Komentari na vest

Zašto nije igrao Ognjen Dobrić?

Nrconicar8

pre 2 meseca

Morao je da igra kapiten crni Sale
V

Valdano

pre 2 meseca

Kapiten , najkorisniji i najlojalniji Zvedin igrac u poslednje dvije decenije, reprezentativac, ne moze da igra !? To je bruka i sramota. Trenera ispratiti prije plej ofa aba lige i kls-a.
D

Djani85

pre 2 meseca

Taktika??? Bravo Saša
B

Baba seta

pre 2 meseca

Kninska mindza.
B

Benten11

pre 2 meseca

Zato sto ke celafuto trener
B

Brufen81

pre 2 meseca

i dobric da je igrao, opet bi bilo isto...
X

XY

pre 2 meseca

Ili je ovo namerno uradio da se nekom osveti ili je potpuni _mbecil.

Noki71

pre 2 meseca

Porazavajuce za sve navijače,sta u narednoj sezoni,Kalina mator,Miljenovic Durisic Barna Dobric taktika,gomila braće i nista.

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Zato sto nije hteo da se raspravlja sa budalom od trenera
R

Rebel

pre 2 meseca

Koliko poJena su postigli srpski igraci (ne domaci Nigerijci)? Pitam za acu
D

Dm5789

pre 2 meseca

Ne znam da l bi,i koliko ,promenilo rezultat,ali mislim da je Dobric trebalo da igra,pogotovo pre Kartera.
n

novak23

pre 2 meseca

igra kalina covek ucinak realno ravan nuli tu i tamo nekad odbranu odigra i to je to

Slavko61

pre 2 meseca

Koliko nepravedno prema ovom momku...

Predrag Blagojevic

pre 2 meseca

Klajburn je vec odlucio 6 trojki posle nisam ni gledao I ovaj bi mozda imao lose vece

Djordje Kuzmanovic

pre 2 meseca

zašto nije igrao ognjen Dobrić pitam se i ja čovek je odigrao odlično zadnjih pet šest utakmica i pokazao da mu je mesto u petorci
g

gorangrobar

pre 2 meseca

Najveca greska izbaciti Dobrica,igrao bi bolje odbranu ako insta drugo...
N

Nemanja30

pre 2 meseca

Šteta i za Dobrića i za Davidovca
R

Rezzapereca

pre 2 meseca

Takticko napusti klub odmah
M

Markokmet

pre 2 meseca

Zasto nije igrao Ognjen Dobric zato sto nema mesta igraju stranci za kapitena nema mesta
C

Crnibelasvetinja

pre 2 meseca

Pa da je igrao izgubili bi 30 razlike. Ovako budite srecni
N

Nini3112

pre 2 meseca

Covek konacno uhvatio formu i ovaj ga klupira... covek nema osecaj za bilo sta,Kalinic mu ogra 30+ minuta a raspada se na delove
T

Tvrle

pre 2 meseca

Saša mora da ode odmah. Prepustite Tomiću da vodi ekipu do kraja sezone, pa onda da vidimo. Ima istine u tome da stranci ne doživljava ju Zvezdu kako bi trebalo. Možda neki projekat, sa Micićem, Gudurom, uz koncentraciju na domaće igrače, ko zna... Pa i Nedović bi nam koristio. Odželej, Izundu da ostanu..

Jovan Jovanovic

pre 2 meseca

Odigrali smo krajnje ocajno. Barsa je bila na visini zadatka

Ilija

pre 2 meseca

Šegi zaslužuje da igra više od Batlera
V

VrućaSarma

pre 2 meseca

Opasna taktika, pomogao protivniku! E moj Saša...
m

milan.gudovic

pre 2 meseca

Trener kad donese neku odluku, morao bi da je objasni i da snosi odgovornost u tom slucaju. Medjutim u praksi je malo drugacije...
M

Mileee1010

pre 2 meseca

Kako bi ovaj naš egoista lagano izveo iz igre Klajburna posle 3/3 za tri poena.
G

George Jung

pre 2 meseca

Da li mislite da nije trenerova zasluga što smo došli dovde.Pa evo te komšije,sa istim budzetom ako ne i većim,najvećim trenerom koji pobeže glavom bez obzira i ostavi ih na začelju i mi bismo tako da nije došao Sale možda bi i ispod njih bili,tako da ne znam šta je sporno.Barsa je jača dobila i njih i nas i zasluženo je ispred,to je to
D

Dandara

pre 2 meseca

Bez kapitena u najbitnijoj utakmici do sada, sta reci za celavog

Thomas Shelby

pre 2 meseca

Loša trenera, loša taktika, loše mečovi..
В

Вук Самотњак

pre 2 meseca

Па зато што Обрадовића дрма тзв. Пиксијев синдром. Кад су најбитније утакмице капитен на клупу. Резултати су очигледни. Никакав проблем, опет ће Срби куповати сезонске карте да гледају Американце у Арени.
E

Ej

pre 2 meseca

Da vrate lazica da nauce kako se igra malo odbrana...
m

majster

pre 2 meseca

Ma to je sjajna taktika da Dobric ne igra

gruja1996

pre 2 meseca

Ne treba ni trenera kritikovati, ipak smo doslo dovde uz njegov rad i trud.

Lucky69

pre 2 meseca

Zato sto imamo loseg trenera.

Patrik

pre 2 meseca

Kapiten da ne odigra ni minut, ooo jedem te takticka odluko

Manujel1234

pre 2 meseca

Loša taktika trenera!
V

Vojislav III

pre 2 meseca

Znate da kritikujete Miska a on napravi pola reprezentacije. Od vecitih gubitnika punih stranaca nema nikakve koristi.

Dajana09

pre 2 meseca

Ko god da je igrao nije imao yanse

daleabs

pre 2 meseca

Morao je Dobric da ima neku minutazu

Stefan Zafirovic

pre 2 meseca

Ovo je haos, kakva utakmica bedna.
m

matoriekspert

pre 2 meseca

Čuva ga Final 4!
L

Laza Dr

pre 2 meseca

Mora, jer tamo igramo sa vama

[email protected]

pre 2 meseca

jbg sad je lako pljuvati i pricati....kada se pobedjivali sve je bilo ok
B

Buki12

pre 2 meseca

Dobric nije vidjen od strane trenera kao igrac koji ce resavati utakmice,podredjene su uloge igraca a to dovodi do atmosfere u timu
k

krcma4

pre 2 meseca

morao je dobric da igra,narocito jer je klajburn bio raspucan
r

rea

pre 2 meseca

Dobrić bi ga sigurno uštopovao svojim vanvremenskim defanzivnim kvalitetima.

