Komentari na vest

Spartak za 38 minuta dao 48 poena, Krka više ne brine o opstanku u ABA ligi

2

23

pre 3 meseca

Isti ti igrači okosnica tima Momirov,Cerovina,Medarević,Ilić,Nikolić su igrali i prošlu sezonu.Ali čuveni strateg Jovanović sa odabirom stranaca pomašaj.Sve što je doveo to su igrači koji igraju samo za statistiku.Njima je kolektivna igra strana.Vidite asistencije,izgubljene lopte,pogledajte koliko lopti dobiju gore navedeni igrači i sve će vam biti jasno. Golemac otkaz,a šta se ovde čeka!!

ljubisa rajkovic

pre 3 meseca

I čemu da se nadaš od reprezentacije u prozorima kad ti igra Momirov koji prošlu utakmicu za 30 minuta ubaci 2 poena, a na ovoj za 20 minuta ne ubaci ništa? Nula poena i samo 3 šuta iz igre? Pa gde vam je ponos majku mu... Bar za statistiku igrajte, šta je ovo?
2

23

pre 3 meseca

Kolko lopti je dobio da bi šutirao.Kolko je Medarević dobio lopti za šut.Ko je kriv (Golemac) ili neko drugi.Igra katostrofalna,spora i neorgaziovana.Sve što je doveo ove godine promašaj. Odgovornost zna se čija..
B

Bojkiiiii

pre 3 meseca

Aba liga samo napred, ne odustajte
V

VrućaSarma

pre 3 meseca

Čudan meč...

Miki Milikic

pre 3 meseca

kakva liga, takve ekipe
P

Petronije Sisic

pre 3 meseca

FMP-vas sveo na 48 ,Krka na 62 poena lako je igrati protiv one dece iz Cacka sad se vidi ko ste.
S

Smithny

pre 3 meseca

ko je igrao na manje poena njemu super..

SLR

pre 3 meseca

spartak odlicno krenuo sta im je sad pitanje.
2

22

pre 3 meseca

Izgleda da pojedinim igračima potreban rad sa psihotereputom. Jer je se kod pojedinih vidi pad u igri. Možda nisu igrali savršeno ali odjednom se vidi kako lošije igraju kako pad u koncetraciji. To su obe utakmice ove nedelje polazale što šutevima koji nisu uspevali što faulovima koji nisu bili neophodni
S

Sunce555

pre 3 meseca

Spartak igra najruzniju kosarku u evropi ove sezone.

Stefan Nikolic

pre 3 meseca

slaba subotica dans