Komentari na vest

To je to! Ode Kodi u Olimpijakos

G

Gost233

pre 29 dana

Pa kako ode, a nije se osvetio Partizanu? Kada je došao, rekao je da je došao da se osveti pošto ga je Partizan otpustio.

Izbistanin

pre oko 1 mesec

Kodi legendo šteta što napuštaš zvezdu.

Minjoza

pre oko 1 mesec

ode nam najbolji igrac,bez njega bi zadnji bili

N M

pre oko 1 mesec

I boje sto je otisao samo ce tamo napredovati,bolji klub od zvezde

Kraj Svega

pre oko 1 mesec

Katastrofa ako ode

M Nalog

pre oko 1 mesec

mogli smo sve pustiti samo ne njega,steta

gaming 4 balkan

pre oko 1 mesec

nisu smeli tako lako da ga daju
d

daka07

pre oko 1 mesec

Hvala za svaki trenutak, borbeni kvalitetan plejmejker srecno u olimpijakosu , srecno da imas veliku minutazu

stevica jovanovic

pre oko 1 mesec

I boje sto je otisao samo ce tamo napredovati
Д

Деда Жија

pre oko 1 mesec

Срећан ти пут себична преваро. У претпрошлој сезони у последњем нападу против Ефеса у БГ има пас на Јага а овај са Петрушевом "два на један", али узима да сам реши и промаши. Прошле године га нигде није бнило кад је ило тесно у Валенсији, против Пао у Атини, Олимпијакос у Атини, против Брасе тамо. Краљ прве четвртине. Мера непознавања кошарке. Ђенка против Украјинаца у Арени или против гробља у трећој 2015. Цирбе целу сезону носио. Квинси Милер само код нас играо, разваљивао Реал, Макаби... Које ћете утакмице КММ да се сетите?
B

Bari 1991

pre oko 1 mesec

Sve zavisi od minutaze, imao je sjajne brojke al je isto igrao 33 minuta po utakmici

Valentina Kolar

pre oko 1 mesec

Samo odlaze najbolji Biće ova sezona ❓

Bongo Gazda

pre oko 1 mesec

Nek mu je srecan put

Meda74

pre oko 1 mesec

Ne vredi baš on toliki novac bar sa onim što je pokazao u Zvezdi
b

brankolino11

pre oko 1 mesec

Zasyo je moralo sve tako?
f

famousdex99

pre oko 1 mesec

Sve sami crnci u timu
N

Nikola2

pre oko 1 mesec

Kad vidim kako se drugi pojacavaju a u kakvom je haosu Zvezda, bolje da ni ne ulazemo neku lovu u sl sezonu i da opet ne bacamo pare bez potrebe!

PR RI

pre oko 1 mesec

Bangaranga Bangaranga Bangaranga ra
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

sta je zvezdi teško da dovodi igrace bez trenera kad ionako ima trojicu godišnje
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

sta je zvezdi teško da dovodi igrace bez trenera kad ionako ima trojicu godišnje
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 mesec

codi i vezenkov kakav tandem iz snova, dva bugara
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

dobro je laknulo nam je ,da nam se ne sveti vise
I

Info iz kluba

pre oko 1 mesec

Dusan Alimpijevic novi trener Zvezde za sledecu sezonu! 👍
T

Top 20 igokea

pre oko 1 mesec

Kad ce festa i proslava Top 20 u EL i 3 mesto u fudbalu na tabeli..zna li se sta?
U

Upravo reaguj

pre oko 1 mesec

KAMPACO I SORTS DA BUDU ZAMENA ZA KODIJA SL.SEZONE!

Aleks2001

pre oko 1 mesec

Nadam se da ce imati istu minutazu kao u zvezdi mada tesko
A

Asa

pre oko 1 mesec

Srecno Vuce. Hebes ti ovu planetu gde za tapkanje lopte dobijes milione, a neka deca gladna.

Gardira Gardirovic

pre oko 1 mesec

E neka je vala otisao...Sve kad se uzme,Zvezda je previse zavisila od toga kako je CMM raspolozen tog dana.

