Komentari na vest
Srećno SB: Partizan Mozzart Bet se oprostio od Brauna
g
gaga1973
pre 37 minuta
Srecno majstore...
Vlada81pfc
pre oko 1 sat
Srecno i da se pokazes bolje nego sto si kod nas igrao
Mihajlo_24
pre oko 1 sat
Odličan je igrač Partizan mnogo gubi ovim
Драгана Косић Ех Јовић
pre oko 1 sat
Želim mu sreću i volela sam ga prošle godine.
S
Skocajic
pre oko 1 sat
Vrhunski igrac ali doslo do zasicenja. Laprovitola, Mils... Matori I iskusni. Potreban je jos jedan extra igrac da bi se nadali barem plej ofu.
g
gostbre
pre oko 1 sat
dobar igrac dok ne zasrlja...licno mislim da je on predvodnik haosa u klubu...previse ceni sam sebe...srecan put...narcis
M
MVPČAČAK
pre oko 1 sat
Svi odoše, doći niko neće...
Nije mnogo pokazao
Jovan Jovanovic
pre oko 2 sata
Klasa od igraca , bice njemu dobro gde god da ode. Top 10 evropskih igraca
M
Misko Zisko
pre oko 2 sata
Da Zvezda ima nekoga kao sto Partizan ima Obradovica i da ga oteraju kao poslednjeg psa i to nakon teranja jednog Vujosevica ,iako ga ne volim kao coveka trenerska je velicina, izbio bi gradjanski rat u Srbiji. E zato su Zvezdasi i delije 100x jaci navijaci od ovih prekoputa. Sad sledi ppstepeno gasenje kosarkaskog kluba i vracanje na 7. Mesto Aba lige i Evrolup gde vam je i mesto.. Mozete se ljutii i kupati minuse do sutra ali istina boli!
A
Aahahahahaah
pre oko 2 sata
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣, koji si ti hit sine, pa oterali ste Obradovic Sasu vec drugi put, napljuvali jedinu legendu kluba a on vam ljubio grb, za Zeljka Obradovica se ne brini ima da ga docekamo kao kralja kada bude dosao sa Panatinaikos.
O
Obradovići
pre oko 2 sata
Vi ste dva puta oterali vasu legendu Obradovica pa se nista nije desilo, ni povetarac, a mi smo naseg Obradovica drzali i duze nego sto je zasluzio uzimajuci u obzir kakve je rezultate imao.
П
Пиши ћирилицом
pre oko 2 sata
Еее мој Мишкооо
Z
Za bolje nisu
pre oko 2 sata
Penjaroja je za njih previse!!!
@
@Obradovici
pre oko 1 sat
Vi to poredite Zeljka i Sasu? 😂 Sasa jeste nas ali je 100 koplja iza Obradovica po svemu. Kao sto sam naveo Zvezda da ima nekog poput Zeljka rat bi izbio kad bi pokusali da ga oteraju kao kera!
Č
Čika Čova
pre oko 1 sat
Niste vi jači navijači nego bi prodali dete za pare.Razlika je u tome što mi kažemo pošteno ko je lopov ko kriminalac u našem klubu i borimo se protiv zla na štetu našeg kluba.Dok vi neobraćate pažnju na takve stvari i gledate korist da izvučete i napravite od lopova i kriminalaca klupske legende.
M
Mile led
pre oko 2 sata
Jel krivi jos leti? Znali se sta?
D
Dragi Sterling
pre oko 2 sata
Hvala za slanje Zoceee u Panatu da zavrsi karijeru. Sad maleni partizan moze slobodno da zauzme poziciju Albe i pocne nagomilavnje dugova za porez
T
Tebi majstore
pre oko 2 sata
Svaka cast otersao si im srce kosarkaskog kluba i uskoro sledi katanaaac 🔒
r
rea
pre oko 2 sata
Konstantni šuter... Sterling je sve, samo ne konstantan košarkaš.
O
Ovo grobari
pre oko 2 sata
Su najnezahvalniji navijaci sad im pored Penjaroje, Ostoje i Tajrika i Sterling ne valja!
O
Omiljeni igrac
pre oko 2 sata
Uz Tajrika Jonesa i legende i vecnog predsednika Ostoje . Bracaaa nasaa .😂🔒🔜
Z
Zvezdo zvezdanaa
pre oko 2 sata
Hvala ti brate Sterlinze tebi , bratu Tajriku i najvecem nasem bratu Ostoji na teranju Zelimira . Od ovoga se nece oporaviti kao posle nogiranja Duska narednih 15 godina! Hheheh
Milica03
pre oko 2 sata
Daleko ti lepa kuca
O
Ok
pre oko 2 sata
Sto bi se oprastali. Da je to radio moj disa u firmi sa 3000 ljudi. Ej, smanjite dotivljaj. Radio za pare.
K
Komri
pre oko 2 sata
veciti se izgleda izduvali prosle sezone, sad se vracamo na farbcika podsesavanja i zivotarenje i borba za 10 mesto
A
Aleksandar Denic
pre oko 2 sata
Putuj igumane...
H
Hvala Lepo
pre oko 2 sata
Toliki bol u q u celoj sezoni nije vidjen na ovim prostorima,sad ce zalgiris pa neki limoz,pa buducnost ili cedevita
a
aaaa
pre oko 2 sata
Daleko ti lepa kuca...




.jpg.webp)



