Komentari na vest

Srećno SB: Partizan Mozzart Bet se oprostio od Brauna

cima88

pre 1 dan

Hoce čovek nešto da promeni u životu hoće da napreduje
N

Nikola27A

pre 2 dana

i treba da ode, ne daje više maksimum

Nemanja Dimitrijevic

pre 2 dana

Hvala na svemu masinerijo falices !
z

zorz74

pre 2 dana

Malo pao u formi zadnjih mesec dana, ali odličan posao Partizana

Asd1

pre 2 dana

Srecno braune u nastavku karijere.
U

U REDU PRODALI GA...

pre 2 dana

Nego zamena za njegovih 14 poena nacicete na... aj da ne kazem.....

nba

pre 2 dana

Srecan put ,nama treba neko ko je konstantan a ne neko kao on i onak divljak washington

KrisLass

pre 2 dana

srecan mu put, sto dalje

Noki71

pre 2 dana

Prgav igrac,solira previse,dobra prodaja za Partizan.
P

Papadubidzordz

pre 2 dana

Slavicu ovaj dan kao drugi rodjendan, najveca stetocina je otisla.

jevric79

pre 2 dana

Штета, са обзиром на потенцијал, слабо је искоришћен.

Mozzart Nalog

pre 2 dana

Napokon,uzasan je bio cele sezone

Viktorija Nikolic

pre 2 dana

Puno sreće za rahimaa
P

Pajareper

pre 2 dana

kakva igracina covece , greota
c

cetko01

pre 2 dana

steta nema vise ovakvog igraca da vidi partizan

Slavko Filipovic

pre 2 dana

Srecno Sterling...protiv Partizana ces imati rekord karijere....budi siguran u to
g

gaga1973

pre 2 dana

Srecno majstore...

Vlada81pfc

pre 3 dana

Srecno i da se pokazes bolje nego sto si kod nas igrao

Mihajlo_24

pre 3 dana

Odličan je igrač Partizan mnogo gubi ovim

Драгана Косић Ех Јовић

pre 3 dana

Želim mu sreću i volela sam ga prošle godine.
S

Skocajic

pre 3 dana

Vrhunski igrac ali doslo do zasicenja. Laprovitola, Mils... Matori I iskusni. Potreban je jos jedan extra igrac da bi se nadali barem plej ofu.
C

Ciljevi

pre 2 dana

Da se nadamo MAKAR play off-u, pa to je cudo koliko smo nerealni. Ove godine Barselona nije usla u play off, Makabi i koliko jos dobrih ekipa. Za tolike godine igranja EL Zvezda je usla jednom u play off i Partizan jednom i to sa kakvim timom. Budimo realni, play inn bi za nasa dva tima bio premija.
T

Tsog

pre 2 dana

Od kada Skocajici navijaju za Partizan? :)
g

gostbre

pre 3 dana

dobar igrac dok ne zasrlja...licno mislim da je on predvodnik haosa u klubu...previse ceni sam sebe...srecan put...narcis
M

MVPČAČAK

pre 3 dana

Svi odoše, doći niko neće...
S

Sumar

pre 2 dana

Pa kako nece niko doci? Dosli Ledej, Tanaskovic, Olmen, Vilis i Hejs, a ceka se Mils.
M

MVPČAČAK

pre 2 dana

I to su ti pojačanja za EL??? Bićemo zadnji.
Nije mnogo pokazao

Jovan Jovanovic

pre 3 dana

Klasa od igraca , bice njemu dobro gde god da ode. Top 10 evropskih igraca
M

Misko Zisko

pre 3 dana

Da Zvezda ima nekoga kao sto Partizan ima Obradovica i da ga oteraju kao poslednjeg psa i to nakon teranja jednog Vujosevica ,iako ga ne volim kao coveka trenerska je velicina, izbio bi gradjanski rat u Srbiji. E zato su Zvezdasi i delije 100x jaci navijaci od ovih prekoputa. Sad sledi ppstepeno gasenje kosarkaskog kluba i vracanje na 7. Mesto Aba lige i Evrolup gde vam je i mesto.. Mozete se ljutii i kupati minuse do sutra ali istina boli!
A

Aahahahahaah

pre 3 dana

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣, koji si ti hit sine, pa oterali ste Obradovic Sasu vec drugi put, napljuvali jedinu legendu kluba a on vam ljubio grb, za Zeljka Obradovica se ne brini ima da ga docekamo kao kralja kada bude dosao sa Panatinaikos.
O

Obradovići

pre 3 dana

Vi ste dva puta oterali vasu legendu Obradovica pa se nista nije desilo, ni povetarac, a mi smo naseg Obradovica drzali i duze nego sto je zasluzio uzimajuci u obzir kakve je rezultate imao.
П

Пиши ћирилицом

pre 3 dana

Еее мој Мишкооо
Z

Za bolje nisu

pre 3 dana

Penjaroja je za njih previse!!!
@

@Obradovici

pre 3 dana

Vi to poredite Zeljka i Sasu? 😂 Sasa jeste nas ali je 100 koplja iza Obradovica po svemu. Kao sto sam naveo Zvezda da ima nekog poput Zeljka rat bi izbio kad bi pokusali da ga oteraju kao kera!
Č

Čika Čova

pre 3 dana

Niste vi jači navijači nego bi prodali dete za pare.Razlika je u tome što mi kažemo pošteno ko je lopov ko kriminalac u našem klubu i borimo se protiv zla na štetu našeg kluba.Dok vi neobraćate pažnju na takve stvari i gledate korist da izvučete i napravite od lopova i kriminalaca klupske legende.
M

Mile led

pre 3 dana

Jel krivi jos leti? Znali se sta?
D

Dragi Sterling

pre 3 dana

Hvala za slanje Zoceee u Panatu da zavrsi karijeru. Sad maleni partizan moze slobodno da zauzme poziciju Albe i pocne nagomilavnje dugova za porez
T

Tebi majstore

pre 3 dana

Svaka cast otersao si im srce kosarkaskog kluba i uskoro sledi katanaaac 🔒
r

rea

pre 3 dana

Konstantni šuter... Sterling je sve, samo ne konstantan košarkaš.
O

Ovo grobari

pre 3 dana

Su najnezahvalniji navijaci sad im pored Penjaroje, Ostoje i Tajrika i Sterling ne valja!
O

Omiljeni igrac

pre 3 dana

Uz Tajrika Jonesa i legende i vecnog predsednika Ostoje . Bracaaa nasaa .😂🔒🔜
Z

Zvezdo zvezdanaa

pre 3 dana

Hvala ti brate Sterlinze tebi , bratu Tajriku i najvecem nasem bratu Ostoji na teranju Zelimira . Od ovoga se nece oporaviti kao posle nogiranja Duska narednih 15 godina! Hheheh

Milica03

pre 3 dana

Daleko ti lepa kuca
O

Ok

pre 3 dana

Sto bi se oprastali. Da je to radio moj disa u firmi sa 3000 ljudi. Ej, smanjite dotivljaj. Radio za pare.
K

Komri

pre 3 dana

veciti se izgleda izduvali prosle sezone, sad se vracamo na farbcika podsesavanja i zivotarenje i borba za 10 mesto
A

Aleksandar Denic

pre 3 dana

Putuj igumane...
H

Hvala Lepo

pre 3 dana

Toliki bol u q u celoj sezoni nije vidjen na ovim prostorima,sad ce zalgiris pa neki limoz,pa buducnost ili cedevita
B

Bolovi

pre 2 dana

Vidjen je i ima ime, Dzabari Parker.
a

aaaa

pre 3 dana

Daleko ti lepa kuca...