Komentari na vest
Tako je već bolje: Srbija položila popravni protiv žilave Kube
Nebojsa Antic
pre 33 minute
a nekada ove dve reprezentacije medju najjacim u svetu
P
Predrag Petrovic
pre 36 minuta
svaka cast za trud momaka
Nrconicar8
pre oko 1 sat
Svaka cast momci zasluzena pobeda!
T
Toza Kikinda
pre oko 1 sat
Sta treba odbojci?
Zenskoj ulaganje kao u zensku kosarku znaci svakom klubu 1 ranga po.100 000 e od drzave a svakom klubu 2 ranga po.50 000 e od drzave.
Jedan jak klub kao ŽKK CZ sa velikim budzetom
Plata trenera da bude u reprezentaciji bar kao sto je pola plate selektora u zenskoj kosarci.
Da napokon dobijemo centar kao sto imaju dudbalerke u Pazovi i da imamo uslove kako i dolikuje timu koji je u vrhu evropske odbojke.
Muskoj odbojci treba ulaganje kao u KSL 2 rang ispod super lige gde svaki klub dobija po.100 000 e od drzave.Treba nam jedan jak kkub kao sto se pravi u rukometu Partizan sa ulaganjem drzave za ligu sampiona a ne sa nas prvak odustaje jer nema finansije.Treba nam jedan ultra jak klub kao sto su naoravljeni blizanci u kosarci.
Jedan klub za vrh lige sampiona kao sto je urađeno u vaterpolu.
Onda bi se sa jakom ligom privukla publika sponzori pa samim tim i dece bi bilo više i mediji bi pratili jer imalo sta da se vidi.Na kraju reprezentacija bi iz te price imala vise dobrih igrača.Nista ne izmisljati ono sto se daje ostalim sportobima dati odbojci.Na kraju i najbitnije resiti sistem sporta na lokalu hde odbojka ne postoji u 98 posto opstina.U 2 rangu vecina klubova nema budzet od grada il imaju do milion dinara a toliko opstine plate jednog fudbalera u Srpskoj il 3 ligi.
Odbojka je sve ovo zasluzila.
Na kraju cestitke momcima
B
Bidite se u OSS
pre 38 minuta
Kada država strateški rasporedi budžet – od finansiranja školskog sporta i lokalnih klubova, pa sve do nacionalnih priznanja i vrhunskih uslova za reprezentacije – profitira celo društvo.
Ulaganje u kkubove je resenje model kosarke uzeti.To ni bilo ulaganje u decu i buducnost
Liga sampiona treba fa bude nagrada a ne kazna kao sada jer se nema para.Puno bodova smo na rang listi izgubili zbog odustajanja pa sada to sve jurimo kroz ligu nacija.
I
IvanBg
pre oko 1 sat
Ogranicen si dobijamo sig francuze imaju manje pobeda i losije su plasiraniji od nas zasto ih ne bi dobili kakave veze gde se igra koga briga igras svoju igru sve strucnjaci jednu od tr 2 sig dobijamo imamo kvalitet za osvajanje ep
Z
Zoka BG
pre oko 1 sat
Lepo je videti kako se bore .
To je Srbija kakvu volimo!
Č
Četa pkava
pre oko 1 sat
Bravo momci sjajni ste
F
Fanste933
pre oko 1 sat
pa pokazali su se i trebali su vise
M
Miodrag 1
pre oko 1 sat
Da nam je neko pre ovog meča ponudio i bod a kamoli sva tri boda, nislim da bi svi oberučke prihvatili (oni koji su juče gledali meč između Francuza i Kubanaca, znaju o čemu pričam. Nije meč bio na Areni ali ja sam taj meč gledao preko odličnog sajta). Jer Kuba je juče protiv Francuzu u najjačem sastavu i pred njihovom publikom uzela dva seta. A u petom odlučujućem setu, uz dosta sreće i stigli do pobede. I sad ne treba da se ložimo, jer mi sada bez Lazara Marinovića i Veljka Mašulovića, u sledeća dva meča (protiv Francuza i Amerikanaca u najjačem sastavu) treba samo da gledamo da časno izgubimo sa po 3:0. Odnosno da nam se ne desi ono što nam se desilo u porazima od Brazila iJapana, gde smo u setovima jedva prelazili dvocifrenu brojku. Ako uspemo nekako i da im ćapimo neki set, puna kapa.
