Komentari na vest
EHF deli siću: Pobednik Lige šampiona za sezonu zaradio kao prosečan fudbaler Zvezde
Z
Zxy
pre 3 dana
Nikada se nije bacalo više para u raspale sportiste naročito fudbalere i košarkaše a bar da je neki kvalitet.
R
Roginjo
pre 3 dana
Svi sportovi u Evropi sem fudbala su jako bedni sa novcem, pa i ta Evroliga u odnosu na NBA je ništa, koledž ekipe imaju veće budžete od najboljih timova iz Evrope
cima88
pre 4 dana
Neko igra za pare a neko za cigare
cima88
pre 4 dana
Barsa sto plati jednog igrača mi bi pokrili celu ekipu sa svim troškovima

Marko Zigerige
pre 5 dana
Fudbal jedini profitablni sport, sve ostalo je bahaćenje u jakom minusu.
T
Triton
pre 4 dana
Jeste u evropi ,a u americi su i bejzbol ,kosarka ,hokej
r
rea
pre 4 dana
@Triton, u americi su profitabilni sportovi jer postoji franšizni sistem gde postoji u svakom sportu po 30ak profesionalnih klubova i to je to - nema 3000 profesionalnih klubova, pa da se novac razliva na sve strane, već sva sponzorska ulaganja idu u tih 180 (u svim američkim profesionalnim ligama) i to je to, plus su od svega toga napravili šou na koji se ne lože samo amerikanci, nego ceo svet i dobili su ultraprofitabilan sport u svojoj državi (mada se može reći i kontinentu).
L
Leao
pre 5 dana
Gladijatorski sport. Zahtevan i izuzetno tezak. Novac koji se deli je mizeran, ali jednostavno sa fudbalom se ne moze meriti nista, svakako je i najtezi. Milioni decaka pokusavaju da postanu profesionalci, dok za rukomet ne verujem da ima 1000 igraca po drzavi
B
Bitno da je
pre 5 dana
selektor dobio 5 miliona kako bi sluzio za gol razliku.
K
Klupica
pre 4 dana
Ma nije 5 15 je dobio
P
Pedula
pre 5 dana
Izuzetno neprofitabilno takmicenje..Osvojis i u debelom si minusu..Euroliga nije daleko, iako je bolja
q
qr
pre 5 dana
Nikad nije bilo para u rukometu








