Komentari na vest

Zadatak broj jedan za Obradovića: Kako motivisati igrače za ABA ligu i KLS?

D

Dejo74

pre 2 meseca

Da ode zauvek neznalica
m

milena11.11.

pre 2 meseca

Ako osvoje dobiju premiju ako ne osvoje dobiju pola plate.
t

trasa poznata

pre 2 meseca

dovesti kabengelea i proverenog pleja i ako je ikako moguce gurnuti kes za sorkina
i

ime gosta vijadinovic kosta

pre 2 meseca

rekao bih da je samo odsustvo Tome ostavilo posledice. da je ostao kao pomocnik mozda je njegovo prisustvo bila bitna spojnica za neke stvari
B

Boka85

pre 2 meseca

Biće teško ali podicice se zvezda
L

Lepo

pre 2 meseca

Onako kako je profesor fizickog motivisao Partizan da pobedi Zvezdu u Evroligi pred punim tribinama navijača koji navijaju protiv njih.
s

sile65

pre 2 meseca

Nikako kada znaju da ce da ispadnu u polufinalu
G

Gost456

pre 2 meseca

Pa ako ne ume da motivise ekipu onda i nije trener

Mihajlo6870

pre 2 meseca

Super daaaaaaaa
n

neveena

pre 2 meseca

Dovedi im neke seksi zene i ne treba veca motivacija
U

Uki13331

pre 2 meseca

dati im vece plate
N

Nervozni Poštar

pre 2 meseca

Zadatak broj jedan za upravu kluba:Naći novog trenera.
L

Lion

pre 2 meseca

Kakava motivacija za te pare sto igraju sramota i celavi i ovi likovi sto su nas odrali
J

Jdb

pre 2 meseca

Najlakse ce ih motivisati, ako kaze da odlazi. Znace igraci da nece biti glupo sastavljenih petorki, hladjenja igraca kojeg ide ni forsiranje onoga kojeg ne ide, znace da nece kasniti tajmauti ni izmene, imace igraci akcije za kraj cetvrtine i nece gubiti dobijene utakmice. Sa novim trenerom nece biti unezverenog pogleda kada kola krenu nizbrdo i imace plan B. Nece drzati 3 centra na klupi a nemamo skok. Novi trener nece naplatiti svaki dinar kada dobije otkaz, niti ce posle lizati parket da se dodvori navijacima.

Gost55

pre 2 meseca

Obradović sad ne sme izgubiti ni KLS ni ABA ligu, ako misli da ostane na klupi Zvezde.

kia111

pre 2 meseca

Nikako, ne znam sto se uopste ovako I igra KLS a jos manja koja je vaznost Aba lige
i

ivanstole

pre 2 meseca

Nikako znaju da su slabiji od partizana s iod dubaia takodje
N

Nik Sloter

pre 2 meseca

Obradovic je totalno rasturio ekipu.Oterati ga pod hitno,dok jos moze nesto da se uradi.
m

mrca9

pre 2 meseca

Najbolji ce biti kad bude najpotrebnije napred zvezdo

Malilija031

pre 2 meseca

Sta je sada ljudima obradovic kriv a do skoro su ga u nebesa dizali...

DarthVader

pre 2 meseca

Jesam i ja bio srećan kad je došao i kad su krenule one pobede, mislio sam da je pravi trener za Zvezdu i da će sve konačno doći na svoje. A onda je usledila reprezentativna pauza kada je izjavio da "konačno ima vremena da sprovede svoje zamisli", pa zatim odlazi Tomović, pa zatim tera Grejema, igrača koji je celu karijeru bio plej, jer ga on "vidi kao dvojku", pa zatim sumanuto forsiranje Jaga, Moneke, Nvora i Izundu bivaju igrači kola u Evroligi i, očigledno je, njegova sujeta to nije mogla da podnese ( nije uzalud lizao prašinu sa poda arene ) pa je počeo da izvodi nekakve sumanute rotacije u kojima Nvora čas igra krilo, čas beka, Karter čas dvojka. čas plej, Odželej igra od tri do pet svaku utakmicu, ako nekoga krene njega zakuca za klupu i vraća tek kad se ohladi i to na drugačijoj poziciji i ulozi, rešava se Jaga, Motejunasa i Milića bez ikakvog vidnog razloga, Drži previše (šablonski ) igrače kojima nekih dana ništa ne ide od ruke, a on niti ih menja, niti proba nešto drugo, niti pokušava da prilagodi igru, a svojim ponašanjem i izjavama iritira i ono malo ighrača kojima je stalo do Zvezde ( jedino Moneke je imao hrabrosti da to javno kaže ), gubi od slabijih timova nonšalantno, pročitan i u takvom šablonu da to nervira svakog ko se imalo razume u košarku. Treba li još??
T

Trenercina

pre 2 meseca

Ocajno tempirana forma za kraj evrolige .Ekipa u potpunom rasulu.Ni Jago ni Motejunas ni Dobric ni Davidovac ne bi napravili cudo ali ekipa je potpuno izgubila ne hemiji .Povratak povredjenog Bolomboja koji nikad vise nece biti onaj igrac ,tuznog Kartera i Rivera umesto dodatnog kvaliteta uneo je raskol.Napad je postao individualno predstavljanje Nvore,Batlera i Kodija i smenjivali bi se u davljenju lopte od po 20 sekundi i sutiranju trojki.Hokejaske izmene na 15 min od pocetka sva dvanaestorica prosisala terenom.Zaista neverovatne stvari su se desavale.Poraz je sastavni deo sporta ali kad se ekipa bori lakse pada ,poslednjih deset utakmica ekipa prima 50-55 poena po poluvremenu,odbrana nepostoji.Za sve ovo vecina ce se sloziti ogroman krivac je Obradovic.Jednostavno nije imao znanje da ovu ekipu odvede na f8.
E

