Komentari na vest
Žalgiris pronašao zamenu za Fransiska
zeljko markovic
pre 14 dana
Sajben li, odličana zamena,a nije skup igrač.Šta naşi timovi dovode evro kup igrače.Žalgiris sa manjim budzetom radi mnogo bolji posao,od naših klubova.
M
Mandic60
pre 15 dana
Dobra zamena nema šta
Nikola Veljković
pre 15 dana
Laso baš luta posle Reala i ne idu mu
k
kurence
pre 16 dana
idealno mesto za njega i dobra fantazi opcija za nas igrace, taman ce koliko toliko da popuni prazninu odlazkom franciska
P
Predrag Petrovic
pre 16 dana
tesko da bilo ko moze da zameni Franciska ali mislim da su bas pogresili sa ovim igračem, gledao sam ga cele sezone voli da forsira
Zika Zika
pre 16 dana
dobar potpis iskreno
zeljko markovic
pre 16 dana
Sejbelln li dobar igrač,dobra zamena.Žalgiris radi posao na vreme,nečekaju ništa.Skroman budzet uvek u vrhu svaka ima čast a baza im domaċi igrači.Trebalo bi tako i kod nas ,nego promblem što naši igrači neċe da igraju u Srbiji.To je realnost.
mare789
pre 16 dana
solidan igrač....
R
Rectify1995
pre 16 dana
Već oproban recept Žalgirisa, tri puta mere, jednom seku. Lee donosi 15 poena u proseku i 5 dodavanja, ako Goss ostaje, odličan tandem. Kao trećeg beka mora biti neko poput PJ Dožera ili Antonijus Klivlenda.
R
Roginjo
pre 16 dana
Saben Lee za 2 sezone promenio 18 ekipa, čovek živi u koferu
Ilijavl24
pre 16 dana
Decko je ispod proseka, nikakva zamena moze da bude rezervni play
Zvezdas1989
pre 16 dana
Decko ispod proseka,nemoj da lupetas decko jedini koji je igrao nesto u Efesu,svi ostali raspad sistema

ljubisa rajkovic
pre 16 dana
Baš će se sa njim usrećiti. Em je sebičan, em kad krene da siluje šut ne vidi nikog osim samog sebe.
P
Princ banjice
pre 16 dana
Znaci ne dodaje nikom i uz to je jos i sebican?
m
ma daj
pre 16 dana
A im je zamena.Nece nista uraditi ili ce biti povredjen
D
Deportivo
pre 16 dana
Sa konja na magarca ali bukvalno.Sejben Li je jedan od najvecih bezveznjakovica u EL na svojoj poziciji.Kako taj covek uopste igrao za Efes ove a prosle sezone za Oly je najveca misterija EL.Svakako odlican menadzer.Cisto sumnjam da ce ostati u Zalgirisu i posle Nove godine...








