Komentari na vest

Večiti startuju plej-of domaćeg prvenstva 29. i 30. aprila, postoji i okviran datum za Fajnal for

i

ivan3333

pre 2 meseca

Kako redom izlaze vijesti ne zna se koje je talmicenje smjesnije i neozbiljnije Evroliga,Aba ili KLS.
1

1981

pre 2 meseca

Nema goreg takmicenja od ovoga
.

..

pre 2 meseca

Lud zbunjenog, kao u Diznilendu. Dva paralelna takmičenja, različit broj upotrebe stranaca, na jednom F4 na drugom još nisu ni doneli odluku kako će se odigrati završnica.

Flyp Exchange

pre 2 meseca

Realno bice ovo bas zanimljivo, iskreno Partizanu dajem vise sanse nekako mi deluju borbenije ali videcemo

zivka ivanovic

pre 2 meseca

Idemo delije da odigramo ovo
G

Guzva u sesnaestercu

pre 2 meseca

Na koju god vest da se udje, u komentarima su copy-paste komentari, pod razlicitim imenima. Redakcijo, sta vam to treba!?

daleabs

pre 2 meseca

Biće to zanimljivo finale.

Идемо даље

pre 2 meseca

Biće to zanimljivo finale.

Ranijeri

pre 2 meseca

Ovo je najgluplje takmicenje koje samo smara igrace

Mmrvic

pre 2 meseca

Realno Partizan zasluzuje finale ,u kosarci domaci klubovi je mogu da im pridju

Miki Milikic

pre 2 meseca

kakva smejurija i jos se cetvrtfinale igra na dve dobijene utakmice ???!!!... koga jos zanima ta krs liga

nadama

pre 2 meseca

Kome je Jos bitan kls da se ne lazemo...
b

bolton79

pre 2 meseca

Bice mesano meso, malo ABA malo KLS
D

Dorados

pre 2 meseca

Privatna pudlica liga totalno nebitna i ne treba se trositi na ovo takmicenje,pustiti vasingtona neka divlja pa sta bude

FiumenBG

pre 2 meseca

boje tako , da nema previse pauze
G

GK

pre 2 meseca

Jako pametna ideja. Četvrtfinale igraš krajem aprila, a F4 mesec dana kasnije. A između toga je kompletan plejof ABA lige. Znači ti za KLS moraš da prijaviš 4 stranca u narednih nekoliko dana, a ako se oni povrede tokom igranja plejofa ABA lige, onda nemaš pravo da ih zameniš za F4. Svaka čast.
B

Bilosta1

pre 2 meseca

Kls. Jaka i nadasve organizovana liga
B

Bnm

pre 2 meseca

JEL MI OVO IMAMO F4 ZA TITULU PRVAKA DRZAVE??? IMA LI BAR JOS JEDNA DRZAVA U EVROPI OVAKVU SMEJURIJU OD LIGE?
M

Markokmet

pre 2 meseca

Crvena zvezda i Partizan u finalu domaceg prvenstva i dalje nama konkurencija
R

Rokaa

pre 2 meseca

Da je pameti, jedino KLS bi se i igrao, ali u normalnom formatu, s plej-ofom do finala. Ovogodišnja sezona ABA je jedan potpuni pobačaj od sistema takmičenja. Ni Partizan ni Zvezda kao klubovi iza kojih stoji najviše navijača nisu baš ništa dobili njime. Van pameti je ako i sledeće sezone ostane ista ovakva ABA.
@

@rokaa

pre 2 meseca

A sta se tacno dobija igranjem KLS-a?
П

Па...

pre 2 meseca

...добија се првак Србије, државе чији смо становници.
M

Ma vazi

pre 2 meseca

Ta tvoja drzava je kidnapovana od korumpiranih politicara i njihovih podguznih buva,dok se radi na zaglupljivanju naroda kroz medije...i na kraju efekat njihovog delovanja-je tvoj komentar.
@