Enci

pre 2 meseca

Neka postave pitanje sezoncima, da li ce produziti sezonske i zašto ne, Dobice odgovor za naredni potez

Jelena Doncic

pre 2 meseca

dva trofeja u finišu bi potpuno promenila narativ.
S

Statler

pre 2 meseca

Pre poslednjeg kola napisao sam da će Zvezda biti deseta, da će ispasti u play Inu i da ove sezone neće osvojiti ništa osim kupa. Ostajem pri toj tvrdnji

DarthVader

pre 2 meseca

Ja sam o tome pisao pre dva meseca kada smo bili šesti i ko će biti kriv za to, ali mnogi to ne vide i zato mi daju minuse, jer misle da sam nekakav bot, a ne neko ko se laički razume u košarku.
S

ShoNe24

pre 2 meseca

Cele sezone se vodila polemika koliko je nevazno. Sad treba motivisati ekipu za ABA ligu i KLS. partizan cak ima interes da nas pusti da ih pobedjujemo, da nam sacuvaju Obradovica na klupi. Jer to noze da bude u interesu svega i svacega, sano ne Zvezde. Ne verujem i ne ocekujem da cemo osvojiti ABA ligu i nadam se da ce to znaciti razlaz sa Obradovicem. Ne interesuje me da dogodine idemo na F4 ili da osvajamo Evroligu. Interesuje me da gledam kosarku. Ove sezone sam gledao nesto, sto ne znam kako bi nazvao, ne moze se reci da je kosarka.
M

Marija22

pre 2 meseca

Zvezda mora da osvoji oba preostala trofeja i ukoliko se to desi, "tripleta" + top 10 EL, sezona je više nego uspešna!
B

Bnm

pre 2 meseca

PA ČIMU CE LAKO MOTIVISATI, IPAK CE NIGER OTICI NA F4 NA KOJEM JE VEC PO IZJAVI BIO U FEBRUARU, SAMO UMESTO BERLINA CE ZAVRSITI U NISU 🤣🤣🤣🤣🤣
П

Па...

pre 2 meseca

...'еси ми фењер, кућо 😂😂😂

Idemo-dalje

pre 2 meseca

Ajde momci, poraz boli, ali idemo dalje.

Pierre16

pre 2 meseca

M akoja motivacija, za šta da se bori bilo koji klub iz obe lige, kad se već unapred zna ko će šta igrati...
J

Jojojo21

pre 2 meseca

Pad forme, loše tempirana
D

Dr Dulitl

pre 2 meseca

Zvezda mora da osvoji oba preostala trofeja i ukoliko se to desi, "tripleta" + top 10 EL, sezona je više nego uspešna!
П

Па...

pre 2 meseca

...зашто терате Обрадовића, човек је био десети. Партизан последње три сезоне сања то место и ништа 😂😂😂 А били су и три пута последњи у ЕЛ плус последњи у ЕК 😂😂😂
1

1100

pre 2 meseca

Koliko pobeda u top 8 imate u vasoj kratkoj i siromasnoj istoriji?
И

Истински Па...

pre 2 meseca

...вратио си се да ботујеш...

dusann55555

pre 2 meseca

Bilo bi lepo da osovjimo barem jedan od dva trofeja
П

Па...

pre 2 meseca

..за АБА што се мене тиче могу и да не играју, али КЛС мора да се освоји.
s

slobodno

pre 2 meseca

dovedite neke Evropljane, pa nece biti problema sa motivacijama...

Noki71

pre 2 meseca

Situacija sa Nedovicem i raskidom ugovora prošla sezone,opomena za sve igrače.
D

Dzi

pre 2 meseca

tako sto ode iz kluba

Dacha90

pre 2 meseca

teško kad u derbiju nisu motivisani bili
P

Prolaznik1

pre 2 meseca

Ostavka, najbolji motiv.
D

Dekri

pre 2 meseca

Isto kao i za play in
D

Dojčilo

pre 2 meseca

Ako ja dobro pamtim reči skupljača sekundarnih sirovina ABA liga je bila apsolutno nebitno takmičenje. Kako sad postade vrlo bitno..Važan je fajnal for...Tako beše...To me podseća na onog mog Cigu koji dođe nedeljom na pijacu pa obilazi kafane i u 7 sati nudi naočare po 1500 dinara a u 13,00 ih daje za 250 dinara....Ja mu obično u 7,00 platim piće da me ne smara......
П

Па...

pre 2 meseca

...колико ја памтим, југоносталгичари су били уцењени да играју АБА, коју они не признају. Важна је ЕЛ и та табела се гледа. Сад се више не гледа, а АБА је круна сезоне 😂😂😂 Као у басни о лисици и грожђу, за оне који су ишли у школу 😂😂😂

Ivan Selenic

pre 2 meseca

nikako,sve sto su mogli da zeznu,uspeli su
T

Tvrdjava

pre 2 meseca

Imaju milionske plate,odigrali ko strine a dobili nagradu da odmaraju i jedu komplet lepinju umesto da dobiju kaznu od 2 treninga dnevno uz 100 krugova tfcanja oko terena
m

matoriekspert

pre 2 meseca

Možda da svi zajedno oližu parket? I to ceo , ne samo oko grba. Tako se podiže timski duh i gradi hemija (organska)
P

PFK NIŠ

pre 2 meseca

Jel otisao Moneke na F4? Jel FMP igra veceras EL?
C

Chivas

pre 2 meseca

U svoje dvorište, Petroviću. Prvo tamo počistiti...

