Komentari na vest

Željko Obradović uzima centra Crvene zvezde

P

Predrag Petrovic

pre 7 minuta

pre povrede je stvarno bio zver ispod kosa posle nije isti ograc videcemo kako ce da bude

Semir88

pre 17 minuta

Pre povrede je bio jedan od najboljih igrača Zvezde a možda i jedno vreme u Evroligi.
П

Па...

pre 38 minuta

...управо сам сазнао да Дејан Станковић и ФК Партизан заједно имају освојена три европска трофеја 😂😂😂
A

Alo Železnik

pre 30 minuta

Dugo vam je najtrofejniji igrač bio Boris Nakić. Imao je dve titule sa Partizanom!
F

Fanste933

pre oko 1 sat

da li ce stvarno da ga uzme Zeljko
P

Paa

pre oko 1 sat

Uvek je znao da samo pritiscima osvaja trofeje. Demagog level pro. Pričao je takođe da igrači Zvezde ne valjaju a sada ih želi u timu. Sve je jasno onom ko želi da razume.
V

Vlada9111

pre oko 1 sat

Potpuno netacna vest.
£

£

pre oko 1 sat

Za njegove usluge zainteresovano je još nekoliko elitnih klubova Starog kontinenta, ali prisustvo najtrofejnijeg evropskog trenera na klupi tima iz Atine moglo bi da bude presudan faktor da bivši ljubimac navijača Zvezde obuče zeleni dres i sa Falom formira jedan od fizički najdominantnijih reketa Evrope uz Matijasa Lesora. - Bice da nije do Zeljka nego do para, sad bar ne morate vise da spinujete, znamo svi da Pao dobro placa
П

Па...

pre oko 1 sat

...браћо гробари, пошто већ планирате да присвајате победе Панатинаикоса, треба да знате да ћете морати да присвајате и поразе 😂😂😂 Биће спрдње са Јеркул
П

Па...

pre 44 minute

...исправљач текста направи циркус. Биће спрдње са Херкулесом 😂😂😂

natasicaaaa

pre oko 1 sat

samo ako su glupi da ga puste
P

Power on the north

pre oko 1 sat

Dobar centar i vrlo koristan za rotaciju!!Pogadja i za tri i odlican u skoku ,a i zastiti obruca!!Sta treba vise?Pritom nije toksican i vrlo skroman momak!!Produziti mu ugovor zasluzio je,a centri su vrlo deficitarni na trzistu!!!
t

tisikaomadjija

pre oko 1 sat

Ovog će sigurno da uzme, pa onda kreće na leBranka i Davidovca 😂😂😂

Sonja Velinovic

pre oko 1 sat

Ja sam mislio ozbiljan trener ovaj zeljko
П

Па...

pre oko 1 sat

...у Партизану градио игру око Џабарија и Дејвиса, а у Панатинаикосу око Богдановића и Боломбоја 😂😂😂 Партизану непријатељ уопште није потребан 😂😂😂
G

Gooxyy

pre oko 1 sat

Dugo niste imali centra kao njega,los potez otpustiti ga,mislim da ce se vratiti u formu
s

spiritus movens

pre oko 1 sat

Zasto je gazda Panatinaikosa cekao 14 godina da pozove Zeljka nazad?

cone1312

pre oko 1 sat

Treba da ga sacuvamoo

cecaaa111

pre oko 1 sat

Kako god srecno bolomboj

Zvezdas1989

pre oko 1 sat

Pisati peticiju da Bolomboj ostane.Velika sramota ako ode.Najveci gospodin uz Motiejunasa koji je igrao u Zvezdi.Covek nam bio glavni igrac prethodne 2 sezone.Sramota velika da mu se ne ponudi novi ugovor.Moze da ide i Moneke i Nvora.Bolomboj je jedini koji ne sme da ide
П

Па...

pre oko 1 sat

...не узима Жељко Обрадовић центра Звезде, него Панатинаикос за паре доводи бившег центра Звезде. Друго, тренер Панатинаикоса се зове Желимир.

