Komentari na vest

Vreme je za ono tvoje

Драгана Косић Ех Јовић

pre 13 dana

ako mu krene biće to baš plejada koševa

Vukelic David

pre 13 dana

pobedjuje partizan napred,idemo jako

Radoman Ninkovic

pre 13 dana

Pobedjuje partizan

milos djordjevic

pre 13 dana

Idemo jako do nove pobede i majstorice
g

gaga1973

pre 13 dana

idemo...druga pobeda pa dubai
S

Saša_PFC

pre 13 dana

Potpuno sam siguran da nam naj vise veceras trebaju Fernando i Dzekiri...svi znamo da godinama unazad a videli smo i u Finalu EL.da su dominantni centri pod kosem naj bitnija karika jednog tima.Ukoliko uspeju da zaustave kao u prosloj utakmici Kabenkeleja Partizan dobija utakmicu jer u svom timu Dubai ima kednog Vašingtona u liku Dz.Muse.Covek sutira iz svih pozicija nebitan je rezulat i nesme da ga menja trener...pogledajte statistiku Dz.Muse i videcete.Jaci smo na pleju i bekovima ako Vasington i Braun budu naj bolji do sada i kedino skripimo na krilu gde jednostavno Osetkovski nemoze sam a Poku i pogotovo Raanov su jednostavno ne upotrebljivi za ovakav nivo kosarke.Verujem i siguran sam u pobedu veceras Partizana a Dubai i nema toliko ozbiljnu prednost na svom terenu kao sto Partizan ima tako da je realno ocekivati i trecu pobedu za redom i titulu za Partizan.
ajmo i danas igraj i pobedi sa ponosom se vrati

Leukemija

pre 13 dana

Ajmo Partizane i veceras jako do pobede
C

Cvetka

pre 13 dana

Odličan DV treba za 5.utakmicu

Slavko Ćosić

pre 13 dana

Potrebna je kolektivna igra , kako napred tako inazad . Pojedinac može samo da povuče ekipu na bolju igru .
G

Gost sa fb

pre 13 dana

Kad Ostojić postaje predsednik Aba lige, zna li se šta? Partizan verovatno dobija i večeras, ali tamo majstoricu neće uspeti.

Isa Peric

pre 13 dana

Ma ovaj mec mora Partizan da dobije a nek majstorica u Dubai resi pobednika!

zeljko markovic

pre 13 dana

Biċe teško,i ako bude 2:2.Teško ċe Dubai izgubiti tri puta od nas zaredom.Još nemamo pobedu u Dubaiu.Sretno
G

Grobarsport

pre 13 dana

Sta, nema pritiska, moranja, neuspesne sezone? Interesantno...

Goran

pre 13 dana

UTAKMICA POCINJE U 20 H A NE U 19 H KAKO STE NAPISALI 🏀🏆🥇

nikola.p

pre 13 dana

Biće pobeda večeras košarkaškog velikana. A biće i u gostima, red je... Još ove godine dominiraće tradicija, legende...a već od sledeće bićemo daleko od novajlija i novog trenda.

Zivot je igra

pre 13 dana

Moraju karte se prodati za 5 mec . cista racunica kuca na 1 a u utorak dubai .
J

JBL

pre 13 dana

Opismeni se pa piši komentare.Sedi 1.
n

nikolabe

pre 13 dana

Dobija Partizan večeras a za petu to je već druga priča
P

Pekapeka

pre 13 dana

Realno ovo će biti još dosadnije nego treća ,pitanje dal su igrači i uprava našli izlaz ih arene ,ja iskreno mislim da se ova serija okreće ,majstoricu partizan dobija do poluvremena,poz navijačima Galate
G

Grobarcina

pre 13 dana

Šampionski Partizan 💪🏆🖤🤍🏀
m

milos111106

pre 13 dana

dobija dubai!!!!
J

JBL

pre 13 dana

Znam da bi voleo da dobije Dubai pošto su oni za koje navijaš otvorili sezonu kupanja na Adi...Oni su pometlani.

Dakara

pre 13 dana

Igraće se majstorica u UAE i Dubai će na svom terenu proslaviti titulu ABA lige
f

fmp-ovac

pre 13 dana

a ti ces da gledas i zeleznika!
J

JBL

pre 13 dana

Znam da bi ti to voleo pošto se oni za koje navijaš već kupaju na Adi!

