Komentari na vest
Za Moranta jedva da može nešto da se izvuče

Dakara
pre 2 meseca
Šta je sam sebi uradio da čovek ne poveruje. Bog mu podario talenat kao retko kome i on sve to pogazi da bi u četvrti u kojoj je odrastao bio vodja gangsterske družine.
k
krisone
pre 2 meseca
i dalje jedini koji je zakucao prwko Wembyja :)
n
n1dza
pre 2 meseca
ovakav igrac se nije pojavio od Rose-a i umesto da bude lice lige od se pravi gangester... Kod ovakvih novac koliki god da je dobio ima da iscuri. Tuzno kako neki ljudi ne mogu da cene sta im je servirano.
Gde Smo
pre 2 meseca
Nisi ti za NBA
Sterlings Braunfels
pre 2 meseca
Ovaj je težak psiho sas može samo da igra u neki od ovih timova koji su najgori.
J
Južna pruga
pre 2 meseca
Ti još nisi naučio padeži al znaš ko je psiho. Teška priča.
loobgo30
pre 2 meseca
Au kakav igrac da ovako prodje, daj ga u denver
b
bojandzepic7
pre 2 meseca
Decko je stvarno kvalitet

Mr 007
pre 2 meseca
Drcela,reaguj! Taman ako ode Mekintajer. 🤣
S
Sunce555
pre 2 meseca
Morant mislim da bih se dobro snasao u Denveru ,mislim da ga treba menjati za Mareja.
B
Bratistuta
pre 2 meseca
Druže prvo na lečenje, a onda nazad u 3. razred osnovne da se opismeniš. Ljubi brat
Zekan pekan
pre 2 meseca
A mogao je da bude MVP, ima nenormalan skok. Sad u Razvojnu ligu. . . ili mozda Srbija?
.
...21
pre 2 meseca
Trebalo bi kao i u mnogim drugim kolektivnim,visoko placenim sportovima osnovati neku nezavisnu komsiju.Koja bi se bavila zastitom klubova od strane nesavesnih igraca i trenera.I koja bi u slucaju raznog nedolocnog ponasanja davala klibovima slobodu da otpuste igraca bez odstete.Pa kad padnes sa 10+ miliona na ,,minimalac" ilo da te niko nece.E onda bi se malo manje kur**li.Za ned dana zarade sto mnogo ne zarade za ceo zivot.I onda nece da treniraji,boli ih,menjali bi klubove,ne svidja im se trener.Ugovorom sinse obavezao na vernost.I hteli oni da im bides prva zvezda ilonu b timu ti to ima da postujes i radis sta ti se kaze.Ako neces ti ima ko hoce.
Kladion Ka
pre 2 meseca
Covek treba da batali kosarku realno
D
Darko866
pre 2 meseca
I bolje da ga poklone
Bro Bro
pre 2 meseca
Brate bezi u neki manji klub u Evropu
Pa dodo sam
pre 2 meseca
Tako je brate, mogao bi da ga pokupi recimo Braunšvajg ili možda Ormanspor, ako ne oni onda Regio Emilia ili Chalon Saone.
Ali Dobro
pre 2 meseca
ovaj nece igra nece u zatvor nece nista
j
jovanapapic
pre 2 meseca
Brate bezi u neki manji klub u Evropu
I
Ivanab00
pre 2 meseca
Kakva steta za ovakvog talenta
m
milos_selimovic
pre 2 meseca
Brate menjaj sport dok jos imaš vremena
Vaskon
pre 2 meseca
Dža je bio projektovan za jednog od nosilaca lige... i onda je poludeo!
O
Oliverteo76
pre 2 meseca
Bilo bi lepo da promenis profesiju
s
snezanajovcic71
pre 2 meseca
Covek treba da batali kosarku realno
a
andri06
pre 2 meseca
Nikad nije kasno da se izvuce iz avega
m
matovic1998
pre 2 meseca
Ide stopama kao Baloteli
f
fifiPT1993
pre 2 meseca
Baš veliki downgrade, jako je obećavao kada se pojavio ali ove nove generacije imaju dosta falinki, nije dovoljan samo talenat
k
kordelio23
pre 2 meseca
Ako mu se zabrani korišćenje društvenih mreža i oduzme oružje, može se napraviti dobar role igrač, a možda čak i vraćanje u staru formu, kad je bio legitimni all-star kandidat





.jpg.webp)


