Komentari na vest
Biti i selektor i trener – nije problem, kada radiš u stranom klubu: Vujasinović će voditi i Srbiju i Vuljagmeni
C
Coa Yea
pre 19 dana
Politika (čitaj sns) jednostavno razbija i poslednje oaze pobedničkog duha našeg sporta. Koji su razlozi, to samo oni znaju,ali činjenica je da,osim malog fudbala(!?) u poslednje vreme nemamo sa čim da se pohvalimo na svetskoj i evropskoj sceni...tuga
B
Bilosta1
pre 19 dana
Veliko razocarenje Vujasinovic.
S
Svetlisav
pre 19 dana
Kakav danak neiskustvu..
S. Jovanovic
pre 20 dana
Ovo stvarno vise nema smisla, sramota...
L
Los prikaz
pre 20 dana
Mislim da vecina ljudi nije upu ena u trenutnu situaciju, problem je sto mediji ne zele da idu u dubinu svake situacije vec kako im se cefne spinujeu informacije. Nigde niko nije pisao da su Stevanovic i Vasovic (upravnik Radnickog) na listi SNSa kao i da se sam radnicki iskljucivo finansira od velikog caci mafijasa. Soro nije imao pravo da dira igrace, a ni trenera u sled olimpiskog ciklusa to je ispod casti svakog coveka koji dodje na takvu poziciju, ali ima pravo da se vaterpolo sistem raspada u Srbiji. Jedino pozitivna stvar je da su usle neke pare, ali bez sistema nece biti igraca. Reprezentacija koja je osvojila vecinom je bila sastavljena od igraca 30+ godina, novih igraca koji su dobri je sve manje i treba nesto da se menja. Za pocetak predlog Sapicu da izgradi makar jos 3 bazena u Beogradu ako mislim da sport uopste opstane na pvom prostorima, jer ubrzo ce nestati i to para sto je tu i onda ce sve otici u tri lepe.
F
Fru
pre 20 dana
A zašto ne može da bude?
S
Servus
pre 20 dana
Ne vidim zašto se fama diže tamo gde nema potrebe. Da li su u prošlosti treneri vodili reprezentaciju i domaće klubove. Jesu. Da li je tada Soro bio predsednik Saveza? Nije. Da li je sada Soro predsednik Saveza? Jeste. A ako jeste, ima puno pravo da uvede promene kakve on smatra da su potrebne, jer na kraju dana i on će odgovarati za rezultate u toku svog mandata. Urošu je koliko znam bilo ponuđeno, 1) da ostane selektor, a da pronađe klub u inostranstvu - što je on odbio kao mogućnost (da li zato što ga niko neće napolju ili šta već), 2) da bira Srbija ili Radnički iz Kragujevca, i on je izabrao Radnički iz Kragujevca. Opet ništa sporno, svako ima pravo da donese odluku koju smatra da je najbolja za njega.
Z
Zotax
pre 17 dana
Kakve veze ima da li je klub iz inostranstva ili domaci klub ?? Sta ako u tom stranom klubu igra 6 Srpskih igraca. Ako ti 80% nacionalnog tima izadje i kazu da nece da igraju dok si ti na celu onda podneses ostavku i odes dostojanstveno. Ko mu je poverio mesto prvog coveka saveza ? Onaj ko bi da se pita za sve. Njegov izbor nije legitiman cim te najbitniji ljudi i igraci nisu dali podrsku.
E
ED
pre 20 dana
Komedija. Soro da ode. To je jedino resenje.
Soro, još si tu. Ne znam da li te iko želi.
a
aezakmi
pre 20 dana
pogle ovog stevanovica ne sme ni u oci da ga pogleda savio se ko zalosna vrba
X
Xerxus
pre 20 dana
U bazenu je bio oličenje smirenosti i hrabrosti. To je poneo sa sobom i kao trener. Svaka čast.
Z
ZorroS
pre 20 dana
Bravo Vlado, čovek koji je apsolutno zaslužio svojim radom da se nađe na klupi reprezentacije svoje zemlje. Baš mi je drago zbog njega.
C
Conspiracy Theory
pre 20 dana
Jedan Serđo Skariolo, koji je od Španije napravio svetsku velesilu, 4x bio prvak Evrope, bio prvak sveta, bio srebrni na OI protiv USA Dream Teama... morao je da da ostavku na mesto selektora kako bi bio trener Reala iz Madrida. To je nešto što je u svetu normalno, da ne bi dolazilo do sukoba interesa. Jedino se kod nas to dočekuje kao nešto abnormalno, pa jedva dočekaju da skiče po komentarima: "auuuuu", "breee", "kukuuu", "leleee" i da se izmišljaju kojekakve teorije zavere.
