Komentari na vest

Vučević o Zvezdi: Razumem navijače, ali ne želim da ih ložim; imam kvalitet da ostanem u NBA

CrazyHappy

pre 12 dana

Spain’s World Cup opener against Cape Verde. One thing's for sure — Lamine Yamal will be the name everyone’s talking about! ✨

CrazyHappy

pre 12 dana

Spain’s World Cup opener against Cape Verde. One thing's for sure — Lamine Yamal will be the name everyone’s talking about! ✨

CrazyHappy

pre 12 dana

Spain’s World Cup opener against Cape Verde. One thing's for sure — Lamine Yamal will be the name everyone’s talking about! ✨ Spain’s World Cup opener against Cape Verde. One thing's for sure — Lamine Yamal will be the name everyone’s talking about! ✨ Spain’s World Cup opener against Cape Verde. One thing's for sure — Lamine Yamal will be the name everyone’s talking about! ✨
V

Valdano

pre 12 dana

Micic-Guduric-Dobric-Mirotic-Vucevic! Dzons,Miljenovic,Batler,Nwora,Djurisic,Kalinic,Davidovac,Simonovic,Plavsic,Izundu. Ovo je roster za f4, a dostizan jer ima para a to je najvaznije.Ovdje bi bilo lijepo Avramovic i Petrusev umjesto Dzonsa i Izundua.
J

Jdjdj

pre 13 dana

A jebi ga. Ne razumem coveka, uzeo lovu,obezbebidio unuke a ambicije za trofejima nigde. Ja sam grobar al nema veze sa zvezdom vec samo komentarisem coveka. Poslednje dve sezone je trebao da igra za trofej. Zavrsice karijeru bez radovanja
bravo cigansturo nasa i da ne dodjes svaka cast i vidi se da volis Zvezdu

Sala zabava

pre 13 dana

Nisi valjda lud da dodjes ovde da igras...
M

Majtorr

pre 13 dana

Pa dodji sa 50 godina brate

Ivica Doya Gašić

pre 13 dana

Ne izvinjavaj se molepi..volimo kad se ložimo da će neka takva igračina doći kod nas! Zašto nas gasiš ovako rano?
N

Natalii29

pre 13 dana

govorilo ae i previse o tome ali da li je
G

Gile 88

pre 13 dana

Hvala na iskrenosti sve je bolje od toga da te cekamo do pocetka sezone a da onda kazes da neces u Zvezdu.

Violeta Bačević

pre 13 dana

vreme za uzivanje,zasluzio si

Mr.Heineken

pre 13 dana

Nema veze bolje je da se vratiš ovde svi te zelimo nazad
D

Doradora12

pre 13 dana

Slusaj recenice ne zelim da ih lozim au koje price
K

Kalabasas

pre 13 dana

Zamisli sad ladovinu u nekoj kaliforniji,bostonu ,opusteno isporucujes ono svoje sto radis ve 15 g niko ni rec da ti kaze,zamenis za przenje sa ludacima koji misle da je fajnal for realnost nesto sto ti pripada,a tim,treneri svake godine sve gori,neki poluigraci,nevalja ti sveropulos,nevalja montejunas,niko ne valja....

Ivica Doya Gašić

pre 13 dana

Vaistinu! Najveće smo ložane bajo, pogotovu u basketu
nema ništa od dolaska u zvezdu. nažalost

Miloš (Мишке)

pre 13 dana

Realni da budemo ima jos bar 3 sezone za NBA posle sa 38-9 vec je za penziju

Zoran Jeremic

pre 13 dana

Docice kao i Teo,kada ne bude mogao nista doprineti

dusann55555

pre 13 dana

Ako dodje ikada u Zvezdu to ce biti kad bude imao 38,39 godina a tada mislim da ne moze da bude bas koristan tako da bolje nek ne dolazi
m

mousemircale

pre 13 dana

kad bi nam vucevic dosao gde bi nam bio kraj
С

Секундарац

pre 13 dana

У плеј ину сигурно.
С

СЕВЕР

pre 13 dana

Заборавите њега,сваке године иста прича и има 35 банки. Два плеја ,двојка,четворка и центар требају.Картер,Боломбој,Кенан,Монеке и неки наши пензионери ,захвализжти се.
P

