Komentari na vest

Vašington završio sa Partizan Mozzart Betom: Voleo bih da se drugačije okončalo

Izbistanin

pre 10 dana

Iz krajnosti u krajnost srećno.

Aleksandar3006

pre 11 dana

za njim ubbrani ali je skorer jedan od najboljih ŋa starom kontinentu

Lazar Milovanović

pre 11 dana

Srecno u nastavku karijere ludacino
A

Astoria

pre 11 dana

Putuj, igumane, i ne misli na manastir.

JEJICA

pre 11 dana

Meni je žao što ide,ipak smo imali dobrog igrača
D

DjolePartizan12

pre 12 dana

Srećan put. Pozdravi kući.

Aleksandar Pesic

pre 12 dana

Dovesti dosta boljeg beka u odnosu na njega, koji ce igrati i odbranu

Goran Durmisevic

pre 12 dana

Svaki igrač odlazi na isti nacin iz partizana
M

Mirko12345

pre 12 dana

nikakav gubitak

jevric79

pre 12 dana

Да се не љубимо.

Kristina Rajkovic

pre 12 dana

Nek mu je srecan put
P

Preza

pre 12 dana

@5000000000...za razliku od kluba za koji navijas kk partizan zna sta je f4....
B

Bilosta1

pre 12 dana

Zao.mi je sto ide. Nek je sa srecom u bajernu

Slavko Filipovic

pre 12 dana

Dobar suter...ali ne igra za tim

Драгана Косић Ех Јовић

pre 12 dana

Baš je bio loš juče...

Stefannnbgd

pre 12 dana

Nazalost ovo je maksimum opet nesto ne valja u Partizanu,ako nista drugo trebali smo da iguramo majstoricu bar.
N

Nikola2

pre 12 dana

Putuj igumane i ne brini za manastir
B

Bacoglavac

pre 12 dana

Хвала лепо и срећно даље
d

djalaco

pre 12 dana

Solidan napadac i nista vise, odbrana kao pojam kod njega ne postoji. Isti igrac poput naseg Nvore, samo individualne akcije bez namjere da nekom da loptu, znaci ne bi dodao loptu tata da mu umre. Takvi igraci ubijaju timski duh i stvaraju losu atmosferu u ekipi, tj.naprave vise stete no koristi.
b

bojanboskovic

pre 12 dana

Realno, prevazišao je renome ovog kluba.
v

vukasin2015ks

pre 12 dana

kad god je on zbog povrede bio van tima,ekipa je redjala serije pobeda..
K

KK igokea 2

pre 12 dana

Vi ste naši fenjeraši iz laktaši
m

milan.gudovic

pre 12 dana

Zasitio se boravka u jednom gradu pa sad ajmo dalje za vece pare. Covek igra samo za sebe....

misa 81

pre 12 dana

Kakav je takav je ninja ga ne volim,ali paklen suter..

Aleksandra1994

pre 12 dana

Da, ovo je bila moja poslednja utakmica u Partizanu. Voleo bih da se završilo drugačije i voleo bih da sam odigrao bolje. Situacija je takva kakva jeste, ali da, ovo je moj poslednji meč za Partizan", rekao je Vašington po završetku utakmice.

stefan matic

pre 12 dana

Daj Boze da nista ne dobijes sa tim free betom od komentara, ako nista bar smisli neki komentar pa napisi, a ne da kopiras tekst kao bot

Milan Jankovic

pre 12 dana

Nestabilan prilicno...i nepredvidiv...sa tom glavom bi se najbolje uklopio u Pariz ili tako neki klub u kome mozes da radis sta ti padne napamet.
M

MVPČAČAK

pre 12 dana

Jedan od četvorice pučista. Dvojica su otišla, sad on ide, još jedan je na izlaznim vratima. Nikada im NAJBOLJEG neću oprostiti...

bembem dada

pre 12 dana

Momak rođen 2006. godine igra na poziciji levog krila i

Uskekruske

pre 12 dana

Sta da se radi sudbina

Stojan Bušatović

pre 12 dana

Strašan šuter ali nedovoljno zalaganje za tim
S

Staniša Žugić

pre 12 dana

Nejasno mi ja zasto smo pored Lovernja zadrzali i Dzekirija za lsedecu sesonu, dva matorca
G

Goc

pre 11 dana

Lovernj nam nije trebao uopšte. Svaka čast na učinku i zalaganju u prvom mandatu, ali nije Partizan socijalna ustanova.