50 miliona razloga

pre 2 meseca

Ne razumem zasto napadate Obradovica, okej, ne svidja mi se odluka da Dobric nije igrao ali kog boljeg trenera mozete da nadjete?
I

Imali smo ga vec

pre 2 meseca

Sferopulosa na primer
A

Aleksejko

pre 2 meseca

Eeee Zeljko je slobodan, eto ti volis Obradovic prezime Zeljko voli zvezdu😂😂😂 win win
n

[email protected]

pre 2 meseca

Ne igranje Dobica a forsiranje Kartera koji je u svakom segmentu losiji igrac od Dobrica, kasno ubacivanje Odzeleja da cuva visoke igrace, totalni bezudejni napadi i plus brdo drugih losih stvari su sve takticke odluke trenera...

Alma81

pre 2 meseca

Loša taktika trenera

DarthVader

pre 2 meseca

Ljudi, zar vi mislite sa su Badio, Montero, Tompson, Mur i Ki bolji igrači od Kodija, Batlera, Nvore, Odželeja i Monekea ??? Naravno da nisu. Zar mislite da su igrači Hapoela bolji od Zvezdinih ?? Da, kad bi se gledalo SAMO po rezultatima, ali ti rezultati su došli zato što su Martinaz (Valensija) i Itudis vrhunski pripremili TIM. Pripremili ih, ponajviše, mentalno, podelili uloge, znala se hijerarhija, ko šta radi i rezultati, naravno, sami dođu. U Zvezdi imaš egoistu na klupi koji misli da sve zna najbolje, ne znaju se uloge, ne zna se ko šta igra, jedino se zna tačna, šablonska minutaža, a od mentalne pripreme ni traga. Kako je FK Zvezda postala prvak Evrope preko toga što je tukla tada strašno moćni Bajern ?? Imao je Bajern bolje igrače, ali je Zvezda bila bolji TIM, znalo se ko šta radi, ko je glavni (Prosinački), ko vodu nosi (Jugović), ko će da urniše odbrane (Savićević i Binić) i ko će potajno da se muva u napadu i skuplja otpatke (Pančev), a u odbrani imaš igrača u stilu "lopta može da prođe, ali igrač ne" (Najdoski). I Šekija kao trenera koji je sve to uklopio onako kako treba (Ljupko je samo došao na gotovo). I videćete sledeće sezone kad Kodi, Batler, Nvora, Odželej i još neki budu igrali u svojim timovima i budu ako ne i najbolji igrači tih timova i pitaćete se kako to nisu igrali tako u Zvezdi. A odgovor nećete smeti priznati, jer, eto, taj lik je ljubio grb, to mu je dovoljna preporuka da vodi Zvezdu, ko šiša znanje i iskustvo.
R

RS Rs

pre 2 meseca

Kodi, Nvora i Odzelej igraju godinama u evropi. Ucinak nikakav tako da ne lupaj. Kodi prije Zvezde igrao jednu sezonu u el u 30-oj godini!, Nvora nije imao mjesta u raspalom efesu a Odzelej poslednje 2 sezone prosjecan eurokup igrac. Batleru je prva sezona u evropi jos niko ne moze pretpostaviti u kom ce pravcu ici njegova karijera.
D

Dejan Niciforovic

pre 2 meseca

morao je Dobric da ima svoje minute
Р

Раја

pre 2 meseca

Ма жалост и он одигра једну добру од 10 утакмица
B

Boldrick

pre 2 meseca

Pre bi Dobrica istrpeo,nego ovu reprezenraciji Konga.Nijednu krstenu akciju nisu odradili pritom otvorene suteve promasivali.
v

v1ad

pre 2 meseca

Ma da, glavni problem je sto Dobric nije igrao. Razbili bi smo Barsu inace. Mozda je problem sto je nasa svaka "akcija" da covek izadje na vrh trojke po sredini kosa, iz nekih skrinova, dobije urucenje od pleja i onda krene sam ka kosu. Ako to ne prodje onda Kodi, Batler ili Nvora jos malo tapkaju loptu u mestu pa sutnu trojku preko ruke. Kretnje bez lopte su nam blagi uzas i to je do trenera koji jedinu akciju koju zna da "nacrta" je Spanski pik.

Ricma125

pre 2 meseca

Dobar igrac al kako se vratio nije uhvatio kontinuitet
C

Chili laf

pre 2 meseca

Nije igrao, jer je morao Kalina da odigra 20 minuta sa 00 poena
@

@ssss

pre 2 meseca

Tako da dolazimo do zaključka da su srpski košarkaši juče dali 0 poena!A da,sada više ne računamo koliko su srpski košarkaši dali poena i više ne brojimo krvna zrnca.To smo samo radili kada je Željko bio u Partizanu!
R

RS Rs

pre 2 meseca

Pa to je i krenulo od Zeljka. On je rekao da je dosao da domacim igracima da sansu pa znamo kako se zavrsilo, zato je i krenulo to zezanje.
G

Gost " "

pre 2 meseca

Ajde sto je njih iznenadio , ali i nas je sve uspeo ....

Mirko Boc

pre 2 meseca

Obradović i njegove taktike
n

nikolabe

pre 2 meseca

Ne bi ništa promenio i da je igrao.