Nikola Veljković

pre 13 dana

Partizan zaslužuje majstoricu

Mačva Šabac

pre 13 dana

Partizan će ovo dobiti 15-20 razlike.Imam osećaj da će Dubaji biti smleven.
K

Kažem

pre 13 dana

Ovdje na ovim vestima je najteže onima koje Dvejn redovno razmontira,i sezonu im uniśti,svojom maestralnom igrom
B

Bilosta1

pre 13 dana

Tekst dobro opisuje sizofreniju klasicnoh partizanovca kad je Wash u pitanju. Oce ga ludog ali pametnog. Ne moze.
M

Milk shake

pre 13 dana

Ono “Njegovo” nece biti dovoljo ako se ne “upali masina pre toga” a za to ce biti odgovaran neki bonga ili kalates

Milica03

pre 13 dana

Idemoo veceras jako
A

Ah real state

pre 13 dana

Gde ćeš? Samo kaži!
A

Ah real state

pre 13 dana

Samo nemoj da preteraš u provodu da ne bljujes vatru ceo dan...
G

Gospodin prije svega

pre 13 dana

Ja bih jako sa tobom..
7

72

pre 13 dana

Može na... Backdoor?
S

Srdjan1314

pre 13 dana

VOŠ, mozes ti to! Danas je taj dan
n

nn_tsonga

pre 13 dana

Nepravedno vredjan igrac od strane grobara
Idemo GROBARI napadaj,napadaj ma razvaljuj
R

RAGEBAITER

pre 13 dana

partizan JE MALI KLUB
R

RAGEBAITER

pre 13 dana

zvezda JE MALI KLUB

Valentina Kolar

pre 13 dana

Idemo večeras jakoooo
m

mmyyaat

pre 13 dana

Danas je kraj tesko ce biti 2 2
B

Bale89

pre 13 dana

Aj bre njega boli uvo vise za Partizan, odradio to sto imao i ceka da ode
t

the job is done

pre 13 dana

iskr top ako tako razmislja onda ce ubacivati i bojler u kos, neka naredne dve natrpa kombinovano 50-60 poena i nek se pakuje i nek ide. moze i pehar abe lige u kofer da stavi i nosi sto se mene tice.
B

Bracamik

pre 13 dana

Ide ovo u majstoricu lagano partizan pobedjuje

Nikola Malešić

pre 13 dana

Dubai pobedjuje u 5
N

Nikola2

pre 13 dana

Ludjeg igraca skoro nisam video. Istina da je proslu sutirao 0/6 za tri ali danas ce ae to promeniti sigurno
I

Ilijajakim02

pre 13 dana

Ova utakmica da se odigra na 300%, a sledeća na 600%

Vladan Maleṣ̌ić

pre 13 dana

U petoj ce ih razvaliti dubai

Aleksandra1994

pre 13 dana

Време је за сумирање утисака о крају Аба лиге и коначно да неко напише нешто о успешној сезони црно белих. О ЦЗ сте млатили од марта сваки дан, а Партизан? Већи буџет, ништа мање добар тим а резултати? Odgovori
J

Janaćko

pre 13 dana

Jel ukusan sendvič?
g

gost121212

pre 13 dana

copy paste komentari? ko vas placa za to?
vreme je za titutu Dubajija
Иде ово на 2:2, ја верујем!

Nemanja Milijanovic

pre 13 dana

Ja mislim da nema boljeg opisa, nego "Vreme je za ono tvoje".

Ilija

pre 13 dana

Vreme je da se istorija ispiše

ljiljana63636363

pre 13 dana

Mozda i pobede ovu ali u petoj nemaju sta da traze

Igor Musulin

pre 13 dana

Време је за сумирање утисака о крају Аба лиге и коначно да неко напише нешто о успешној сезони црно белих. О ЦЗ сте млатили од марта сваки дан, а Партизан? Већи буџет, ништа мање добар тим а резултати?
f

fgfdfg

pre 13 dana

Већи буџет ....... да ли си друже реалан. Ништа мање добар тим, какав је онда био ваш. Ми нисмо коментарисали Ф4 у новембру и куповали карте за Атину. Јбт сви сте прављени на исти калуп .
A

