Komentari na vest

Zvanično: Ibon Navaro vodi Crvenu zvezdu!

Dobar trener Navaro,Teodosić suvišno pisati........samo cepajte momci
A

Aca LJotic 89

pre 14 dana

Dobro doso u Crvenu Zvezdu ajde da vidimo dokle mozes nadam se da ces biti uspesan.

Petar Lukić

pre 14 dana

Odličan trener mislim da može nešto da uradi sledeće sezone

Milica03

pre 14 dana

Videcemo dokle ce stici

Miloš (Мишке)

pre 14 dana

Iskoristismo nase trenere i okrecemo se spancima polako ali sigurno

Uskekruske

pre 14 dana

Videcemo dokle ce stici
w

wenger1992

pre 14 dana

Mislim da je cilj da igramo kosarku kao valensija ove sezone...sve su nas oduseveli, oni su znak da se mogu pobjediti i najveci... ibon veoma slican profil kao i pedro ali jedno svi moraju da znaju za to sve treba vremena...ibon dolazi u drugi tim u drugu zemlju,rezultata nece biti odmah ali treba strpljenja... Ako se nasa uprava odlucila da gradi nesto postepeno onda je ovaj potez odlican...srecno ibon!!
U

Uzice

pre 14 dana

Nasa uprava gradi poodavno,ali zgrade.

Milijana Ilic

pre 14 dana

Jel je on Navarov rodjeni brat?

Bosque

pre 14 dana

Ja cu da mu pozelim srecu...dobro dosao.
A

Atlas

pre 14 dana

Nisam nezadovoljan. Lično vidim 2 problema. 1.Unikaha i Zvezda nisu isto. Mi smo zahtevnija često iracionalniji,divlji. 2.nema iskustvo Evrolige.
G

Gostiona

pre 14 dana

Ne pratim kosarku ali ovo je smesno. Pa vise trenera su promenili nego igraca sto su doveli. Novi trener svaka 2 meseca

[email protected]

pre 14 dana

Videćemo šta će biti sa njim.
S

Sampion Evrope 92

pre 14 dana

99% navijaca nisu ni culi za coveka, a u fazonu su bravo odlican trener, svaka cast, sad kad slozi ekipu, kod njega se zna ko sta radi itd…. Da je nesto dokazan trener i nije uopste, imao je neke rezultate sa Unikahom ali je skroz druga sredina to za njega… u Malagi je radio skoro bez pritiska, ovde je drugacije totalno.

Jana1211

pre 14 dana

videcemo kako ce se snaci ovde
p

pekica_napoleon

pre 14 dana

Skroz ok resenje sto se tice struke ali me interesuje nesto drugo a to je dovesti spanca za trenera kluba iz zemlje kosarke je sada skroz ispravno i bez velikih kritika nasih portala a pre sest meseci su se svi utrkivali kako to nije ispravno kako ne valja kako steti nasoj trenerskoj struci koja je priznata i poznata itd.Ali dobro ovo je Srbija i sve je dozvoljeno.

Zvezda u mom ♥️

pre 14 dana

Odličan potez uprave. Sada treba popuniti roster a ne da igra Kalinić svaku utakmicu po 20+ minuta sa ukupnim indeksom korisnosti I EL ove sezone 6.1, dok je Nvora na 16 sa manjom minutažom. Trebaju nam jaka petica, trojka, bekovi i eventualno dobra 4-ka (kada Monekea neće) pošto će verovatno Odželej na 3-ku, što bi u odbrani trebalo da bude perfektno. Prvo pojačanje i više nego dobro, sada dobar centar, bekovi i trojka!!!
O

