Komentari na vest

Tako to radi šampion: Najbolji ostaju, novajlije već stigle u Suboticu

P

PsihoBrt

pre 29 minuta

Bravo! Idemo po još jedan trofej sledeće sezone!!!
V

Veljabatica

pre oko 1 sat

Bravooo bre legendeeee
T

Tamara238

pre oko 1 sat

bravo momcima, svaka cast

Dajana09

pre oko 1 sat

Bravo bre sampioni

Billy333

pre oko 2 sata

Srećno Vlade po oprobanom Duletovom receptu!

Marko Mezinka

pre oko 2 sata

Bravo svaka cast