Akapulko

pre 13 dana

Nije sigurno veci budzet, to je i Rakocevic potvrdio.
D

DrvoMama

pre 13 dana

zvezda od 40mil ima veci budzet cuti jadno jadni vi ste uzeli evroligu u decembru sto bi sada pisao neko o vama
g

gost253

pre 13 dana

ispravite satnicu, počinje u 20h...
J

Jssno

pre 13 dana

Osvajamo nikad jaču i nikad bitniju aba ligu. Trofeji su opet važni

rajko vidic

pre 13 dana

Pobediće Partizan biće 2-2,i onda šta bude u petoj
2

21231

pre 13 dana

Osvajamo lagano
B

Baba sera

pre 13 dana

Najbolji skorer u timu. Ove sezone bolje igra i odbranu. Zadrgati ga obavezno, a ne traziti neka druga resenja koja su mačka u dzaku.
s

swosss

pre 13 dana

Zadrzati ga, da, ali se mora promijeniti. Treba ga ograniciti ili mu u tvrdoglavu glavu usaditi da je i dodavanje opcija kao i cekanje lopte na sutu za tri da je samo uhvati i ispali.

Goran Jovic

pre 13 dana

Добија партизан ово
b

bljuc

pre 13 dana

Sudije vreme je za ono vaše
m

majster

pre 13 dana

Mnogo zavisi od Vasingtona i Sterlinga Brauna, moraju da budu hladne glave
L

Lep i bogat

pre 13 dana

Nema dileme Partizan ce biti sampion
D

Djedo Jug

pre 13 dana

Cemu prognoze... Partizan sigurno dobija naredne 2 utakmice
W

Wossssshhh

pre 13 dana

Vasington je odlican skorer ali jako limitiran na poziciji organizatora igre. Ono sto je radio zadnju tekmu je po meni kriminal. Lik je u stanju ubaciti sve i svasta al i brate mnogo brlja-gubi lopte i pretvara ih lako u protivnicke kontre. Opet kazem odlican skorer ali nista vise od toga. Da li je to dovoljno za sledecu sezone u Evroliogi?!.
D

DDF

pre 13 dana

Tehnicki nedorastao za ozbiljnu kosarku i nema u sebi timsku kosarku...najobicniji divljak indijanac koji gleda svoju statistiku
s

sam sebi odg na komm..

pre 13 dana

i po meni on bi trebo biti "Catch and Shoot" igrac, da ga Karilk i Kalates pronalaze namjestenog na trici da on to samo uhvati i sutne i siguran sam da bi bili jos veci procenti za 3 poena. Ovako on sebi mnogo kreira sam i vecina njegovih suteva su van balansa, preko ruke, ponekad uz kontakt.
d

dr mr pr

pre 13 dana

A ti si na zadnjoj utakmici video kontru posle njegove izgubljene lopte? Imao je jednu kada je u kontri bacio loptu Karliku prema košu, a ne uz liniju gde se ovaj kretao.
z

za dr mr pr

pre 13 dana

on ima vise izgubljenih lopti koje su igraci kaznjavali lakim poenima nego odigranih utakmica.
d

dr mr pr

pre 13 dana

Ovako... Postoji već duže vreme pljuvačina po momku...koja je u stvari hajka jer deluje orgestrirano. Neko je to pustio iz ne znam kog razloga, a dobar deo "poznavalaca" to i dalje ponavlja. Da je on sam dao povoda, jeste, pre svega u svojoj prvoj godini u Evropi. Sada je druga i ko ne vidi napedak i još veći potencijal prilagođavanja timu, taj je ili slep ili zlonameran ili jednostavno glumi papagaja ponavljajući već ustaljen narativ. Kažeš odličan skorer, slažem se. Mislim da je ove godine na 39% za 3 u EL, jedan je od onih koji kada baci očekuješ da uđe, o ulazu ne treba pričati, to valjda i budala vidi pošto je među boljima u EL. Odbrana? Nije Vokap, ali je korektan. Kažeš... "jako" je limitiran na poziciji organizatora. Prvo, on nije plej, drugo, uopšte nije "jako" limitiran. Može bez problema da pomogne i tu. Već duže vreme sastavlja centre sa obručem i ima malo izgubljenih lopti, e sada, ako očekuješ da bude Karlik, Kalates, Slukas, to nije realno jer on nije plej nego poenter. Po kvalitetu uopšteno gledanući, Karlik, Bonga pa on. Kraj priče. I manite se traženju dlake u jajetu momku. Ostanak ili odlazak iz kluba je lakmus koji će pokazati da li je neko normalan ili ne.
P

Predikat

pre 13 dana

ide ovo u odlucujuci peti mec kao sto je bilo ocekivano
D

Dubatizan

pre 13 dana

ako dodje do pete tekme onda se izgovara cuvena -u petoj je sve moguce da se dogodi...