Komentari na vest
Srpski treneri na +51: Bešiktaš i Bahčešehir gaze ka polufinalu
d
daka07
pre oko 1 mesec
strasan trener alimpijevic, bravo
Radoman Ninkovic
pre oko 1 mesec
Strašan trener...ovim tempom će nadmašiti sve kolege
nikoladj789
pre oko 1 mesec
Gazii selektore do titule!!
ljiljana63636363
pre oko 1 mesec
Alimpije do titule
Ivan Andrejic
pre oko 1 mesec
Steta sto nisu bilibprvi zbog domaceg terena
bet366.dx.am
pre oko 1 mesec
Alimpije najbolji srpski trener trenutno.
jovan1111
pre oko 1 mesec
Besiktas bi trebalo da igra Evroligu
b
bracakostic
pre oko 1 mesec
Odlican Besiktas, bravo za Duleta. Nadam se da ce biti uspesan i u reprezentaciji.
P
Predikat
pre oko 1 mesec
sve cestitke alimpijevicu doktorski posao
k
kata84rina
pre oko 1 mesec
Alimpijovic ozbiljno dobar trener ,sa velikim potencijalom za buducnost.
Bravo za Njega!
Ivan Selenic
pre oko 1 mesec
izgubili su najvazniju utakmicu sezone,sad sve dzaba.

Meda74
pre oko 1 mesec
svaka čast napred do titule
Nrconicar8
pre oko 1 mesec
Svaka cast uzmi titulu Alimpije!
M. K.
pre oko 1 mesec
Bravo Alimpijevicu.
stefan nikolic
pre oko 1 mesec
bravo alimpijeeeee
I
Ivana10
pre oko 1 mesec
Cestitke Alimpijevicu i Baracu samo gazi
Dušan je postao dobar trener .samo napred majstore
Mismis
pre oko 1 mesec
Alimpijevic je maestro to ce se tek videti
N
Natalii29
pre oko 1 mesec
pa svaka cast, pascw ovi jos ako tako nastave
Mune
pre oko 1 mesec
Prosao eurokup kako je proslo pa sad,ajmo opet Barac - Alimpijevic.
Ima jos trenera koje treba spomenuti!!
S
Slaviša Trifunović
pre oko 1 mesec
Svaka im čast,samo naor d!
medabagljas
pre oko 1 mesec
Ma majstor nema sta!
FC RED STAR
pre oko 1 mesec
Imamo budućnost,ne da se srpska košarka
BaneBane
pre oko 1 mesec
Bravo Alimpije majstore
Kristina Rajkovic
pre oko 1 mesec
Ma majstor nema sta!