Ok

pre 14 dana

Malo je to. A da mi prestanemo da se bavimo poslom menadzera. To valjda rade Tomic i Teo. Sto se trenera tice, kad pokaze na terenu kako vodi tim tako cu se i odnositi. Covek nije jos napravio jedan trening a mi vec komentarisemo. Samo znam na osnovu vidjenog da Karter nema kvalitet za ulogu u timu pa ona dvojka iz Spartaka je top za njega. Bolomboj i Rivero, hvala momci. Dzons i Rejnolds dobra pojacanja ako se obezbedi dominantna petica gledacemo dobru kosarku. Kazem opet Barna je trebao kod nas ne u Tursku.

ivanara

pre 14 dana

iskusan i dobar trener veoma
S

Spalko

pre 14 dana

Skroz ok resenje sto se tice struke ali me interesuje nesto drugo a to je dovesti spanca za trenera kluba iz zemlje kosarke je sada skroz ispravno i bez velikih kritika nasih portala a pre sest meseci su se svi utrkivali kako to nije ispravno kako ne valja kako steti nasoj trenerskoj struci koja je priznata i poznata itd.Ali dobro ovo je Srbija i sve je dozvoljeno.
M

Mitro87

pre 14 dana

Onda da dodje amerikanac? rekao si iz zemlje košarke a to je amerika.

Kristina Rajkovic

pre 14 dana

Daleko ce s njim stici
G

Guest

pre 14 dana

Partizanovac sam, ali zelim svu srecu. Bez jaka oba kluba nema dobrog nikom. To se evo u fudbalu najbolje vidi trenutno.
D

Dukicar

pre 14 dana

Neka je sa srećom

Vajta66

pre 14 dana

Super on je odlican
R

Rale Delija

pre 14 dana

Konacno smo napravili odlican izbor za trenera sad da lepo slozi ekipu po svom izboru i da konacno napravimo iskorak u evroligi a domaci trofeji se podrazumevaju dobrodosao Navaro
b

biniccki

pre 14 dana

Teška priča, Radonjić je za nas.
K

Kronos

pre 14 dana

Umereni sam optimista. Ako kola ne krenu u željenom smeru pitanje je kako će se reagovati.

Dusan Stefanovic

pre 14 dana

Deluje kao dobar stručnjak.
Z

Zyzy

pre 14 dana

Dobar trener, nije sporno. Međutim jedna od glavnih zamerki Saletu je bila to što ne prati ritam utakmice nego ima unapred plan koga se slepo drži. E pa kod Ibona Navara je to još izraženije. Već vidim nezadovoljstvo kad Batler i Nvora budu igrali po 20 minuta. Nemam ništa protiv ovog trenera, samo mislim da se opet radi bez dugoročnog plana i vizije.
1

11

pre 14 dana

Мислим да је изнета аналогија непримерена јер се код Саше није видела никаква замисао у игри, само 1 на 1 изолација и шпански пик до изнемоглости. Ибон Наваро је прави тактичар и има мноштво акција које играче доводе или до отворених позиција или до нападања close-out ситуација. Мислим да ће Нвору и Батлера укалупити у систем и наћи им праву улогу те неће ни толико штетити екипи када их не иде. Од Тајсона Картера сада очекујем највише познајући његову игру током Наваровог мандата у Уникахи.

DarthVader

pre 14 dana

Ima jedna stvar koju Navaro, koliko sam upoznat, NIKADA ne radi, a Saša je to OBAVEZNO radio - kad nekog igrača krene i kad počne da pogađa u nizu, on ga ne izvlači iz igre, kao što je grboljubac to radio. I druga stvar - kod Navara se zna ko šta radi, "ko kosi a ko vodu nosi", postoji neki sistem u igri, dok se kod grboljupca nije znalo "ko pije, a ko plaća", cepaj španski pik i izolacije pa kud puklo da puklo...
K

Konacno

pre 14 dana

Trener sa pobednickim mentalitetom (dokazano) i zeljan dokazivanja u najjacem takmicenju, sto je podjednako vazno kao i strucnost. Ako se konacno urazumimo, a doveden je na vreme, da pustimo coveka da formira tim po svom nahodjenju, bicemo konkuretni za top 8.

