Komentari na vest

Ugovor karijere za Madara: Tri godine, 8.000.000 evra

XavieRS

pre 12 dana

dobio je lovu jer je jesovan..tj domaci igrac..
s

stižu dolari

pre 13 dana

I onda se ovde piše kako je Majk Maloun propao jer je otišao na koledž, a trenerske plate su tamo još luđe od igračkih

Ivan Milicevic

pre 13 dana

Slabijeg košarkaša a da je uzeo više para teško je naći, 3 godine nije odigrao kršteni utakmicu ali pare samo stižu
д

дадададада

pre 13 dana

ахахаха одиграо добро 2 утакмице и оволики уговор хахахахах
V

Vladava

pre 13 dana

Madar uze para i para , a ocaj je
C

Ceba23

pre 13 dana

Partizan je isto mogao bas tako
M

Marko206

pre 13 dana

Mogao je i Partizan toliko da mu plati 😁

Ti si moj bol

pre 13 dana

Dobar je Madar, samo sto nema toliko prostora
B

Bilosta1

pre 13 dana

Madar se namlati para. Za neigranje kosarke.
s

srecno Madaru

pre 13 dana

Na kraju je Madar ispao najpametniji, a ne da ga neko ubjedjuje da je bolje za malo para. Ovo je njima posao isto kao meni konobarisanje pa gledas da radis za vecu platu. Srecno Madaru.
D

DDF

pre 13 dana

Karijera mu se svela samo na zaradu i koliko novca moze da izvuce,igracki ne doprinosi 3/4 zaradjenog

Vuk

pre 13 dana

А за партизаи је играо из љубави врв

Драгана Косић Ех Јовић

pre 13 dana

E lepo, bio je u Partizanu ok, želeo više i uspeo.Srećno.
k

kikica1971

pre 13 dana

Prosecan igrac ovoliko placen danasnje vreme nema nikakve granice

Miki Milikic

pre 13 dana

kakvi igraci dobijaju milione, neverovatno

crvene beretke

pre 13 dana

previse je to novca za njega

Dragan Peric

pre 13 dana

Sa kakvim ciframa se frlja u sportu, ovo je strasno..

Slobodan Milojkovic

pre 13 dana

Dobar igrac, ali da nije malo preplacen...mnogo je to novca za osrednjeg igraca
K

KPK

pre 13 dana

Na koju foru?! Solidan igrač, dobra rezerva, ali da bude ovoliko plaćen?! Van pameti!!