OVO NIJE TA SEZONA

pre 2 meseca

Saša dobio si šansu,drugi put već. Doviđenja, prijatno! Sa ovim timom ovaj rezultat je SRAMOTAN
m

matoriekspert

pre 2 meseca

Ja stvarno ne razumem šta vi vidite u ovom timu? Pa osim Kaline i Motejunasa ni jedan igrač tog tima nije odigrao ozbiljnu play-off utakmicu. Nwora realno ista sezona kao u Efesu, Moneke lošiji nego u Baskoniji, Batler i Karter prva sezona u Evropi a CMM je najlimitiraniji igrač EL kome je dodeljena uloga lidera. On jednostavno nije taj kalibar. 10.mesto je više nego dobar uspeh a i do njega je došlo slučajno jer su se poklopili neki drugi razultati . Nerazumni ste i vidite ono čega nema pa su zato i vaša razočaranja ogromna

Jezerbara 1

pre 2 meseca

A bilo pa proslo idemo dalje

Predo8

pre 2 meseca

Velika nepravda prema ovom momku

ShoMi_1994

pre 2 meseca

Jednom rečju, sramota
S

Soni

pre 2 meseca

Imaju 20 igrača ne može čovek svakoga da se seti
R

RS Rs

pre 2 meseca

Opet manje od partizana.

Daniel33

pre 2 meseca

propast srpske košarke, 5 crnaca na terenu igra za zvezdu haha
J

Jasna12J

pre 2 meseca

On igra samo protiv partizana

[email protected]

pre 2 meseca

E moj Djordjevicu, skroz si pogubio konce!

Ivanzile123

pre 2 meseca

Zato sto treba menjati trenera

rajko vidic

pre 2 meseca

Ognjen falio bas

Ciba1985

pre 2 meseca

Ponovo ima da potrosite Obradovica umesto da mu date slobodu...
s

sta ce

pre 2 meseca

ovaj igra samo protiv partizana, on i davidovac

Goran Durmisevic

pre 2 meseca

Vasa najbolja sezona zadnje 3 godine je 16 pobeda. A ne te lazi koje provlacite.
D

Danny85

pre 2 meseca

Kobna greska Obradovica

[email protected]

pre 2 meseca

Samo ti Obradovicu forsiraj Kalinu izgubljen čovek na parketu ne zna gde je levo
G

Gost MMS

pre 2 meseca

Obradović je dete Zvezde; bio je odličan košarkaš. U dva navrata je dobijao šansu da pokaže i svoje trenersko umeće. Na žalost nas zvezdaša, ni jednu od tih šansi nije iskoristio.Njegov učinak sa ovakvim rosterom je najblaže rečeno poražavajući. Potcenio je domaće igrače, a prevelik kredit dao je pojedincima koji su iskakali iz kolektivne igre i sebe stavljali u prvi plan.Sada su ti rezultati došli na naplatu.Sa ovakvim timom osvojio je skromno deseto mesto u EL, u ABA ligi smo treći sa minimalnim šansama da osvojimo titulu, a o našoj srpskoj ligi ( gde mogu da nastupe samo četvorica stranaca) da i ne pričam. Jedino rešenje koje se nameće je hitna smena Obradovića i postavljanje nekog autoritativnog , mada su takvi uglavnom zauzeti ( Alimpijević, Radonjić... ili do kraja sezone prepustiti vođenje ekipe Tomiću.
N

Ne razumem

pre 2 meseca

Sa ovakvim timom, kakav je to tim? Sa maltene jednim plejmejkerom jel vi shvatate sta pričate?
F

Fuljane

pre 2 meseca

Ne razumeš 25 igrača,gde su vam plejmejkeri,nije bilo para jel tako?
R

RS Rs

pre 2 meseca

Ajde Fuljane nabroj 25 igraca. A mozes i uporediti rostera partizana i Zvezde da vidimo ko ima vise igraca.
P

Predikat

pre 2 meseca

e moj obradovicu, bez taktike, bez srca i energije.

Ivan Andrejic

pre 2 meseca

U reprezantaciji medju najboljim u klubu retko i na klupi
m

mladi23

pre 2 meseca

Ako je takticki izostavio Dobrica,neka tako takticki sam ode sa klupe,da se ne ljubimo...
М

Милутин

pre 2 meseca

Јер да је играо,звездана би сигурно победила!Дај сиђите на земљу сви.
k

krejzicoa

pre 2 meseca

Možda bi, možda ne. Ali bismo bar imali veće šanse, čovek se bar uvek bori za svaku loptu. A ume i da pogadja trojke, i Barsa se odlepila na početku sa Klajburnovih 6/6 za 3. Mozda bi Dobrić u nekom momentu vezao par trojki kao što ume pa bi bilo neizvesnije. U svakom slučaju više je emocija pokazivao on sa klupe nego ovi na terenu.

Lazar Cvetkovic

pre 2 meseca

Takav je izbor trenera, nista ne mozemo sad
b

brankolino11

pre 2 meseca

zato sto trener ne ume da sklopi ekipu bez 5 stranaca

[email protected]

pre 2 meseca

Nista ne bih promenio jedan igrac. Igra katastrofa bila. U klubu treba prvo prepoloviti strance i pustiti nase mlade igrace. Pa sta urade. Svakako rezultata nema a za sezonu dve imali bih bar nasih igraca koji bih mogli da igraju.

Mozzakomentator

pre 2 meseca

odluka trenera da greje klupu

Miki Milikic

pre 2 meseca

kaze Sale takticka varijanta ...???!!!

ivanasud

pre 2 meseca

Po meni i Dobric i Davidovac zasluzuju mnogo vise minuta
P

Pedja1976

pre 2 meseca

Ja da sam Obradović kad bih samo pročitao komentare koje pišu o meni na svim stranicama,portalima bi sam otišao iz Zvezde.Ali problem je što njega boli uvo za navijače,klub,Zvezdu.Šta reći za “trenera” kome su svi drugi krivi za neuspeh,jedino ne on sam.”Trenera” koji nema ni jednu uigranu akciju,koji veruje pogrešnim igračima,koji deli minute,koji zbog sujete ladi igrače ili ih kadi kad god krenu dobro da igraju ili udju u seriju…A o njegovom karakteru dovoljno govori činjenica da je tražio pare za osvojeni kup koji je osvojio Radonja.Meni dosta.Ako sam ne ode ili ga klub sam ne otera ćao zdravo članska karto,sezonska ulaznico.
K

Ko o cemu

pre 2 meseca

Ko ste to vi? Otkud mi znamo da ste vi navijači zvezde! Vi stvarno mislite da će neko vama da ispunjava želje?
H