Спира

pre 14 dana

Није Грег Поповић да одма освоји ЕЛ али није ни неки почетник. Полако са проценама. За почетак ростер да се попуни, треба много тога да се поклопи али простора за оптимизам има.
V

Vuk Pavlovic

pre 14 dana

valjda ce oststi duze od 6 meseci
P

Prvaci Sveta

pre 14 dana

Svaka čast fenomenalno veliko bravo za upravu Crvene Zvezde dobro došao Ibon Navaro u Crvenu Zvezdu 🔴⚪🇷🇸
R

Ratibor

pre 14 dana

Ovde nema prostora za neuspeh, proveren trener, višestruki osvajač Evrolige, svaku ekipu koju je vodio je odveo na F4 Evrolige, pa što ne bi i takozvanu zvezdu?
r

reMa reCa

pre 14 dana

Bar ne misli za sebe da je veći od kluba kao što je situacija kod vas.
v

vukasvrba

pre 14 dana

I Radoje Domanović da ti pozavidi na sarkazmu i cinizmu...Ali kreni od Vas.Došao najveći, najtrofejniji i kanal dubok kao Prokletije...Sada Penjaroja ispravlja brljotine. Toliko o stručnosti.
P

Pst

pre 14 dana

Opet neko drma stolicu. Ma briga te sto Madjarska nema more a i neki mozga. Opusteno. E moj dr. sta ucini generacije imaju problem od ovih desetak sezona gazenja kao pevac kokice.

Milica03

pre 14 dana

neka mu je sa srecom u radu
1

1980

pre 14 dana

Zadovoljan sam. Španci su vodeći u fudbalu i košarci. Samo da nisu Radonjić i Alimpijević

sikm1

pre 14 dana

nek sa srecno ko ce znati.
T

Tata77

pre 14 dana

Sad da smo pametni da pitamo da igramo Evrokuo. Evroliga nije takmičenje za nas, definitivno a sa Navarom bi u Evrokupu mogli do samog kraja...
1

1980

pre 14 dana

Kao u fudbalu. Liga Evrope ili Liga Konferencije. Ljudi se ljute kada to napišem ali to je istina.
M

Marko206

pre 14 dana

Srecno bilo coveku da uz Teodosica zavede neki red.
T

Teodosić i

pre 14 dana

Red,disciplina ne idu u istu rečenicu.
П

ПА..

pre 14 dana

Teodosić ni ženi ne može red da zavede a kamoli u košarkaškom klubu.
Z

Zulu warriors

pre 14 dana

Nadajmo se da je dobar izbor,srećno i napred Zvezdo samo napred !
S

Saša_PFC

pre 14 dana

Sta znaci 300.hilj.evra obestecenje za C.Zvezdu...platili su za Sašu Obradovića 650.hilj.evra u prvom mandatu pa su ga oterali kao kuče uz objasnjenje da su ozbiljno pogresili u tom trenutku sa trenerom.
Z

Zokili

pre 14 dana

Sa pravim trenerom velike stvari su moguće u budućnosti

Milos Pavlovic

pre 14 dana

Neka mu je sa srećom u radu
O

OptimusPrajm

pre 14 dana

Gospodin čovek, nije folirant kao ovi prethodni većinom
T

TuzniBauk

pre 14 dana

Konačno pravi stručnjak u Zvezdi, biće mnogo bolji sad
J

JovicaBragaSova

pre 14 dana

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
D

DDS900

pre 14 dana

Ovo je ozbiljan trener koji zna sta radi, samo mi nije jasno koliko je to ozbiljne pare dobio da je pristao da predje u Zvezdu.