Profa67

pre 13 dana

Pametan čovek....... pametan čovek racionalno koristi inteligenciju i kontroliše svoje emocije ...... Ovo je jedino logično....... Vrhunski sport je pre svega posao,biznis , rad, posvećenost.......emocija dođe na kraju..... najbolji primeri su mnogi igrači koji su iz ljubavi potpisivali za klubove za koje su od rođenja navijali i igrali za reprezentaciju i na nebitnim utakmicama mislivši da će im se taj klub ili reprezentacija odužiti...... kad ono Adem Avdić umesto da uzme 10 miliona možda viee nikad ne zaigra fudbal.....

panic1971

pre 13 dana

Neće taj doći u Zvezdu 😂
R

Ru99

pre 13 dana

Pa.kad planiras da dodjes u zvezdi kad imas 50 godina? Realno nisi za nba vise
p

plavacc

pre 13 dana

lik odigra pod povredom jednu ispodprosečnu polusezonu u ekipi koja ide na prsten i odmah ne valja?nemate pojma,nikad i niste imali.vuč je carina i veliki gospodin,ovo kao grobar kažem.
П

Па...

pre 13 dana

...реално и има квалитет за још годину, две у НБА. После тога би у Звезди вероватно био као Теодосић. Може да допринесе, али само понекад. Мени је жалије што је отишао Петрушев.

Tijana Tanasijevic

pre 13 dana

Cim napuni 40 eto njega...
g

gnrslash

pre 13 dana

Ove godine tesko da ce u Zvezdu. Nije se naivrao prosle sezone u Boatonu, videcemo gde ce biti sledece godine. Verovatno ce probatibda uzme prsten, verovatno neki slab jednogodisnji ugovor, ako ibode dvogodisnji premija
Pametna izjava ,lepo kaze nije mi prioritet Evropa,ne lozite se

PsyhoDelija

pre 13 dana

Ako odlučim da se vratim Zvezda je favorit, opet je ponovio..Polako ljudi, i dalje je klasa od igrača... Uzeće ga u NBA

Milica03

pre 13 dana

izjava je na mestu

Mirko Boc

pre 13 dana

Izjava je na mestu.

Kopra85

pre 13 dana

rano je jos, al uskoro eto njega u zvezdi
Z

Zera666

pre 13 dana

Kad bi dosao u zvezdu kakvo bi to pojacanje bilo
M

MVPČAČAK

pre 13 dana

Setite se ludila oko dolaska Mirotića u PARTIZAN. E sad vam to dolazi na naplatu. Razmislite malo o tome.
D

Djape45||

pre 13 dana

Mačak šta pričaš, kako dolazi na naplatu što nam snovi nisu postali java ? Za razliku od vas mi smo realni, ne mislimo da je patrijarh zabranio Vuču da dodje.
M

MVPČAČAK

pre 13 dana

Budimo realni, samo ko nema gde da igra on će doći u blizance i to za debele pare. Niko nije lud da 'ladovinu Evrope i Amerike zameni Srbijom gde je svaka utakmica na krv i nož, gde svaka utakmica mora da se dobije ili lete glave,gde je pritisak i tenzija ravan ludilu. To smo mi, SRBI.

Вељко Богдановић

pre 13 dana

Hvala Vucevicu za ovu izjavu, jednog dana da igra u dresu svog voljenog kluba!

Perica Aksentijevic

pre 13 dana

Koji ces djavo Zvezdi.Imamo igrace gomilu kao ti
A

Asa

pre 13 dana

Niko ne zeli da igra pred gomilom ludaka koji ce da ga jure po terenu sa laserima, pljuju sa tribina, vredjaju i gadjaju svim i svacim. To moze da prihvati samo onaj ko dobije dosta vise para nego sto bi mu neki drugi tim dao. Neko kao Vucevic bi bas morao da bude teski mazohista da bi pristao da igra u Bgd, sto je otprilike na malo uvijen nacin i sam rekao.
p

plavacc

pre 13 dana

za razliku od vas mi ga nećemo pljuvati,jer je retko korektan lik pa makar navijao za vas.

