Komentari na vest
Spartak sve jači: Stigao plej koji je postizao 20 poena u proseku
m
menja klubove kao gace
pre 4 dana
Colmen je prema informaciji na internetu od 22 jula do danas igrao u sledecim klubovima, besiktas ayos, peristeri,ottawa,Dziki,Enisey,Hapoel i sada mozemo da dodamo Spartak!!! OSAM klubova za manje od 4 godine. Ako ostane pola sezone bice CUDO!
C
Cacanin
pre 4 dana
Igokea vise Srba nego Spartak a budzet 3 puta manji.
Pa Koleman je 300k+ a ovaj Penn ako je 100k secem glavu
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre 4 dana
Сада Роман Пен, а некада Скуни Пен. Скунио био одличан плеј у Звезди.
ineska
pre 4 dana
fino se pojacava spartak svaka cast
g
goksi63
pre 4 dana
Spartak uz zvezdu i partizan najjaci klub srbije a mozda i malo sire
j
jokabejbe
pre 4 dana
sa njim ce spartak da postane jos kaci i kvalitetniji tim
P
Plavi golub
pre 4 dana
Veoma pažljivo pratim,šta se dešava u našem Spartaku,i samo dobijam potvrdu,onoga što dolazi,kao neminovnost,a to je UBRZANI STRMOPIZD...Sve ono što će snaći,i Zvezdu i Partizan,razvaliće i naš klub. Pod plaštom,nekog nebitnog rezultata,mislim na KLS ligu,koja nikoga ne zanima od strane Bg klubova..Boban Jaramazović,upada u ozbiljnu zamku,menadžera i trenera,koji guraju svoju priču,zarad ličnog interesa...Toliko za sada
s
spitfire
pre 4 dana
odlican igrac, bice top pojacanje

ljubisa rajkovic
pre 4 dana
Spartak izgleda odlučio da napadne još neki trofej. Pohvalno nema šta.
J
Justa
pre 4 dana
Ima li Srba u srpskom sportu
Realan lik
pre 4 dana
Lepo sto izvestavate o domacim klubovima.
Ovaj Kolman zvuci malo nerealno, bilo bi lepo da nastavi kao u izraelu...
Đ
Đukin fan
pre 4 dana
Lik je gori od Djurisica za 2 klase;sve skupa 15 mesto i šorom pevajući.

.jpg.webp)


_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)