Ssarita

pre 14 dana

Ne znam sto ljudi hejtuju unapred uvek sacekajmo malo ljudi
i

iveljaaa

pre 14 dana

Spanski treneri na ceni, kao Srbi

Nikola Pilipovic

pre 14 dana

Dobar trener mnogo iskusniji od Obradovica
N

Nataas99

pre 14 dana

Odlican trener bice Zvezda sttah i trepet
A

Aahahahaahah

pre 14 dana

😂😂😂😂,ovom ako ne pomognu sudije na pocetku Evrolige da ne izgubi utakmice ima da ga najure do decembra🥳🥳🥳
P

Prle-mehanicar

pre 14 dana

Osmi trener za 3 sezone,e sta se radi i ko to placa.
B

Brkonja

pre 14 dana

Obavestite vi javnost odakle vam pare i ko finansira ovu bahatost sa trenerima,jednom se placa da ne mora ni da vodi Zvezdu,ovom novom se placa obestecenje ni manje ni vise nego 300 000.
O

Ok

pre 14 dana

Ima se moze se uostalom 2/3 ljudi u drzavi su navijaci Zvezde. Jos bitnije da to sto si negde nacuo to nije tacno.

Tim Dekor

pre 14 dana

Idemoooooooo samo jako

bet366.dx.am

pre 14 dana

Ibon Nikšić do titule sledeče sezone.
S

Sramota

pre 14 dana

Placas jednog trenera koji se jede giros i sunca se po plazama,ovom placas obestecenje ,plus platu milionsku e moja Srbijo .
z

zecpripovedac

pre 14 dana

Idemo, daj pare Spancu
M

Mile led

pre 14 dana

Partizan u arenu predje, takozvani predju u arenu, Obradović u Partizan, manje uspesni Obradović u takozvane, Partizan dovede španca, takozvani dovedu španca, Partizan potpise c jones, takozvani potpisu c jonesa. Partizan osvoji evroligu i ode 4 puta na final four a takozvani tu stanu. Dokaz da replika nikada ne moze biti original ma koliko god pokusavali da je iskopiraju.
B

Bogoljub Gagic

pre 14 dana

A u sedmom kolu EL, hvala i srecno.

Bojsa2

pre 14 dana

Covek nije vodio nijedan EL klub. Iskustva nema.Unikaha,FIBA Ls...nije isto sto i EL. Igracki kadar je los da budemo realni. Kris Dzons,Nwora,Davidovac,Kenan🤣,Kalinic,Batler,Izundu,Djurisic,Izundu...mirise na jos jednu uzaludno bacenu EL sezonu i naravno silni milioni. Sretno svima koji slave.
P

Penzioneri

pre 14 dana

Onim Bugarima obestecenje od 3 miliona,sad ovim Spancima 300 000,a sargarepa danas gledam 140 dinara.
T

Trebunjac

pre 14 dana

Trener za fiba ligu sampiona ali takav je i klub
V

Vaaanjaaaa

pre 14 dana

Drzavni bankomat radi punom parom
m

milena11.11.

pre 14 dana

Znači kup je naš,kao i super kup Aba lige,šteta što ne igramo Fibinu ligu šampiona i to bi bilo naše.

1Sale11

pre 14 dana

Dobro dosao ,steta je za Barnu sto nije doveden!
n

navijač czv

pre 14 dana

DOBRO NAM DOŠAO COACH,PUNA PODRŠKA-OZBILJAN TRENER IMA JASNO DEFINISAN SISTEM IGRE SAMO MU DATI ODREŠENE RUKE....
M

Mile led

pre 14 dana

Jel poljubio parket ili pustio suzu kada je potpisivao milionski ugovor?
B

Bale89

pre 14 dana

Idemo bre,aj sad slozi ekipu kako treba
N

Nikola2

pre 14 dana

Dobrodosao i sa srecom! Verujem da ces ti biti konacno pravi izbor koji ce u narednim godinama doneti puno uspeha!

Benny Ben

pre 14 dana

A jojjj, samo španski treneri, naši rade negde....
b

bojanboskovic

pre 14 dana

Kreće loženje na max
j

jovandimitrovic

pre 14 dana

vari navari el varo navaro