Komentari na vest
Šta ovo bi u Kaunasu? Dubai zakuvao borbu za plej-in, Zvezda gleda u retrovizor
sale01323
pre 3 meseca
aleksss99
pre 3 meseca
FlashFootie
pre 3 meseca
Stefan_mc11
pre 3 meseca
vanjaaa03
pre 3 meseca
Ivan Tokai
pre 3 meseca
Srdjan Bucevac
pre 3 meseca
Camac
pre 3 meseca
Slaviša Trifunović
pre 3 meseca
Supica
pre 3 meseca
Miki Milikic
pre 3 meseca
vozi Miško
pre 3 meseca
Radiša Czv navijač
pre 3 meseca
Bugarin 75
pre 3 meseca
miki1981
pre 3 meseca
B.C
pre 3 meseca
AK10
pre 3 meseca
B.C
pre 3 meseca
AK10
pre 3 meseca
brt
pre 3 meseca
Okram1986
pre 3 meseca
Okečuke
pre 3 meseca
e
pre 3 meseca
NN3
pre 3 meseca
DDF
pre 3 meseca
@ssss
pre 3 meseca
Prolaznik1
pre 3 meseca
Urke89
pre 3 meseca
Koo
pre 3 meseca
Penzioner
pre 3 meseca
Mani
pre 3 meseca
72627
pre 3 meseca
Antimejdž
pre 3 meseca
Pigeon
pre 3 meseca
Kop
pre 3 meseca
DDF
pre 3 meseca
Nema nista cudno
pre 3 meseca
Gandra i sosa
pre 3 meseca
Eto ti ga
pre 3 meseca
Realno istina
pre 3 meseca
gt
pre 3 meseca
Realantip
pre 3 meseca
Vasilis
pre 3 meseca
ma da bre to
pre 3 meseca
BigVlad
pre 3 meseca
Младен84
pre 3 meseca
Ma da bre to
pre 3 meseca








