Komentari na vest

Tramp pokvario najveću zabavu u Njujorku

M

Milos857

pre 16 dana

Budala! Sta se mesa? Neka pusti narod

Aleksandar Bezbradica

pre 19 dana

Pa bilo bi bolje da samo Tramp prisustvuje utakmici Njujorka a gledaoci da budu ispred Medison skver fardena

cima88

pre 19 dana

Uvek je bilo provera samo ce biti malo strože
D

Deki maky

pre 19 dana

Trump je oduvek navijač Niksa- prijatelj sa vlasnikom,ne želi da propusti da nakon 57g .mogući povratak na velike staze zlatne ekipe,glamur x300 je sada in u New York-taj grad zaslužuje to,iako je sve nerealno sada,od cene karata do dresova,ali to je Amerika ..
k

krisone

pre 19 dana

aahahahahaha pa ovo je cirkus

Nemanja Milijanovic

pre 19 dana

Za čije babe zdravlje dolazi on na utakmicu, samo da pokvari veselje ljudima.

Markovicdr

pre 19 dana

Haha skupice se navijaci
D

Djuro17

pre 20 dana

U sve se mesa kao zacin C.Nece ni taj dugo jos!
n

nenadaleksandra

pre 20 dana

Mogao bi i on da plati kartu
a

avax88

pre 20 dana

Prepisao Tramp od ovog naseg - gde god da se pojavi, nesto mora da pokvari.
d

duskica12

pre 20 dana

a koji ce on tamo, bezi skolite ga sve ce da unisti kao i do sada
v

voja12

pre 20 dana

Tramp kvari sve, nije ovo prvi put a siguno ni blizu poslednjeg
n

neconi1122

pre 20 dana

Pa ne znam koja je poenta njegovog dolaska

marijamara93

pre 20 dana

Koje cene karata gospode boze.
B

Bacoglavac

pre 20 dana

Платиш 10к долара за текму и мораш да минимум два сата пре...

Vladimir Borovic

pre 20 dana

Nikakvo cudo da Tramp nesto pokvari.

ljubisa rajkovic

pre 20 dana

Kakve cene karata, ovi ljudi zaista nisu normalni. Posle kako vrede milijardu, eto kako. Nabiju cene u nebo.
S

Strucnjak nba

pre 20 dana

Trump ne voli kosarku samo golf
i

indipendenc dej

pre 20 dana

jednog dana kada shvatimo da smo svi isti
B

Bsc

pre 20 dana

Ovi navijači barem imaju gde uživo da gledaju, za razliku od nas ovde, arena je posebno tiha povodom toga :)
n

noleeeeeeeeeee

pre 20 dana

arena je zlo ali ovaj put nista krivi nisu. Sva prava van amerike uzeo je ekskluzivno amazon i tu ne moze drugacije
s

spiritus movens

pre 20 dana

Vecina ovih navijaca Kniksa i ne prati kosarku. Tu su radi zabave i da daju oduska svom potisnutom bicu.
F

FYI

pre 20 dana

Niksa, ne Kniksa.
M

Mrek Nemanjic 3

pre 20 dana

Ma preterase sa cenama zaista nerealno u sta se sport pretvara to je katastrofa umesto da puste ljude prave navijace da uzivaju forisirsju starlete infulensere bogatase niko kao obican narod nw moze ds navija oni to rade cistog srca
H

HshsbsjabajBIahij

pre 20 dana

Mislim da ih Tramp namerno drnda, jer je onaj novi gradonacelnik protivnik Trampa.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 20 dana

Тако је то када поремећена личност води неку државу.
N

Nessaj

pre 20 dana

Hm, na koga li me to podseća...
Т

ТориМа

pre 20 dana

Не него је требало она будала Камела заједно са оним мороном из Минесоте да буду на челу Америке! Живиш 10000 километара далеко, немаш појма шта се дешава, али си дао себи за право да некога критикујеш! Покри се ушима и ћути!
h

hladno pivo

pre 20 dana

Treba ga ocekivati da se uvali medju igrace koji budu osvojili sp, kao sto se uvalio medju igrace Celsija da se slika proslo leto.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 20 dana

Трамп је психопата као и његов претходник Бајден. Амерички председници су само лутке у рукама елите.

Marko Zigerige

pre 20 dana

Kakva šteta. Čovek baš voli da upropasti sve