Hm hm

pre 2 meseca

Zvezdina najbolja sezona u el i završe na 10 tom mestu! Partizanova najgora sezona ,nikad gora i završi na 14 ili 15 mestu. Zvezda u najboljoj sezoni ikada odigra jednu utakmicu više od nikad goreg Partizana. Zvezda u najboljoj sezoni u el ikada izgubi oba puta od nikad goreg Partizana! Ako me rezumete
A

Aloo

pre 2 meseca

Vaša najbolja sezona zadnje 3 godine je 16 pobeda... A ne te laži koje provlačite
M

Milicak2006

pre 2 meseca

Dobric solidan igrac.Svaki derbi odigra i vise nego korektno.U reprezentaciji ima mesta,a u Zvezdi nema.

ljiljana63636363

pre 2 meseca

Dobrica se cuva za Aba ligu

Perica Aksentijevic

pre 2 meseca

Medju najboljima nije igrao.Sta se desava sa trenerom ja ne znam
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Svi se pitamo zašto nije igrao kapiten?, izgleda da Obradović arogantan mnogo više nego što smo mislili...
M

Markomare1982

pre 2 meseca

Dobric je domaci,zahvalan igrac.Obradoviceva sujeta ce ga i oterati iz kluba.Dobric je svaki derbi odigrao odlicno.
S

Soichiro

pre 2 meseca

Sad ce da coki grb i sve ce mu biti oprosteno.

Stefanbiki95

pre 2 meseca

Kolko li je pare uzeo sto je izgubio
Y

Y66yy

pre 2 meseca

Menjanje trenera nece biti, jer ne sme se neizivljenim internet navijačima dozvoljavati da kolo vode .umesto da uživaju jer su toliko bolji od toliko klubova oni prave kao da je propast sveta
T

Tuturutu

pre 2 meseca

U ovome si skroz u pravu ali ova smena trenera nema veze sa internet navijacima vec kako je ekipa izgledala u odlucujucoj utakmici sezone.Ako ti i dalje mislis da je do igraca sto je Klajburn dao 6 trojki u 1/4,onda ne pratimo isti sport.
G

Gari Kasparov Basketbol

pre 2 meseca

Ognjen Dobrić nije igrao zbog taktičke zamisli H7G5F3ČŽBŠ koja je uglavnom donosila promašene šuteve za dva ili tri.Zna i Ognjen da promaši,pa i Miljenović,u čemu je problem!?

Uskekruske

pre 2 meseca

Svejedno nebi nista uradio
H

Heroee

pre 2 meseca

Kolektivna pljuvacina onih koji su terali Jaga iz kluba, pričali bajke kako je on najveći problem sada kada njega nema ajde da smenjujemo Sašu ,kako vas nije sramota!? E pa nece biti smene trenera ... Umesto da budete zadovoljni 10 mestom, vi dozvoljavate da se gori podsmevaju zvezdi a toliko ste zaslepljeni da to i ne primećujete

Zivot je igra

pre 2 meseca

naravno da je mogao!

nikoladj789

pre 2 meseca

Zvezdino dete,ratnik,borac,velika sramota....

Zivot je igra

pre 2 meseca

to se apsolutno svi pitaju!

Zivot je igra

pre 2 meseca

mogao je bas je moga...Sale odlazi
D

Dorjejk

pre 2 meseca

E sad zbog ove gluposti odluka kluba treba biti momentalni, ali momentalni otkaz treneru. A i zreo je odavno za smenu
B

Bacoglavac

pre 2 meseca

Кад ће наствак филм о препороду? Зна ли се шта?
P

Prti

pre 2 meseca

U pravu je bio Covic kada je u nekom podkastu skoro rekao da Obradovic ne voli domace igrace, Dobric mu je jedini koji moze da odigra ozbiljnu odbranu na spoljnim pozicijama..
T

Tuturutu

pre 2 meseca

Ego jednog coveka (Grejem,Jago,Montejunas,Dobric,Miljenovic) nas je kostao plasmana na tabeli i ishoda u plej-inu.Nijedna uigrana akcija,90% poena se svodi na izolaciju,igru 1 na 1 i improvizaciju.Nijednu akciju nismo videli posle tajmauta, trenerskog potpisa nigde.Nadam se da ce se opet javiti Buducnost pa da pobegne tamo (po navici iz igrackih dana).

Losmaaa94

pre 2 meseca

Очајно вођење екипе синоћ.. 4-5 играча не може играти зонску лигу Београда, а не евролигу..

Danilo Pavlovic

pre 2 meseca

Dobric bi iole probao da zaustavi Klajburna.

Martin Glisic

pre 2 meseca

Verovatno nije igrao zbog povrede ili nesto slicno, steta.

Urke97

pre 2 meseca

Razočarao si me Sale, radovao sam se kad si dolazio, a sad Ognjena kapitena nema ni minut na terenu, gde je Davidovac, gde su Srbi?
M

Marko206

pre 2 meseca

Ne bi ni on nista promenio, jednostavno lose odigrana utakmica.

Želimir Obradović Cepač

pre 2 meseca

Nadam se da ni u reprezentaciji nece vise nikad, luzer
t

tajson.....

pre 2 meseca

karter koji je on suter,strasno jos dobija i minute ono obicna kesa...

Nemanja Milijanovic

pre 2 meseca

Dobra taktika.

Cipele

pre 2 meseca

Verovatno ubog povrede nije igrao

JOVICASA

pre 2 meseca

Znaci ipak je kako trener odluci
m

milena11.11.

pre 2 meseca

Nadam se da će gledati Monako-Barselona i shvatiti kako je trebalo da se igra protiv matore Barselone.
Y

Yika

pre 2 meseca

Kao prvo Dobrić prosečan igrač, koliko nas je ojadio u reprezentaciji protiv amera, sve otvorene suteve je promasio! Obradović uopšte nije los trener i to je dokazao sa monako!