Vlada81pfc

pre oko 1 mesec

Realno i treba dy napusti zvezdu nisu ga cenili uopste te ce ostane te ide ovsko najbolje za sve

M Nalog

pre oko 1 mesec

nisu ga trebali pustiti,bez njega zadnji bi bili

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 mesec

Ja ne znam ni sa je do sad cekao
a

apokalipsa

pre oko 1 mesec

Sto se tice zamene nisam neki optimista..kodi je bio odlican igrac a zamene koje se spominju su jad i beda.
r

realista 23

pre oko 1 mesec

sta je zvezdi teško da dovodi igrace bez trenera kad ionako ima trojicu godišnje a i onaj s pocetka ne sastavlja tim kako on hoce nego uprava radi sama
Z

Zera666

pre oko 1 mesec

Steta za kodija mnogo nam je bio bitan igrac
J

Jokkss00

pre oko 1 mesec

svu srecu mu zelim u daljoj karijeri

[email protected]

pre oko 1 mesec

sve najbolje,dobar je igrac zasluzuje da igra za olimpiakos i zvezdu
k

krejzicoa

pre oko 1 mesec

Aj neka mu je sa srecom, valjda cemo naci dostojnu zamenu.
a

a briga ih

pre oko 1 mesec

sad mogu kako hoće, osvojili su dominantno EL, pa sad mogu malo i da se frljaju, glupiraju, pa tako dovode i ovakve igrače..
P

Pazi

pre oko 1 mesec

Dogovor je postignut pre nego što su osvojili EL. Vidi se da ne pratiš košarku, već ti je samo cilj hejt po Zvezdi. Toliko o tome.
J

Jojojo21

pre oko 1 mesec

Kodi Miler Mekintajer adio

Vladimir

pre oko 1 mesec

Hvala ti kodi za sve,najbolji igrac ove sezone
M

Markomili

pre oko 1 mesec

Jake sume, jake price
a

acaze

pre oko 1 mesec

Bice totalni promasaj. Razlicit koncept i stil igre u koji se nece uklopiti kao u Zvezdi. Mislim da je Olimpijakos bacio pare. Niti ce imati minutazu, slobodu i tamo se postuje neki sistem. Zvezda i Baskonia su divlje ekipe za njega stvorene.
r

rsczz

pre oko 1 mesec

Djelimo isto misljenje jer je po meni kodi dobar kao prvi plej samo steta za nas ove sezone jer nije imao nikakvu podrsku, da smo imali npr Kris Dzonsa ove sezone vjerujem da bi bili 100% u plejofu mozda i f4. Ovako ce imati 10-15 minuta u prosjeku i mislim da nece biti ni izbliza dobar jos su doveli Montera . Bilo bi dobro da bar nama puste Walkupa.

Dakara

pre oko 1 mesec

Nije Oly tim za Kodija. Neće imati ni približnu minutažu, a ni slobodu igre koju je imao u Zvezdi.
D

Dzemaili00

pre oko 1 mesec

Steta, falice nam njegove asistencije...

Milica03

pre oko 1 mesec

to je to,taman.
Z

Zekaa98

pre oko 1 mesec

to je to taman...
D

Dzemaili00

pre oko 1 mesec

Taman je proigrao malo - on ode. 😔
g

gunnersi

pre oko 1 mesec

Tako to rade ozbiljne ekipe. Juce osvojili EL, danas zavrsili Kodija i Montera i napravili paklen duo na poziciji 1. Mi cemo sada dovesti raspalog Dzonsa ili Blata, i sledeca sezona opet 15.mesto.

Ivan L

pre oko 1 mesec

I kodi miler mekinatajer je raspali isto. Sta ce nam on.
G

Gost 555

pre oko 1 mesec

Mi nismo bili 15.,nego 10.,dve sezone za redom i imali smo 21,pobedu.Neko drugi je 15.vec dve sezone za redom,pa se tamo javi.
Н

Назим

pre oko 1 mesec

Сретно Назимеееее да нам се НЕ вратиш никада.....
V

Vuk Pavlovic

pre oko 1 mesec

mora totalno novi tim

Saša Stanivuk

pre oko 1 mesec

Čovek je realno vukao ekipu čitavu sezonu,zahvalan i koristan igrač!
M

Milos 1970

pre oko 1 mesec

Otisao da zavrsi neke stvari,da poravna racune....

