Komentari na vest

Ubedljiva pobeda zagrejanih Orlova: Jović zatrpao Čehe, Jokić ono njegovo

Realan lik

pre 27 minuta

Malo izgleda tuzno da nam je ovo najbolje sto imamo, ali i svaka cast ovim momcima sto su tu!

90Jelena

pre oko 4 sata

dobro su odigrali nasi ali to je samo prijateljska tekma

Danijela62

pre oko 5 sati

odlican jovic i jokic jos samo Bogdanović da im se pridruzi

Dragoljub Bojovic

pre oko 7 sati

Jovic i Jokic,opasan tandem
m

mixica

pre oko 12 sati

Trenutno imamo najjacu reprezentaciju u Evropi sa Jokicem na celu mozda je jedini amerika bolja

kolekole57

pre oko 12 sati

Fali tu jos igraca koji mogu da konkurisu no dobro

mozzart-gost

pre oko 12 sati

Šta im bi baš su me iznenadili?!

Nrconicar8

pre oko 14 sati

Svaka cast momci samo tako nastavite!

ljubisa rajkovic

pre oko 14 sati

16p 14sk 8as🤣🤣🤣🤣 čovek obesmislio košarku kao sport. Koliko je to njemu lako to je za rubriku verovali ili ne.
A

Ana383

pre oko 14 sati

Jokic je kralj. Nesumnjam da ce ovaj put popraviti ono izdanje iz Rige..i da cemo sigurno naprviti mnogo bolje rezultate ,pogotovu sad sa Alimpijevicem
J

Janaćko

pre oko 4 sata

Jezivo si nepismena dušo.

Lix

pre oko 14 sati

Sila smo samo da nastavimo ovako
k

krejzicoa

pre oko 14 sati

Ajmo orlovi, samo jako.
P

Papu Gomez

pre oko 15 sati

Нека мало упале моторе
J

Jesussio

pre oko 15 sati

Eto kao na skali al 5 od 16

Jovan Jovanovic

pre oko 15 sati

Zanimljhivo da utakmica nije prenosena , svakako lepo zagrevanje za nasu selekciju.

urosh

pre oko 14 sati

Па играло се иза затворених врата, без присуства икога

Kaki

pre oko 15 sati

Jokara na nivou odlicna igra srbije idemo po to zlato vec jednom idemo srbija.
h

hellokcs2

pre oko 15 sati

Dobri rezultati, može i sledeći put ovako.

JEJICA

pre oko 15 sati

Ma Jokić je baš strava malo čudno da je tako zuvahan u tim godinama

Slobodan Milojkovic

pre oko 15 sati

Pa ko ce drugi da puni statistike nego Jokic i Jovic...svaka cast.
P

Prksisha

pre oko 15 sati

Davidovac igra odlicno

Osimen99

pre oko 15 sati

Bravo za nase orlove!

[email protected]

pre oko 15 sati

Bravo za Dejana Davidovca čovek je neunistiv
p

postic

pre oko 14 sati

Znaci da moze,ali trener u Zvezdi nije znao da ga koristi

rajko vidic

pre oko 15 sati

Jokara najjači igrač na planeti

Balkan Sport Live

pre oko 15 sati

Kad je ovo bilo nema ni na jednoj aplikaciji rezultat 😂
S

Statler

pre oko 15 sati

Lepo piše da je utakmica bila zatvorenog tipa ali treba čitati..
A

Aki2244

pre oko 15 sati

Odbojkasi nece videti nikada medalje lepo ja rekao protiv najjacih nas nema Brazil Francuska Japan sve su kvalitetnije od nas.Posle tijane nasa odobjka nestaje sa mape sveta ne postojimo nigde vise Novak nikad nece osvojiti vise gs svi ce sve izgubiti basket ce jedini ostati posto nas nigde vise nema sve preko veze nema kvaliteta niko se vise ne bori za zemlju...
l

lumperay

pre oko 16 sati

a vesti o zocu ima li neki link za danas molim vas!!!!
Z

Zoranjajs

pre oko 16 sati

Vukcevic nije igrao?

No name

pre oko 16 sati

bice to u stilu konjickog saveza

Milos Miletic

pre oko 16 sati

Bitno je samo da je Jokara tu
2

23

pre oko 16 sati

ma kakav Jokic, ne treba on biti kapiten, svi su jednaki tu :D hahahahhahahhahh
D

Dre

pre oko 16 sati

Davidovac dao 14 ni spomenut nije skoro. Pravda za dedu zver
M

Marko206

pre oko 16 sati

Sta li bi tek da su nam cetvrtone po 12 min, tripl dabl lagano.