Dacha90

pre 2 meseca

verovatno trener zna

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Taktička odluka” u ovom slučaju više zvuči kao izgovor nego objašnjenje

ZENKUN/LUKICKUN

pre 2 meseca

Ne gledam i ne pratim ni rezultate kluba dok ne dodje neko kome je u interesu uspjeh kluba a prije svih tu se izdvaja Dejan Radonjic. Ovu celavu prevaru udaljiti iz kluba za sva vremena. h
D

Dukicar

pre 2 meseca

Sramota za Sasu uzas sta uradi covek

[email protected]

pre 2 meseca

Ne gledam i ne pratim ni rezultate kluba dok ne dodje neko kome je u interesu uspjeh kluba a prije svih tu se izdvaja Dejan Radonjic. Ovu celavu prevaru udaljiti iz kluba za sva vremena. ds
D

Djape45||

pre 2 meseca

Ono što je ostavilo najveći uticaj na mene kad je Janis bio trener je koliki je gospodin bio u izjavama, a verujem da je i u životu. Sa druge strane Obradović pokazuje suštu suprotnost i isti je kao njegov prezimenjak, čista bahatost i bezobrazluk, iliti, "ko si ti da sumnjaš u moje odluke". Videćemo ostatak sezone, ako se uzmu 2 titule zaboraviće se, ako ne uzme onda je samo pitanje ko će biti novi trener kkcz.
1

1987SDD

pre 2 meseca

Ne gledam i ne pratim ni rezultate kluba dok ne dodje neko kome je u interesu uspjeh kluba a prije svih tu se izdvaja Dejan Radonjic. Ovu celavu prevaru udaljiti iz kluba za sva vremena. dsw
x

xox1312

pre 2 meseca

Ne gledam i ne pratim ni rezultate kluba dok ne dodje neko kome je u interesu uspjeh kluba a prije svih tu se izdvaja Dejan Radonjic. Ovu celavu prevaru udaljiti iz kluba za sva vremena. er3

Velibor Rvovic

pre 2 meseca

Zvezdina je greska sto je otpustila pogresnog trenera...
r

rendolf

pre 2 meseca

Dobra taktika pogodio u metu
X

XXXXXXXXXXXXXXX

pre 2 meseca

Ne gledam i ne pratim ni rezultate kluba dok ne dodje neko kome je u interesu uspjeh kluba a prije svih tu se izdvaja Dejan Radonjic. Ovu celavu prevaru udaljiti iz kluba za sva vremena. rt43
B

Banjica87

pre 2 meseca

Ne gledam i ne pratim ni rezultate kluba dok ne dodje neko kome je u interesu uspjeh kluba a prije svih tu se izdvaja Dejan Radonjic. Ovu celavu prevaru udaljiti iz kluba za sva vremena. ds
D

Dskv

pre 2 meseca

Obradovic,Nwora i Batler ...napolje
L

LL33333333333D

pre 2 meseca

Ovo je maks maksimuma ove ekipe, zvezda je nanizala pobede kad nije iz Beograda izasla skoro dva meseca, cim je krenulo da se putuje stigao je umor i pad forme fr
u

uF8787

pre 2 meseca

Ne gledam i ne pratim ni rezultate kluba dok ne dodje neko kome je u interesu uspjeh kluba a prije svih tu se izdvaja Dejan Radonjic. Ovu celavu prevaru udaljiti iz kluba za sva vremena. ew

Milos Milos

pre 2 meseca

Radonjic nije bez kluba.. Radonjic je trener u Rusiji ali lakse je pisati gluposti… 100%
m

ma da bre

pre 2 meseca

uz svo postovanje nikoli kalinicu za sve sto je uradio u prethodnim godinama, zasto on iz taktickih razloga nije bio na klupi? zasto se iz taktickih razloga dva meseca odbrana ne igra vec dva meseca? ja ne znam da li neko moze da shvati tamo da mi drugu godinu u nizu posle kupa koraca igramo uzasno??? formu stelujemo za februar i mart, a igra se jos dva meseca…bas uzasno vodjenje ekipe, bukvalno raspustena banda. juce trcimo kontru 3 na 2 covek sam u reketu nvora dize troju, a pre toga tri promasio….

Benny Ben

pre 2 meseca

Ne igra kapiten na najvaznijoj tekmi, baš super taktika
o

objektivni...

pre 2 meseca

Sale da se ne ljubimo i sretan ti put ovo je sve tvoja ,,taktika" njom si dobio i Makabi i Bajern i groblje dva puta ajde molim te paljba sto dalje...

Meda74

pre 2 meseca

Stvarno neke čudne odluke u toku cele sezone ali da Dobrić neće igrati e to nisam očekivao!

Olga60

pre 2 meseca

I da je igrao tesko da bi sta promenio
S

Sedlar92

pre 2 meseca

Bolje odbranu igraju Nwora i Moneke.Kakva ironija!

Милош Гроздановић

pre 2 meseca

Ognjen je morao da igra!

MarkoRileBoci

pre 2 meseca

Znaci da trener ode da radi neki drugi posao,nije on za posao trenera.😂
e

eskobar

pre 2 meseca

bitnno je karter da je igro
e

eskobar

pre 2 meseca

sasa da zna ostao bi u monaku nebi ga oterali
b

brankolino11

pre 2 meseca

zato sto trener ne zna da namesti ekipu
B

Blaki

pre 2 meseca

Odluka trenera, mislim da bi odluka kluba trebala biti šut karta za trenera.
k

kordelio23

pre 2 meseca

Ne bi ništa to bitno promenilo. Dobrić odigra derbije izvrsno, ostale utakmice po principu toplo-hladno
B

Blaki

pre 2 meseca

Sve bi promenilo, posro se Sale na Kobru, Dedu i Motijaunasa.
м

милан1986

pre 2 meseca

Само се надам да није разлог што Огњен није улазио јер се јавио погрешном човеку после утакмице са Реалом.
r

rsczz

pre 2 meseca

Ne gledam i ne pratim ni rezultate kluba dok ne dodje neko kome je u interesu uspjeh kluba a prije svih tu se izdvaja Dejan Radonjic. Ovu celavu prevaru udaljiti iz kluba za sva vremena.
b

brankolino11

pre 2 meseca

jer trener nista ne zna
b

brankolino11

pre 2 meseca

jer trener ne zna kako da uklopi ekipu
S

Silba026

pre 2 meseca

Pa ako je povredjen kako ra igra? Mislim ono..