P
Prle111111
pre 20 dana
Ovo je sramota!!!
m
milutin 15
pre 20 dana
objektivno uz Fiću Filipovića nas najbolji igrač,živi napolju i pitanje koliko je on upućen u dešavanja ovde,šta će biti, videćemo,pre će igrači popustiti,jer jednostavno u vaterpolu ako nisi u reorez.nema te nigde
B
Bnm
pre 20 dana
SELEKTOR JE NADJEN, SAD SAMO DA SE NADJU IGRACI KOJIH NEMA NA VIDIKU... SRBISTAN TREBA DA SE ZOVEMO
B
Brundo
pre 20 dana
Šta vredi kad nema ko da igra?Vaterpolisti su rekli i svoje i kraj priče.Imaju kičmu i samopoštovanje a to ne može da se kupi.Oni za razliku od fudbalera neće da trpe ničije gluposti.
S
Srbija iznad svega
pre 20 dana
Ko neće da igra, ne mora. Ne treba nikoga terati. Od tih koji su rekli da neće ionako je njih 80% već preskočilo aprilsko okupljanje, uz to su 32+ god. kategorija. Za Srbiju se ne igra ni zbog predsednika Saveza, ni zbog gradonačelnika Beograda. Za Srbiju se igra samo i isključivo zbog Srbije, a kome to nije jasno, ne mora više nikada ni da skoči u bazen, pa nek se bavi čime god.
N
Nenad1246
pre 20 dana
Ti bi igrao da te neko pljuje za titule? I to lik koji je prodao tu istu Srbiju zarad Brazila. Kako je on uopšte predsednik saveza kad mi imamo dovoljno srpskih legendi ne treba nam brazilac skromnog učinka.
B
Brundo
pre 20 dana
Ne znam ja.Neka predsednik saveza resava to pitanje i neka nadje zamenu za ovih 11 vaterpolista koji nece da igraju.Pa kako mu bude.Hteo je tu funkciju, eto mu je.
L
Losa vest
pre 20 dana
Uvek se medju nama pojavi neko kome je vaznije njegovo zadovoljstvo
z
zecpripovedac
pre 20 dana
Vaterpolo bivsi sport u Srbiji
Sele Fejzic
pre 20 dana
dobra ekipa idemo samo jako !
O
Odličan izbor
pre 20 dana
Kao igrač član i kapiten generacije koja je postavila temelje svih daljih uspeha vaterpola. Kao trener, vodio je vaterpolo gigante, Partizan i Pro Recco, a uz to bio desna ruka Dejana Savića u najtrofejnijem periodu (2014-2016) kada smo uzeli SVE!
G
Galapagos
pre 20 dana
Legendarni kapiten od danas - selektor. Bravo.
G
GOAT Serbia
pre 20 dana
У бројним анкетама био је биран за најбољег ватерполисту света са образложењем да може подједнако добро да игра на свим позицијама у тиму. Претеча all-round играча, члан свих могућих идеалних постава.
Био је најбољи играч Европског првенства у Будимпешти 2001. године, најбољи спортиста у анкети Спорта за 2003. годину, најбољи мушки спортиста у избору Олимпијског комитета СЦГ 2005. Са репрезентацијом освојио на Олимпијским играма - бронза 2000. и 2008., сребро 2004., Светско првенство - злато 2005., бронза 1998. и 2003, сребро 2001, Европско првенство - сребро 1997. и 2008, злато 2001, 2003, 2006, Светски куп - бронза 2002, Светска лига - злато 2005. и 2006, 2008, сребро 2004.
После Олимпијских игара у Пекингу 2008, за репрезентацију је одиграо 341 утакмицу и постигао 391 гол.
V
VaterpolistaRS
pre 20 dana
Kruna karijere. Srećno Vlado!
cikakure123
pre 20 dana
Samo čekam prvi meč "reprezentacije"! I publiku da vidim! Biće pakleno, ako ne bude morale da se pokazuju neke članske karte!
T
Teodora77
pre 20 dana
kakva je razlika!?
Ž
Živela Srbija
pre 20 dana
Sve je lepo objašnjeno i hvala Bogu da je neko i to konačno rekao, da selektor ne sme da zloupotrebljava svoju funkciju u korist kluba. A Vujketu nek je sa srećom. Legenda srpskog vaterpola i jedina prava i logična zamena za Savića još 2022. kao najbliži saradnik i dugogodišnji selektor B reprezentacije, ali su telefoni i određene knjižice uslovile da naslednik bude čovek za kojeg nisam siguran da uopšte zna i da pliva.
H
Huggo
pre 20 dana
Ma potpuno si u pravu,sta je to pa i osvojio Uros Stevanovic,samo Evropsko i Olimpijsko zlato!!!!! Sramota. A eto izgleda i ne zna da pliva.....oces sendvic????
7
777kiza
pre 20 dana
Stvarno su kao Leteci Cirkus,sto bi rekli Ideko Dalje da vidimo sta je sledece...
m
murinjo
pre 20 dana
mozes sve ako si imao nesto sa novim beogradom. nas edin i kole su znamo kada rekli u prenosu cuvenu "vreme nije isteklo", cini mi se da su u vateropolu prosli sati, minuti, i sada sve staje u zadnji sekund, izgubicemo kao narod vaterpolo, koji nikada nije izneverio.
Gatsby82
pre 20 dana
Haha, Soro i Šapić su vrh. Kakva ekipa. Upropastiće sve živo








