Komentari na vest

Why so serious?

Lakazet

pre 16 dana

Klasa od igraca, najuticajniji na igru ubedljivo!

90Jelena

pre 16 dana

pravi lider partizana sta bi bilo da se onda nije povredio

stevica jovanovic

pre 16 dana

odlican igrac,bez njega tesko bilo

Brutal92

pre 16 dana

Карлик животиња
G

Grobarcina

pre 17 dana

U Fmp-u ljubomorni nemaju ovakog lidera 😭😁
S

Sima Arauho

pre 17 dana

E kad smo ih pobedili sa 14 razlike ajde drugu da igramo pred praznom halom?!Mislim kad možemo u ratnoj zoni što ne bi i ovako pomogli jadnom Dubaiu?!

Valentina Kolar

pre 17 dana

Ma fantastičan momak, svaka čast na igri sinoć celoj ekipi

Pedja19

pre 17 dana

Nema sta, kao navijac Zvezda tvrdim najbolji strani plej koji je igrao za neki domaci tim.

Nikola Veljković

pre 17 dana

On i Kalates moraju da ostanu i sledeće sezone
č

čoveče

pre 16 dana

Kalatis, ne Kalates!
R

Ratibor

pre 17 dana

Najbolji potez ove sezone je produžavanje ugovora ovom momku. Pravi lider, i bez njega Partizan nije ista ekipa.
P

Peki30

pre 17 dana

Yeah, you pronounce my name (Kweli)Any questions? I bring many blessings,With my man Hi-Tek, and he from the Natti (Natti)... (iz pesme The Blast") Pade mi ova rep pesma na pamet, donosi radost i iz Natija je (Sinsinati). Karlik je pravi lider tima, koji se ne gura u prvi plan, već autoritetom se prirodno nameće. Predivno igra Partizan, i Penjaroja je digao ih baš, milina ih je bilo sinoć gledati, kakvi potezi, egzibicija. Kakva asistencija Kalatesa Brunu... lepršavo, zaista ne pamtim ovako lepu igru da smo ikad imali
П

Па...

pre 17 dana

...овакви ликови су за мене симбол Партизана. Они као Алекса Аврамовић су само изузетак који потврђује правило. Није Партизан Предраг Мијатовић, него Жељко Пантић.
j

joleee

pre 17 dana

Saša Pukl MVP..
D

Daren_g

pre 17 dana

Pocelo je sa mekejlebom, markus vilijmasom ajde mozda i kvinsi miler ali ako ponovi dobru sezonu karlik jones postaje najbolji stranac na nasim parketima
t

triple g

pre 16 dana

Nije bolji od Egzuma, Kampaca, Pantera, Lesora
H

HAHAHAH

pre 17 dana

Biggest cornball to ever cornball
d

dekirambo

pre 17 dana

Zanimljiva fotografija.

rajko vidic

pre 17 dana

Aj hvala bogu neka je i on krenuo

Sterlings Braunfels

pre 17 dana

Fali ovom Partizanu 3 do 4 korekcije u rosteru da bi se bez oscilacija borio za TOP 10 Eurolige.
S

Saša_PFC

pre 17 dana

Sigurno da je jedan od naj boljih plej igraca u Evropi u ovom trenutku i sigurno naj bolji igrac Partizana ove sezone.Raduje me cinjenica i ocigledna razlika u igri od kada je u Partizanu Kalatis i da je Dzons upravod Grka dosta stvari promenio u svojoj igri sto ga cini boljim.Nemojmo da zanemarimo cinjenicu da je Kalatis u mnogome pomogao Dzonsu,rasteretio ga na terenu,u trenutku kada mu neide Penjaroja ima doslednu i sigurnu zamenu za Dzonsa i ima dovoljno vremena da ga odmori na klupi.Steta stvarno sto Obradovic nije baremesec dana ranije otisao iz Partizana jer sam siguran da bi ovaj tim napravio ozbiljan rezultat ove sezone sto i pokazuje svojim igrama da je naj bolji tim u ovom regionu.Svaka cast za Dzonsa ali i za Kalatisa koji ga je podigao na visi nivo a i treneru Penjaroji koji Dzonsu daje onoliko vremena na terenu tacno koliko mu treba.
K

Kone

pre 16 dana

Naj + pridev se piše spojeno. To bi ti kao Ostojin skriboman trebalo da znaš...
N

Nenad B.

pre 16 dana

Kada se Karlik povredio skor u EL bio 3:2 (dve kući i tri u gostima). Što Penjaroja nije stabilizovao ekipu pre Karlikovog povratka, a imao je i Pejna u rosteru, već gubio u seriji sa u proseku 25 razlike? Da je Karlik ostao zdrav, Željko ne bi ni otišao bez obzira na zadatak koji je Ostoja dobio od šefa. E, moj Saša?

