Komentari na vest

Srećno SB: Partizan Mozzart Bet se oprostio od Brauna

g

gaga1973

pre 37 minuta

Srecno majstore...

Vlada81pfc

pre oko 1 sat

Srecno i da se pokazes bolje nego sto si kod nas igrao

Mihajlo_24

pre oko 1 sat

Odličan je igrač Partizan mnogo gubi ovim

Драгана Косић Ех Јовић

pre oko 1 sat

Želim mu sreću i volela sam ga prošle godine.
S

Skocajic

pre oko 1 sat

Vrhunski igrac ali doslo do zasicenja. Laprovitola, Mils... Matori I iskusni. Potreban je jos jedan extra igrac da bi se nadali barem plej ofu.
g

gostbre

pre oko 1 sat

dobar igrac dok ne zasrlja...licno mislim da je on predvodnik haosa u klubu...previse ceni sam sebe...srecan put...narcis
M

MVPČAČAK

pre oko 1 sat

Svi odoše, doći niko neće...

[email protected]

pre oko 1 sat

Nije mnogo pokazao

Jovan Jovanovic

pre oko 2 sata

Klasa od igraca , bice njemu dobro gde god da ode. Top 10 evropskih igraca
M

Misko Zisko

pre oko 2 sata

Da Zvezda ima nekoga kao sto Partizan ima Obradovica i da ga oteraju kao poslednjeg psa i to nakon teranja jednog Vujosevica ,iako ga ne volim kao coveka trenerska je velicina, izbio bi gradjanski rat u Srbiji. E zato su Zvezdasi i delije 100x jaci navijaci od ovih prekoputa. Sad sledi ppstepeno gasenje kosarkaskog kluba i vracanje na 7. Mesto Aba lige i Evrolup gde vam je i mesto.. Mozete se ljutii i kupati minuse do sutra ali istina boli!
A

Aahahahahaah

pre oko 2 sata

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣, koji si ti hit sine, pa oterali ste Obradovic Sasu vec drugi put, napljuvali jedinu legendu kluba a on vam ljubio grb, za Zeljka Obradovica se ne brini ima da ga docekamo kao kralja kada bude dosao sa Panatinaikos.
O

Obradovići

pre oko 2 sata

Vi ste dva puta oterali vasu legendu Obradovica pa se nista nije desilo, ni povetarac, a mi smo naseg Obradovica drzali i duze nego sto je zasluzio uzimajuci u obzir kakve je rezultate imao.
П

Пиши ћирилицом

pre oko 2 sata

Еее мој Мишкооо
Z

Za bolje nisu

pre oko 2 sata

Penjaroja je za njih previse!!!
@

@Obradovici

pre oko 1 sat

Vi to poredite Zeljka i Sasu? 😂 Sasa jeste nas ali je 100 koplja iza Obradovica po svemu. Kao sto sam naveo Zvezda da ima nekog poput Zeljka rat bi izbio kad bi pokusali da ga oteraju kao kera!
Č

Čika Čova

pre oko 1 sat

Niste vi jači navijači nego bi prodali dete za pare.Razlika je u tome što mi kažemo pošteno ko je lopov ko kriminalac u našem klubu i borimo se protiv zla na štetu našeg kluba.Dok vi neobraćate pažnju na takve stvari i gledate korist da izvučete i napravite od lopova i kriminalaca klupske legende.
M

Mile led

pre oko 2 sata

Jel krivi jos leti? Znali se sta?
D

Dragi Sterling

pre oko 2 sata

Hvala za slanje Zoceee u Panatu da zavrsi karijeru. Sad maleni partizan moze slobodno da zauzme poziciju Albe i pocne nagomilavnje dugova za porez
T

Tebi majstore

pre oko 2 sata

Svaka cast otersao si im srce kosarkaskog kluba i uskoro sledi katanaaac 🔒
r

rea

pre oko 2 sata

Konstantni šuter... Sterling je sve, samo ne konstantan košarkaš.
O

Ovo grobari

pre oko 2 sata

Su najnezahvalniji navijaci sad im pored Penjaroje, Ostoje i Tajrika i Sterling ne valja!
O

Omiljeni igrac

pre oko 2 sata

Uz Tajrika Jonesa i legende i vecnog predsednika Ostoje . Bracaaa nasaa .😂🔒🔜
Z

Zvezdo zvezdanaa

pre oko 2 sata

Hvala ti brate Sterlinze tebi , bratu Tajriku i najvecem nasem bratu Ostoji na teranju Zelimira . Od ovoga se nece oporaviti kao posle nogiranja Duska narednih 15 godina! Hheheh

Milica03

pre oko 2 sata

Daleko ti lepa kuca
O

Ok

pre oko 2 sata

Sto bi se oprastali. Da je to radio moj disa u firmi sa 3000 ljudi. Ej, smanjite dotivljaj. Radio za pare.
K

Komri

pre oko 2 sata

veciti se izgleda izduvali prosle sezone, sad se vracamo na farbcika podsesavanja i zivotarenje i borba za 10 mesto
A

Aleksandar Denic

pre oko 2 sata

Putuj igumane...
H

Hvala Lepo

pre oko 2 sata

Toliki bol u q u celoj sezoni nije vidjen na ovim prostorima,sad ce zalgiris pa neki limoz,pa buducnost ili cedevita
a

aaaa

pre oko 2 sata

Daleko ti lepa kuca...