Nikola Milicevic

pre 13 dana

Vrlo dobra izjava,vovek je sve realno rekao kako stoji situacija
v

vule ilic

pre 13 dana

Nije problem,kad budes imao vestacka kolena,tudju kicmu i genetski mozak,javi se cekamo te.Gledaj kad to bude da napunis 45 godina i da uzmes bar 5 miliona po sszoni.

Urke97

pre 13 dana

dodji brate da osvajamo titule mani nba

Dragan Prokic

pre 13 dana

Malo je nerealno što čovek i sam kaže izmedju redova da dodje u Zvezdu. Lepo bi to sve izgledalo ali mislim da Zvezda treba da traži druga rešenja dok nije kasno jer čekanje Vukčevića može skupo da košta Zvezdu. Treba naći centra koji će biti starter Izundu to svakako ne može. Takodje Bolomboj i Rivero su verovatno završili sa Zvezdom što je i očekivano i zato treba naći nekog mladjeg ..
J

Joksa1986

pre 13 dana

Sve je to super, samo jos da shvatiš da Nikola nije Vukčević već Vučević i biće još bolje 😉🍻👍

kiboooo

pre 13 dana

Barem je iskren

Slavko61

pre 13 dana

Pa da, dođi kad napuniš nekih 40 godina :)
R

Rale Delija

pre 13 dana

Posle ove izjave svima je jasno da nece doci
C

Crveno

pre 13 dana

Pošteno, izjava čista kao suza. Šta god da odluči, treba praviti jasnu granicu između njega i Mirotića.

urosh

pre 13 dana

Очекивано. Само неко луд је могао да помисли да ће он или Богдан да се врате овде.
G

GiŠKA 88

pre 13 dana

Vučeviću legendo...navijaš za Zvezdu, ali ne bi se još vraćao, navijaš za Zvezdu ali ne dovoljno da bi i sa 100 miliona na računu došao dok još nešto možeš da pružiš "voljenom" klubu . Postavlja se prosto pitanje, hoces kad ne budeš imao kvalitet za NBA, doći besplatno iz ljubavi? Nećes, i tad ces doci da "ispoštuješ" klub za koji navijaš od malih nogu, i da uzmes još koji milion. Hvala ti što toliko navijaš, i razumemo te, nisi obezbedio četvrto koleno..samo nemoj molim te sa 37,8 da dolaziš, pa da te oporavljamo godinu dana, kao mnoge koje smo dovodili. Veliki Zvezdaši, ali kad nemaju više gde da odu. Razumeo bih ja da ti je 25, pa juriš karijeru... Ali, u 35 da govoris nije jos vreme, onda ostani pri tom stavu i ne vracaj se nikada. Budi navijac iz fotelje, hvala na svemu. Ninkovic, Kalina, Dragojevic, ljudi koji su u najboljim godinama dosli u voljeni klub, a ne kao penzosi da se ogrebu pred "starački dom". Zvezda je život, sve drugo su sitnice!!!
C

Cartel

pre 13 dana

Bravo,Svaka cast!
ц

црно на бело

pre 13 dana

Ова тројица су добили паре у "вољеној Звезди" где нигде друго не би добили...
S

Slavuj

pre 13 dana

Kada napišete voljeni klub, odmah bih stavio dva prsta u usta. To je priča navijača, a košarkaši su profesionalci i igraju za pare. Tako je i u fudbalu. Za koga navija Ronaldo? Redom ide Sporting, Junajted, Real, Juventus, pa Arabija. Šta mu je voljeni klub i da li ste ikada čuli njega da to kaže? Samo u Srbiji imamo voljene klubove koji vas dobro plaćaju, pa se spoji ugodno sa korisnim, što pali navijače. Bljak.