Novi

pre 2 meseca

Kad sam cuo da je to takticka odluka Sase Obradovica nisam mogao da verujem.Pa Dobric je rodjen da igra bitne utakmice.
К

Кв.

pre 2 meseca

Добрић није играо зато што:има одличан шут за 3 поена,игра најбољу одбрану, капитен је, пожртвован је до бола, има дшу ко планина, што је домаћи играч и што неописиво воли Звезду. Срам те било Обрадовићу!!

Batina1

pre 2 meseca

Kapiten da ni ne uđe u igru? Plus je još i u usponu forme a zna i da prelomi meč. Ne mogu da razumem.

zeljko markovic

pre 2 meseca

Velika greska.Dečko kad treba igra dobro,ne znam sto ga trener nije ubacio od domacih igrao samo Kalina.Tako da to je to sto se tiče evrolige.

Lalala

pre 2 meseca

Nema veliku platu i zbog toga trener ne misli i da treba igrati...

Aleksandar Dilparic

pre 2 meseca

Zvezda ima tim za osvajanje evro lice samo im hvali 5 igraca.
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

Obradović se ozbiljno pogubio, bukvalno ne zna ni on koji mu je plan utakmice zadnja 2 meseca

Nemanja Krsmanovic

pre 2 meseca

Ja ne znam zasto on ne igra...

HamzatCimaev

pre 2 meseca

A i da je igrao dobric, pitanje je da li bi nesto drugacije bilo.

Kanidja99100

pre 2 meseca

ogresio se obradovic o ovog decka
k

krisone

pre 2 meseca

eeee Sale, Sale, kako bre ovako?! koja je to taktika da se pukne?!

Bro Bro

pre 2 meseca

Uvek ti odmaras kad je nabitnije

Ikebana

pre 2 meseca

Opet de nesto desavalo iza kulisa..
p

paja1975

pre 2 meseca

Jako velike pare utrosene i ove godine za nista. Sramota me sto sam navijac Zvezde,nemamo prava da se zalimo ni za sta.Gubili smo 2x od Partizana pa od Bajerna Makavibija. Ljudi mi smo bili drugi u jednom momentu na tabeli, a veceras smo u avionu za kuci....Kosmar
B

Blaki

pre 2 meseca

Zreo sa smenu, vodi ekipu kao amater.

FiumenBG

pre 2 meseca

cudna odluka...
D

Drhaus86

pre 2 meseca

neverovatno koliko je gresio u izmenama u zadnje vreme
G

Gost 123

pre 2 meseca

Osim Batlera,Izundu,Semija uz naravno Dobrića,Miljenovića ostali razlaz na čelu sa preCednikom sa gupom facom kao i fejk trenerom!
Z

Zera666

pre 2 meseca

Iskreno mnogo nam je falio

HamzatCimaev

pre 2 meseca

Steta sto nije igrao mada i da jeste ne verujem da bi bila velika razlika.

Idemo-dalje

pre 2 meseca

Najbolji domaći igrač nije igrao. Strašno.
P

Pixy

pre 2 meseca

Od večeras sam protivnik Saše Obradovića.
W

Walldorf

pre 2 meseca

Neshvatljiva odluka. Uopšte gledano, završili smo EL sezonu isključivo zahvaljujući čoveku kome je vlastiti ego bitniji od kluba!!! Nevezano za Dobrića i Moteijunasa, Saša Obradović je "trener" bez uigranih akcija, bez respekta kod igrača. Kod njega se sve svodi na jurnjavu. Mi nemamo napad na postavljenu idbranu i tako se ne može igrati. Na jednom mestu sam govorio o tome, no, na žalost uzalud. MARŠ IZ ZVEZDE, OBRADOVIĆU!!!
n

neko ko prati košarku

pre 2 meseca

Poštovani Walldorf, pročitao sam sve komentare i odlučio da odgovorim samo Vama. Ne zbog toga što se ne slažem sa Vama, naprotiv, pratim Vaše komentare dugi niz godina (i na B92 dok su još bili koliko toliko normalni). U potpunosti se slažem sa Vama, sve što ste napisali podržavam. Dodao bih samo još dve činjenice. Nikola Kalinić u ovim godinama može da samo na poziciji 4, a nikako na krilu. Takođe, Semi Odželej je izvorno krilo (pozicija 3), ali kod našeg stručnjaka Obradovića on igra poziciju 5. I, da pomenem, Davidovac na tribinama, a Monejunas u Litvaniji. I naš genijalni predsednik danas smenjuje Slovenca umesto Obradovića. Ako Obradović ne bude smenjen po povratku u Beograd, onda nam spasa nema. Svako dobro svim Ciganima.
c

chicalozzi

pre 2 meseca

Sramota sta rade coveku koji moze da okrene svaku utakmicu..
O

Oktar

pre 2 meseca

Zvezda otpustila pogrešnog trenera.
J

Jambb

pre 2 meseca

I u proslom mandatu je Obradovic natrpao i forsirao strance, lose se zavrsilo. Umislio se, ee da nema za 5-10 min Motejunasa je sramota
R

Roga998

pre 2 meseca

Čovek bude starter u reprezentaciji a kao me može u Zvezdi da igra, polupani ćelafuto

Mmrvic

pre 2 meseca

Covek je rekao da je Dobric povredjen ,logicno je da nece igrati
T

Tvrle

pre 2 meseca

Samo zbog izjave da Dobrić nije igrao "iz taktičkih razloga", Saša bi morao da dobije otkaz. Kakve bre taktika, kad su nas kantali celu utakmicu???
V

Vrsac pal

pre 2 meseca

Realno evroliga je veoma tesko i zahtevno takmicenje.Tesko.Ali ja kao navijac ne kapieam ovog Obradovica.Sa ovom ekipom realno 4-5.Al on covek nezna da podeli uloge.Ne vidi da Bolomboj samo senka onog Bolomboja,da Kalinic kasni za svima,spor.Da objasni Monekeu da se ne zavlaci ko na basketu.Drugo igra iste utakmice vec tri meseca tacno znas koja petorka,ko kad izlazi.Ne kapira da Batler zbog ega mora da pocne pa posle da vidi sta kako.Meni ovo katastrofa od sezone.Dunsterska sezona a koliko para dato.Mislim da je do trenera.Kako koga krene on ga izvede i oladi ga totalno.Izundu kad kida ovaj ga zakuca za klupu.Ja ne vidim da Zvezda ima neku akciju smisljenu.Sve nesto solo.Uzas.
S

