Komentari na vest

Srbija bez Micića u kvalifikacijama

wizard 1987

pre 3 dana

on i Guduric ista g...a....nikad nista za repku a za klibove kidaju....

Brutal92

pre 3 dana

Одлично, кад игра за репрезентацију сваки пут се вуче по терену, не може ништа да убоде

Ticma95

pre 3 dana

Ne svidja mi se micicevo igranje

user7777

pre 3 dana

Neka odmora malo zasluzio je veliki pozdrav za njega!
m

mrca9

pre 4 dana

Steta al bolje da se oporavi za sezonu

cima88

pre 4 dana

Dugo ima tu povredu,biće bolje

trilee93

pre 4 dana

Dobar je igrač Mićić i tu je za reprezentaciju, ali u poslednje vreme mu baš ne ide sa našom ekipom
Š

Šatro

pre 4 dana

Zato je Vasa zapeo u dresu Hapoela da se produži serija sa Makabijem. Kao oporavak, da,da...
B

Brundo

pre 4 dana

Odlično.Rešili smo se gnjavatora.Bolje mu je da igra samo za klub.

Slobodan Milojkovic

pre 4 dana

Koga nema, bez njega se moze i mora...kraj price

Malilija031

pre 4 dana

Mislim da nece biti neki problem bez njega
b

boca2343

pre 4 dana

Bez njega nije ista reprezentacoja!

Aleksandra Martać

pre 4 dana

Brz oporavak Miciću, šteta što neće učestvovati i pomoći reprezentaciji
T

Tsog

pre 4 dana

Čovek nije povredjen, večeras u 19:50 igra meč protiv Makabija.

Predo8

pre 4 dana

Nije to neki veliki nedostatak

Dramaturg89

pre 4 dana

Kada ne može da da 100% sebe onda bolje da ne igra.

rusbre

pre 4 dana

gudurić, micić i milutinov mogu slobodno da se oproste od reprezentacije nije nikakva šteta

Zoran Jeremic

pre 4 dana

Steta ali jaki smo i bez njega

1Sale11

pre 4 dana

Sreca nasa ,nikakav igrac .propast
"

"PUMP IT UP"

pre 4 dana

Zar on jos uvek igra?
M

Milos Zvekic

pre 4 dana

Dobra prilika i za mladje da se dokazu
m

miki.mocart

pre 4 dana

Vasi svaka cast ali nije ono sto je bio.. bas je van formee.

Sterlings Braunfels

pre 4 dana

Zašto Gudurić nije na spisku
J

Janaćko

pre 4 dana

Vuče povredu koju nikako da sanira. Plus pregovara oko ostanka/odlaska iz tima.
m

misatumbas1984

pre 4 dana

odlicno. odlicno.
B

Buca95

pre 4 dana

U reprezentaciji nije isti igrac uopste.Nesto ne stima kad igra za repku.

Nixaa

pre 4 dana

Brz oporavak. Kakav je takav je makar se uvek odazivao i to ne sme da se zaboravi

Vlada81pfc

pre 4 dana

I ovako nam je bio samo smetalo u reprezentaciji,nemoj ni da se vraca
F

Fanste933

pre 4 dana

nadamo se da ce sve biti dobro

Stefan Damnjanovic

pre 4 dana

Bez oporavak Vaso
P

Pakal II

pre 4 dana

Znači pojačana, praktično...

Милош Гроздановић

pre 4 dana

Brz oporavak Vaso!
j

jzg

pre 4 dana

ako, nek se oporavi kako treba
Š

Šteta

pre 4 dana

Šteta, Vasa je u odličnoj formi, i sigurno bi u paru sa Jokićem igrao sjajan pik and roll.. Sledeće sezona prva petorka EL i dominacija na svetskom
P

Petar1107

pre 4 dana

Pa dobro boze moj nek odmori malo Vasa ionako samo stete nego koristi
n

navijač czv

pre 4 dana

Nikome ne želim da je povređen ali kako svi baš kada dođe Reprezentacija to iskoriste za oporavak? U svakom slučaju valjda će u Avgustu svi biti oporavljeni za početak 2.kruga KV za SP....
G

Gost13

pre 4 dana

I bolje. Ego do plafona a igra zadnji 3-4 godine ispod svakog nivoa.

sxomy

pre 4 dana

Nek se Vasa oporavi , lako cemo za kasnije
M

Markokmet

pre 4 dana

Vasilije Micic je nas najbolji plej koji igra u Evroligi steta sto nece igrati za reprezentaciju u kvalifikacijama on je motor ekipe