Dusan Stefanovic

pre 13 dana

Bolje ti pravac Beograd,tu Jos Mozes da se pokazes
T

Torbicis

pre 13 dana

Generalni direktor Dubai-a kaze ,pazite Dubaija,nemamo toliko para koliko ima Zvezda ili u Evropi recimo Monako.. Najskuplji tim ikada samaran od Partizana,Zlatibora,Spartaka..najveci uspeh sezone je proterivanje Zeljka Obradovica!!!!
П

Па...

pre 13 dana

...шта је било кад си се пробудио? 😂😂😂
D

Dj Čvare Šala

pre 12 dana

Jel bio mokar čaršav kad si se probudio? Sekto pogana rakarska
i

iveljaaa

pre 13 dana

Lepo je rekao, gospodski
G

Giška 88

pre 13 dana

Vučeviću legendo...navijaš za Zvezdu, ali ne bi se još vraćao, navijaš za Zvezdu ali ne dovoljno da bi i sa 100 miliona na računu došao dok još nešto možeš da pružiš "voljenom" klubu . Postavlja se prosto pitanje, hoces kad ne budeš imao kvalitet za NBA, doći besplatno iz ljubavi? Nećes, i tad ces doci da "ispoštuješ" klub za koji navijaš od malih nogu, i da uzmes još koji milion. Hvala ti što toliko navijaš, i razumemo te, nisi obezbedio četvrto koleno..samo nemoj molim te sa 37,8 da dolaziš, pa da te oporavljamo godinu dana, kao mnoge koje smo dovodili. Veliki Zvezdaši, ali kad nemaju više gde da odu. Razumeo bih ja da ti je 25, pa juriš karijeru... Ali, u 35 da govoris nije jos vreme, onda ostani pri tom stavu i ne vracaj se nikada. Budi navijac iz fotelje, hvala na svemu. Ninkovic, Kalina, Dragojevic, ljudi koji su u najboljim godinama dosli u voljeni klub, a ne kao penzosi da se ogrebu pred "starački dom". Zvezda je život, sve drugo su sitnice!!!
Z

Zvezda le

pre 13 dana

Doce sa 40 ko teo viski
S

Sima0

pre 13 dana

Da je normalna situacija u državi,da klubove ne vode ćaci biznismeni,verovatno bi i Gudurić i Vukčević,Micić... došli u Zvezdu,a Bogdanović u Partizan. Niko da se zapita zašto neće da dodju,samo ih osuđuju. Ni ja ne bih sad igrao u ovakvoj državi,koliko god da volim zvezdu... Šta će im to u životu,laganije im je u milanu,minhenu,americi...

Алеалео

pre 13 dana

У том случају би буџет био 10х мањи, не бисмо имали ни за лиценцу. Једини лек је приватизација од које у догледно време нема ништа. Овако можемо само да се надамо да ће нас држава финансирати, што директно, што кроз спонзорства и да ће ти ћаци бизнисмени део свог новца уложити и клуб. Биће боље једнога дана

Predo8

pre 13 dana

Zar je iko očekivao ovo

cannot Breakme

pre 13 dana

To se zove postovanje svog kluba!

Марјан Симоновић

pre 13 dana

Sad ako ne dodje vise nam ne treba, zadnji voz za zvezdu
W

Walldorf

pre 13 dana

Kaži bre brate, ne zanima me Evropa, potrebe porodice sam vezao za Ameriku i tamo ću i ostati. Sa svojih 35. godina, sasvim razumljivo. Para nikad dosta, treba obezbediti i unučad.. samo nemoj govoriti, kao ranije, kako ćeš u Zvezdu dok si još zdrav i fizički spreman. Sa 40. nam ne trebaš..
p

podešen

pre 13 dana

Ajde uzmi im 7 Milke evra za 2 godine, sta te kosta.

Luka Kovijanic

pre 13 dana

steta al bas su se nalozili.

wizard 1987

pre 13 dana

covek je nejasan...niko te nije terao da das izjavu ja bi dosao.....a sad ja cu da zavrsim karijeru u nba necu da palim narod....ok majstore i treba da zavrsis kako kazes....ali ko te terao da das takvu izjavu pa posle kukuj......reci navijam za zvezdu i to je to...
b

baninjo dunga

pre 13 dana

SPC ne sme dozvoliti ovaj transfer.
K

Koba

pre 13 dana

Licno sam pricao sa nijm pre dva dana i rekao mi je da Zveza nije realna opcije, ceka jul i NBA ponude. Mozda nekada u buducnosti kaze. Eto iz prve ruke sto se kaze.
B