Milos Kostic

pre 12 dana

Znalo se da dubaji dobija
K

Kisa

pre 12 dana

Kako ide hoce li odlucujucu utakmicu igrati....

milos djordjevic

pre 12 dana

Odlican suter mozda je disiplina jedina losa strana

Asani Avni

pre 12 dana

steta sto je otisao,dobar igrac

Meda74

pre 12 dana

Treba naši klubovi da se vrate našim igračima sa 3-4 stranca i gotovo.
M

MVPČAČAK

pre 12 dana

Sa našim igračima nemamo kvalitet ni za EL. O EL da ne pričam.

Danilo Pavlovic

pre 12 dana

Svaka čast za titulu

Mirko

pre 12 dana

HHahahHahHahahjajaa

Igor Musulin

pre 12 dana

Зашто? Одлична сезона за тебе и другаре, сви циљеви остварени са минималним буџетом, за разлику од ЦЗ која је имала буџет ко НБА клубови, што потврђују извори попут Фегетлије и лудог Жекса, а нипта нису освојили осим купа који су добили по наређењу из "врха".
H

Ha,ha,ha...

pre 12 dana

...da li i ti sam ne veruješ šta si napisao? Pa vama džabaleri i Šejk koštaju 5m po sezoni, i da , verovatno da vi imate NBA budžet kada vam dvojica najskupljih ne igraju... biti grobar je zaista teška dijagnoza...
c

coa_kobra2007

pre 12 dana

Da li je moguce da svaki igrac odlazi na isti nacin iz Partizana
c

coa_kobra2007

pre 12 dana

Zar je moguce da nam svi igraci odlaze ovako?
U

Uncledrew

pre 12 dana

Konacno pravi potez a to je sto odlazis. Idi i nemoj doci vise..
T

Tatjana91

pre 12 dana

Steta nije bio los
J

Jakov23

pre 12 dana

zelim mu sve najbolje u nastavku !
S

Slava222

pre 12 dana

sve najbolje zelim u nastavku karijere
S

Stojankamasina

pre 12 dana

sve najbolje legendo bice bolje
P

Parni valjak

pre 12 dana

Kad san dao komentar da nema timske igre,ko dobije loptu gleda samo na kos za da sutira kako bi popravio sopstvenu statistiku za bolje da se proda.Davali ste "-" . Danasnja utakmica ve uverila da je to tako.
I

Istina26

pre 12 dana

Citajuci komentare vidim da su grobarcici totalbo out. Jedni otpisuju par kosarkasa drugi neke trece. Oni jos zive u u Zocovom mozgu sto ja govorim 5 godinam. Samo Bronx i samo Bronx 10 igraca USA. Ko me demantuje neka mi kaze. Ostali 6 7 u rosteru su njemu kamuflaze bile da bi imao da se vadi. Jos niste svesni tog sindroma Poku i Vanja i Laka i Naka i jadni Bosnjakovic alibi momci i cemer i jad ujedno. Priznajte nekad nesto i 77 igraca za cirka pet godina.
5

5.000.000,00€

pre 12 dana

Јел нападате Ф4? То ти нама реци... Освојисте ли нешто поштено?!

Vlada81pfc

pre 12 dana

Srecno u drujom klubu i sto dalje od nas u ovoj utakmici si nas unakazio sa tvojim prodorima gde gubis lopte

Amir Tuzlic

pre 12 dana

Hvala za sve tako je kako je srećno u novom klubu.

Dakara

pre 12 dana

Sve najbolje u nastavku karijere
Y

Ykblhk

pre 12 dana

Nejasno mi ja zasto smo pored Lovernja zadrzali i Dzekirija za lsedecu sesonu, dva matorca…Lakic, Vanja, Kalates, Karlik, Bonga mogu da ostanu…Poku, Nakic, Radanov, Bisnjakovic, Bruno, Milton, Parker, Wash mogu da idu…Sterlinga ostaviti ako se ne moze naci bolji, a za Osetkovskog sam vise da ostane nego da ode…ako ostanu Oset i Ster onda dovesti startnu peticu i cetvorku, jos jednog pleja i jednog beka..
K

Krsto Klipa

pre 12 dana

Oset? Ster? Šta je to, neke šifre? Sad sam se setio,
Z

Zoc i Limar

pre 12 dana

Gde da nađemo nas Drveni pehar ?

