Komentari na vest

Željko Obradović uzima centra Crvene zvezde

Miki Milikic

pre 10 minuta

zvezdi treba bolji centar, neka ide
N

Nikola2

pre 15 minuta

Ne moze da se nadje dobar centar na trzistu a Zvezda tako olako pusti Bolomboja

Danilo Pavlovic

pre 20 minuta

Bolomboj je sjajan igrac

Ilija

pre 41 minuta

Šta Bolomboj kao treća opcija

Milos Kostic

pre oko 1 sat

Strasan igrac,sa Zeljkom bi mu bilo Ok.
I

Ilijajakim02

pre oko 1 sat

Željko samo dovodi bivše iz Olija

jovan1111

pre oko 1 sat

mogao je dovesti boljeg igraca

Otac Makarije

pre oko 2 sata

Namerno to radi.sedece mu na klupi ali nek se otme zvezdi
M

Marconato

pre oko 2 sata

Ovo moze da bude zanimljivo, realno posle povrede je nazalost i pao na nivo treceg centra.

ivanasud

pre oko 2 sata

Samo nemoj tamo

Meda74

pre oko 3 sata

PAO pravi jaku ekipu ako se uigraju na vreme mogli bi do titule
M

Markonis

pre oko 4 sata

Sa 35 mil budzetomsns bili Top 20 u EL, pa zatim izgubili prvo Kup od dece iz Mege, pa zatim izgubili i KLS titulu od dece iz FMP, pa sad i ABA titulu od Dubaija...na kraju NULA trofeja na kraju sezone! Veliki je to uspeh...👍
M

MARKONIS@@@

pre oko 1 sat

Koja si ti debilcina🤦‍♂️.Uvek samo ovo pises.Ali ok razumem da drugo ne padne na pamet,jer IQ kao sobna temperatura.
p

podesen

pre oko 1 sat

2 godine bez finala ABA I KLS,bruko jedna znas da pričaš jos,gledaj tu rampu portircino jedna.
1

11-1

pre oko 4 sata

Jel ovo onaj najbolji trener galaksije koji je dobio 11-1 u derbijima od Čovica pre dve godine!
I

Igokea 0 trofeja

pre oko 4 sata

Neka ga vodi slobodno jer i ovako je bio jedan od najlosijih igraca Zvezde vec 2 sezone!

Sve i Svesta Pc

pre oko 5 sati

aha a zeljko je preuzeo koji tim ?
H

Hyypia

pre oko 1 sat

Tamo gde časovi ljubavi koštaju 10 miliona za 3 sezone :D
A

Asa

pre oko 5 sati

Dolazi i Parker

Nikola Domosljan

pre oko 5 sati

Zeljko sprema jak tim,ali treba tu ekipu i uigrati,samo da se ne zaleti previse.

Radoman Ninkovic

pre oko 6 sati

Željko pravi mašinu od panatinaikosa

Batina1

pre oko 6 sati

Sumnjam da će se naigrati kod Obradovića.
S

SUNĐER BOB

pre oko 6 sati

Hoce li neko doći u Zvezdu vise? Niko vise ni ne nagađa...

Vladimirmali

pre oko 6 sati

Zeljko je extra trener zna sta radi

M. K.

pre oko 7 sati

Dobar covek,dobar igrac,povreee su ga bas omele. Srecno u nastavku karijere.
Z

Zoki1906

pre oko 7 sati

Legenda je Lesor

Sijanda Ksulu

pre oko 7 sati

A nama ne valja ...

Srdjan Bucevac

pre oko 7 sati

Pa jedan od najboljih

FiumenBG

pre oko 7 sati

srecno Bolomboj, hvala za sve...
L

Logitech

pre oko 8 sati

Zeljko ide ka tome da ukanali i Panatinaikos, nema veze odlicno, neka pokupi i Dangubica, Petruseva, i iz Partizana njegove miljenike Parkera, Osetkovskog i Miltona. Taman ce kad se rasterteti plate od Dzabarija i Miltona moci da angazuje povratak Ledeja. Javna je tajna da se ceka da se razresi situacija sa Parkerom i Miltonom pa da se krene u angazman Ledeja.