Milijana Ilic

pre 17 dana

Bez ovog majstora nema nista
D

Daki1984

pre 17 dana

pukl je ipak važniji igrač
G

Gosttt

pre 17 dana

Sta, nema pritiska i moranja nakon budzeta od 70 miliona i NULA trofeja?
K

Kop

pre 17 dana

Ne mogu se stalno trofeji osvajati, jedan real završi sezonu bez trofeja pa nikom nista.
G

Gamad

pre 17 dana

Kako je na letovanju,koliko su ležaljke? Jel daju popust za osvajanje drugog mesta u novembru?
S

Saša_PFC

pre 17 dana

Nadam se da si procitao izvestaj o finansijama i o ulaganju u Partizan i C.Zvezdu u kosarci ove sezone.Crvena Zvezda je od Partizana imala budzet veci za 1.mil.evra ali je prisutna i jedna veoma bitna stvar sto se tice ova dva tima.C.Zvezda je zavrsila sezonu sa minusom nesto vecim od 4.mil.evra dok je Partizan zavrsio sezonu u plusu koji ce biti jos veci plus ukoliko Partizan osvoji ABA ligu.
П

Па...

pre 17 dana

...ово је хит 😂😂😂 Гробари опет бриљирају са својим извештајима из Тегијеве емисије 😂😂😂 А ту је и хумор у виду летње сезоне, иако њихова почиње за неки дан 😂😂😂 Него, како стојите са трофејима? Није ваљда да и Спартак има већи буџет од Партизана 😂😂😂 А у Евролиги? Ваљда и то нешто говори? Тако бар каже највећи икада 😂😂😂
s

sta rade

pre 16 dana

panteri, opusteno provjeris apr i vidis sam ne treba ti niko. Tamo sve jasno pise.

Mirun

pre 17 dana

Ajmo u petak jako grobarii

aleksandra ristic

pre 17 dana

Partizan so seriiuss

XavieRS

pre 14 dana

idu li xp batice? :)

ramzes3rd

pre 17 dana

pitanje je da li ovi mogu ovako lose da odigraju joa jednu
b

bljuc

pre 17 dana

A bogami lomi i glave i dobije samo uslovnu kaznu
P

PsihoBrt

pre 17 dana

Plačiiiii ahahahahaha
S

Sga

pre 17 dana

Naravno , svako normalan bi onako reagovao da te napadnu i provociraju bez razloga.
S

Spiderman

pre 17 dana

Ko marvelov junak,resava grad bitangi,eh ...da je vise ovakvih.
T

Torzico

pre 16 dana

Pazi ti stanja nacije i stavova ljudi, kaze "svako normalan bi onako reagovao da te neko bez razloga provocira" Pobogu kakvo je ovo stanje nacije, polarizacija klubaska dovodi do tog da se relativizuje fizicki napad staklenom flasom zato sto je druga strana provocirala? Zato smo i ovako "napredni"
a

a zamisli

pre 16 dana

ti tipove koji napadaju igrace u izlasku u gradu? Ko moze to uraditi? Branili se ljudi kao sto bi se i ti branio.
7

777778

pre 17 dana

pukl je ipak važniji igrač
P

PsihoBrt

pre 17 dana

Plačiiiii ahahahahaha
d

dzoii

pre 17 dana

Koga briga za trofeje i Playoff Evrolige ....dobili su Dubai kući to se pamti
h

hahhaha

pre 17 dana

a vi ste svasta postigli i osvojili!
P

Pamti se

pre 17 dana

92., vise puta play off, vise puta final-four...imam toga u izobilju, tako da smo lagani. A sta ti predstavljas u kosarci? Sta si, ko si?

Petrući

pre 17 dana

doktor igree ovre
b

bad

pre 17 dana

hahahaha koje ludilo mozga,pa on je našeg tatka bojkotovao i ovaj jadan sa 18 miliona ode....
e

exe

pre 17 dana

Lomi kolena, Lomi glave , dokle god je blizak partizanu od zakona je oslobođen
p

pa necemo tako bato

pre 17 dana

a ko to vozi kola PIJAN🥴🥴🥴 i to u suprotnom smeru i jos pokusava da pobegne od policije............ i NIKOM nista🤫🤫🤫🤫Ali je JOS uvek deo REPREZENTACIJE🧐🧐🧐