Branislav Tomic

pre 2 meseca

Igokea 2 se oprostila od EL, još oktobra, šta kažeš na to.

Branislav Tomic

pre 2 meseca

Tvoja IGOKEA je završila sa EL još poodavno.
П

Па...

pre 2 meseca

...он није, али Карлик јесте 😂😂😂 у Ф16.
Z

Zoraaaan

pre 2 meseca

Ja mogu sve razumeti ali Sašu Obradović nikada . - oterao Devonte Grejema kaze Jago bolje zna kosarku -posle oterao Jaga - oterao Montejunasa - oterao pomocnika Minica - Zvezda nema ni jednu jedinu akciju sve ae svodi na igru jedan na jedan -ok bolja je Barselona nista tu nije sporno ali gubis Karteru ne ide ,ne ide Kaliniću ,Nvora nista van reketa ne moze da ubaci -pa nacini neku izmenu probaj tog Dobrica bar pokusaj mozda ce mu ici sut . -NAJGIRE OD SVEGA NA PITANJE STA JE SA DOBRICEM COVEK ODGOVARA DRSKO I BEZOBRAZNO TO JE DEO TAKTIKE .....TO JE STRASNO . -Nije Zvezda bas toliko igracki slaba da juri za Partizanom 17,18 razlike. -COVEK JE BIO ODLICAN IGRAC TAJ SAŠA OBRADOVIĆ ALI TRENER JE ZAISTA SLAB . - i kad je pobeđivala Zvezda kritikovao sam srljanje Nvore i Batlera ,bezidejnost tima .....Odbrana je u jednom delu sezone bila odlicna a onda su igraci prestali da igraju odbranu ..... STA SE U ZVEZDI DESILO NE ZNAM ALI OVO IZGLEDA OČAJNO . ZASTO JE SAŠA IZGUBIO SVE KONCE OD TIMA ,IGRAČA IMA DOBRIH .....ZASTO JE KALINIĆ OVAKO UZASAN ? TOLIKO JE TU PITANJA
D

Dojčilo

pre 2 meseca

Pa dokle će to plakanje...Svaka sezona ista....ali fajnal fora nikada u istoriji....

Djordje Kuzmanovic

pre 2 meseca

što se tiče Obradovića nek pakuje kofere on je završio sa zvezdom a mene zanima šta će ostao da uradi u prelaznom roku
6

626261

pre 2 meseca

Tako sto ce dati ostavku
m

mixica

pre 2 meseca

Obradovicu spremi ekipu fizicki i psihicki u kratkom roku si izgubio 3 derbija vise nema opravdanja
R

Riki97

pre 2 meseca

Jedino nam je to ostalo to moramo da osvojimo da bi izvadili sezonu.
D

Dojčilo

pre 2 meseca

Ajde,...pa do juče ste govorili kako je to nebintno takmičenje...

ljubisa rajkovic

pre 2 meseca

Nek gospon trener prvo motiviše sebe da prestane sa implementacijom onoga što on zove atraktivnom košarkom. Pa onda igrači neće biti problem. Prvo i osnovno odbrana mora da se igra.
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

Bas mi je Jago sto ste ispali

[email protected]

pre 2 meseca

Nije on trener za velika dela
Y

Y19

pre 2 meseca

Pa zar Zvezda ne ide f4 EL?

ZENKUN/LUKICKUN

pre 2 meseca

Šta očekivati od trenera koji vrši šablonske izmene na svakom meču koji besumučno forsira INDEKS -4 KALINIĆA koji ima 3 centra koji mu zbirno igraju 30 min. trener koji nema nijednu akciju nije ga Čović džaba smenio u 1.mandatu kad nas je unakazio pa je Dejo došao i uzeo 3 trofeja tad nas je uništio sa O Brajantom a sada ubija sa forsiranjem Kalinića namernim ne ubacivanjem Dobrića pričao kako Jago razume savršeno košarku pa ga oterao oterao Devontea jer ga vidi na dvojci a uvek je bio kec i tako redom... dw
A

Arhivator

pre 2 meseca

A sta im ko da ih motivise,jel su placeni? Jesu,tacka? Sta motivise obicnog radnika da svaki dan ide na posao koji ne voli i za koji je minimalno placen,pa ide! Samo jako,pa neka otpada ono sto ne valja!!!