Slobodan Milojkovic

pre 12 dana

Ako vec nisu uspeli da ga zadrze ili on nije zeleo da ostane, hvala mu na svemu sto je uradio...
9

987

pre 12 dana

Stvarno je bilo vreme za ono njegovo
@

@ssss

pre 12 dana

Kao što sam već i pisao,retko neinteligentan igrač.Braun nije ništa bolji.
P

Predrag Petrovic

pre 12 dana

srecno u daljoj karijijeri
D

Drobilica kicme

pre 12 dana

putuj igumane...

1Sale11

pre 12 dana

Steta ,dobar igrac
S

Saša_PFC

pre 12 dana

Kad ce proslava NULA trofeja?
П

Па...

pre 12 dana

...без бриге, браћо гробари, сви ови вам имају уговор и следеће сезоне 😂😂😂 Одлазе само Калатес и Бонга 😂😂😂

Veljara4

pre 12 dana

putuj igumane, pamticu onaj derbi uvek
P

Pedjahn

pre 12 dana

Top 20 u EL i Nula trofeja i titula ove sezone!
D

Drveni trofej

pre 12 dana

Jos jednom najveci uspeh u sezoni Top 20 u EL i sjajno 16. mesto na kraju, i drveni trofeji u ostalim takmicenjima...Bravo! Zelim vam isti plasman i sledece sezone.
G

Grobarcina

pre 12 dana

I da vas metlamo isto
M

Moon92

pre 12 dana

Srecno u buducem periodu👍🏻

Sijanda Ksulu

pre 12 dana

Dodji u zvezdu majstore

zeljko markovic

pre 12 dana

Idi i sretno.Imao si momente kada si igrao dobro,kasnije si gledao samo sebe i svoj skor.Sretno u daljoj karijeri.

Predrag Blagojevic

pre 12 dana

Trebao da ode jos pre 5 meseci kao I jago
pa i vreme je bilo
D

Drale1998

pre 12 dana

Mislim da je bio veliki potrosac lopti,nek ide...

Sterlings Braunfels

pre 12 dana

Putuj i povedi Ostoju sa sobom.
Z

ZOC'SWITNESS

pre 12 dana

Pored ostoje, neka povede i sav otpad sto je sveti zoc bezgresni doveo: braun, popusevski, vanja, sejk itd itd
m

metalika moj dobar

pre 12 dana

steta dobar igrac , hvala za sve

Leukemija

pre 12 dana

Hvala ti puno na svemu što si se borio za naš grb sve najbolje u daljoj karijeri

Aleks2001

pre 12 dana

Kako je odigrao danas zadnju utakmicu u dresu partizana i da nije hteo da ode otkaz bi dobio
C

Cova

pre 12 dana

Gde su deca iz FMP stala u polufinalu KLS tu su momci iz Dubaija nastavili u finalu Aba lige i lagano se prosetali do najvaznijeg trofeja!
Neka ide,hvala mu. Nije se bas ni pokazao,ali neke meceve je sam završavao
P

Proslava

pre 12 dana

Gde da nađem emoi za drveni pehar
c

crnilaufer

pre 12 dana

Hvala Bogu pa ide i ovaj, dosta vise ovih sarlatana kojima nije do Partizana. Mnogo igraca su i Partizan i Zvezda doveli ove sezone kojima nije do grbova i klubova.
P

Poslastičar

pre 12 dana

Pošto Dubai čokolada, kupio bi nekim drugarima
r

rtd

pre 12 dana

Humor na nivou ponavljača razreda škole za posebne potrebe.
S

Srekannn1

pre 12 dana

Ima kvalitet nema mozak, nazalost
Za te pare koje dobijate sezona vam je katastrofa a glave sagnite dole....