Blaki

pre 13 dana

Kad god došao, dobrodošao!
D

Drhaus86

pre 13 dana

ajmo vucino u tvoju zvezdu

Valentina Kolar

pre 13 dana

Vatreni navijač, a ne bi guzicu pomerio iz Amerike
m

milos987

pre 13 dana

Pametan covek igra u najacoj ligi na svetu

Ranijeri

pre 13 dana

Svaka cast na izjavi,iskreno,ako bude dolazio u evropu samo Zvezda i tjt
r

rula

pre 13 dana

Narativ Vučevića ka Zvezdi, jednaka kao Bogdanovića ka Partizanu.
M

MVPČAČAK

pre 13 dana

Da, ali tu postoji jedna stvar-Bogdan je u PARTIZANU igrao za prvi tim i mlađe selekcije. Nikola u czv nije. Bitna je to razlika.

Želimir Obradović Cepač

pre 13 dana

Dolazi sa 39 godina za 2 miliona, isto vazi i za Bogdana u Partizan
n

nije isto

pre 13 dana

Bogdan je u tom Partizanu izgrađen kao igrač, donosio mu titule, ovaj je Zvezdinu utakmicu video na TV-u.

Uskekruske

pre 13 dana

Bolje ostani sta ces u Zvezdi
T

Todo86

pre 13 dana

Jbg, zato ljudi treba da cene poteze koje su uradili Ninković,Dragović,Arnautović,Kalinić. I kod grobara ima par takvih primera. Jednostavno, ako je ljubav prema klubu tako velika i iskrena, jedna god neće od tebe napraviti prosjaka, a ovako postaneš ikona navijača. Ali nema to svako u sebi.

Mr 007

pre 13 dana

@Todo86,ne mozes mesati babe i zabe. Ninkovic je igrao prakticno za dzabe i uspeo da vrati Zvezdu iz mrtvih, Dragovic je u najboljim godinama bio stub odbrane i predvodio Zvezdu,za samo 0,5 miliona evra godisnje,a mogao je najlaganije uzeti preko 3 u drugom klubu. Sa druge strane, Kalinic se mozda odrekao neke minimalne sume,ali zato igra u svojoj zemlji,pritom igra za odlicne pare,tako da nije nista pomogao Zvezdi. Na kraju da spomenem i Arnautovica,dosao je pred sam kraj karijere, ima najvecu platu u istoriji naseg fudbala,2,5 miliona evra godisnje,a igra ocajno. Samo uporedi plate Arnautovica i Dragovica i sve ce ti biti jasno,a kad uzmes u obzir njihov ucinak i koliko godina imaju kada su dosli u klub,shvatices lako da nisu isti.

Mr 007

pre 13 dana

@Todo86,zestoko gresis za njih,medju njima postoji velika razlika. Ninkovic je igrao prakticno za dzabe i uspeo da vrati Zvezdu iz mrtvih, Dragovic je u najboljim godinama bio stub odbrane i predvodio Zvezdu,za samo 0,5 miliona evra godisnje,a mogao je najlaganije uzeti preko 3 u drugom klubu. Sa druge strane, Kalinic se mozda odrekao neke minimalne sume,ali zato igra u svojoj zemlji,pritom igra za odlicne pare,tako da nije nista pomogao Zvezdi. Na kraju da spomenem i Arnautovica,dosao je pred sam kraj karijere, ima najvecu platu u istoriji naseg fudbala,2,5 miliona evra godisnje,a igra ocajno. Samo uporedi plate Arnautovica i Dragovica i sve ce ti biti jasno,a kad uzmes u obzir njihov ucinak i koliko godina imaju kada su dosli u klub,shvatices lako da nisu isti.
D

Djape45||

pre 13 dana

Porediš Kalinića i Vučevića ? Vučević 15 poena u proseku u nba prošle godine, Kalinić 6 u evroligi. Nije došao u Zvezdu da igra za siću nego mu je Zvezda dala najveće pare koje je mogao dobiti.
B

BvB

pre 13 dana

@Mr 007 Ne misli covek na Kalinica iz treceg mandata, nego na Kalinu iz drugog mandata. Kada je posle Valensije mogao da bira gde ce igrati i izabra manje para i dosao u Zvezdu. Sam je rekao da je zeleo da bude ovde i da ne moze da ostavi drugove na cedilu. Sve to u trenutku kada je Obradovic dosao u Partizan, zeleo ga tamo i doveo Pantera i Ledeja.
š