[email protected]

pre 2 meseca

Šta očekivati od trenera koji vrši šablonske izmene na svakom meču koji besumučno forsira INDEKS -4 KALINIĆA koji ima 3 centra koji mu zbirno igraju 30 min. trener koji nema nijednu akciju nije ga Čović džaba smenio u 1.mandatu kad nas je unakazio pa je Dejo došao i uzeo 3 trofeja tad nas je uništio sa O Brajantom a sada ubija sa forsiranjem Kalinića namernim ne ubacivanjem Dobrića pričao kako Jago razume savršeno košarku pa ga oterao oterao Devontea jer ga vidi na dvojci a uvek je bio kec i tako redom... sw
B

Banjica87

pre 2 meseca

Šta očekivati od trenera koji vrši šablonske izmene na svakom meču koji besumučno forsira INDEKS -4 KALINIĆA koji ima 3 centra koji mu zbirno igraju 30 min. trener koji nema nijednu akciju nije ga Čović džaba smenio u 1.mandatu kad nas je unakazio pa je Dejo došao i uzeo 3 trofeja tad nas je uništio sa O Brajantom a sada ubija sa forsiranjem Kalinića namernim ne ubacivanjem Dobrića pričao kako Jago razume savršeno košarku pa ga oterao oterao Devontea jer ga vidi na dvojci a uvek je bio kec i tako redom...
F

Fanste933

pre 2 meseca

Ipak, sezona još nije završena — ostaju borbe za trofeje u domaćim takmičenjima.

Marija Antic Stankovic

pre 2 meseca

Kako su krenuli svi ce odu
x

xox1312

pre 2 meseca

Šta očekivati od trenera koji vrši šablonske izmene na svakom meču koji besumučno forsira INDEKS -4 KALINIĆA koji ima 3 centra koji mu zbirno igraju 30 min. trener koji nema nijednu akciju nije ga Čović džaba smenio u 1.mandatu kad nas je unakazio pa je Dejo došao i uzeo 3 trofeja tad nas je uništio sa O Brajantom a sada ubija sa forsiranjem Kalinića namernim ne ubacivanjem Dobrića pričao kako Jago razume savršeno košarku pa ga oterao oterao Devontea jer ga vidi na dvojci a uvek je bio kec i tako redom... dwq

Flyp Exchange

pre 2 meseca

Moze itekako motivacija, nema veze euroleague sa ovim neka sada zapnu ima jos da se igra i jos sanse
N

Natalii29

pre 2 meseca

Evroliga je razočaranje, ali sezona se može delimično spasiti osvajanjem trofeja u ABA ligi i domaćem prvenstvu.
0

026

pre 2 meseca

Šta očekivati od trenera koji vrši šablonske izmene na svakom meču koji besumučno forsira INDEKS -4 KALINIĆA koji ima 3 centra koji mu zbirno igraju 30 min. trener koji nema nijednu akciju nije ga Čović džaba smenio u 1.mandatu kad nas je unakazio pa je Dejo došao i uzeo 3 trofeja tad nas je uništio sa O Brajantom a sada ubija sa forsiranjem Kalinića namernim ne ubacivanjem Dobrića pričao kako Jago razume savršeno košarku pa ga oterao oterao Devontea jer ga vidi na dvojci a uvek je bio kec i tako redom...
T

Tvrle

pre 2 meseca

Najbolji motiv je otkaz Obradoviću i nek Tomić preuzme ekipu do kraja sezone!
1

1987SDD

pre 2 meseca

Trofeji uvek moraju biti motivacija tu nema spora. Nadam se da ce biti na visini zadatka, Ili posla. Zaista sve ekipe u evroligi su Dobre I prosto verujem da je nas mentalitet takav da smo na f4 ispali da bi isto ljudi pljuvali. Dal je uspeh Ili nije, ne znam sta ocekiju ljudi,malo se preteruje. Pa ne osvaja ni PAO svake godine ,a ulagali su silne pare I pre nego sto se krenulo ovde kod nas da se ulaze konkurente pare,tako da ispali smo to je to. Sezona nije gotova treba igrati za trofeje. Pozdrav re
L

LL33333333333D

pre 2 meseca

Trofeji uvek moraju biti motivacija tu nema spora. Nadam se da ce biti na visini zadatka, Ili posla. Zaista sve ekipe u evroligi su Dobre I prosto verujem da je nas mentalitet takav da smo na f4 ispali da bi isto ljudi pljuvali. Dal je uspeh Ili nije, ne znam sta ocekiju ljudi,malo se preteruje. Pa ne osvaja ni PAO svake godine ,a ulagali su silne pare I pre nego sto se krenulo ovde kod nas da se ulaze konkurente pare,tako da ispali smo to je to. Sezona nije gotova treba igrati za trofeje. Pozdrav re
0

026

pre 2 meseca

Čim kreću ovakvi tekstovi miriše na raspad kao i prošle sezone nakon ispadanja iz EL ova uprava nije dostojna da vodi naš klub sve što je Čović dobro uradio oni će uništiti jedan podatak pogledajte kako igramo derbije od kada je Drčelić došao ispuštenih +16 u 1 EL derbiju sramotno odigran derbi pre 20 dana Drčeliću ako je cilj ne osvojite nijedan trofej javi nam jel ovakve dve sezone uzastopne nisu slučajne i evo čitam da se neki igrači dovode u vezu sa nama to je lepo ali dok NEMI POSMATRAČ SA RUKAMA U DŽEPOVIMA ne dobije otkaz nema pomaka i hoćemo li dobiti odgovor šta se desilo sa Motiejunasom Minićem zašto Dobrić nije igrao u Barseloni jel zato što se pozdravio sa Noletom u Madridu???
O

Ok

pre 2 meseca

Zabole tebe za nas i Drcelica. Gledaj ti sta ces sa Ostojom. Jel on bese kriv sto je bog otisao u nebesa. Vi bre klasicno komunjarski specijalni rat protiv Zvezde. Boli to sto je ispred vas u El ali to je zadnjih podosta sezona. Mi o treneru i igracima raspravljamo po zavrsetku sezone a da vi ste je zavrsili negde na sredini sezone.

