Komentari na vest

Trejdovan Lamelo Bol! Vulvsi dali Rida i šest zamenskih pikova

Stojan Bušatović

pre 12 minuta

Biće to jak tim na bekovskim pozicijama
w

ww

pre 28 minuta

Melo ima mnogo problema sa povredama kroz karijeru, prosle sezone je bio vrlo dobar ali i u jednoj od svojih zdravijih sezona nije bio na 100%. Moje predvidjanje je da se Edwards era zavrsava u Minesoti za 3/4 godine i da krecu u rebuild, nemaju vise pikova za trejd a jos nemaju ekipu vrednu titule.
N

Natalii29

pre 30 minuta

pa dobar je on ali da li ce njima odgovarati
V

Veljko9

pre 42 minute

Kakva timcina Minesote... koliko je jaka Jokiceva konferencija a oni njegovi nista ne rade jedini... a on kao tele nece nigde, samo sedi tu neka te jasu..

Bole.92

pre oko 1 sat

Dobar igrwc. Vrhunski atleticar
K

Khal Drogo

pre oko 1 sat

Многи људи гледају на размјене у ен-би-еју из европске визуре. Гдје онај ко има пара, богатији "очерупа" оне сиромашније. У ен-би-еју то тако не иде, сви имају пара и сви имакју оквир колико могу уложити. Да би добили нешто у размјени, морате и дати нешто. Минесоти треба плеј, насушна потреба и дали су пуно, брдо избора. Када је у питању Џош Грин, то је заправо уступак Шарлоту који се ријешио уговора играча (14,1 мил.$) који губи мјесто у ротацији. Минесота је дала пуно јер им треба плеј, Ламело Бол ако изгура сезону без повреда, може бити од велике помоћи. Шарлот је направио искорак у овој сезони, имају добру сопољну линију (Бол, Кнупел, Милер, Коби Вајт), но на унутрашњим позицијама није то квалитет за плеј-оф. Наз Рид може покрити и поз. 4 и поз.5 но није ни он квалитет за већи искорак. Они ће тражити ту рјешења међу слободним играчима како су добили доста простора у селери-кепу. А добили су простор да продуже сарадњу са Кобијем Вајтом којег свим силама настоје задржати, но морају му обезбиједити и одговарајући уговор и улогу у ротацији, одласком Бола добили простора и за једно и за друго. Јако је важно да су на драфту на 14. и 18. поз. бирали њемачки двојац, јако перспективног крилног центра Штајнбаха, момка чије име треба упамтити и такође јако перспективног плеја Кристијана Андерсона, такође име које треба упамтити. Који ће, сада је већ јасно добити много прилике у дебитантској сезони. Шарлот се окреће младим снагама, настављају са процесом реконструкције тиме, са те стране колико год било то страно европској визури, одрицање од Бола, доброг играча али и са високим уговором, је логична одлука.
F

Fanste933

pre oko 1 sat

trebace im imzamena i sve

Ranijeri

pre oko 1 sat

Nisu dzabe Vukovi uzeli ovog kosarkasa
B

Bolombojj11

pre oko 1 sat

Minesoti jos jedan trejd fali ili dodatak top da postane tim za titulu...
v

vvvv

pre oko 1 sat

bogami bez Rendla i Rida bice zeznuto u reketu
S

Space Fun

pre oko 1 sat

Predobar igrac,kosarkaski Nejmar! Prevaziso je on Serlot, Minesota pravi klub za njega.

ineska

pre oko 2 sata

brzo se sve ovo odvilo.

Bibras Natho

pre oko 2 sata

Minesota ce biti slabija nego prošle sezone...