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Posteno je nosio dres i odradio svoje,prodao svoje partije za dobar novac. Sve najlepse u nastavku karijere.

Novi

pre oko 1 mesec

Dobar igrac ali nije match winner, nije ovo udarac za zvezdu

Nebitan Lik

pre oko 1 mesec

statisticki ok,ali kad se lomi-NEMA GA!
A

Analitica Amater

pre oko 1 mesec

Kad se lomi protivnik gleda u najboljeg igraca. Zatvara, udvaja, smanjuje prostor, pusta druge igrace. Kodi nije bas neko ko ce driblati da bi dosao do pozicije za sut, rekao bih da mu vise lezi tranzicija i ulaz na polaganje.

Nebitan Lik

pre oko 1 mesec

I sta cemo sad?Govorim o tome da je tanji nego sto je predstavljen,da nije kalibar ni za Zvezdu a za Oly da ne pricamo.Udvajaju i skupljaju i na drugim plejevima pa resvaju utakmice,eto recimo KARLIK.
M

Mnr1

pre oko 1 mesec

Sto su uzeli uzeli su

Uskekruske

pre oko 1 mesec

I bolje sto ide

ilke1980

pre oko 1 mesec

Jedan od najboljih košarkaša Zvezde

Radosav Ikovic

pre oko 1 mesec

Steta,dobar igrac ali sta sad.

Aleksandar Ranisavljevic

pre oko 1 mesec

Nema od zvezde ništa sledeće sezone
S

Sunking

pre oko 1 mesec

sreća pa je ove sezone bilo
V

View

pre oko 1 mesec

Dobar potez cz. Ništa nije uradio u cz.
K

Kecman10

pre oko 1 mesec

Daleko najjaci vas kosarkas zadnje 2 godine. Daleko…
K

Kostas82

pre oko 1 mesec

Toooooo, samo ga faulirati u zadnja 2 minuta i nece taj pogoditi slobodno bacanje, mnogo mala .... a sto se igre tice pustiti mu ulaz na levu stranu i resena stvar.

Dusan Maricic

pre oko 1 mesec

mnogo dobar kosarkas

bdjilas

pre oko 1 mesec

Steta, ali svakako svaka cast
Š

Šuljkavičijus

pre oko 1 mesec

Odlična vest. Putuj igumane don't worry about the monastery

Jana1211

pre oko 1 mesec

konacno da napravi korak napredu karijeri

sile sile

pre oko 1 mesec

Ode kodi u bratski klub, naviko je na belo-crvenu kombinaciju
V

Valdano

pre oko 1 mesec

Ide u Olimpijakos - prvak evrope,Real bez centra igra ravnopravno cijelu utakmicu pred 2o hiljada Grka a pritom sudija Radovic je tu da ne dozvoli iznenadjenje,a sledece sezone imace tandem snova Mekintajer-Mekisik! Najbolji igrac evrolige i prevaga u finalu Piters odlazi ,toliko o strucnosti i skautingu Olimpijakosa! I gospodin Barcokas 40 minuta nismo vidjeli akciju za Milutinova da se iskoristi prednost obzirom da je Madrid igrao bez Tavareza ,Lena,Garube. Dakle, sve je prevara, i faktor srece oceli krenuti sut za tri ili ne,sve se na to svodi,AKCIJU NE MOZEMO VIDJETI, NEMA VISE TRENERA RADNIKA - STRUCNIH I ZNAVENIH.
s

sola

pre oko 1 mesec

Gde je ova košarka otišla? Ovo je bre bilo nezamislivo do pre par godina da za osrednjeg igrača koji ima 32 godine se izdvajaju tolike pare..
S

Sava Pančevo

pre oko 1 mesec

Nadam se da je redakcija zadovoljna. Svo vreme ste,,bušili,, Zvezdu po sistemu,,da komšiji crkne krava,, . Neshvatljivo da ne vidite, jer ste Vi obrazovani ljudi da je Evroliga liga čista dogovorna ekonomija i da tu Zvezda i Partizan popunjavaju broj eventualno stignu do devetog ili desetog mesta, plate licencu i to je to. O tome treba da pišete, to je hrabro i angažovano novinarstvo. Nadam se da će biti objavljen komentar nema nista licno ni uvredljivo samo gola istina.

