Komentari na vest
Ugovor karijere za Madara: Tri godine, 8.000.000 evra
XavieRS
pre 12 dana
dobio je lovu jer je jesovan..tj domaci igrac..
s
stižu dolari
pre 13 dana
I onda se ovde piše kako je Majk Maloun propao jer je otišao na koledž, a trenerske plate su tamo još luđe od igračkih

Ivan Milicevic
pre 13 dana
Slabijeg košarkaša a da je uzeo više para teško je naći, 3 godine nije odigrao kršteni utakmicu ali pare samo stižu
д
дадададада
pre 13 dana
ахахаха одиграо добро 2 утакмице и оволики уговор хахахахах
V
Vladava
pre 13 dana
Madar uze para i para , a ocaj je
C
Ceba23
pre 13 dana
Partizan je isto mogao bas tako
M
Marko206
pre 13 dana
Mogao je i Partizan toliko da mu plati 😁
Ti si moj bol
pre 13 dana
Dobar je Madar, samo sto nema toliko prostora
B
Bilosta1
pre 13 dana
Madar se namlati para. Za neigranje kosarke.
s
srecno Madaru
pre 13 dana
Na kraju je Madar ispao najpametniji, a ne da ga neko ubjedjuje da je bolje za malo para. Ovo je njima posao isto kao meni konobarisanje pa gledas da radis za vecu platu. Srecno Madaru.
D
DDF
pre 13 dana
Karijera mu se svela samo na zaradu i koliko novca moze da izvuce,igracki ne doprinosi 3/4 zaradjenog
Vuk
pre 13 dana
А за партизаи је играо из љубави врв
Драгана Косић Ех Јовић
pre 13 dana
E lepo, bio je u Partizanu ok, želeo više i uspeo.Srećno.
k
kikica1971
pre 13 dana
Prosecan igrac ovoliko placen danasnje vreme nema nikakve granice
Miki Milikic
pre 13 dana
kakvi igraci dobijaju milione, neverovatno
crvene beretke
pre 13 dana
previse je to novca za njega
Dragan Peric
pre 13 dana
Sa kakvim ciframa se frlja u sportu, ovo je strasno..
Slobodan Milojkovic
pre 13 dana
Dobar igrac, ali da nije malo preplacen...mnogo je to novca za osrednjeg igraca
K
KPK
pre 13 dana
Na koju foru?! Solidan igrač, dobra rezerva, ali da bude ovoliko plaćen?! Van pameti!!




.jpg.webp)