JOVICASA

pre 2 meseca

Samo jako bre, najjace
D

Dre

pre 2 meseca

Likovi zavrsili 15. Cjele sezone cirkus sa obradovicem celu prvu postavu oterali skoro doveli neke druge igrace i sad se u medijima pravi narativ da smo mi u kanalu a oni su u pley ofu evrolige, alo Partizan za sad ima duplo goru sezonu.
D

Drz se teme

pre 2 meseca

Ima i Armani i Asvel i PAO ali ovde se prica o Zvezdi, niko je ne uporedjuje sa bilo kim. Sto se hvatas sada za Partizan koji nesporno ima losu sezonu u EL ali trenutno nije tema?
N

Neo 2

pre 2 meseca

Uprava otkaz plus obradovic plus pola stranaca uvesti privremeni stručni savet odustati od aba i kls dosta blamaze za ovu godinu
D

Dre

pre 2 meseca

Najtanji smo na Upravi i na poziciji trenera. Posle toga dobar plej a ne neko da ga učimo da postane plej . I dobra zamena.

RajonRondo

pre 2 meseca

Trofeji uvek moraju biti motivacija tu nema spora. Nadam se da ce biti na visini zadatka, Ili posla. Zaista sve ekipe u evroligi su Dobre I prosto verujem da je nas mentalitet takav da smo na f4 ispali da bi isto ljudi pljuvali. Dal je uspeh Ili nije, ne znam sta ocekiju ljudi,malo se preteruje. Pa ne osvaja ni PAO svake godine ,a ulagali su silne pare I pre nego sto se krenulo ovde kod nas da se ulaze konkurente pare,tako da ispali smo to je to. Sezona nije gotova treba igrati za trofeje. Pozdrav
D

Dojčilo

pre 2 meseca

Šta da se na F4 ispali??? Pa vi ne znate šta je F4..Navedi mi godinu kada ste osetili šta znači igrati F4???
P

Prdoje

pre 2 meseca

Nažalost,ispada da je najbolje da ne naprave ništa do kraja sezone. Jer onda bi možda upravo oterala obrada.
M

Marko Deljanin

pre 2 meseca

Samo napred, samo jakoooo, samo gaziii.... pa titulu mazi heheheh :D
N

Nini3112

pre 2 meseca

Nema nista od Sase,nece on uspeti da osvoji ni KLS.

[email protected]

pre 2 meseca

CANNE Zavisno kako je u ugovoru formulisano o sistemu kaznjavanja i nagradjivanja. Sa kaznama i nagradama moze se vecina motivisati, a ako ne onda RAZLAS.

Michael Williams

pre 2 meseca

Bice sada zeznuto iskreno ali ajde da ne mracimo . Imaju dobre igrace i moze da se osvoji sve ali treba im motivacija
M

MNM

pre 2 meseca

Nebitna takmičenja skrz
S

Sever5

pre 2 meseca

Najbolje ce ih motivisati ako podnese ostavku.
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

Iz naslova se vidi da vam fali Motivaciunas 😂🤡vredjali ste obradovića sad će te opet . Srećna slava svima koji slave a ja odoh na F4 Cima Moneka
D

Dejan87ns

pre 2 meseca

Pa verujem da ce pokusati da nadju snage za domaca takmicenja da pokusaju da uzmu jos neki trofej pored kupa ako ne urade to onda je sezona totalni fijasko i verovatno otpustanje stricnlg staba i dosta igraca
A

Ahahahahahahahahahahahahahahah

pre 2 meseca

Ahahahahahahahahahahahahahahah
K

Kronos

pre 2 meseca

Naredne sezone ne igrati ABA možda odigrati kup i kls na kraju pun fokus na Evroligu
L

LeoLuka

pre 2 meseca

Pa nikako izgubice od Dubai u Aba ligi
G

Guzva u seenaestercu

pre 2 meseca

Dovedite Lalatovica da ih motivise, osvojili bi NBA ligu 😀
A

Avangarda

pre 2 meseca

sto bi ih motivisao kad je nebitno takmicenje ?
С

СРБА

pre 2 meseca

Доведите МЕНЕ на тренинг само 5 мин. да их МОТИВИШЕМ. Последњи динар и евро смо дали за 5 сезонских из моје куће и путовања по Европи- да их ПОДРЖИМО, а они мангупи МИЛИОНЕ ПРИМАЈУ и немају мотив да ОСВАЈАЈУ ТРОФЕЈЕ у ЦРВЕНОЈ ЗВЕЗДИ?! Ако нису схватили ЗА КОГА и ЗА ШТА ИГРАЈУ- РАСТЕТАТИ банду и наћи играче који ИМАЈУ МОТИВ!!!
p

pozajmica od sina

pre 2 meseca

Srbo brate učlani se u ultra kop , dobiješ džabe karte putovanja i plus te plate.
N