Ivan Selenic

pre oko 1 mesec

nije mi ni zao sto ide,iako navijam za zvezdu,nosta posebno
a

armija85

pre oko 1 mesec

Hvala Bogu! Dobro da osvojili sad, jer nece dok god je ovaj tamo...
k

koemnt

pre oko 1 mesec

ove pare za ovog lika. strasno.

Neksaa

pre oko 1 mesec

Ali najjači komentari, kupio za šampion Evrolige i eto, lik ne valja, njihov skauting ne zna šta radi, dovodi igrace radi reda ili videli na sofascore da je imao najvise asistencija i rekli e gledaj ovog, hocemo ovog? Brate strasno majke mi.
D

Dules

pre oko 1 mesec

Klasican bivo dobar za tranziciju...kada se igra poziciono ne zna gde je

nba

pre oko 1 mesec

Dobar igrac videcemo da li ce se uklopiti
X

X

pre oko 1 mesec

Ode OSVETNIK...
M

MVPČAČAK

pre oko 1 mesec

Da, da, kada je došao reče da ima da raščisti neke račune sa PARTIZANOM. Baš je raščistio...
S

Spasovski92

pre oko 1 mesec

Ocekivano ,i neka je sa srecom da odbrane tron
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

a osveta ??? by the way zna li se termin majstorice ??
A

Ajde pozdrav

pre oko 1 mesec

Super, konačno. . .
N

Nada1233

pre oko 1 mesec

Ko ce se prvi pokajati, on ili oni. .

Kazeev

pre oko 1 mesec

Nek mu je srećno u nastavku karijere

Otac Makarije

pre oko 1 mesec

Nije Kodi za sampiona evrope, nece se on tamo dugo zadrzati
t

tnt

pre oko 1 mesec

Šta reče ovaj nakon derbija videće gde će da nastavi karijeru a dogovorio transfer u drugi klub pre 2 meseca haha
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

da li ovo znaci da nece igrati u majstorici ,derbi ??

….

pre oko 1 mesec

Pa znalo se ovo još od kad
P

Pera genije

pre oko 1 mesec

Hvala mu na svemu. Uvek se pošteno borio u našem klubu. Želim mu svu sreću u nastavku karijere i da naravno da je zaslužio da se naplati. Ipak su to 2m€ po sezoni. E sad ona druga strana medalje, Oli na toj poziciji već ima Džozefa, Vokapa, Mek Kisika,, Nilikina to može da pokrije, sad Kodija i priča se da su završili i Montera gde će ih sve spakovati je veliko pitanje?
P

Prti

pre oko 1 mesec

Realno da odu Vorkap i MekKisik
k

kara lik dzons

pre oko 1 mesec

i mi mu zavaljujemo

Aleksandar Osmanovic

pre oko 1 mesec

Bravo majstore svaka cast
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

sta ce te sad sa samo 28 igraca ??
Z

Zyzy

pre oko 1 mesec

Daleko mu lepa kuća. On će u Olimpijakosu da ima ograničenu ulogu i pored onakvih saigrača trebalo bi da izgleda još bolje. Ovde je trebao da nosi tim, što je on i pokušao, ali jednostavno nije taj kvalitet.
G

Gosttt

pre oko 1 mesec

Bice Oli jak ko zemlja. Nego, koliko je zaradila Zvezda na ovom transferu? Nemoguce da je nista, nije valjda da samo Partizan zaradjuje na transferima?
j

jova2000

pre oko 1 mesec

Prosto je ko pasulj. Ako igracu nije istekao ugovor, da ga dobijes moras da platis obestecenje... Zamisli sport tako funkcionise, cak i u fudbalu je tako, ko bi tako nesto mogao da zamisli. Ako je Kodiju istekao ugovor, Zvezda nema nista od Olimpijakosa... ako Ntilikina ima jos godinu dana ugovora, Partizanu ide 300 000 evra... To je ta visa matematika za navijace...
G

