Komentari na vest
Španci pišu: Partizan stao u red za Darija Šarića
S
Srejo
pre 5 meseci
Mislim da bi mogao biti od pomoći ako je u fizičkom smislu dobar
Inače otac mu je pravi Srbin zvali ga bubuljičavi i voli da popije
Jedino ako bude debelo ispod cene
0
0070
pre 5 meseci
daj vise zajebi to , covjek je hrvat i pustite to da je srbin igro bi za srbiju i gotovo
t
tesko bas
pre 5 meseci
Da je Srbin ne bi isao u Partizan.
A
Ammmmma
pre 5 meseci
Čovek ima 15 kg viška i ne može da se odvoji od parketa, teško će do nekog ekstra ugovora u EL.
J
Joo
pre 5 meseci
Roditeli su mu Krajisnici koji su ostali da zive u Sibeniku!!!
P
Pee
pre 5 meseci
Otac mu se zove Predrag a majka Veselinka Srbi iz Dalmacije!Krajisnici!!!
M
Miloje 2
pre 5 meseci
A to bi trebalo da bude neka titula - Krajišnik ? Čovek se izjasnio kao Hrvat, igrao za njih i kraj priče. Kao da iz te Krajine dolaze vanzemaljci, s obzirom da si stavio tri znaka uzvika.
0
0070
pre 5 meseci
a sta ako je Krajisnik bolji je covjek ili sta ? daj popusti sa time ko je sta je ako je dobar covjek moze biti iz Tunguzije
@
@@@@
pre 5 meseci
Oni koji poveruju u ovo neka uzmu parizer i sok od jabuke.
9
987
pre 5 meseci
Prica se da je Partizan zainteresovan i za njega i za Hejs Dejvisa, ali... Budu li izbori ove godine, a deluje da ce biti, i Djoko Salic ce biti preskup.
C
Coa Yea
pre 5 meseci
Kako Partizanu,tako i zvezdi..čudno je kako to uvek zaboravite da dopišete kada je reč o ovakvim stvarima..
R
Rebel
pre 5 meseci
Sjajno! Saric je sjajan, secam se jos kao klinac koliko je kidao u ABA ligi, a kamoli sada sa NBA iskustvom
H
HJU
pre 5 meseci
Odakle Saric centar, dok je bio u Denveru, nije bio opcija da na centru odmeni Jokica, jer on i nije centar, mada ni tamo nije igrao.
Jeste da ima visinu za centra ali to nije njegova pozicija, recimo Petrusev kojeg ste pomenuli, visi je od Sarica ali centarska pozicija mu nije primarna a nije da nije da je ne moze igrati samo pitanje koliko uspesno.
P
Palsj
pre 5 meseci
Ovaj krstene kosarke nije video godinam. To i nije pojacanje
D
DosijeX
pre 5 meseci
Znaci opet nova godina stara priča.. menjamo opet celi tim? Ima se može se?
M
MRKA kapa
pre 5 meseci
Bolje i Hrvati nego razni NBA razmazeni polutani i koje kakvi Afrikanci. Ali mrka kapa, mi smo lovu vec spiskale na ono g...o od igraca Dzabalebarija i Milk shejka.
Г
Гос'
pre 5 meseci
Ћаћа му се зове Данило, дотични море бит само Црногорац 🤣
P
Predrag Šarić
pre 5 meseci
@Гос…Otac se zove Predrag i Dalmatinac je srpskog porekla.
m
miki53
pre 5 meseci
Radi sportski direktor Miško punom parom. Partizan nova njegova prćija, Dubai već standardna. Gde li će Darko?

Pule
pre 5 meseci
Sto ne probaju pavla nikolica decko 20 godina igra solidno uz dobar trening top igrac 10 puta plbolji nego pola ovih
C
Classico
pre 5 meseci
U zavrsnim pregovorima je Partizan sa Spartakom, njegovim maticnim klubom.
A
Aleksandar2612
pre 5 meseci
@Classico Informacija verodostojna na nivou Majke mi, znam mu druga...
J
Jole 39
pre 5 meseci
Krv nije voda
R
Rs21
pre 5 meseci
Kupujmo domaće!
4
44343
pre 5 meseci
Dolaze kod svojih Hezonja Saric i Musa
e
ebeessve
pre 5 meseci
Bolje oni nego ovi Nigerijci, Kamerunci, Somalci.....
P
Pedjah
pre 5 meseci
Bolje i svi oni ako su ispravni LjUDI,a ne mali iskompleksirani zatucani kepeci makar pripadali istom narodu!PRE ONI!!!
K
Kaleee
pre 5 meseci
Hvala bogu treba biti čovek u 21v a ne odmah po nacionalizmu a kod nas još uvek to traje po pozitivnim ocenam na tvoj komentar.
@
@
pre 5 meseci
Pa te Afrikance ste prethodne 4 sezone dizali u nebesa dok se verali po koševima, udarali u grudi, provocirali navijače itd.
@
@@
pre 5 meseci
Sto bi ti dao sa te nase Afrikance. Tada ste nas prozivali kao toboz Kamerunci !!? a vama bukvalno pola tima iz Nigerije. Koji ste bre vi licemeri...strasno.
k
kafanske patriote
pre 5 meseci
Reci da radis za 700e plafon, bez da mi to kazes. Otidji malo kod nasih gore u Nemacku, Svajcarsku. Pitaj s kime se druze Srbi. Gle cuda Srbi, Hrvati i Bosanci se drze.








.jpg.webp)