Nema vremena 4538

pre 2 meseca

Bravo,pravi komentar,preplaćeni rekreativci a mi se ložimo iz godine u godinu a njima treba motiv da rade posao za koji su preplaćeni.Kaže onaj što zna samo grb da ljubi,Batler igra loše zbog treme.Ne ,on igra loše zbog nezainteresovanosti,kao i još pola ekipe.Sve ovo liči na očajne treninge.
B

Boban 1970

pre 2 meseca

On ni sebe ne može motivisati,kamoli njih..Raspad od trenera..
k

kordelio23

pre 2 meseca

To je na njima, ako nisu u stanju da budu fokusirani na sva takmičenja, ne može to trener rapidno promeniti
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

Kad je žreb za play out 😂😂… dal se kaže play out ili stay out ?
С

СРБА

pre 2 meseca

Прво иде ЖРЕБ од 15. до 20. места, најгоре екипе, после су ове ТОП 10
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Nek i vodi,posle treninga na po rakicu...

djole.

pre 2 meseca

Kako motivisati? Pa pokazati im koliku platu imaju a koliko ima narod u Srbiji.
L

Luja

pre 2 meseca

Ahahaha... kakvo smešno poređene. Vidi, mene boli uvo kolika je plata prosečnog samoupravljača u Srbiji a kamoli nih.
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

Zato narod i nema …od 2013 pa na ovamo 20 miliona godišnje pa ti racunaj kako smo mogli da živimo . A uspeh gde ?!?
O

Ojo

pre 2 meseca

Pa za Plate koje dobijaju zajedno sa trenerom, zar im treba veća motivacija ?
p

predrag pedja

pre 2 meseca

Zar to nisu nebitne lige?

Ујка Житко ПФК93

pre 2 meseca

Jel idete na F4? Pitam za andjusa😂😂😂😂
М

Маре

pre 2 meseca

Не идемо на Ф4, али ни у ТОП 15 и полуфинале КУПА
O

Ok

pre 2 meseca

Nek nauci da vodi utakmice. Tim mu ne koristi centre zadnjih mesec dana. Odbrane niotkud. Da sednu i pogledaju se izmedju sebe. Ne mogu se zaliti na primanja.
V

Vlada9111

pre 2 meseca

Osvojicemo Kls ako Partizan ne bude igrao jedino

Mita

pre 2 meseca

Ispadamo u polufinalu, kad krene nizbrdo nema tu povratka
0

026

pre 2 meseca

Evo jedne jake predikcije počne li Obradović sl.sezonu kraj Oktobra dočekati neće ne sme se ponoviti da on pravi tim kao što se i girosu dopustilo i onda se na pripremama vidi da će biti problema...
0

026

pre 2 meseca

Pa ako je Drčelić doveden da se šatro ložimo na EL a na kraju 2.sezonu zaredom gubimo u 1.rundi Plej ina a onda da odigramo Abu i Kls reda radi i 2.sezonu zaredom nek nam se javi da se opustimo a te priče samo kod nas mogu da prolaze kako da motivišem igrače pa zamisli da takva pitanja postaviš trenerima Olija Pane Fenera Reala...
T

Trojanac

pre 2 meseca

U koliko sati večeras igramo? Anđus reče u 20:30?

Ivana Radovanovic

pre 2 meseca

Ovo do sada je najveće razočarenje
P

Pa dobro

pre 2 meseca

Ako ništa motivisao ih da budu 10. u EL uz veliku pomoć ovih u narandžastom
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

Ma nije strasno ..strasno bi bilo da ste uložili mnogo i doveli 25 igrača 🤡🤡
d

delegat

pre 2 meseca

je li im posao da igraju košarku? Jeste. Jesu li plaćeni za to? Jesu. Sasvim dovoljna motivacija.

DarthVader

pre 2 meseca

Najbolje će motivisati i igrače i navijače ako kaže "Ako izgubimo, tu sam i sledeće sezone..."
S

Sasa 79

pre 2 meseca

Opet greska, zadatak broj 1 da nauci trenerski posao. Posto je trener 15 godina i nije naucio do sada, logicno nece nauciti i na danje, dolazimo do zadatka broj 1 za upravu- naci novog trenera!!!
A

Alberto Moreno

pre 2 meseca

I šta ćemo sa tim trofejima sezona potpuni promašaj... usiljenim igranjem Riveira, Kartera itd dok je Bolomboj sa Izunduom i Motejunasom igraoo ličili sno na nešto ovako raspad... Koliko treba da bude budžet kluba da bi mi ispunili ambicije...

Goran Radovanovic

pre 2 meseca

Ovaj nit je znao,nit ce znati
P

Perperoglu

pre 2 meseca

U državi gde je kako kažu dobra plata 1000 evra za mesec dana,a trener ima problem da motiviše igrače koji toliko zarađuju na dnevnom nuvou.Apsurd totalni
M

Maestro

pre 2 meseca

A motivisani su da dignu lovu kad im legne 100 soma mesecno....

Kaki

pre 2 meseca

Ja mislim da ako Obradovic osvoji kls da ce i on ostati u zvezdi ako ne osvoji cisto sumljam.
G

Gostina

pre 2 meseca

On nikako. Eto kako,nikako!

