Komentari na vest

Srbija u polufinalu posle drame! Stojačić doktorski za pobedu nad Holandijom

Radoman Ninkovic

pre 20 dana

Srbija osvaja turnir...ništa novo

Milos Manojlović

pre 20 dana

Srbija je u polufinalu! 🇷🇸 Posle neizvesne završnice savladana je Holandija, a junak meča bio je Strahinja Stojačić koji je još jednom pokazao zašto je među najboljima na svetu.
v

vladajo02

pre 21 dana

Освајамо ово лагано💪🏼
d

dokile

pre 21 dana

Izuzuzrtno tezak mec,i velika pobeda...Puno srece u polufinalu...
I

Ivan8888888888

pre 21 dana

Lagano do novog zlata legende !!
D

Djbelisha

pre 21 dana

Koji su ovo majstori!!,svaka cast.
S

Slaviša Trifunović

pre 21 dana

Bravo za šampione! 💪🇷🇸
z

zulu

pre 21 dana

bravo momci,tako se bori,idemo u finale

Mar Ber

pre 21 dana

svaka cast,velika borbenost i pozrtvovanje za svoju zemlju i ako se rizikuje da se nepovredi svaki igrac je ostavio srce na terenu,bravo momci,zivela srbija

Mozzart Nalog

pre 21 dana

brka ga igra za sve pare
m

mozzart50

pre 21 dana

Bravo momci! 🇷🇸

bet366.dx.am

pre 21 dana

Neka i nas sreća da pogleda.
U

Uncledrew

pre 21 dana

Brka je ozbiljan igrac za ovu igru. Ozbiljan

Gde Smo

pre 21 dana

Bravo jedini sport koji mogu da gledam i budem ponosan
I

I sve

pre 21 dana

Tako dok pobjedjuju, a onda...
N

Natalii29

pre 21 dana

trud samo i nista vise..sve se na krsju ispasti

Slavko Ćosić

pre 21 dana

Ovde smo se pretplatili u borbi za medalje . Dovoljno .
S

Sale85

pre 21 dana

Kako bre ozbiljan pad???? Igralo se kos za kos aman.
R

Roginjo

pre 21 dana

Ne sviđa mi se što smo veliki favoriti po kvotama protiv Letonije a to je egal meč, Letonija je opasna
B

Boka85

pre 21 dana

Bravo momci samo jako

nenanena2

pre 21 dana

Bravo momci!!! Samo hrabro i jako do zlata!!!

Damir Jovic

pre 21 dana

Samo tako momci i zlato je vaše...
B

Branimir Milev

pre 21 dana

lagano osvajamo

Kaki

pre 21 dana

Bravo bre pa pre samo nekoliko dana je igrao za svoj klub sa uba ja mislim ako se ne varam.
V

Vladica1983

pre 21 dana

ajmo brkoo.......

Dusan Maricic

pre 21 dana

ajmo najbolji nasi

sonee06

pre 21 dana

idemoo jakoo da osvojimo, najbolji smo. brka kraljina
D

DjolePartizan12

pre 21 dana

Nadje se i poneka lepa vest kad je naš sport u pitanju.

zorankoscica

pre 21 dana

Samo jako idemo da uzmemo pehar, mada ako može malo manje ove dramaturgije..

ilke1980

pre 21 dana

Ma bravo ovog puta zlato
Z

Zokili

pre 21 dana

Idemo po novo zlato, magični brka je najjači

Ikebana

pre 21 dana

Jer Basketasi pofunilaleni onda osvajanje Svetskog Kupa
D

Doradora12

pre 21 dana

Bice tesko i protiv Litvanije a i Letonije ali verujem da mozemo da ih pobedimo
B

Brundo

pre 21 dana

Protiv Letonije igramo u polufinalu.
I

Ivana10

pre 21 dana

Bravo momci idemo po zlato to 👏
d

dtadic12

pre 21 dana

drago mi je da bar kosarka ne gubi svoj sjaj u nasoj zemlji!
M

Mata12

pre 21 dana

nista vise od ovoga nece trebati za titulu, smao tako da se gruva
b

boka12

pre 21 dana

idemo carevi nasiiiiii bravooo
m

mladi23

pre 21 dana

Bravo momci,jos dva ovako dobra meca pa titula...
T

Tata Martino

pre 21 dana

Od devet odigranih svetskih prvenstava u basketu, Srbija je osvojila šest, tako da smo ubedljivo najjača reprezentacija na svetu svih vremena u ovom sportu!
s

sve je to normalno

pre 21 dana

Basket nam je u krvi.
B

Brundo

pre 21 dana

Dobro je.Izvukli smo se jer je Holandija vodila 13-9.Holandjani su uvek bili dobra šuterska reprezentacija i šut ih je držao u meču.Ali zato nemaju snagu naših košarkaša za igru ispod koša.Tu smo ih slomili.Naš problem je što nemamo dobrog šutera.Ako je Milutinović tu zbog šuta onda je mala korist od njega.Ozbiljno.On je najmanje pokazao.
i

imit

pre 21 dana

Mozda bi Koja bio bolje resenje od Milutinovica, mozda.. Ali mislim da je on danas bio van ritma, da ne moze slabije. Srecom jedan izvanredan, dvojica veoma solidni. Dovoljno. Inace, dobar komentar.
A

Amajlije draft

pre 21 dana

Čestitke bo brki i njegovoj ekipi Serbije od petank ekipe iz Amajlija nadomak Bijeljine u podnožju ravničarske Semberije bo.
T

Tata Martino

pre 21 dana

Bravo majstori! Oni manekeni košarkaši bi mogli da se ugledaju na vas, a ne da ih tamburaju raspali Finci! Srbija je zemlja basketa, a ne košarke i fudbala! Tako se bori, nisu se predavali, i kada su Holanđani ubedljivo vodili!
X

Xxxxxx

pre 21 dana

Da, da, na OI kad se osvojila bronza i zamalo tukli Ameri onda su bili kraljevi, a basketaši suprotno. Sve je to sport, nekad pobediš, nekad izgubiš. Da se tada nije Bogi povredio i da nije bilo kako je bilo na tribinama i zemlji, verovatno bi bolje prošli, a i da nismo ta generacija košarkaša je pružila mnogo više nego što mi kao narod zaslužujemo. Sve u svemu basketašima čestitke, a mi...
a

akibg

pre 21 dana

Rukomet u obe kategorije se popravlja i lige i repke,kvalifikovali ste i muski i zene,basketasi opet idu po medalju,kad se vrati tijana i maja i odbojkasice na leto,odbojkasi vidicemo,novak moze do jos neke titule,sutra krunicka igra finale za jedinu titulu koja nedostaje da budemo u top 5 velesila u tenisu sa svom osvojenim titulama na gs sa nasim igracima,na leto i angelina ivana i adrijana mogu do medalje na ep.Srbija je koliko god mala sportska velesila!!🇷🇸🇷🇸

wizard 1987

pre 21 dana

covece svi kolektivni sportovi nokad gori o cemu ti pricas
D

Džukela klasična

pre 21 dana

U basketu i košarci smo supersila uvek bil, u stvari u mnogim sportovima al u ova dva smo predominantni! Srećno momčine 🇷🇸