Komentari na vest

Srbija u kontinuitetu – imamo bronzu

Dusica072

pre 19 dana

Strasno strasno mogli su samo da nastave

Branislav Jovanovic

pre 19 dana

Bili smo neprikosnoveni, al cim je politika krenula da se mesa odmah pocinjemo da stucamo
M

Miloš Adamov

pre 20 dana

svaka cast za trece mesto momci!
B

Bilosta1

pre 20 dana

Kako je Fener dobio seriju, ni Saras ne moze objasni.
d

dadagaga

pre 20 dana

Bravo momci ,medalja je medalja

RodjenLoš

pre 20 dana

baš je šteta velika kakav ekipica kakav tim to je to

Aleksandar Obradovic

pre 20 dana

Bravo dali ste sve od sebe, bice bolje

Dramaturg89

pre 20 dana

Momci ginu svake godine i svaki turnir. Steta za ispusteno protiv Letonije ali sija bronza kao zlato.
M

MlađoL

pre 20 dana

Ja sam lepo rekao da nema smisla da je kvota na nas protiv Letonije 1.30. To ko je stavio taj nije normalan
D

Djordje135

pre 20 dana

Steta za polifinale imali sml ig

Pa dodo sam

pre 20 dana

Fali Branković mnogo..
B

Brundo

pre 20 dana

Moramo sto pre dobrog i pouzdanog sutera da nadjemo.Cija je bila ideja da Milutinovic ide ja stvarno ne znam ali smo danas dobili odgovor zasto on ne treba vise da igra za reprezentaciju.Spor, neprecizan i gubi lopte.Pre bih i Majstorovica od 38 godina poveo.

Maleficent

pre 20 dana

Svaka cast. Trebalo bi vise da se pise o njima.
B

Brundo

pre 20 dana

Ali nemamo zlato.Zato cesto napisem da utakmice u grupi nisu bitne koliko su bitne eliminacione utakmice.Mi smo izgubili jednu eliminacionu i dovidjenja zlato.Sport je okrutan.

M Nalog

pre 20 dana

imali napad trebao 1 poen stojacic sutira za 2
K

Kažem

pre 20 dana

Bravo ovim mocima čestitam lavovi
Svaka čast ovim momcima,skoro uvek uzmu medalju. Tesna utakmica i dobra bila. Bravo momci

ms032

pre 20 dana

Medalja je medalja dobro da nije drvena 😅
I

Ipswich

pre 20 dana

Eto, BRAVOOOOO!!! 👏👏👏👏👏
M

Malteski Vitez

pre 20 dana

Šteta za finale. Bravo momci ..idemo Srbija

S9-S9

pre 20 dana

Lepo ,pobeda je pobeda pa neka je i jedan poen razlike 😀
C

Crazy Serbs

pre 20 dana

Srbija bila, ostala i biće zemlja košarke i basketa. Čestitke Orlovi 🇷🇸🇷🇸🇷🇸🦅🦅🦅

Slavko Ćosić

pre 20 dana

Kamo lepe sreće da nam i košarkaši tako sa svakog prvenstva donose medalje .
y

ytr

pre 20 dana

Bronza košarkaša iz Pariza vredi više nego 1000 ovih medelja basketaša

Aleksandra Martać

pre 20 dana

Svaka čast našim momcima na bronzi bravo
D

Depay

pre 20 dana

Bravo za momke, medalja je medalja..Za zlato nedostajao je Brankovic umesto veoma loseg Milutinovica..