Komentari na vest
Valensija izbegla bruku u Blaugrani: Slepi miševi na korak do titule
Dusan Stefanovic
pre 24 minute
Slepi miševi izbegli
Aki Grk
pre 33 minute
Jaka serija, bice ovde jos desavanja
V
Vlada9111
pre 37 minuta
Ovo je ocekivano mnogo su bolji ove sezone
Popokatlpetl
pre 39 minuta
Valensija je i u evroligi pokazala da ima strasan tim
SLR
pre 40 minuta
igra valensija opasnu kosarku.
J
Janaćko
pre 41 minuta
Velika šteta ako Valensija ne uzme titulu.
A
Aleksandarrrr
pre 42 minute
Izbegli ‘bruku’? Šta je onda poraz Bajerna od Albe? Koji ste termin tu upotrebili?
Asd1
pre 44 minute
Monteiro presao igricu.
Mozzart Nalog
pre oko 1 sat
zasluzili su da osvoje realno
jaca966
pre oko 1 sat
velika valensika i mala barselona
nedeljko Petrovic
pre oko 1 sat
Bravo samo napred po tron
R
Roginjo
pre oko 1 sat
Bilo bi lepo da ode u majstoricu, odlične utakmice pružaju i jedni i drugi ali Valensija ipak za klasu iznad za sada
c
cv
pre oko 1 sat
cuj valensija izbegla bruku

perazdera6
pre oko 1 sat
svaka cast koja ekipa je valensija
Petar Kocevic
pre oko 1 sat
otiso u olimpijakos prlljavstina
KuukYY
pre oko 1 sat
ekipa vredna za raspad
Ivan Kozotic
pre oko 1 sat
Ma osvaja ovo valensija vidi se da su bolji tim od barse sto se tice pokretljivosti.
K
Kuki2121
pre oko 1 sat
montero los igrac
k
kurence
pre oko 1 sat
ovaj mali ide sigurno u nba, ne znam kako ce se tamo snaci ali bice steta ne gledati ga sledece sezone u evrolizi
nenanena2
pre oko 1 sat
Zaslužili su da osvoje titulu i to će se i desiti!!!
k
kolekole57
pre oko 2 sata
Izuzetna ekipa, svaka im cast, moze i sa manjim budzetom da se napravi timcima
R
Rectify1995
pre oko 2 sata
Košarka mora da pobedi, ajmo Valensija! Za Edina!
Smiljka Mirkovic
pre oko 2 sata
Bravo,Valensia ove sezone jeziva,mogli su i vise u evroligi.