Surova realnost

pre 2 meseca

Sa ovom ekipom realno 4-5! Jedna stvar je realnost a druga stvar je sto imamo zelje. Niti je ovo sve krivica trenera niti su ovi igraci za top 5 Evrolige. Kada budemo bili objektivni svima.ce nam biti lakse.
@

@ssss

pre 2 meseca

Ja mislim da su Obradovića doveli vladari iz senke da opstruiše Zvezdu,garantovano!On je u stvari Grobar koji je doveden da uništi Zvezdu.
J

Ja sam jaaa

pre 2 meseca

Ovo je maks maksimuma ove ekipe, zvezda je nanizala pobede kad nije iz Beograda izasla skoro dva meseca, cim je krenulo da se putuje stigao je umor i pad forme

Partizanovac72

pre 2 meseca

Zato sto je Sasa tako reko

S9-S9

pre 2 meseca

E jeste mu odluka pametna ,a i taktika mu je savrsena bila nema sta !!

Zeljko Pavlovic

pre 2 meseca

Ako mu je to bila takticka odluka, samo cu reci da mu je taktika 0...
6

62616q

pre 2 meseca

Izvini legendo u ime svih zvezdasa i bezi gde te noge nose odavde. LEGENDO !!

Ranijeri

pre 2 meseca

Ima mnogo losih odluka veceras a ne samo Dobric
B

Boldrick

pre 2 meseca

On inace nase igrace ne ferma dva posto.

milosbosut

pre 2 meseca

Pa verovatno nije igrao posto je imao neku povredu

Ivan Selenic

pre 2 meseca

zasluzio je dobri da dobije sansu

Miki Milikic

pre 2 meseca

kakva taktika Sale ??!..
G

George Jung

pre 2 meseca

Stavrno mi nije jasno da on kao bivši reprezentativac i to koje ekipe,vrhunski igrač,trenirali ga svi naši najbolji treneri,pa i strani neki,ceo život u košarci i mi kao laici vidimo tako neke očigledne stvari kao eto Dobrić npr mora da igra,a on ne vidi ili tako te izmene...ne znam stvarno
j

jer je Kalinic

pre 2 meseca

bolji

Vukasin Nikolic

pre 2 meseca

trebao je da odigra makar 10 minuta

Bojank91

pre 2 meseca

Dobra taktika, nema šta.

nenadinjo85

pre 2 meseca

Baš je dobro istaktizirao ! Ubi bože trener ! Ne kažem da je Radonja bolji trener, ali da je imao ovaj budzet kao ovaj naš " taktičar" , siguran sam da bi igrali plej of.

Hellyeahniga

pre 2 meseca

Verovatno nije igrao zbog povrede ili nesto slicno, steta.

[email protected]

pre 2 meseca

obradovic nije normalan definitivno
0

0070

pre 2 meseca

Šta ste više zapeli za Radonjića da je klasa od trenera bio bi još u EL a ne bez kluba već neko vrijeme
Б

Бијело Поље

pre 2 meseca

У ери интернета се лако може провјерити да је већ неколико мјесеци Д.Р. тренер Зенита, вјероватно Евролигаша од наредне сезоне. Према томе...
G

Gost898

pre 2 meseca

Radonjic nije bez kluba.. Radonjic je trener u Rusiji ali lakse je pisati gluposti…

GostO

pre 2 meseca

Takticka glupost, ukratko. Pisana utakmica za Dobrica
K

Kurir Djoka

pre 2 meseca

Izbacivanje iz tima Moteijunasa je odlucilo ovu sezonu, odluka koju je mogao da donese samo neuracunljiv covek ili covek koji svesno radi protiv kluba, cija god da je bila da li uprave iki trenera momentalni otkaz i da plati odstetu klubu
A

Aleksejko

pre 2 meseca

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 👍

Slavko Ćosić

pre 2 meseca

Od lagamice do katastrofalne taktike .

Stefan Jovanovic

pre 2 meseca

Piyanje svih pitanja
С

Сале2323

pre 2 meseca

Зато што му је тренер...!?!?!?!?! Шта год да напишем, неће ми пустити коментар можда, али ево, да будем врло благ ако могу... Пајсер и дунстер тренерски! Што неки написа, да се ујутру пробудимо и кад отворимо вести на Моцарту, да нас сачека вест, како је дунстер отеран са клупе КК Ц. Звезда. Не треба нам никакво објашњење зашто, само та вест је за нас сасвим довољна!

Milos Miletic

pre 2 meseca

Losa odluka Saletova

Goran Bradulovic

pre 2 meseca

I Dobric i MAtejunas? Zasto to?
Z

Zulu warriors

pre 2 meseca

Sramota zbog Dobrića,zaslužio je u svakom pogledu da igra pre Kartera i Kalinića
R

Resenje za trenera

pre 2 meseca

DUSAN ALIMPIJEVIC UMESTO OBRADOVICA ZA TRENERA ZVEZDE!
F

Fan Evrolige

pre 2 meseca

Nešto je trulo u Zvezdi, i to od dolaska Čovića
D

Drhaus86

pre 2 meseca

velika krivica je i sasina u svemu ovome

nenanena2

pre 2 meseca

U ovakvom meču Dobrić je morao da dobije šansu
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD,.,.

pre 2 meseca

Saša Obradović , MMMMMMRRRŠŠŠ IZ ZVEZDE. MMMMMMRRRŠŠŠ, MMMMMMRRRŠŠŠ BRE, MMMMMMRRRŠŠŠ BRE I GUBI SE.
A

Aek Larnaka

pre 2 meseca

Nista smesnije i komicnije nema nego kad o kosarci pricaju navijaci Fuzionisane igokeje koja je Jedini klub u celoj Evropi koji jedne jedine titule i EL video nije zadnjih 12-13 punih zadnjih godina za redom ili ti vise od cele zadnje DECENIJE i koji sa 30mil budzetom po sezoni izgubi svih 11 derbija za redom od Zvezde pre 2 godine, a nakon toga izgube i Kup, pa zatim jos izgube i ABA ligu, pa zatim i KLS...a jos na sve to ispadnu iz EL i zavrse na Top 16-tom mestu ove sezone, i onda navijaci takvog kluba dodju ovde da Zvezdi pricaju nesto o kosarci haha...zaista neprocenjivo! 🤦
1

1100

pre 2 meseca

Nula pobeda u top8...lepo je Sferopulos ocenio veličinu tvog klubica...to je sve sto covek treba da zna o vama.
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Garganel pojma nema...

