Komentari na vest

Šreder odgovorio Atamanu: Znamo šta radi i da mu prolazi, igraćemo da nosimo trofej kući

Rago Ljatifi

pre 10 meseci

ne želim nemcima da osvoje titulu iz jednog jedinog razloga. pomoć sudija. sudije su bile na ovom prvenstvu najslabije od kako pratim košarku . ali isto tako ne pamtim da je jedna ekipa na nekom prvenstvu imala toliku podršku sudija. zato želim da pobedi spirt a ne sudije
D

Djape45║

pre 10 meseci

Činjenica da nisi pomenuo Osmana koji ima bolji turnir od pola tih igrača Nemačke sve govori. Možda neće ponoviti partiju iz polufinala ali malo poštovanja za čoveka koji je dao 28 poena i zatvorio Janisa u isto vreme.
Z

Zasluzili su

pre 10 meseci

Nemci ce biti sampioni Evrope i Sveta.
H

Hyyyyyyyy

pre 10 meseci

Sengun, Larkin, Osmam, i to je to, Sruder, Tajs, Lo, Obst, Wanger, Bonga, Da Silva.. Njemci moćniji i bolji u svakom smislu.
l

luen

pre 10 meseci

Ljudi imaju NBA petorku. Larkin, Korkmaz, Osman, Bona, Sengun. Osmani igra kao lud i on nabraja Loa Obsta i ostale evrokup igrace kao oni su neki bitan faktor. Imaju Srudera i Vagnera i to je to
h

hahahaah

pre 10 meseci

i ljudii su nase bili proglasili za favorite..