Mmrvic

pre oko 1 sat

Vi ga necete ima ko hoce,video Zeljko da on vredi i sto gs ne bi uzeo
П

Па...

pre oko 1 sat

...видео је он и да Џабари Паркер вреди 😂😂😂
M

Mile g

pre oko 1 sat

Kako placu ove delije iz parka. Ko da ce im od dnevnica uzeti... Jedvs cekam da Zeljko uzme ako Bog da jos minimalno tri, cetiri titule da ovi u potpunosti poctkaju.
S

Sofronije III

pre oko 1 sat

Kao sa vama što je uzeo? Dva trofeja za 4 godine? Samo Grobari mogu navijati za trenera!?

Lix

pre oko 1 sat

Nema od ovog nista...
D

Djani85

pre oko 1 sat

Ne radi to majstore, ti si naš brat, izdaćeš Oly ako to uradiš

Osimen99

pre oko 1 sat

veoma iskusan igrac!
N

Natalii29

pre oko 1 sat

hmm, bice zanimljiva ovo sezona

JEJICA

pre oko 1 sat

Uzimaju oni svasta i sve je uzalud

RodjenLoš

pre oko 1 sat

srećna brate vrati se za godinu dve
P

Perperoglu

pre oko 1 sat

Bolomboj treba da ostane,dosta nam je doneo i biće opet stari.Čovek nije igrao blizu godina dana.
I

Ilic novak

pre oko 1 sat

Soldier boy your make me scream

nikola.p

pre oko 1 sat

Bogami meni ovo nešto zvuči sumnjivo...ne uliva mi optimizam u dobar posao.
i

iz ugla

pre oko 2 sata

kako moze da uzme centra zvezde kad je Bolomboj slobodan igrac?
М

Милутин

pre oko 2 sata

Нисте хтели поново Боломбоја,има ко хоће!Он је добар центар,додуше још није био у топ форми после повреде,али већ ове године може бити онај стари добри Боломбој.Чудио сам се да не потписујете са њим уговор,али ви имате нове стручњаке,вероватно!

Slavko61

pre oko 2 sata

Itekako će mu biti koristan

SLR

pre oko 2 sata

srecno bolomboj sta god da bude.
Z

Znik

pre oko 2 sata

Vrlo rizicna centarska linija. Ako su zdravi, onda su broj 1 u EL, ali sva trojica su imali velike povrede i neobicno tezak oporavak. Zeljko ce biti naoruzan suterima i trebaju mu ovi fizicki jaki da kupe skokove, uopste nisu bitni njihovi poeni.
c

czvvvv

pre oko 2 sata

ovaj voli nase igrace pa to ti je 🤣
X

XoX

pre oko 2 sata

Produžite mu ugovor. Koji vam je ?! Čovek se trudi maksimalno, preuzima sve, skače u odbrani, skače u napadu, igra odbranu, šta hoćete više od centra ? Ne pravite novu grešku, kao sa Motijejunasom.
R

Redjineli

pre oko 1 sat

Koliko god da ga volim kao igraca, nije isti posle povrede. Motiejunasa OBAVEZNO ostaviti sledece sezone!!!
G

Gost333

pre oko 2 sata

Jel on ovo namerno radi? Uzeo centra iz Olimpijakosa pa ce sad i Zvezde
m

mig29

pre oko 1 sat

tako i namerno ima 9 evro titula...
П

Па...

pre oko 1 sat

...има и нула купова у Србији 😂😂😂
x

xnxx

pre oko 2 sata

pa normalno da je najveci svih vremena sa neogranicenim budzetom copy paste takav isti guardiola
9

9Titula9titulaEJ

pre oko 1 sat

Mislis na barcokasa...jbg svaki sezonu uzima evroligu.