Komentari na vest
To teško može da se shvati: Na tribinama se ne sedi... Na tribinama mora da gori
Šabački Zvezdaš
pre 9 meseci
DakaCZ
pre 9 meseci
hahahahaha
pre 9 meseci
ko kupi kartu
pre 9 meseci
@ko kupi kartu
pre 9 meseci
nisi shvatio
pre 9 meseci
ja sam jaaa
pre 9 meseci
Zvezdaš 73
pre 9 meseci
Prti
pre 9 meseci
Miodrag 1
pre 9 meseci
Galiot
pre 9 meseci
Delijamomak
pre 9 meseci
Zulu warriors
pre 9 meseci
Nanas
pre 9 meseci
Gost Zlatko
pre 9 meseci
Nanas
pre 9 meseci
LaCrocodilia
pre 9 meseci
ivan3333
pre 9 meseci
ZV
pre 9 meseci
TheMladen
pre 9 meseci
abcd
pre 9 meseci
LaCrocodilia
pre 9 meseci
Prti
pre 9 meseci
ZV
pre 9 meseci
@zv
pre 9 meseci
Sramotno
pre 9 meseci
anelej110
pre 9 meseci
Раи Нк
pre 9 meseci
Jašta mora da gori...
pre 9 meseci
abcd
pre 9 meseci
гост
pre 9 meseci
Fear The Beard
pre 9 meseci
Grobarcina Bre Pravi
pre 9 meseci
Pleka
pre 9 meseci
Prti
pre 9 meseci
ivan3333
pre 9 meseci
Grobarcina Bre Pravi
pre 9 meseci
Prti
pre 9 meseci
Блок
pre 9 meseci
Xao
pre 9 meseci
Блок
pre 9 meseci
Sezonac
pre 9 meseci
Djape45||
pre 9 meseci
Блок
pre 9 meseci
3728291
pre 9 meseci
Grobarijada
pre 9 meseci
haha
pre 9 meseci
Srdjan-88
pre 9 meseci
sgdp
pre 9 meseci
Pukiii
pre 9 meseci
U Tem Denveru
pre 9 meseci
Pukii
pre 9 meseci
U Tem Denveru
pre 9 meseci
Pukiii
pre 9 meseci
GX
pre 9 meseci




.jpg.webp)



.jpg.webp)