Komentari na vest

Žalgiris pronašao zamenu za Fransiska

zeljko markovic

pre 14 dana

Sajben li, odličana zamena,a nije skup igrač.Šta naşi timovi dovode evro kup igrače.Žalgiris sa manjim budzetom radi mnogo bolji posao,od naših klubova.
M

Mandic60

pre 15 dana

Dobra zamena nema šta

Nikola Veljković

pre 15 dana

Laso baš luta posle Reala i ne idu mu
k

kurence

pre 16 dana

idealno mesto za njega i dobra fantazi opcija za nas igrace, taman ce koliko toliko da popuni prazninu odlazkom franciska
P

Predrag Petrovic

pre 16 dana

tesko da bilo ko moze da zameni Franciska ali mislim da su bas pogresili sa ovim igračem, gledao sam ga cele sezone voli da forsira

Zika Zika

pre 16 dana

dobar potpis iskreno

zeljko markovic

pre 16 dana

Sejbelln li dobar igrač,dobra zamena.Žalgiris radi posao na vreme,nečekaju ništa.Skroman budzet uvek u vrhu svaka ima čast a baza im domaċi igrači.Trebalo bi tako i kod nas ,nego promblem što naši igrači neċe da igraju u Srbiji.To je realnost.

mare789

pre 16 dana

solidan igrač....
R

Rectify1995

pre 16 dana

Već oproban recept Žalgirisa, tri puta mere, jednom seku. Lee donosi 15 poena u proseku i 5 dodavanja, ako Goss ostaje, odličan tandem. Kao trećeg beka mora biti neko poput PJ Dožera ili Antonijus Klivlenda.
R

Roginjo

pre 16 dana

Saben Lee za 2 sezone promenio 18 ekipa, čovek živi u koferu

Ilijavl24

pre 16 dana

Decko je ispod proseka, nikakva zamena moze da bude rezervni play

Zvezdas1989

pre 16 dana

Decko ispod proseka,nemoj da lupetas decko jedini koji je igrao nesto u Efesu,svi ostali raspad sistema

ljubisa rajkovic

pre 16 dana

Baš će se sa njim usrećiti. Em je sebičan, em kad krene da siluje šut ne vidi nikog osim samog sebe.
P

Princ banjice

pre 16 dana

Znaci ne dodaje nikom i uz to je jos i sebican?
m

ma daj

pre 16 dana

A im je zamena.Nece nista uraditi ili ce biti povredjen
D

Deportivo

pre 16 dana

Sa konja na magarca ali bukvalno.Sejben Li je jedan od najvecih bezveznjakovica u EL na svojoj poziciji.Kako taj covek uopste igrao za Efes ove a prosle sezone za Oly je najveca misterija EL.Svakako odlican menadzer.Cisto sumnjam da ce ostati u Zalgirisu i posle Nove godine...