Komentari na vest

Svlačionica crno-belih: Osećali smo se moćno

K

Kažem

pre oko 1 mesec

Svaka čast momci.totakno zasluženo ih razbili bukvalno u svim segmentima igre,taktike.Dvejni i Nik da ostanu,da nekom na pamet ne padne,da se Penjaroji meša u posao
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

samo da potraje, trebaju nam pojačanja
S

Srdjann27

pre oko 1 mesec

A drugu utakmicu u finalu ako BOG da pred punom arenom overiti titulu !!! Idemo još jače !!!
A

Aca Veliki

pre oko 1 mesec

Sve ima pocetak I KRAJ.
z

zecpripovedac

pre oko 1 mesec

Raspala se Zvezda potpuno
Z

Zokili

pre oko 1 mesec

Kako I ne bi, svaka čast kako su izbacili Zvezdu 2-0 duplo skuplju

Benny Ben

pre oko 1 mesec

Pregazili ih Grobari, sta da se radi!

stevica jovanovic

pre oko 1 mesec

i jesu mocni razbili zvezdu u dve utamice

90Jelena

pre oko 1 mesec

cestitke igrali su mnogo bolje
N

Nema šta

pre oko 1 mesec

Hemija u timu je vidljiva i na parketu i van njega
s

salata

pre oko 1 mesec

Dubai će da pregazi Partizan kao plitak potok.
Г

Гаго

pre oko 1 mesec

Слаба ти утеха; тражи нешто јаче или ви из предграђа ништа боље не знате смислити 🤣
z

zulu

pre oko 1 mesec

čestitke igračima partizana,sada pravac titula

Radmila Petrović

pre oko 1 mesec

svaka čast momci, sad po titulu!

Tubic

pre oko 1 mesec

Били су бољи на подвбацивању😆😆😆 Бра монци!⚫️⚪️💪💪💪
B

Bruno Karote

pre oko 1 mesec

Sta pricas bukv smo mi uzeli loptu na podbacivanju hahahaha

Dušan Petrović

pre oko 1 mesec

svaka čast momci, sad po titulu!

Dusan Milenkovic

pre oko 1 mesec

svaka cast momci, sad po titulu

atisitaj?

pre oko 1 mesec

JUJUJUJUJU STA BI OVO ????
I

Igor-Bg

pre oko 1 mesec

🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹
H

Hanter

pre oko 1 mesec

11:1... ..... .....
n

nuki63

pre oko 1 mesec

Ovaj Partizan baš deluje moćno, šteta što je prekasno ušao u formu u Evroligi
N

Nicker

pre oko 1 mesec

Nije kasno usao u formu nego nas je odsustvo Karlika upropastilo

rajko vidic

pre oko 1 mesec

Napred Partizan,Bić3 tesko sa Dubaijom
D

DosijeX

pre oko 1 mesec

I kod njih je bio jedan Obradovic koji nije imao svlačionicu, pogle sad.. tacno copy paste.. znaci i mi moramo da se resimo našeg Obradovica

Mihajlo Milenkovic

pre oko 1 mesec

Mocni Partizan!

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Šteta što Vošington ide na kraju sezone

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Dominacija limenke ometlane
K

Koni998

pre oko 1 mesec

Partizan, Sampion. 1998
D

Drhaus86

pre oko 1 mesec

ako nista bar ima onu stvar da kaze nesto

Semir88

pre oko 1 mesec

Partizan igra timsku košarku, Zvezda ne. To je sva poenta. Ipak trener znači dosta.
B

Blvkbz

pre oko 1 mesec

Sve je lakse kad nema Zoca.