Komentari na vest

Valančijunas o Jokiću: Možda pije pivo, uživa, ali... Nikada nisam video nekoga ko više trenira

FiumenBG

pre oko 1 sat

jokara , svaka cast majstoru

filipdjuk11

pre oko 1 sat

trenirao je jokic sad pojacano vidi se ali u ranijem periodu se cini da nije toliko brinuo

Sloba

pre oko 1 sat

jokic najbolji sad
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 sat

Jokara nas poonos MVP

Valent

pre oko 1 sat

Jokic goat ove igre...

Mita

pre oko 2 sata

Jokic goat ove igre...
V

Vlada9111

pre oko 2 sata

Jokara se izrezao na max, treniralo see

90Jelena

pre oko 2 sata

jokara pravi cudo kad netrenira stav bi tek radio da trenira naporno kao ostali igraci
M

Milos857

pre oko 2 sata

Neka pije pivo,neka radi svoje

Perica Aksentijevic

pre oko 3 sata

Najbolji od svih..Srbenda

Maleficent

pre oko 3 sata

Naravno da trenira

patr0_

pre oko 3 sata

Oce neko na basket?
c

czbg1

pre oko 4 sata

Jel neko stvarno misli da u NBA moze da igra neko ko nije atleta?
H

HarpuNi

pre oko 4 sata

Najjaci su ljudi kod nas koji i dalje tupe pricu o Jokicu koji ne voli da trenira i ne zanima ga kosarka.
A

Ahahahahaha

pre oko 4 sata

Svako ko je mislio drukčije, nije ispred zgrade igrao sport a ne što drugo, normalno da daje sebi oduška, ali da onako dominira svako veče i da se bori protiv odličnih igrača, bez jakog trenunga i discipline, ne bi bilo moguće, naravno da je šala bureci, koka kola i to ali ima neko ko stvarno misli tako a to je zabrinjavajuće…