nba

pre 12 dana

Srecan put i nemoras da tugujes jer divljak ostaje divljak
F

Fanste933

pre 12 dana

previse se iscrpe brzo ..nisu fokusirani dovoljno
J

Jole 39

pre 12 dana

Odvojite minut i pomislite sta je sve moglo da se uradi u Srbiji za 35 mil novac bacen na prtizan ove sezone ccc...
P

Petrusev

pre 12 dana

Prvo deca iz FMP-a pa sad i Dubai...🧹🧹🧹
N

Nema trofeja

pre 12 dana

Kako se zovu navijaci kluba iz laktasa...Nulasi!
N

Natalii29

pre 12 dana

partizan je isao srcem uvek iako velike prepreke je prelazio
0

0211

pre 12 dana

Jel ce da bude docek na aerodrom?! a da..

Leukemija

pre 12 dana

ajde vala ti, povedi i sterlinga sa sobom
M

Maree20000

pre 12 dana

Hvala lepo, dovidjenja
K

Kosjeric

pre 12 dana

Sa budzetom od 35mil ove sezone bili Top 20 u EL, pa zatim izgubili prvo Kup od dece iz Mege, pa zatim izgubili i KLS titulu od dece iz FMP, pa sad i ABA titulu od Dubaija..na kraju NULA trofeja na kraju sezone!
T

Tane Vukovar

pre 12 dana

J mu pas ma..r da ga moje oči više ne vide.Uništio nam sezonu uz jos Tajrika i Brauna.A veceras sam puko 300e zbog njegove zajebancije i kurcobolje.
k

koolerski

pre 12 dana

Nastavlja čovek u Dubai.pozz
Bolji su bili,zasluzeno osvojena titula
T

Toole

pre 12 dana

Decko koji je umisleo da je lebron pa onako dize prstice za tri poena kao da je neko i nesto ne kapira da je niko i nista i samo statista u filmu zvanom basket...
0

011

pre 12 dana

Evo bas sam se smorio sto ides...
d

dr mr pr

pre 12 dana

Tako nešto sam i očekivao. Sledeća sezona će biti "važno je učestvovati".... Žao mi je samo Karlika što će talenat trošiti u smešnoj ekipi, s druge strane uzeo je pare i igraće bez pritiska za eventualno predposlednje mesto.
Z

Zero

pre 12 dana

NULA TROFEJA! 🧹
.

..

pre 12 dana

Trebao je da ode iz kluba još kada su digli bunu protiv Željka Obradovića on, Tajrik i Braun.
s

srka

pre 12 dana

Dvejn Vašington, štetočina teška. Sterling Braun, čitavu sezonu prespavao. Dilan Osetkovski, Miškova podvala Partizanu. Ovi centri i Bruno i Džekiri, nisu nivo Evrolige. Pokuševski, baš kako mu prezime govori, igrač u pokušaju. Uopšte ne znam otkud on u Partizanu. Milton, hodajuća povreda. Parkera se tek treba rešiti i tu će biti muka. Nik Kalates, samo dodavač, svaka čast za košarkaški IQ, ali posle dvadeset godina igranja košarke, pogoditi svaki osmi šut, u najmanju ruku čudno. Bonga, koji je tu jedini ozbiljan igrač, naravno da će otići u klub koji će se boriti za trofej u Evroligi, ako ne ode u NBA. Karlik mi je ostao nedorečen. Nekad deluje nezaustavljiv, nekad pravi početničke greške i radi potpuno nerazumne stvari. Mislim da će i država posle ovakve sezone Zvezde i Partizana, a i svih prethodnih, znatno smanjiti budžete, što bi možda bila i najbolja moguća usluga i jednima i drugima. Da se vrate korenima. Da počnu da prave domaće igrače i strance koji su potencijal i ne koštaju puno. Kao što je to nekad Vujošević radio. To je jedini ispravan put. Ovo više nema nikakvog smisla.
b

bozazvanipub

pre 12 dana

I bolje što odlazi u svakom smislu
K

Kup

pre 12 dana

Iskreno,sezona za zaborav... Šta očekivati kada ti napredni predsednik sedi u klubu, ima slobodu malo jaču... Velika greška ide i na Željka, on je selektorao tim... Ako je već odlučio da ode, trebao je da realno sve kaže..