Gosttt

pre oko 1 mesec

Brate, koliko si pametan, neverovatno. A objasni mi to kako Partizan zaradjuje i kad dovodi igrace? Posto smo i to videli. I kad si vec tu, objasni mi, kako je Partizan zaradjivao na igracima kojoma je istekao ugovor? Posto se i to desilo. Mislim, tako si pametan, pa objasni nama neukima....
n

navijač czv

pre oko 1 mesec

Samo neka ide nećemo tugovati/plakati mogu se naći bolja rešenja na tržištu ali da ih ne traže Dozet i Bagzi nego neko iole ozbiljan....
D

DakaCZ

pre oko 1 mesec

Ovo je odlična vest za Zvezdu i zvezdaše a loša za konkurenciju.Zašto?Evo objasniću vam,Kodi ima dosta dobrih kvaliteta ali nije plej koji rešava završnice i koji garantuje pametne odluke u finišu utakmice.Rezultati ne lažu a vidimo svi kakvi su zadnje dve sezone.Simptomaticno je da je Kodi i prosle i ove sezone propustao finiš te sno gubili od spartaka buducnosti i sada od zlatibora i gluodara.Kao da ga je stigao umor i veliki broj minuta tokom sezone u El pa i Aba.Što se zalaganja tiče uvek na maksimumu,davao je sve koliko može i zna.Hvals mun sve i srećno u nastavku karijere.
T

Tvrle

pre oko 1 mesec

Bio je veoma dobar u Zvezdi, malo mu falilo i odličan. Da je Saša imao zamenu za njega i Zvezda bi igrala mnogo bolje. Posle Kampaca, verovatno najkompletniji plej koji je igrao u Zvezdi. Dobro, tu negde su i Teo i Moka...
B

B.C

pre oko 1 mesec

Markus Wiliiams je za njega doktor! Mek nije loš , daleko od toga al kad god je trebala da se pređe stepenica više , tj. neke utakmice pred kraj sezone , njega nigdje bilo nije! Može se sigurno naći zamijena!

Alma81

pre oko 1 mesec

Šteta,dobar igrac
J

Jolika1985

pre oko 1 mesec

Steta vrhunski je igrac
J

Jolika1985

pre oko 1 mesec

Steta mada usao je u najbolji klub
R

RofZ

pre oko 1 mesec

Ako ga ogranicis na striktnu organizaciju igre i prodore, dobijas sasvim pristojnog pleja. Kod nas je igrao bez zamjene, i dobio je slobodu i da sutira do mile volje i sve, sto nekad nije bilo lijepo, ali opet veliki je borac i nije se bojao da preuzme odgovornost, koliko god to nama izgledalo lose, makar se nije krio kao svi ostali. Sigurno iz Olimpijakosa vide malo bolje nego mi iz komentara njegove kvalitete i ne bi ga bez razloga dovodili sigurno.
D

DrL

pre oko 1 mesec

Pravicemo ga od blata ...
Z

Zulu warriors

pre oko 1 mesec

Srećno Kodi,zaslužio je,a nama nek je Bog u pomoć,prvo vratiti Tea,Rakočevića u upravu a zahvaliti se Dozetu,Vasiljeviću pa valjda ćemo dovesti prava pojačanja
k

kikoman

pre oko 1 mesec

komentari nikad s njim nista uraditi necemo, dobar je bio al nesto fali itd...a doveo ga sampion evrolige...ubogi srbi sa svojim komentarima...odgovorno tvrdim, da je ekipa imala adekvatnu zamenu plejmejkerski za kodija, i da je imala trenera sposobnog da napravi akciju da odzelej ili neki suter ostane sam ( tipa napadi koje penjaroja igra za osetkovskog)...igrali bi f4
K

Kodi je

pre oko 1 mesec

Dobar igrač ,al realno ne vredi te pare sto će se pokazati vrlo brzo

Filip Josipovic

pre oko 1 mesec

Pa vece pare i treba da ide
R

Raša P

pre oko 1 mesec

Play Cedevite odličan!
J

Jovan2208

pre oko 1 mesec

hvalaa na svemu Kodi, srecnoo u nastavku karijere
C

Cikago

pre oko 1 mesec

Neka ide, ozbiljne pare su u pitanju i neka iz uzme. Neverovatan borac i fizikalac ali napadacki pre svega suterski jako nekonstantan. Nije neko za kim treba zaliti, uostalom falilo je nesto uvek ove dve sezone sa njim u timu

