Komentari na vest

EHF deli siću: Pobednik Lige šampiona za sezonu zaradio kao prosečan fudbaler Zvezde

Z

Zxy

pre 3 dana

Nikada se nije bacalo više para u raspale sportiste naročito fudbalere i košarkaše a bar da je neki kvalitet.
R

Roginjo

pre 3 dana

Svi sportovi u Evropi sem fudbala su jako bedni sa novcem, pa i ta Evroliga u odnosu na NBA je ništa, koledž ekipe imaju veće budžete od najboljih timova iz Evrope

cima88

pre 4 dana

Neko igra za pare a neko za cigare

cima88

pre 4 dana

Barsa sto plati jednog igrača mi bi pokrili celu ekipu sa svim troškovima

Marko Zigerige

pre 5 dana

Fudbal jedini profitablni sport, sve ostalo je bahaćenje u jakom minusu.
T

Triton

pre 4 dana

Jeste u evropi ,a u americi su i bejzbol ,kosarka ,hokej
r

rea

pre 4 dana

@Triton, u americi su profitabilni sportovi jer postoji franšizni sistem gde postoji u svakom sportu po 30ak profesionalnih klubova i to je to - nema 3000 profesionalnih klubova, pa da se novac razliva na sve strane, već sva sponzorska ulaganja idu u tih 180 (u svim američkim profesionalnim ligama) i to je to, plus su od svega toga napravili šou na koji se ne lože samo amerikanci, nego ceo svet i dobili su ultraprofitabilan sport u svojoj državi (mada se može reći i kontinentu).
L

Leao

pre 5 dana

Gladijatorski sport. Zahtevan i izuzetno tezak. Novac koji se deli je mizeran, ali jednostavno sa fudbalom se ne moze meriti nista, svakako je i najtezi. Milioni decaka pokusavaju da postanu profesionalci, dok za rukomet ne verujem da ima 1000 igraca po drzavi
B

Bitno da je

pre 5 dana

selektor dobio 5 miliona kako bi sluzio za gol razliku.
K

Klupica

pre 4 dana

Ma nije 5 15 je dobio
P

Pedula

pre 5 dana

Izuzetno neprofitabilno takmicenje..Osvojis i u debelom si minusu..Euroliga nije daleko, iako je bolja
q

qr

pre 5 dana

Nikad nije bilo para u rukometu