove godine i kada se vrati pitanje je u kakvom ce stanju biti.
Z

Zelen

pre oko 1 godinu

Barna i Saranovic su cista lupetanja i zelje i cestitke oni sigurno nece a ni Izundu jer je nekada igrao u Fmp,,,,znaci moguci dolasci za sada su Odzelej,Karter, Nvora, Lorenco Braun i Miljenovic a moguci odlasci Gedraitis, Jago, Lazic, Teodosic i Braun za sada,,,,,,
U

U Tem Denveru

pre oko 1 godinu

@A ko ide Pa idu jago, kenan, gidraitis, daum, u penziju odlaze teodosic i lazic. Mislim da se vaga sa braunom i mitrovicem, postoji sansa da jedan od njih ostane, obojica sigurno ne
U

U Tem Denveru

pre oko 1 godinu

@Sssuuu Tacno, svi oni ce biti back up opcije. Sto se centra tice, ocekujem da petrusev igra startnu peticu do povratka bolomboja. Tu bi odzeleje imao vecu minutazu na 4. Svakako, sigurno dovodimo pored izundua jos jednu peticu ( mekkormak/gabriel).
S

Sssuuu

pre oko 1 godinu

Petrusev na 5 a Odzeleje na 4 moze ali samo povremeno ono kada igra niza petorka jer prvo Filip ne moze da cuva dominantne petice u evroligi a Odzeleju fali visina jeste on izuzetno snazan ali nema visine. Mekormak moze neka bek ap opcija ali opet je pitanje kada ce se i u kakvom stanju vratiti Bolomboj a Gabriel nikako ocajan je igrac. Izgleda da ce prelazni rok biti slican kao i prethodnih godina bez neke jasne vizije.
U

U Tem Denveru

pre oko 1 godinu

@Sssuuu Pa da, ocekujem da 40 minuta dele petrusev, rezervni cemtar i izundu. Pretpostvaljma petrusev i back up centar po 15ak min, izundu do 10. Za gabriela ne bih bas tako pricao, ako ga je pao doveo kao zamenu za lesora, ocigledno ima kvalitet. Svaki put kad sam ga gledao, bio je sasvim pristojan. Ali svakako mislim da je mekkormak bolja opcija
U

U Tem Denveru

pre oko 1 godinu

@Zelen Barna I Saranovic dolaze za aba ligu. Nikad veci broj meceva u sezoni, roster mora biti sto siri. Ocekujem da i zvezda i partizan imaju preko 15 igraca, nekih 17-18. Ovakav ritam je nemoguce izdrzati, igraci ce se sve vise povredjivati. Ponavljam, barna i saranovic su za abu, bas kao i miljenovic. Izundu je 3.centar
m

milos 13

pre oko 1 godinu

markus howard ce biti ta bomba na poziciji 2....
ш

шуми

pre oko 1 godinu

ми ваљда јуримо да купимо првог плеја ,два трећа већ имамо
a

a ona priča o Srbima

pre oko 1 godinu

Više ne važi, ili planirate da imate 26 igrača u rosteru sledeće godine?
U

U Tem Denveru

pre oko 1 godinu

@A ona prica o Srbima - Miljenovic, Nedovic, Barna, Kalinic, Dobric, Davidovac, Saranovic, Petrusev
G

Gledalac

pre oko 1 godinu

Koliko on ima godina? Ako je preko 30 i sklon povredama uklapa se u politiku kluba...
U

U Tem Denveru

pre oko 1 godinu

1994.godiste
M

Misterija

pre oko 1 godinu

Kako se znaju ponudjene plate za sve igrace koji se povezuju sa Zvezdom, a ni za koga u vezi i iz Partizana?
N

Normalno

pre oko 1 godinu

Mora da se zna gde idu narodne pare.
E

Ebiga

pre oko 1 godinu

Vi ste na teret drzave 80%, Partizan je na teretu svega 20%.
@

@Ebuga

pre oko 1 godinu

Jeste, zaboravili smo, vas finansira Goran Nordeus...