Filip Josipovic

pre oko 1 mesec

Mekintajner nije ubacio trojku vec dva veka
8

8

pre oko 1 mesec

U utakmici pley ina protiv Barselone šutirao trojke 5 od 9 / ZNAČI UBACIO 5 TROJKE vidi se da si ozbiljan navijač KK Crvena Zvezda
F

FILIPE@@

pre oko 1 mesec

Ostajem bez komentara.Idi prati skokove u vodi, biatlon, ma ebanje... 🤦🤦🤦🤦🤦

Vaskon

pre oko 1 mesec

Dodi ispostov'o Zvezdu do kraja! Sve najbolje mu zelim i da ga zdravlje posluži!!!

Umo Bolnik

pre oko 1 mesec

Bilo je lepo dok je trajalo. Postrno je igrao. Srecno.

Sele Fejzic

pre oko 1 mesec

braVOOOO TAKO JE
r

rokenrol

pre oko 1 mesec

Hvala mu,i sretno mu bilo....,ali njegov kvalitet je limitiran,defanzivno i organiizacijski solidan,napadački daleko od potrebnog za tako veliki klub.Ako Batler odradi kvalitetno pripreme,i shvati kosarku ozbiljno,to bi nam bilo največe pojačanje,ali sumljam u njega.Treba nam prvo trener, koji treba da zna u kojem je klubu,i sta se ocekuje od njega,i da to prenese igračima...da nema busanja u prsa,itd,itd..ovo sada je bio cirkus,ali bas cirkus.U svakom pogledu,nadam se da vec u Nisu..da ce sve biti bolje,i da uzmemo titulu.
D

Dragoo

pre oko 1 mesec

Haha koji cirkus od tastatura navijaca..pa Bog te uzeo ga osvajac Evrolige! Njima valaj a tebi ne valja????? Koje gluposti posete ovde! Ko tebi valja samo da mi je znati???
g

gost 999

pre oko 1 mesec

Dobio si minus jer SUMLJAŠ.?????????.Jel realno koliko ovde ima nepismenih.Daj moderatori,uradite nešto za ovu zemlju,zabraniti nepismenima da se oglašavaju.Bože Gospode -čovek SUMLJA.Nije ni za smejanje,za plakanje je.

voja321

pre oko 1 mesec

kad nepismeni pricaju drugima da su nepismeni, pogledas malo i vidis da i sumnjati i sumljati jesu ispravni oblici u srpskom jeziku, idiote
N

Nanas

pre oko 1 mesec

Srecan put, hvala za sve,ali od prvog dana tvrdim da Zvezda sa njim kao sa prvim plejmekorom nista uraditi nece, jednostavno covek nema taj DNK, a i plej bez suta,i sa bacanjima od samo 70 posto ,po meni ne moze biti vrhunski plej !!!

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Znalo se odavno, nek dovedu Gosa na keca
c

cccc cg

pre oko 1 mesec

sad će vratiti jaga
S

Saturn

pre oko 1 mesec

Od kad je saznao da ide u Oly tako je pala i atmosfera i ekipa je pocela da igra slabije
J

Junker

pre oko 1 mesec

Kao Vildosa i Pao.

zeljko markovic

pre oko 1 mesec

To se znalo i pre F4.Šta znam,nije loše odigrao ali nekad srlja,drži loptu kao da je sebičan.Ko zna koliko mu je olimpijakos ponudio,mada sumnjam da bi i on sam hteo da ostane u Zvezdi.Možda dodje bolja zamena ,a Kodija,videċemo na leto u prelaznom roku.
g

godtq

pre oko 1 mesec

Finansijski ferplej-Na ovu jeftinu ekipu Cmm i Montero od 7/8mil
V

Vladimir dr

pre oko 1 mesec

Malo je falilo da f4 i finale igraju noviji hibridni timovi odnosno po meni timovi bolje balansiranim manjim budžetom. Nama i vama, grobar sam,kao i žalgirisu, valensija,psgu, , fali kvalitetnija psihofizička priprema . To mora da rade ozbiljni ljudi . Ko od timova iz tzv.donjeg doma to bude uradio preuzeće primat nad dosadnim bogataškim klubovima.