1Sale11

pre oko 8 sati

Srecnooooo Bolombojevic
Т

Трипле

pre oko 8 sati

Жељко је искусан тренер зна шта му треба, Боломбој је звер и пре повреде и сада, када сам гледао дуел Паната-Звезда прокоментарисао сам способност Боломбоја да чува све од 1-5 у једном тренутку је преузео Нана и одиграо одличну одбрану. Овакви центри су реткост и Жељко то види
E

Edo555

pre oko 8 sati

Ovom propalom treneru koji ce biti najiuren na sredini evro lige nije cilj da napravi dobru ekipu da pobedjuje nego,da nasteti ZVEZDI.Ko ce biti sada kriv kad bude poceo,da gubi
V

Valdano

pre oko 8 sati

Ako ne moze da se dovede Vucevic , zadrzati Bolomboja jer je provjeren igrac i koristan.Izundu,Bolomboj i Plavsic je odlicna centarska linija. Ni od Larkina nista ni Badio. Ostaje nada za Mirotica i Vucevica. Dzons,Pajola,Miljenovic,Karter,Batler,Djurisic,Dobric,Nwora,Davidovac,Odzelej,Kalinic,Moneke,Izundu,Bolomboj,Plavsic. Sa Miroticem i Vucevicem i jos jednim spoljnim bila bi top ekipa!
G

GiSKA 88

pre oko 6 sati

Mora da si prespavao poslednje 2,3 sezone ...cim je tebi Plavsic dobar. O Miroticu sve najbolje,ali kasno je za Zvezdu. Spor ,sklon povredama.
V

Valdano@@@

pre oko 1 sat

I vec ste osvojili EL.🤣🤣

[email protected]

pre oko 8 sati

Zeljko sprema jak tim
P

Predrag Petrovic

pre oko 8 sati

pre povrede je stvarno bio zver ispod kosa posle nije isti ograc videcemo kako ce da bude

Aki Grk

pre oko 8 sati

Ostaviti ga jos jednu sezonu barem da se vidi koliko moze kada krene full spreman

Uskekruske

pre oko 8 sati

Gde bas njega..

Semir88

pre oko 8 sati

Pre povrede je bio jedan od najboljih igrača Zvezde a možda i jedno vreme u Evroligi.
П

Па...

pre oko 9 sati

...управо сам сазнао да Дејан Станковић и ФК Партизан заједно имају освојена три европска трофеја 😂😂😂
A

Alo Železnik

pre oko 9 sati

Dugo vam je najtrofejniji igrač bio Boris Nakić. Imao je dve titule sa Partizanom!
П

Па...

pre oko 2 sata

...и ви сте први трофеј освојили у другој лиги, а чекали сте га 31 годину 😂😂😂
F

Fanste933

pre oko 9 sati

da li ce stvarno da ga uzme Zeljko
P

Paa

pre oko 9 sati

Uvek je znao da samo pritiscima osvaja trofeje. Demagog level pro. Pričao je takođe da igrači Zvezde ne valjaju a sada ih želi u timu. Sve je jasno onom ko želi da razume.
@

@ssss

pre oko 7 sati

Ti očigledno ništa ne razumeš.Da razumeš ne bi pisao gluposti!
N

Nije valjda?!

pre oko 6 sati

Pričao je da igrači Zvezde ne valjaju 🤣
V

Vlada9111

pre oko 9 sati

Potpuno netacna vest.
£

£

pre oko 9 sati

Za njegove usluge zainteresovano je još nekoliko elitnih klubova Starog kontinenta, ali prisustvo najtrofejnijeg evropskog trenera na klupi tima iz Atine moglo bi da bude presudan faktor da bivši ljubimac navijača Zvezde obuče zeleni dres i sa Falom formira jedan od fizički najdominantnijih reketa Evrope uz Matijasa Lesora. - Bice da nije do Zeljka nego do para, sad bar ne morate vise da spinujete, znamo svi da Pao dobro placa
П

Па...

pre oko 9 sati

...браћо гробари, пошто већ планирате да присвајате победе Панатинаикоса, треба да знате да ћете морати да присвајате и поразе 😂😂😂 Биће спрдње са Јеркул
П

Па...

pre oko 9 sati

...исправљач текста направи циркус. Биће спрдње са Херкулесом 😂😂😂

natasicaaaa

pre oko 9 sati

samo ako su glupi da ga puste
P

Power on the north

pre oko 9 sati

Dobar centar i vrlo koristan za rotaciju!!Pogadja i za tri i odlican u skoku ,a i zastiti obruca!!Sta treba vise?Pritom nije toksican i vrlo skroman momak!!Produziti mu ugovor zasluzio je,a centri su vrlo deficitarni na trzistu!!!
t

tisikaomadjija

pre oko 9 sati

Ovog će sigurno da uzme, pa onda kreće na leBranka i Davidovca 😂😂😂

Sonja Velinovic

pre oko 9 sati

Ja sam mislio ozbiljan trener ovaj zeljko
П

Па...

pre oko 9 sati

...у Партизану градио игру око Џабарија и Дејвиса, а у Панатинаикосу око Богдановића и Боломбоја 😂😂😂 Партизану непријатељ уопште није потребан 😂😂😂
G

Gooxyy

pre oko 9 sati

Dugo niste imali centra kao njega,los potez otpustiti ga,mislim da ce se vratiti u formu
s

spiritus movens

pre oko 9 sati

Zasto je gazda Panatinaikosa cekao 14 godina da pozove Zeljka nazad?

