Komentari na vest
Spartak za 38 minuta dao 48 poena, Krka više ne brine o opstanku u ABA ligi
2
23
pre 3 meseca
Isti ti igrači okosnica tima Momirov,Cerovina,Medarević,Ilić,Nikolić su igrali i prošlu sezonu.Ali čuveni strateg Jovanović sa odabirom stranaca pomašaj.Sve što je doveo to su igrači koji igraju samo za statistiku.Njima je kolektivna igra strana.Vidite asistencije,izgubljene lopte,pogledajte koliko lopti dobiju gore navedeni igrači i sve će vam biti jasno.
Golemac otkaz,a šta se ovde čeka!!

ljubisa rajkovic
pre 3 meseca
I čemu da se nadaš od reprezentacije u prozorima kad ti igra Momirov koji prošlu utakmicu za 30 minuta ubaci 2 poena, a na ovoj za 20 minuta ne ubaci ništa?
Nula poena i samo 3 šuta iz igre?
Pa gde vam je ponos majku mu...
Bar za statistiku igrajte, šta je ovo?
2
23
pre 3 meseca
Kolko lopti je dobio da bi šutirao.Kolko je Medarević dobio lopti za šut.Ko je kriv (Golemac) ili neko drugi.Igra katostrofalna,spora i neorgaziovana.Sve što je doveo ove godine promašaj.
Odgovornost zna se čija..
B
Bojkiiiii
pre 3 meseca
Aba liga samo napred, ne odustajte
V
VrućaSarma
pre 3 meseca
Čudan meč...
Miki Milikic
pre 3 meseca
kakva liga, takve ekipe
P
Petronije Sisic
pre 3 meseca
FMP-vas sveo na 48 ,Krka na 62 poena lako je igrati protiv one dece iz Cacka sad se vidi ko ste.
S
Smithny
pre 3 meseca
ko je igrao na manje poena njemu super..
SLR
pre 3 meseca
spartak odlicno krenuo sta im je sad pitanje.
2
22
pre 3 meseca
Izgleda da pojedinim igračima potreban rad sa psihotereputom. Jer je se kod pojedinih vidi pad u igri. Možda nisu igrali savršeno ali odjednom se vidi kako lošije igraju kako pad u koncetraciji. To su obe utakmice ove nedelje polazale što šutevima koji nisu uspevali što faulovima koji nisu bili neophodni
S
Sunce555
pre 3 meseca
Spartak igra najruzniju kosarku u evropi ove sezone.
Stefan Nikolic
pre 3 meseca
slaba subotica dans


.jpg.webp)




.jpg.webp)
