Komentari na vest

Spartak sve jači: Stigao plej koji je postizao 20 poena u proseku

m

menja klubove kao gace

pre 4 dana

Colmen je prema informaciji na internetu od 22 jula do danas igrao u sledecim klubovima, besiktas ayos, peristeri,ottawa,Dziki,Enisey,Hapoel i sada mozemo da dodamo Spartak!!! OSAM klubova za manje od 4 godine. Ako ostane pola sezone bice CUDO!
C

Cacanin

pre 4 dana

Igokea vise Srba nego Spartak a budzet 3 puta manji. Pa Koleman je 300k+ a ovaj Penn ako je 100k secem glavu
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 4 dana

Сада Роман Пен, а некада Скуни Пен. Скунио био одличан плеј у Звезди.

ineska

pre 4 dana

fino se pojacava spartak svaka cast
g

goksi63

pre 4 dana

Spartak uz zvezdu i partizan najjaci klub srbije a mozda i malo sire
j

jokabejbe

pre 4 dana

sa njim ce spartak da postane jos kaci i kvalitetniji tim
P

Plavi golub

pre 4 dana

Veoma pažljivo pratim,šta se dešava u našem Spartaku,i samo dobijam potvrdu,onoga što dolazi,kao neminovnost,a to je UBRZANI STRMOPIZD...Sve ono što će snaći,i Zvezdu i Partizan,razvaliće i naš klub. Pod plaštom,nekog nebitnog rezultata,mislim na KLS ligu,koja nikoga ne zanima od strane Bg klubova..Boban Jaramazović,upada u ozbiljnu zamku,menadžera i trenera,koji guraju svoju priču,zarad ličnog interesa...Toliko za sada
s

spitfire

pre 4 dana

odlican igrac, bice top pojacanje

ljubisa rajkovic

pre 4 dana

Spartak izgleda odlučio da napadne još neki trofej. Pohvalno nema šta.
J

Justa

pre 4 dana

Ima li Srba u srpskom sportu

Realan lik

pre 4 dana

Lepo sto izvestavate o domacim klubovima. Ovaj Kolman zvuci malo nerealno, bilo bi lepo da nastavi kao u izraelu...
Đ

Đukin fan

pre 4 dana

Lik je gori od Djurisica za 2 klase;sve skupa 15 mesto i šorom pevajući.