@pa

pre 2 meseca

Okej, ABA ligom postaje prvak regiona, a i sire sad, a drzava koje smo stanovnici je isto jedna od tih u regionu. Samo sto se igra cele sezone, i ima zanimljivih utakmica nego sto Partizan i Zvezda dodju na nedelju dana i osvoje prvenstvo za 5 utakmica. Ovako, dodju raskantavaju mucene Dinamike i ostale, nema smisla. Da bi nase prvenstvo bilo "dobro" i da bi se igralo cele godine, treba da se razbucaju blizanci i udele pare svima, ne samo njima. Druga stvar, posto je drzava nasa kakva jeste, to se nece desiti, tako da bolje sampion regiona da budes. Prohodnost nemas nigde u EL, tako da meni je draze da sam sampion veceg prostora nego manjeg.
@

@pa

pre 2 meseca

Okej, ABA ligom postaje prvak regiona, a i sire sad, a drzava koje smo stanovnici je isto jedna od tih u regionu. Samo sto se igra cele sezone, i ima zanimljivih utakmica nego sto Partizan i Zvezda dodju na nedelju dana i osvoje prvenstvo za 5 utakmica. Ovako, dodju raskantavaju mucene Dinamike i ostale, nema smisla. Da bi nase prvenstvo bilo "dobro" i da bi se igralo cele godine, treba da se razbucaju blizanci i udele pare svima, ne samo njima. Druga stvar, posto je drzava nasa kakva jeste, to se nece desiti, tako da bolje sampion regiona da budes. Prohodnost nemas nigde u EL, tako da meni je draze da sam sampion veceg prostora nego manjeg.

Otac Makarije

pre 2 meseca

Uvek se igralo bar na 2 pobede. A po meni trebalo bi minimum na 3. Kakav fajnal for ipak je to prvenstvo Srbije ,nije kup

Želimir Obradović Cepač

pre 2 meseca

najsmesnija liga na svetu
S

SvakaDinaIstiK

pre 2 meseca

Pa zvezda je u top 8 evrolige, ne vazi to za klub iz predgradja. 😂😂😂
П

Па...

pre 2 meseca

...Партизан је на Ф4 ЕЛ, али кад окренеш табелу наопако 😂😂😂

Милош Гроздановић

pre 2 meseca

Nebitna liga totalno, kad nema pobednik ne ide direktno u Evroligu
O

Odmah finale najboljih

pre 2 meseca

Ne znam zašto se odmah ne igra finale 2 najbolja kluba, Partizana i Dubaija? Imaju i identičan broj pobeda. Ne znam cemu ovo služi, mrcvarenje sa fenjerasima?

Realno123

pre 2 meseca

Kao prvo dubai ne igra i ne moze da igra kls kao drugo da ste najbolji lagao vas zeljko
П

Па...

pre 2 meseca

...зна се ко је фењераш 😂😂😂
G

GV

pre 2 meseca

Prvo, ovde se govori o srpskom prvenstvu, valjda si toliko upoznat sa košarkom da znaš da Dubai ne igra prvenstvo Srbije, neko reče da se groBARI najbolje razumeju u košarku, a ti ne znaš ni koje takmičenje je u pitanju. Što se poskočice oko plasmana u ABA ligi tiče, pa valjda i tabela Evrolige nešto govori, reče jedan od vas. A tu je Zvezda daleko ispred Partizana i Dubaia.

Slobodan Milojkovic

pre 2 meseca

Meni je to sada posle evrolige, skroz nebitno.
D

Dzi

pre 2 meseca

ne razumem sta ce oni u nasem prvenstvu, oni su favorizovani sa po 25 miliona evra u odnosu na ostale...to je u startu neregularna liga...
J

Joomla1020

pre 2 meseca

Besmisleno. Na koji majke im tačno način ovo povećava kvalitet šampionata i lige uopšte?!