Komentari na vest
Srbija bez Micića u kvalifikacijama
Zoran Jeremic
pre 14 minuta
Steta ali jaki smo i bez njega
1Sale11
pre 23 minute
Sreca nasa ,nikakav igrac .propast
"
"PUMP IT UP"
pre 28 minuta
Zar on jos uvek igra?
M
Milos Zvekic
pre 29 minuta
Dobra prilika i za mladje da se dokazu
m
miki.mocart
pre oko 1 sat
Vasi svaka cast ali nije ono sto je bio.. bas je van formee.
Sterlings Braunfels
pre oko 1 sat
Zašto Gudurić nije na spisku
m
misatumbas1984
pre oko 1 sat
odlicno.
odlicno.
B
Buca95
pre oko 1 sat
U reprezentaciji nije isti igrac uopste.Nesto ne stima kad igra za repku.
Nixaa
pre oko 1 sat
Brz oporavak. Kakav je takav je makar se uvek odazivao i to ne sme da se zaboravi
Vlada81pfc
pre oko 1 sat
I ovako nam je bio samo smetalo u reprezentaciji,nemoj ni da se vraca
F
Fanste933
pre oko 1 sat
nadamo se da ce sve biti dobro
Stefan Damnjanovic
pre oko 1 sat
Bez oporavak Vaso
P
Pakal II
pre oko 1 sat
Znači pojačana, praktično...
Милош Гроздановић
pre oko 1 sat
Brz oporavak Vaso!
j
jzg
pre oko 1 sat
ako, nek se oporavi kako treba
Š
Šteta
pre oko 2 sata
Šteta, Vasa je u odličnoj formi, i sigurno bi u paru sa Jokićem igrao sjajan pik and roll..
Sledeće sezona prva petorka EL i dominacija na svetskom
P
Petar1107
pre oko 2 sata
Pa dobro boze moj nek odmori malo Vasa ionako samo stete nego koristi
n
navijač czv
pre oko 2 sata
Nikome ne želim da je povređen ali kako svi baš kada dođe Reprezentacija to iskoriste za oporavak? U svakom slučaju valjda će u Avgustu svi biti oporavljeni za početak 2.kruga KV za SP....
G
Gost13
pre oko 2 sata
I bolje. Ego do plafona a igra zadnji 3-4 godine ispod svakog nivoa.
sxomy
pre oko 2 sata
Nek se Vasa oporavi , lako cemo za kasnije
M
Markokmet
pre oko 2 sata
Vasilije Micic je nas najbolji plej koji igra u Evroligi steta sto nece igrati za reprezentaciju u kvalifikacijama on je motor ekipe