cone1312

pre oko 9 sati

Treba da ga sacuvamoo

cecaaa111

pre oko 9 sati

Kako god srecno bolomboj

Zvezdas1989

pre oko 9 sati

Pisati peticiju da Bolomboj ostane.Velika sramota ako ode.Najveci gospodin uz Motiejunasa koji je igrao u Zvezdi.Covek nam bio glavni igrac prethodne 2 sezone.Sramota velika da mu se ne ponudi novi ugovor.Moze da ide i Moneke i Nvora.Bolomboj je jedini koji ne sme da ide
П

Па...

pre oko 9 sati

...не узима Жељко Обрадовић центра Звезде, него Панатинаикос за паре доводи бившег центра Звезде. Друго, тренер Панатинаикоса се зове Желимир.

Mmrvic

pre oko 9 sati

Vi ga necete ima ko hoce,video Zeljko da on vredi i sto gs ne bi uzeo
П

Па...

pre oko 9 sati

...видео је он и да Џабари Паркер вреди 😂😂😂
M

Mile g

pre oko 9 sati

Kako placu ove delije iz parka. Ko da ce im od dnevnica uzeti... Jedvs cekam da Zeljko uzme ako Bog da jos minimalno tri, cetiri titule da ovi u potpunosti poctkaju.
S

Sofronije III

pre oko 9 sati

Kao sa vama što je uzeo? Dva trofeja za 4 godine? Samo Grobari mogu navijati za trenera!?
@

@Mile

pre 42 minute

Pozdravio te Vlada Mandic sa sve transparentom iz finala rukometnog prvenstva

Lix

pre oko 9 sati

Nema od ovog nista...
D

Djani85

pre oko 9 sati

Ne radi to majstore, ti si naš brat, izdaćeš Oly ako to uradiš

Osimen99

pre oko 9 sati

veoma iskusan igrac!
N

Natalii29

pre oko 9 sati

hmm, bice zanimljiva ovo sezona

JEJICA

pre oko 9 sati

Uzimaju oni svasta i sve je uzalud

RodjenLoš

pre oko 9 sati

srećna brate vrati se za godinu dve
P

Perperoglu

pre oko 9 sati

Bolomboj treba da ostane,dosta nam je doneo i biće opet stari.Čovek nije igrao blizu godina dana.
I

Ilic novak

pre oko 9 sati

Soldier boy your make me scream

nikola.p

pre oko 10 sati

Bogami meni ovo nešto zvuči sumnjivo...ne uliva mi optimizam u dobar posao.
i

iz ugla

pre oko 10 sati

kako moze da uzme centra zvezde kad je Bolomboj slobodan igrac?
М

Милутин

pre oko 10 sati

Нисте хтели поново Боломбоја,има ко хоће!Он је добар центар,додуше још није био у топ форми после повреде,али већ ове године може бити онај стари добри Боломбој.Чудио сам се да не потписујете са њим уговор,али ви имате нове стручњаке,вероватно!

Slavko61

pre oko 10 sati

Itekako će mu biti koristan

SLR

pre oko 10 sati

srecno bolomboj sta god da bude.
Z

Znik

pre oko 10 sati

Vrlo rizicna centarska linija. Ako su zdravi, onda su broj 1 u EL, ali sva trojica su imali velike povrede i neobicno tezak oporavak. Zeljko ce biti naoruzan suterima i trebaju mu ovi fizicki jaki da kupe skokove, uopste nisu bitni njihovi poeni.
c

czvvvv

pre oko 10 sati

ovaj voli nase igrace pa to ti je 🤣
X

XoX

pre oko 10 sati

Produžite mu ugovor. Koji vam je ?! Čovek se trudi maksimalno, preuzima sve, skače u odbrani, skače u napadu, igra odbranu, šta hoćete više od centra ? Ne pravite novu grešku, kao sa Motijejunasom.
R

Redjineli

pre oko 9 sati

Koliko god da ga volim kao igraca, nije isti posle povrede. Motiejunasa OBAVEZNO ostaviti sledece sezone!!!
G

Gost333

pre oko 10 sati

Jel on ovo namerno radi? Uzeo centra iz Olimpijakosa pa ce sad i Zvezde
m

mig29

pre oko 10 sati

tako i namerno ima 9 evro titula...
П

Па...

pre oko 9 sati

...има и нула купова у Србији 😂😂😂
@

@Па...

pre oko 6 sati

Мислим да му Куп Весне Човић не да мира ноћу
П

Па...

pre oko 2 sata

...мени делује да теби Човић не да мира ни дању ни ноћу 😂😂😂
x

xnxx

pre oko 10 sati

pa normalno da je najveci svih vremena sa neogranicenim budzetom copy paste takav isti guardiola
9

9Titula9titulaEJ

pre oko 10 sati

Mislis na barcokasa...jbg svaki sezonu uzima evroligu.