Komentari na vest

Velika šteta: Srpski basketaši bez finala SP

Mirko Zlatanović

pre 19 dana

ma opusteno vazno da su u vrhu
D

Djuro17

pre 20 dana

Momci su dali sve od sebe,falilo malo sportske srece,sve najbolje i ovo je veliki uspjeh.
k

kurence

pre 20 dana

velika bruka i sramota, ovo nije smelo da se desi, trebali smo lagano da osvojimo zlato
B

BG011

pre 20 dana

Lagano? Pa nisu ovi ostali baš slepi i bez ruku, samo je par utakmica u grupi bilo lako, sve ostale su bile biti ili ne biti.

Maleficent

pre 20 dana

Dobri su,bas steta...
R

Rectify1995

pre 20 dana

Tera ih neki maler već nekoliko turnira. Neshvatljivo.

Brutal92

pre 20 dana

Nista glavu gore idemo dalje
I

Ipswich

pre 20 dana

Ma bravo momci!!! Falilo je malo sreće i poštenijeg suđenja. Glavu gore, jer ste naš ponos.

Kevin Punter

pre 20 dana

sutiraju na kraju 10 trojki sve vaataju ma daj bre
S

Slavica15

pre 20 dana

Nismo mi vise ono sto smo bili nazalost ni blizu toga, treba malo da osveze pa da proba neko novi
B

BG011

pre 20 dana

Ne mogu ništa da zameram Stojačiću, dao je 12 poena... ali, ali kada smo vodili poen razlike u produžetku on je dobio loptu i umesto da proba da ide na polaganje i da da koš ili izvuče slobodna on se odlučio da proba za 2 poena.

Petar Kesic

pre 20 dana

steta bas nikako nam ne ide sa tim letoncima
V

Volim fucu

pre 20 dana

Ćelavi ne moze nista da pogodi. Ali bravo i za ovoliko.
B

Brundo

pre 20 dana

Nedostatak dobrog šutera nas je uništio.Milutnović nije šuter i ne samo to nego i mnogo greši sa dodavanjima.Nije za reprezentaciju.
В

Влада

pre 20 dana

У тексту вам пише првенство Европе а у наслову СП.
D

Depay

pre 20 dana

Milutinovic ocaj, ne znam kako uopste igra 3x3, nije mogao Stojacic sve sam...Nedostajao Marko Brankovic mnogo, sa njim u timu verujem da bi bilo zlato...

ivanara

pre 20 dana

Dobri su,steta bas
S

Steta

pre 20 dana

Milutinovic nije za reprezmtaciju,brka se vidi da nije u kondiciji da utice povreda malo na njega i jedino mu zamjeram na 1 razlike u produzetka sto se vraca na sut za 3 kad su mogli 2-1 igrati nakon pika ali bice bolje

trilee93

pre 20 dana

Steta bas iskreno za ovo, nadamo se bronzi

zorankoscica

pre 20 dana

Baš nas neće u zadnje vreme uvek fali to malo. Al glavu gore biće još šansi i trofeja. Sad da bar uzmemo bronzu pa šta da se radi ovog puta tako.

panic1971

pre 20 dana

Biće bolje,glavu gore

Beograd1969

pre 20 dana

Bas steta dobri momci ,jos bolji kisarkasi. Vise srece drugi put.
M

Mata12

pre 20 dana

Straju su dobro zatvorili to ih je i spasilo..
N

Nishlija

pre 20 dana

Bravo momci...hvala za onakvu borbenost! Detalji su odlucili, nismo imali srece!
d

duskica12

pre 20 dana

a dobro momci ajde to trece mesto da se osigura i sve okej, cestitke svakako
S

Srdjan1314

pre 20 dana

Steta! Glava gore I idemo po bronzu
s

str

pre 20 dana

Čim ih posetio onaj baksuz od ambasadora odmah kanal

Za Kladjenje

pre 20 dana

nema veze momci, vi ste nasi sampioni
r

racko1234

pre 20 dana

ovo nije bilo ocekivano i jako mi je krivo, pokazali su kvalitet svakako
L

Lusiliu

pre 20 dana

Povukao stojacic koliko je mogao ,narancic je sirovina ,barac isti ali i oni imaju zveri pa se to potire,kod nas kao i u svemu ostalom vezara milutinovic ih upropastio nije bio ni za kosarku,za basket jos manje sut za tri 6-0,u odbrani ne postoji...mnogo je....

Petar Lukić

pre 20 dana

Baš šteta a zaslužili su da osvoje
ј

јјјј

pre 20 dana

оно је била брука и срамота од суђења,јесте да смо и упркос томе могли да победимо али практично 2-3 фаула су нам измислила док је њима дозвољаван ММА,јесте да се овде пушта грубља игра али ово још нисам видео, да су били једнаки критеријуми они би имали 30 фаулова,сваки наш шут је био под контактом, а и ова правила када су продужеци или се игра ко први да кош или на 2 или до 21 какав је ово критеријум ми дали први кош они дали двојку и крај, глупости од критеријума
N

Nash

pre 20 dana

Brko je majstor svog zanata al ne moze sve sam. Nerandza je igrao dobro posebno u odbrani. Baki veliki borac i stena al cesto gresi i Andreja je najslabija karika , jako mekan i ne eksplozivan a to mora na ovom nivou i slabo je pogadjao a to se od njega trazilo, trojke. Za zlato moraju svi da rade kao svajcarski sat ali i bronza je uspeh ovih legendi ovog sporta
d

dtadic12

pre 20 dana

momci na nivou, glava gore idemo dalje
V

Vldblk9a

pre 20 dana

Bas steta. Sudije pogurale Letoniju, i opet imali smo 3 suta za pobedu, na zalost nije htela lopta u kos.

Gatsby82

pre 20 dana

Mogli su do finala, ali nekako su delovali Letonci da više žele pobedu

cjofa12

pre 20 dana

a steta iskreno, moglo je dosta to bolje ali opet ponos nas
a

aki2244

pre 20 dana

Hahahahaha luzeri svi tacno sam znao da cemo izgubiti i ovo cim sam gledao juce kako letoniju sluzi su za 3 a nas ne,znao sam i da ce krunicka izgubiti jer ove su 1 em prejake i odbojkasice jel su mrntalno slabe bez jakih propast sprskog sporta se nastavlja😭😭
t

tiesto

pre 20 dana

Treba promeniti sve igrace...

pika557

pre 20 dana

Sta su sve uradili do sad, oprosteno im je
B

Branislav gost

pre 20 dana

Ovi nisu uradili nista, cak su uspeli da srozaju sport koji smo mi prakticno izmislili. Od kad su 3x3 batalili Bulut, Majstorovic i Savic zlata medalja je za nas misaona imenica.
j

jzg

pre 20 dana

ponovo velika steta, sjajni momci