[email protected]

pre 2 meseca

zadatak broj 1 i 2 pod hitno dati otkaz OBRADOVICU
p

podesen

pre 2 meseca

Neće mu dati jer ima ugovor i za iduću 1,2m evra,naplatice iduću bez reči ako dobije šut kartu.Placa se Sveropulosu sa stručnim štabom već a i iduca mu je zadnja 800 000e.Morala bi Zvezda samo iduće da plaća preko 2 miliona bivše trenera.
i

ivan3333

pre 2 meseca

Sezone partizana i zvezde u evroligi podjednako neuspjesne
Š

Šokantono

pre 2 meseca

Ako ne možeš da ih motivišeš, onda se pakuj. Ionako je cela sezona upitna, trofej domaćeg Kupa nije dovoljan.

Mihajlo_24

pre 2 meseca

Covek bez motivacije za evroligu, teska prica da ce uspeti da ih motivise za ABA ligu i KLS
A

Amann

pre 2 meseca

Nećete vi botovi nikome da urucujete otkaz nebitni ste totalno
K

Kapetan992

pre 2 meseca

Zamisljam samo jedno, kako mene poslodavac svako jutro motivise za rad za koji sam placen :)
H

Heroes!

pre 2 meseca

Sta je sa mozgovima? Jel vi stvarno mislite da ćete komentarima da menjate trenere? Nebitni likovi misle da su mnogo bitni i da će oni da odlučuju ko ce biti trener zamislite
C

Cane81

pre 2 meseca

Pa lepo ih motivisati kao i uvek.Odvedeš ih u svlačionicu i sačekaš da druga ekipa ode kući i tako dok ne uzmete trofej !!!
p

pafos

pre 2 meseca

Zar je jos trener. Pa valjda je trebao podnijeti ostavku.
M

Marconato

pre 2 meseca

Ma ovo je zamena teza, zeznuli su se sto su pokusali i stavili sve na EL i ispusili, sad daj sta das. I dalje niko ne preuzima odgovornost za neuspeh u EL. Floskule svi igraju kosarku i ostali imaju vise para ne pije vodu.

Dexter Morgan PFK

pre 2 meseca

Veliki pozdrav za mog komsu Vojislava koji ne izlazi iz kuce otkad je FMP ispao iz Evrolige.. 🥶🥶🥶😂😂😂

Uskekruske

pre 2 meseca

Udarac po dzepu
D

Djape45||

pre 2 meseca

Čuj kako, pa u evroligi su dobili po ušima samo im ovo ostaje eto kako.

Dexter Morgan PFK

pre 2 meseca

Zasto se pise o njima? Dajte neki tekst o vladarima regiona i drzave?!?!
P

Pr

pre 2 meseca

Šta to mene briga, svi su debelo plaćeni za to.
C

Cima Moneke

pre 2 meseca

Ja idem na top 4 a vi vidite kako će te
K

Kraljević Marko

pre 2 meseca

I mi smo oterali brata Janisa zbog ovog nemača pojma!!!???

quaresmaaa

pre 2 meseca

On nije znao ni pre ovoga kako da ih motiviše,a kamo li sad. Budalaština

KBCC

pre 2 meseca

Nije sve izgubljeno, čekamo reakciju, osvajanjem ABA i KLS bi donekle opravdali očekivanja i igrači i on...
N

Neo 2

pre 2 meseca

Često odustati od oba takmičenja podeliti zahvalnice karteru drcelicu obradovicu batleru kenanu monekeu

FiumenBG

pre 2 meseca

nebitna takmicenja ali je ipak prestiz...
U

Uncledrew

pre 2 meseca

Kako motivisati???? Pa oni nisu napadali prsten u nba nego plejin u evroligu. Toliki im domet i bio. Velike zvezde pa ih jos i treba motivisati...
G

Gost Zeljko

pre 2 meseca

ABA liga nas ne zanima. Hocemo titulu u Nisu. Titula mora da se osvoji.
M

Mali srbin

pre 2 meseca

Pa izađite iz aba ne tera vas niko puškom da morate da igrate,na koga ste vi besni vecito?
G

Gost123321

pre 2 meseca

Zadatak broj jedan za Ćelafuta: da podnese ostavku i za sva vremena nestane iz Zvezde.
U

Uteko

pre 2 meseca

Vodoinstalater je predsednik zvezde Za sve je on kriv Sasa je duduk ali nije sam sebe doveo na klupu
H

Heroj

pre 2 meseca

Kk Zvezda je izuzetno neozbiljan klub. Nama starta trojka Kalinić igra za 5 miliona na 3 godine, doprinos nema Kod Barse klajburn 3, realu hezonja, panati hejs dejvis itd Rezervi plej nam bio Jago šta drugo reći
O

Ogysa

pre 2 meseca

Od najave za F4 sad ih motivisi da igraju sa Slobodom iz Uzica
J

Jasni

pre 2 meseca

Otkaz saletu mutavom Kalinića skloniti iz 12
D

DrGenije1989

pre 2 meseca

Motivacija? Nema plate ko ne igra 100%.
3

321133

pre 2 meseca

Pa na prvoj sledećoj utakmici pred navijačima će im sve biti jasno. Saši i Kaliniću će biti najjasnije
M

Mali srbin

pre 2 meseca

Kojim navijačima?
z

zvazdan

pre 2 meseca

Nemamo pobedu u plej ofu, mi nemamo pobedu u plej inu...za KLS sme cetiri stranca, mi imamo cetiri domaca.
p

podesen

pre 2 meseca

Brate najaci ti je komentar,komedija.
S

Sale22

pre 2 meseca

Kosarka nema buducnost a ako su placeni dobro treba sve da igraju najbolje sto mogu
F