Novi

pre 12 dana

Koliko god da je talentovan stetocina je i kvari hemiju u timu
П

Па...

pre 12 dana

...сурова реалност, још једна бачена сезона 😂😂😂

Nemanja Krsmanovic

pre 12 dana

Daleko mu lepa kuća...
a

analiticar gost

pre 12 dana

ide li ovih dana neka analiza ove sezone kkp? posto su se drugi koji su osvojili nesto, odigrali makar plej in, dobrano izanalizirali prethodnih nedelja?
L

Lazar89

pre 12 dana

najgori kosarkas u istoriji kluba. Mrs sto dalje od Partizana!

PR RI

pre 12 dana

Odlican oprostaj 11 minuta 2 izgubljene lopte 2 faula 0/5 za 3 0/1 za 2 Sut iz igre 0%

Kurcslus

pre 12 dana

U redu, moze biti da ce nastaviti karijeru u Bajernu ali samo zato sto Kari zavrsava karijeru.
D

DubaiFmp

pre 12 dana

Pozdravila vas decurlija iz FMP i momci iz Dubaija! 🧹
G

Grobarcina

pre 12 dana

A vas Spartak i Partizan 🥱🥱
M

MVPČAČAK

pre 12 dana

I vas KK PARTIZAN. 5:1,Pametnom dosta.EL 2:0.ABA 2:0.Laku noć, prijatno spavanje.
m

metalika moj dobar

pre 12 dana

neka si ti pratio finale a sve ostalo nije bitno
I

Igore00

pre 12 dana

Tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
T

Top 20

pre 12 dana

Samo Laksi Trening za Dubai!
D

Dachazvezda

pre 12 dana

Ajde carinik, pali!!! U svoj geto, pa tamo siluj loptu do besvesti!!! Čovek OPERISAN od bilo kakvog TIMSKOG PLANA!!! JA, JA i JA!! Retka štetočina sa IQ ko broj cipela!!!
0

0 trofeja

pre 12 dana

Kad tacno pocinje proslava 20 mesta u EL i 3 mesta u fudbalu i Nula trofeja ove sezone i u Fk i u KK..zna li se datum?
M

More, sunce...

pre 12 dana

Reče čovek koji navija za klub čiji igrači su već dugo na letnjem odmoru.
D

DraganKojic

pre 12 dana

Docek u Melburnu , prave paradu
C

Classico

pre 12 dana

Kada ode poglavar i ktitor SD crvene mezimice.
C

Chordata

pre 12 dana

Imaju trofej jesenjeg prvaka u fudbalu i slikanje za novogodišnji kalendar.🤣🤣🤣
A

Aca LJotic 89

pre 12 dana

0 Trofeja Ne zna se jer ce verovatno da bude isto i u predstojecoj sezoni.
И

Имају још успеха

pre 12 dana

Потписали су Карлика, Пењароју и Ловерња. Њихов играч, вређаше га синоћ додуше, Алекса узео АБА титулу, а и Милутинов и Тајрик узеше Евролигу,, играли су у полуфиналима Купа и Српске лиге, изборили 15. место у Евролиги, сачували успешног председника клуба и за следеће сезоне... Све заједно - ИСТОРИЈСКА СЕЗОНА!!
k

kada, pa NIKAD

pre 12 dana

Proslava ce biti dan kasnije kad zvezdica dobije JEDNU utakmicu u plej of/in u EL! Znaci cekacemo DUUUUUUUGO
y

yt

pre 12 dana

Ide u Bayern… generalno koliko doneo toliko i odneo… hvala za onu simultanku prošle sezone u KLS ako ništa drugo

Aleksandar Velickovic

pre 12 dana

Nećeš nam nedostajati.
X

Xczc

pre 12 dana

Necemo zazimat haha
z

zokaaa ZOKii

pre 12 dana

ajde vala ti, povedi i sterlinga sa sobom

Nixaa

pre 12 dana

Hvala Bogu. Stetan za celu ekipu
1

1345

pre 12 dana

Daleko ti lepa kuca!
k

koment

pre 12 dana

putuj igumane, da se ne ljubimo. nije mi jasno kako si dospio u partizan uopste
d

demoga

pre 12 dana

Sve lose je ostoja doveo, sve dobre zeljko, zar to nisi naucio. Cccc