Komentari na vest
Sterling Braun: Verujem da će se Džabari i Šejk uklopiti zbog atmosfere, ali i stila igre
Rago Ljatifi
pre 10 meseci
kakvih sve debila ima ovde. plata pa plata. da nećete možda i da im prebrojite pare? e malo muc. brojite vi svoje pare. au, s kim se ja ovo dopisujem. moram da potražim novo društvo. ovo ne valja. zaista sam birao najbolje rwči da bih opisao ovu grupu.
P
Prosjecan besposlicar u sekciji komentara na
pre 10 meseci
"Ja moram da znam kolika je necija plata jer ako iz Partizana imaju vece plate od igraca iz Zvezde onda cu moci mirno da spavam a kad se probudim cu da pljujem i Partizan i navijace i ljude na protestima i komsiju i kera i zenu i djecu i moj ego ce konacno biti nahranjen."
M
Moram da znam
pre 10 meseci
Kolika je plata onome sto peskire i vodu nosi u Partizanu?
M
Mosquito
pre 10 meseci
1293 evra,... Je li OK?
1
12345678900
pre 10 meseci
pa da razbijate zajedno flase o glavu nasim ljudima...
D
Dzizus Krajst
pre 10 meseci
Ja bi isto razbio glavu njemcu nekom u njemackoj ako trazi belaja. To je nebitno jel to bio Srbin u Srbiji u ovom slucaju. Pa i mi se medjusobno makljamo dok su ovi protesti pa nista. Tebi komsija kad bije zenu ti cutis. To su te neke paradoksalne nemoralne sekvence u glavi koje morate da popravite.
k
kamo srece
pre 10 meseci
da je vise takvih da srede ceo Caciland.
V
Vukasin Lukic blok 70
pre 10 meseci
Jaki smo kao crna zemlja, ali moramo, moramoo da napravimo nekog domaceg igraca jer ovo nije normalno
j
jova2000
pre 10 meseci
Koliko vidim, propali Tristan Vukcevic, igra solidno za reprezentaciju ??? Da li je Partizan zasluzan za ovog igraca ili je on pao sa neba ?
m
mladi
pre 10 meseci
Da li je bilo normalno 2016te, 2017te kad nam nisu dozvoljavali dovoditi mlade srpske igrace sa koledza ili kad je Rakicevic u poslednjem trenutku preuzet od nas i poslat u fmp ili se toga ne secamo? Svako bi voleo da imamo mlade igrace ali ne po svaku cenu, ako imaju kvalitet treba im dati sansu..
H
Hmm
pre 10 meseci
Kada će se saznati plata ovih igrača?
P
Pop Arsenije
pre 10 meseci
I da saznas i da ne saznas, apsolutno ti nista u tvom zivotu ne znaci. Samo ego grijete tim -koliko koji i ciji igrac platu ima. I da Partizanovi vece plate i veci budzet od Zvezde i obrnuto opet to tebi ne pomaze u tvom zivotu da napredujes dalje. Frende moras svoj zivot gledati da unaprijedis. Moras se kao covijek da razvijas, da svaki svoj aspekt zivota podizes iz dana u dan na visi nivo. To je tvoja briga, a ne koliko Dzabari ili Moneke platu imaju. Gradi sebe, gradi porodicu, gledaj svoje dvoriste, zivi zdravo i srecno. Amin
k
kad se sazna
pre 10 meseci
Kako igrač od 15 miliona se plati 3, a igrač od 3 miliona se proda za 15?
E tad ćeš i ti saznati kolike su plate




.jpg.webp)