A
Aki2244
pre oko 1 sat
Ogranicen si dobijamo sig francuze imaju manje pobeda i losije su plasiraniji od nas zasto ih ne bi dobili kakave veze gde se igra koga briga igras svoju igru sve strucnjaci jednu od tr 2 sig dobijamo imamo kvalitet za osvajanje ep a mrzizelji mogu da ga
A
Aki2244
pre oko 1 sat
U muskoj i zenskoj kosarci u top 10 u muskoj i zenskoj odbojci u top 10 u svetu u basketu 1 na svetu u vaterpolu 5 na svetu sportska velesila🇷🇸🇷🇸
S
Samo prava analiza
pre oko 1 sat
Sad ce svetsko u zenskoj kosarci al bez Srbije koja se nije ni plasira a prethodno evropsko smo bili poslednji.
Tr puta smo samo bili na svetskom od 1992 i jednom usli u cetvrtfinale to nam je najveci uspeh i izhubili 51 razlike.
A
Aki2244
pre oko 1 sat
I otici cemo na ep 2027 opet smo u top 10 glupi srbi nikad zadovoljni Lecenje i ustanove za 5 Miliona srba sem mene
A
Aki2244
pre oko 1 sat
Elem usa je nepobediv u zenskoj kosarci nemate vi pojma ja sam tata za vas u znanju svega
A
Aki2244
pre oko 1 sat
3 ep titule zaboravljate blokaderi mrzitelji srbije😎😎
M
Mojne meni to
pre 32 minute
Aki2244
Nemas pojma
Tri titule imao zenska odbojka u zenskom sportu a zenska kosarka nema 3.titule.Muska nema ni jedno zlato od kad smo Srbija od 20026 citaj 20 gldina bez zlata.
Muska odbojka od 2006 ima dva zlata na EP i jedno u SLsedi1 Akice dobri
M
Mićko1234
pre oko 1 sat
Ova pobeda je neverovatna iz jednog prostog razloga,a to je što smo igrali vez korektora čitav meč! I da mi neko objasni kako Vojvodina nije bila prvak države ako su imali Brborića i Kuplinca???
Koji su to bolji domaći igrači?
M
Miodrag 1
pre oko 1 sat
Što je najgore od svega, ako sam dobro razumeo komentatora meča, ni u sledeća dva meča, protiv Francuza na njihovom terenu i Amerikanaca koji igraju u najjačim satavima, mi ćemo i dalje igrati bez Veljka Mašulovića. Ovo večeras protiv Kube je nekako i prošlo sa Perićem na poziciji korektora, ali protiv ovakve dve moćne reprezentacije, to će biti mnogo, ali baš mnogo teško. Jedina šansa da nešto uradimo više, to je zadnja nedelja koja se igra kod nas. Ako ništa drugo, već sada smo ostvarili 4 pobede, a za celu prošlogodišnju Ligu nacije samo tri.
d
d. g.
pre 37 minuta
Žalosno je ali su bolji ovi od 40 leta Kostić i Bojović.
N
Natalii29
pre oko 2 sata
pa ovaj put su se namucili i fino potrudili
B
Brundo
pre oko 2 sata
Dobro je.Pobeda je ostvarena i to je najbitnije.I plasman je popravljen.Na pocetku Lige Nacije smo bili na 12.mestu.Sad smo 10. mesto i treba nam jos 0.23 poena da prestignemo Nemacku.
A
Akibg
pre oko 1 sat
Ma koga briga navijacu rezultata 😎😎
M
Miodrag 1
pre oko 1 sat
Nemačku ćemo sigurno preskočiti, ali treba preskočiti i Poljake i Brazilce, a i Turska se tu nešto pita, jer igra moćnu odbojku, bez obzira na trenutnu poziciju na tabeli. Oni koji su gledali meč između Poljaka i Turske, znaju o čemu pričam.
D
Djani85
pre oko 2 sata
Bravo momci, borite se za našu državu kako dolikuje, svi verujemo u vas
A
Aki2244
pre oko 2 sata
Za sve one koji govore da nam je propala odbojka i sport i da se ne ulaze a opet ce odbojkasi i odbojkasice da donesu zlata u istoj godini 😍😍
N
Nisi ti razumeo
pre oko 1 sat
Ulaze se al ne u odbojku!
A
Aki2244
pre oko 1 sat
I opet rezultati to navijace zanima titule 😍😍

_(1)_(1).jpg.webp)

_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)