šta napisa

pre 13 dana

Jel ti i ovi sto lajkuju znate uopšte ko je Nikola Vučević i za koji novac igra?
C

Czz

pre 13 dana

Prijatelju, podjes do njegovog rodnog grada i saznas da bi se i u ovom momentu za 5 eura vise prodao, da ne nazovem stvari drugim rijecima. Taj u Zvezdu nece dok god moze da zaradi 1 e vise. I to bi bilo ok da nije vec napravio 200 miliona
M

MilojeC

pre 13 dana

U stilu “ izvinete molim vas, nisam se jos raspao”😂😂😂

1Sale11

pre 13 dana

Kad god dosao ,dobro dosao si !!!!
D

Dr Dulitl

pre 13 dana

Sve je to legitimno, ali batalite onda busanje u grudi i pisanje o zvezdaštvu. Za sebe mogu da kažem da živim za taj klub, jer kupujem sezonsku, idem na utakmice i bodrim ih od prvog do poslednjeg minuta. Ti, Gudura, Vasa... gledate gde ćete više zaraditi i ne zameram vam, samo se ne pozivajte na odanost i ljubav prema crveno-belim bojama.
D

Djape45||

pre 13 dana

Dečko imao 15 poena u proseku prošle godine, očigledno ima još šta da pokaže u nba ligi, još ako potpiše za Lejkerse, sa Lukom može da napadne i titulu, potpuno nelogičan potez bi bio da napusti ligu. Od aktuelnih igrača 15. je po broju poena odmah iza Jokića dečko i dalje piše istoriju.
K

Kataklinger

pre 13 dana

E moj Vučeviću, ne razume to polupismeni ili priučeni akademski građanin ove zemlje šta je granica. Svako dobro i srećno u daljoj karijeri! Kvalitetniji si od većine NBA centara.
M

Makseodavde

pre 13 dana

Ovako je Carevic prije nego sto je dosao u Vojvodinu govorio da zasluzuje biti zamjena Ter stegenu. Protiv Vucevica nista ali je u odbrani katastrofalan od kad je otisao iz Orlanda. Mozda i najgori startni centar sto se tice defanzivnog skoka.
C

Cazorla

pre 13 dana

Samo zelim da kazem da je I sa ovom izjavom opravdao ono kako I izgleda ovaj momak a to je da je jedan velika ljudina
G

Guh

pre 13 dana

A U ZELEZNIKU MUK DELIJA
m

mr.mrki90

pre 13 dana

ma dolazi u zvezdu kad izgubi kvalitet...
T

Trebinje

pre 13 dana

Hahahahah delije iz parka se taman ponadale

Bojan Bojan

pre 13 dana

Koji grobari iz parka ?
D

DraganKojic

pre 13 dana

Hhahahaah Bogdan dolazi u partizan haahahhaah
R

Realistiko

pre 13 dana

Reče jedan od onih što Bogdana smaraju zadnjih pet godina?!🤣
B

Bravo

pre 13 dana

Deklasirani je navijac.. hahahahh
m

mixica

pre 13 dana

Izjava na mestu realna i objektivna svaka cast Vucevicu kaze onako kako jeste
A

Ahaahahahah

pre 13 dana

🤣🤣🤣🤣🤣🤣,lozi ih oni to vole🥳🥳🥳

Harley Davidson

pre 13 dana

Idi loži se na Bogdanovića da će doći I obriši suzice. Državni projekat, sa spucanih nekoliko desetina miliona evra, a trofeji nula! Osvojili ste Tripletu! 😆
A

Ahahaahahah

pre 13 dana

🤣🤣🤣🤣🤣🤣ih, ako si mi rekao 😂😂😂😂,bitno da ste vi osvojili 2 kupa za 2 godine🥳🥳🥳🥳,ne mozemo mi toliko da lozimo,koliko vam Bogdan suza naneo .

RodjenLoš

pre 13 dana

pošten dečko šalje sve pare kevi

SKIZ

pre 13 dana

Какав подкаст праве Лука и Пеђа, не може им нико прићи, што се знања и продукције тиче