Ivan L

pre 2 meseca

Covkins najurio Obradovica, i cim je otisao, nova uprava ga vrati nazad...

GostO

pre 2 meseca

Bio sam tada jedan od retkih koji nisu zeleli da se Sferopulos otpusta, a jos manje da se vrati Obradovic. Ali, on je dobio otkaz u Monaku, i to je bilo to.
d

djuraa

pre 2 meseca

obradovic out,idi neznalice
d

d. g.

pre 2 meseca

Znači, odluka je trenera. Nek preuzme odgovornost onda.
C

Cikago

pre 2 meseca

Nije Dobrić Džordan pa da bi pobedio Barselonu ali realno ovakve odluke obradovića su za momentalni otkaz bez ikakavog čekanja
D

DosijeX

pre 2 meseca

Moneke je bio upravu!!
p

petar82

pre 2 meseca

Takticka odluka coveka koji ne zna kosarku i ti je sad potvrdio, Volim i ja Zvezdu ali ne mogu da je treniram, neznalice dovidjenja i hvala za sve.
A

A1994

pre 2 meseca

Sasa Obradovic ili nije normalan covek ili sve ovo namerno radi, nema trece. Bezobrazno, nadmeno, nekulturno... Upropastio je dobru priliku da se ove godine mozda napravi nesto dobro. Izucavace se njegove rotacije, trazenje tajmauta i nastupi na konferencijama kao primer kako ne treba. Sezona je za nas gotova, do sledece godine i novog lozenja... Zivi bili!
c

cv

pre 2 meseca

kao da bi sa njim pobedili barselonu joj ljudi budimo realni
С

Супер хик

pre 2 meseca

Битно је да се Картер,Нвора,Батлер напуцавају и "играју" .А Добрић и Миљеновић ни да пробају?!Е мој ћелави "мајсторе" екипа ти не игра ни одбрану а ни напад.Да је Радоња имао овакав буџет био би барем међу 8.
0

011

pre 2 meseca

On da je igrao pobedili bi 200%...
А

Армата

pre 2 meseca

Чим је то Обрадовић одма не види српског играча. Ко се сјећа исто првог мандата, такође тај Добрић није играо и сијасет наших играча, само амери.
z

zbog da zbog da

pre 2 meseca

Jer je Sasa Obradovic ozbiljan diletant i prevarant. Upropastio sezonu svojim losim odlukama, selekcijom, izmenama, taktikama, tajmautima. Sramotno vodjenje svake do jedne utakmice ove godine. U Hag!! Kalinica uzmi vodi kuci ako ti se toliko dopada, a Dobrica, kapitena, na teren!
F

Fade to black

pre 2 meseca

Nije igrao zato sto trener misli da je Fil Dzekson i da NBA čeka na njega da pruzme Čikago bulse. A nije ni za KK Palilulac!
R

Realista1389

pre 2 meseca

Kaze Sale takticka odluka. Neka molim vas objasni i toliku minutazu za Kartera? Decko u napadu ne donosi nista a nije bas da u odbrani blista. Zvezda je veceras dala 72 poena. 72. Manje su dali samo u Kaunasu. Dobitna kombinacija je bila pronadjena sa Motejunasom, ja ne znam zasto se to menjalo. On je imao i mentorsku ulogu ovim momcima. Nvora isto zakazao kad ne treba, Semi ne ulazi do zadnje i tako dalje. Steta, velika steta.

Kristina Rajkovic

pre 2 meseca

Steta on je najbolji igrac sigurno bi bila bolja utakmica da je igrao
S

Svorgla

pre 2 meseca

Takticka odluka naseg trenera da mu kapiten ekipe ne ulazi u igru a da Kalinic koji je u svim segmentima igre neuporedivo losiji igrac od Dobrica bio 25 min u igri sa ucinkom 0 koševa.Sram te bilo Obradovicu jer ti si sramota Zvezde velikog kluba .
D

Džukela klasična

pre 2 meseca

Baš me interesuje na šta će da liči reprezentacija Srbije na sledećem velikom šampionatu, kapiram da je četvrt finale uspeh. Nijedan srpski igrač u Evroligi ne pravi nikakvu razliku, nijedan bukvalno. Novica, Teodosić, Bjelica, Bogdanović, Lučić, Gudurić su kidali i bili MVP da li meseca da li sezone, imali smo odlične igrače i u NBA. Ima dosta mladih i talentovanih al to ne znači da će dominirati u karijeri. Mislim da će biti katastrofica u reprezentaciji. A da medalju nećemo videti dugo.
G

Goat

pre 2 meseca

Kakav je ovo tekst, kao u kafani da neko komentarise odluku Obradovica? Razbacane recenice, redosled reci, nigde ni uvoda ni razrade ni zakljucka, pausalne procene, kaze vratio se odavno, dajte ljudi znamo da mora brzo da se izbaci tekst ali ovo je katastrofa

Ivan L

pre 2 meseca

Takticki je genijalna odluka da Kalinic igra 30 minuta cele sezone sa 2 poena po mecu i 5 izgubljenih lopti.
S

Sima Arauho

pre 2 meseca

Zato što NEMA POJMA!!!
0

0070

pre 2 meseca

U jes mu taktika majko mila
G

Gosttt

pre 2 meseca

🤣🤣🤣🤣
S

Spasovski92

pre 2 meseca

E moj Obradovicu sta ti radis

znalacfudbala

pre 2 meseca

“takticka” odluka, taj se razume u taktiku kao liam rosenior
D

Di Marko

pre 2 meseca

Umorio se u derbiju...sutirao je 0/4...
A

Avangarda

pre 2 meseca

A on bi cudo napravio..

Nikonekoo

pre 2 meseca

Loša taktika Obradovica!