Forlan

pre 2 meseca

Bože, pa kako da ih motiviše? Nek im kaže da su do prošle sezone najbitnija takmičenja na planeti bila KLS i ABA liga.
o

offf

pre 2 meseca

To jeste problem, zato je Zoc prije zavrsetka ABA lige kao alibi pricu tvrdio da je neozbiljno takmicenje (slavio kada ga je osvojio), dok KLS nije ni igrao (pobjegao).
H

Hahahaa

pre 2 meseca

Tebi je samo zoc u glavi papane
s

srbobartele

pre 2 meseca

zato je kod tvoje mame slavio.
i

ivan33333

pre 2 meseca

Ne znam ko se zakljucao u svlacionicu u KLS-u a drugu ispao u subotici
p

pusti Žoca

pre 2 meseca

razmišljaj o svom obradoviću opet će da vas tuzi kolko vidim
G

Gooost

pre 2 meseca

Pa on nije znao kako se motivise za evroligu a kamoli za ovo domace.
A

A realno gledano

pre 2 meseca

Kakve tacno veze ima ko ce da bude tu iduce godine? Je l' sezona zavrsena? Nije. Brale, izvoli vodi i motivisi ekipu, sta mi navijaci znamo sta je kosarka, Ti znas sta radis sa svim rotacijama, odstranjivanjima iz tima, minutazama i zahvalnicama. Prema tome, alibija nema vise.
p

patuljasti zlotvor

pre 2 meseca

Ono sto je fascinantno kod vas da posle još jedne cunami sezone u evropi neko će da vam da 20 -30 miliona i za sledeću . Neko ko se zarekao da će za vreme njegove vladavine fmp ponoviti uspeh Partizana , haha oce Al zamalo . Ostadosmo bez pola Srbije zbog Moneke, Izundua, Batlera i koga već
M

Mareska87

pre 2 meseca

Sledece sezone ocekujem duplo manje sezonskih jer je ovo verovatno do sada najvece razocarenje!
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

Bar se niste iznenadili , drugim recima navikli ste na to . Klub koji je nesumnjivo potrošio najviše u poredjenju sa evropskim rezultatima od osnivanja pa do danas
y

yt

pre 2 meseca

Ko god je iole pametan neće uzeti sezonsku ni za Zvezdu ni za Partizan
H

Hermano7

pre 2 meseca

@yt, izvini zasto da ne uzmemo karte za Partizan? Sta ima da mesate nas klub sa vasim? Drzite se svog, batalite nas. Mi smo uz Partizan i sve do 2170 godine sve tekme da izgubi.
S

Sky888

pre 2 meseca

Za pocetak opomena za pristup utakmicama,pripremi za utakmicu,pa onda i za sam nastup jer ono sto smo gledali je nedostojno naseg kluba.Isto vazi i za pogubljenog trenera koji je izgubio kompas!
e

ej..

pre 2 meseca

kad to čujem da ih trebamo motivirati hallloo ej ? Ljudi dobijaju Platu igraš za Crvena Zvezdu ko se nemože motivariti odmah OTKAZ uručiti ima ko hoće da igra čuuj trebamu motivacijia a prima 1 do 2 miliona evra neto
S

Sramota

pre 2 meseca

Kako motivisati? 8 sati treninga svaki dan. Kao i radnici što se motivišu u fabrikama itd. Za te plate, nema šta da ih motivišeš. Bajo, ujutru u dvoranu i vežbaj. Ne bi mi nijedan više promašio ni otvoren šut za tri poena, ni slobodno bacanje.
Б

Будимир

pre 2 meseca

Задатак број један за Обрадовића је оставка и одлазак из клуба. само још фали да нам саставља тим за наредну сезону...
J

Junker

pre 2 meseca

Kad si tako pametan objasni nam kako vidis to? Sasa ima ugovor na 2 ili 3 godine, Janis je jos na platnom spisku. Dakle Zvezda bi trebala da placa 2 trenera koja ne rade i da potpise novog gde niko nece pristati na ugovor manji od 2 garantovane sezone bas zbog cestih otkaza.
C

Czz

pre 2 meseca

Nije problem sastavljanje tima, problem je njegov pecat !
s

sinatra

pre 2 meseca

pretnjom o rekostrukciji tima
И

Истински Па...

pre 2 meseca

...тако што ће Сале доћи на тренинг и рећи: момци време је да вежбамо неке акције, доста је било шпанског пика и 1 на 1, то нам није донело ништа... Ако то не уради, онда је друго решење да Сале поднесе оставку...
Z

Zone

pre 2 meseca

Nikako. Pošto Partizan i njegovi navijači umanjuju bilo koji trofej koji ne osvoje tako treba i mi da radimo. Nebitna takmičenja i nebitni trofeji, ako ih kojim slučajem osvojimo onda je druga priča
b

bolton79

pre 2 meseca

Udarac po dzepu sve resava.
A

A kao problem je

pre 2 meseca

Motiv? Kako onda u sred Evrolige izgubiše od Partizana 2x od Makabija,Bajerna u Areni, I tad je bio problem motiv?

ljiljana63636363

pre 2 meseca

Velike nade su bile za ovu sezonu i sve je palo u vodu