Komentari na vest
Tramp pokvario najveću zabavu u Njujorku
M
Milos857
pre 16 dana
Budala! Sta se mesa? Neka pusti narod
Aleksandar Bezbradica
pre 19 dana
Pa bilo bi bolje da samo Tramp prisustvuje utakmici Njujorka a gledaoci da budu ispred Medison skver fardena
cima88
pre 19 dana
Uvek je bilo provera samo ce biti malo strože
D
Deki maky
pre 19 dana
Trump je oduvek navijač Niksa- prijatelj sa vlasnikom,ne želi da propusti da nakon 57g .mogući povratak na velike staze zlatne ekipe,glamur x300 je sada in u New York-taj grad zaslužuje to,iako je sve nerealno sada,od cene karata do dresova,ali to je Amerika ..
k
krisone
pre 19 dana
aahahahahaha pa ovo je cirkus
Nemanja Milijanovic
pre 19 dana
Za čije babe zdravlje dolazi on na utakmicu, samo da pokvari veselje ljudima.
Markovicdr
pre 19 dana
Haha skupice se navijaci
D
Djuro17
pre 20 dana
U sve se mesa kao zacin C.Nece ni taj dugo jos!
n
nenadaleksandra
pre 20 dana
Mogao bi i on da plati kartu
a
avax88
pre 20 dana
Prepisao Tramp od ovog naseg - gde god da se pojavi, nesto mora da pokvari.
d
duskica12
pre 20 dana
a koji ce on tamo, bezi skolite ga sve ce da unisti kao i do sada
v
voja12
pre 20 dana
Tramp kvari sve, nije ovo prvi put a siguno ni blizu poslednjeg
n
neconi1122
pre 20 dana
Pa ne znam koja je poenta njegovog dolaska
marijamara93
pre 20 dana
Koje cene karata gospode boze.
B
Bacoglavac
pre 20 dana
Платиш 10к долара за текму и мораш да минимум два сата пре...
Vladimir Borovic
pre 20 dana
Nikakvo cudo da Tramp nesto pokvari.

ljubisa rajkovic
pre 20 dana
Kakve cene karata, ovi ljudi zaista nisu normalni. Posle kako vrede milijardu, eto kako. Nabiju cene u nebo.
S
Strucnjak nba
pre 20 dana
Trump ne voli kosarku samo golf
i
indipendenc dej
pre 20 dana
jednog dana kada shvatimo da smo svi isti
B
Bsc
pre 20 dana
Ovi navijači barem imaju gde uživo da gledaju, za razliku od nas ovde, arena je posebno tiha povodom toga :)
n
noleeeeeeeeeee
pre 20 dana
arena je zlo ali ovaj put nista krivi nisu. Sva prava van amerike uzeo je ekskluzivno amazon i tu ne moze drugacije
s
spiritus movens
pre 20 dana
Vecina ovih navijaca Kniksa i ne prati kosarku. Tu su radi zabave i da daju oduska svom potisnutom bicu.
F
FYI
pre 20 dana
Niksa, ne Kniksa.
M
Mrek Nemanjic 3
pre 20 dana
Ma preterase sa cenama zaista nerealno u sta se sport pretvara to je katastrofa umesto da puste ljude prave navijace da uzivaju forisirsju starlete infulensere bogatase niko kao obican narod nw moze ds navija oni to rade cistog srca
H
HshsbsjabajBIahij
pre 20 dana
Mislim da ih Tramp namerno drnda, jer je onaj novi gradonacelnik protivnik Trampa.
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔
pre 20 dana
Тако је то када поремећена личност води неку државу.
N
Nessaj
pre 20 dana
Hm, na koga li me to podseća...
Т
ТориМа
pre 20 dana
Не него је требало она будала Камела заједно са оним мороном из Минесоте да буду на челу Америке!
Живиш 10000 километара далеко, немаш појма шта се дешава, али си дао себи за право да некога критикујеш! Покри се ушима и ћути!
h
hladno pivo
pre 20 dana
Treba ga ocekivati da se uvali medju igrace koji budu osvojili sp, kao sto se uvalio medju igrace Celsija da se slika proslo leto.
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔
pre 20 dana
Трамп је психопата као и његов претходник Бајден. Амерички председници су само лутке у рукама елите.

Marko Zigerige
pre 20 dana
Kakva šteta. Čovek baš voli da upropasti sve








