Komentari na vest

Stižu dolari: Monako se možda izvuče iz bule

D

Djuro17

pre oko 1 mesec

Da su u nasoj ligi zabrinuo bi se da se nece izvuci,a ovako bez brige za njih

Alex Mano

pre oko 1 mesec

Ako to stvarno uradi onda ce biti sledeca racunica. Od NBA zaradio 75M, pamtno ulozio i dosao do sume 100M, investirao u Monako/EL i odose sve pare. EL je 100% nerentabilna liga, NIKO od klubova ne zaraduje ni JEDAN cent. Da blizanci nemaju drzavu imali bi 30-40% manji budzet, da Oly, Pao, Hapoel i jos klubova nemaju LUDOG coveka koji samo trpa pare u bunar budzeti bi bili maks 10M.
L

Logika

pre oko 1 mesec

Kad je El tekma u Bg moj poznanik sa Fastfoodom na 500m od arene ima promet deset puta veci nego ostalim danima,iako i tad mu dobro ide. Toliko o tebi i ekonomiji .Moras znati da mnogi mnogi esnafi i firme prolaze mnogo dobro kad su neki veliki dogadjaji u gradu. Od pune Marakane sa 100 000 ljudi svi bg hoteli i kafane i taxisti i zeleznica i semenkari i xxx drugih ziveli lepo.

Alex Mano

pre oko 1 mesec

@ Logika I kakve to ima veza za budzetima za klubove u EL? To sto tvoj burazer ima neki fast food u blizini je JEDINO njegov dobit!!! Kada je poslednji put bilo ne 100k nego 50k na marakani????

Sele Fejzic

pre oko 1 mesec

Monako nije vise ko pre
s

spiritus movens

pre oko 1 mesec

Malo mu 100m pa bi hteo da nagrebe jos. Ovakvi tipovi i njihova pohlepa su grobari covecanstva.
M

Maximuss

pre oko 1 mesec

Bas ce u EL da se nagrebe love. To je realno rupa bez dna.
s

spiritus movens

pre oko 1 mesec

Da je rupa bez dna ne bi plate i premije igraca rasle iz godine u godinu, ne bi ideja vodilja celnika lige bila prosirenje trzista i uvecavanje profita. Ali koliko god da zaradjuju takvima je uvek malo, uvek hoce vise, i onda proturaju pricu kako je EL neprofitabilna jer se vode pohlepom a ne razumom.

Vajta66

pre oko 1 mesec

Monako uskoro postaje najjaci
J

Jolika1985

pre oko 1 mesec

Dobar je tim monako finansije bi im dobro dosle
J

Jolika1985

pre oko 1 mesec

Neka ulozi dobro ce to doci monaku